• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

1. decembra 2016 
bambulka 24 no naposledy ked som tam bola cca. asi v januari tak tam bol, ordinuje len streda a piatok-tehulky.
12. mar 2012 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 no naposledy ked som tam bola cca. asi v januari tak tam bol, ordinuje len streda a piatok-tehulky.
12. mar 2012 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gizel ďakujem :wink:
12. mar 2012 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@gizel ja som si práve pozerala na stránke našlekari.sk hodnotenie na Dr. Lisého a ostala som zarazená :confused: :confused: :confused: :confused: ´píšeš, že ti urobil vyšetrenia, kt. predchádzajúci dr. neurobil a že určil diagnozu...ženy tam píšu, že totálny nezáujem o pacientky, či tehotné či nie :confused: :confused: :confused: podľa toho čo píšeš vyzerá byť fakt zodpovedný, kto sa má vyznať? akosi sa neviem rozhodnúť...
13. mar 2012 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sarafortuna ako to ma s tymi udajnymi vyhrazkamy zmysel????ja nicomu nechapem ani lily co sa tu ospravedlnovala a vlastne preco tak verejne hmm
13. mar 2012 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zvonkohra , hmmmmmmmmmmmmm.... domysli si... !
my už čušíme ako myšky... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. mar 2012 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviete...ake ma ordinacne hodiny Bibiana Paľova...teraz je v Mulči namiesto Ochtinskej....??? Ďaakujem....
13. mar 2012 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulik_00 hej tam je :wink: ved si kukni na nete a zavolaj si ráno
13. mar 2012 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 viem aj ja som si citala tie hodnotenia, no neviem co si o tom mysliet...kolko ludi sto chuti!poznam viac zien(aj tehotne, aj take co nemohli otehotniet) co k nemu chodia a su spokojne, je na tebe ako sa rozhodnes :slight_smile:
13. mar 2012 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte, som tu prvykrat a chcem sa opytat, ci s MUDr.Dandarom ma niekto aj negativne skusenosti, dik
22. mar 2012 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte mi ako mam prekonať strach z prvého sexu...beriem aj HAK.... Ďakujem ....
30. mar 2012 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co hovorite na pani dr.Bibiana Palova? chcem si dat ku nej kartu ona ma teraz ordinaciu mesto Octinskej..dakujem
4. apr 2012 o 16:42  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. mate niektora kartu pri Mudr. Mudrej na sekčove? aka je? neviete ci nahodou Mudr. Vaskova berie nove pacientky? dikes
11. apr 2012 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayusik ahoj, dr. Mudra pokiaľ viem nemá v ambulancii ultrazvuk, , treba chodiť do inej miestnoti na poliklinke...a dr. Vaškova má vždy plno, skús zavolať, neviem, či berie nové pacientky :confused:
16. apr 2012 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambulka24 dakujem krasne za info, tak radsej uz chcem aby bolo vsetko "v jednej ordinacii. skusim potom dr. Vaskovu, dufam,ze budem mat stastie :slight_smile:
16. apr 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulky, buduce mamicky, ak mate zaujem, mozte prist , je to na sidlisku III v Barlicke /skola Matica z bocnej str od Kauflandu/ ...
16. apr 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, moje skúsenosti s Ochtinskou - hrôza!!! správala sa ku mne ako k decku, za všetko chcela peniaze... prestúpila som od nej k Vaškovičovi, prvý rok v pohode, má veľmi príjemnú sestričku, ale keď som bola minulý rok na preventívnej myslela som že sa mi sníva :/ najprv mi vynadal že v októbri sa už na preventívku nechodí, kde sa túlam celý rok, či robím alebo študujem. povedala som že študujem na univerzite a popri tom aj pracujem v bare aby som mala na školu. začal na mňa kričať že práca v bare nie je práca ale len zábava, že som hlúpa,nezodpovedná... aby toho nebolo dosť vyšiel do miestnosti sestričky kde už čakali asi 3 pacientky a nadával na mňa pred nimi, aká je dnešná mládež, že to nie je možné atď... mala som sto chutí odísť,ale vydržala som... rozklepaná som sa vyzliekla, vyšetrenie bolelo, celý čas kecal stále dookola že som taká a taká :( potom mi dal výmenný lístok k nejakému odborníkovi, nepovedal prečo, a keď som sa so strachom opýtala kde to je (kedže nie som z prešova) nakričal na mňa že som sprostá keď to neviem, že si to mám zistiť. po odchode z ambulancie som sa rozplakala, nedalo sa prestať, ledva som odšoférovala do práce... odvtedy hľadám odvahu ísť si k nemu po kartu aby som mohla prestúpiť k inému gynekológovi :/
17. apr 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@younggirl nemusis ist k nemu ty da sa uz teraz ze to poslu novemu gynekol.myslim kartu
18. apr 2012 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
27. máj 2012 o 21:09 • nercia
@younggirl staci ked zatelefonujes sestricke,nech ta odhlasi,ze prestupujes k inemu lekarovi
28. máj 2012 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula som o dobrom dr.v po-dr-ligday-aj tie kocky,co nemohli ostat tehotne,si k nemu hodili kartu a dnes maju babatka :slight_smile:
28. máj 2012 o 08:39  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marjakusa Ja chodím k Dandárovi, pred tým k Ochtinskej. Dandár je milý, seriózny a profesionál. Ja som spokojná, odchádzam od neho informovaná a nie zostresovaná ako od Ochtinskej. Ja ho určite odporúčam.
31. máj 2012 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fitneskajanka ja k nej chodim a som velmi spokojna
7. jún 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja si velmi chvalim :confused: Kosovu je uzastna gynekologička , aj milučku ma sestricku odporucam vam ijst k nej :dizzy_face:
10. jún 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, neviete mi povedať, čo sa stalo s Ochtinskou? Už je v dôchodku alebo čo? Nemala som s ňou dobré skúsenosti, brala som kartu a utekala kade ľahšie. :slight_smile: Mala som 2x po sebe mykózu a zápal vaječníkov, kričala na mňa, že čo som zase robila, mám sa objednať na urológiu.... otras......
14. jún 2012 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pri Ochtinskej som bola len 1x - prvykrat a naposledy. Uz vyse 10 rokov chodim ku Minarikovej a som spokojna. Nikdy ma neodbije, kazde moje slovo berie uplne vazne, vsetko dotahuje do konca.
18. jún 2012 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chcem sa opýtať, či v Prešove nejaký gynekológ robí 3D/4D ultrazvuk a koľko to stojí? :slight_smile: Ďakujem
25. jún 2012 o 15:35  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rapunzel79 dr. páll pri frantiskanoch a v gynstare na poziarnickej, u palla ak len s 1 fotkou 7€, ak na CD, 30-40, neviem presne...gynstar asi podobne :wink:
26. jún 2012 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem za odpoveď ewkaewka :slight_smile:
27. jún 2012 o 18:06  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewkaewka aj Vašková na požiarnickej - 30e za 3d + foto zdarma, pekne sa správala ku mne, keď sme tam boli s manželom
5. júl 2012 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok