Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

mima118
5. aug 2015

@adypo Ja som tiež chodila ku gynekologičke Ochtinskej a tiež som s nou nebola spokojná..... 😒

martinka0109
5. aug 2015

Ja mám gynekológa Mudr Smolka,som spokojná.No musím povedať, že mám skúsenosť aj s pánom doktor Olejarom ktorý mi odrodil druhu dcéru.Aj pán doktor Dzurila je veľmi dobrý. 🙂 Je to na tebe.

kubkova
6. aug 2015

@silvikaaa1 ahoj,mozem otazocku? Mala si aj nejaky problem ,ze vies ze je dobra odbornicka? A ma aj ultrazvuk? Dakujem pekne 🙂

soltisa
22. sep 2015

@sona_v ako dlho bude dr. Pall PN, potrebujem zmeniť gynekologa, rada by som šla k Olejarovi no neže po chviľke sa vráti Pall

dzundzi
22. sep 2015

naozaj potrebujem poradit. potrebujem dobreho gynekologa z PO, ktory robi aj ultrazvuky.

ivana82
23. sep 2015

@soltisa Pall sa uz predpokladam nevrati, je tam uz ambulancia na meno dr. Olejara, cize ratam s tym, ze je to na trvalo.

dzundzi
23. sep 2015

ako tak cítam rôzne diskusie na MK tak dobrý gynekolo v PO asi nie je. ja som momentalne u dr. dandara a mozem len suhlasit s uzivatelkou lucia 0309, ktora tu asi pred rokom napisala vlastnu skusenos s tymto doktorom.
robi si biznis z vlastnych pacientiek, co by bolo fajn, ale robi to tak nechutnym a okatym sposobom ze sa cudujem ze ma tolko pacientiek a nemal z toho svojho spravania este problemy.
Pre dokreslenie situacie....som v 20 tt a dr. objednava pacientky na poobednajsie sono az tak ze stravite v cakarni 4 hodiny a ked sa uz o 7 vecer dostanete na radu tak vam vysetrujuca lekarka povie ze vas uz nevezme lebo ma toho tiez dost a potrebuje ist domov. domov som prisla o pol 8 vecer unavena, hladna, smadna a totalne znicena. clovek si povie, kaslat na to,ale nie ak vam zdravotne problemy ostavaju aj do dalsieho dna.
som v polovici tehotenstva a este mi nebolo robene ani jedno ultrazvukove vysetrenie, neviem ci drobec je zdravy, ci je vsetko tak ako ma byt alebo nie a je potrebne podniknut nejake kroky...
vlastne robil mi sam pan doktor vysetrenie prvy raz v 10 tyzdni, ze ci vobec je a na poslednej poradni na moje vlastnu ziadost nech sa teda aspon pozrie ci nevie zisti pohlavie....
mienku o nom nech si vytvori kazdy sam a ja budem vdacna za meno naozaj dobreho gynekologa

kubkova
23. sep 2015

@dzundzi no svine su to a este chcu aj vyssie platy 😀 A kym im budu tie kravy davat este aj uplatky a kavicky tak sa to nezmeni... Najst dobreho gynekologa,ktory este prijma pacientky je tu dost tazke a skor nemozne,je to smutne... Ja sa tiez snazim takeho najst uz asi rok ☹

dzundzi
23. sep 2015

no som maximalne znechutena co ti poviem a nehovoriac o tom ze za kazdy usg berie v priemere 30 € podľa toho aky robi....a kazdy doklad co vcera vystavili na sono bol neplatny pretoze prijmove pokladnicne doklady su asi tak od aprila 2015 neplatne?....nie je na to registracna pokladna alebo tzv virtualna pokladna?ktore boli zriadene prave preto ze tieto PPD ked sa nechce tak sa do uctovnictva nedaju?
a cele je to uplne jednoducha matematika....

dominikav123
23. sep 2015

@dzundzi sorry ale to je co za kkta ? ultrazvuk sa musi robit v 12 tt....na tvojom mieste nanho napisem taku staznost vsade, na VUC, Urad pre dohlad nad zdrav. starostl. Ministerstvo, nech sa o tom dozvedia kompetentny...a zavolaj aj Janka Tribulu ! 🙂

silvikaaa1
23. sep 2015

@dzundzi ,
@kubkova dievcata obom vam mozem vrelo doporucit doktorku Paľovu, je to skvela odbornicka, a mila a ustretova osoba. ja som rodila teraz vo februari a chodila som ku nej na poradnu. Nikdy ma neodbila stale mala na mna cas, na sono som cakala aj ja ale bolo to max45 min aj to bolo asi 2krat inak to bolo do 10 minut a uz som isla dovnutra. sestricky ma mile usmievave nie ako niektory lekari stare umrncane a neprijemne osoby.
Na zaciatku mi sono robila asi kazde 2 tyzdne aby sa uistila ze sa vsetko vyvyja ako sa ma potom uz asi len 3krat.
ale pocas tehotenstva som bola v kosiciach saci na 3 velke ultrazvuky v 12, 20 a 30 tyzdni a velmi ich odporucam tam sa odhalia vsetky vyvojove vady dietatka.
a odbornicka je myslim ze z toho hlasidka ze pred otehotnenim som mala zdravotne problemi a pomohla mi.

kubkova
23. sep 2015

@silvikaaa1 dik,skusim jej zavolat ci este prijma pacientky,nemas na nu nahodou kontakt?

lolalita
23. sep 2015

@kubkova Tiež chodím k Paľovej a som naozaj spokojná. Z môjho pohľadu je naozaj odborníčka a má ľudský prístup, čo je v dnešnej dobe zázrak a hlavne, keď sa opýtaš, neodbije ťa, ale pekne vysvetlí. Tel.: 051 / 7711 118

kubkova
23. sep 2015

@lolalita Dakujem velmi pekne

maja170
23. sep 2015

@soltisa Pall sa určite nevráti.Momentálne je PN .A ide na invalidný dôchodok.

anulienka355
25. sep 2015

Chodi niekto k Olejarovi? Aky je?

maja170
25. sep 2015

@anulienka355 Ja chodím k Olejarovi.Je vynikajúci odborník,veľmi citlivý k ženám a hlavne všetko vysvetlí.

zuzi888
26. sep 2015

@dzundzi
ja som tam čakala tiež,myslím, že je to chyba v objednávaní. odišla som nahnevaná, ale keď sestrička videla koľko je tam pacientok, mala to doktorke povedať, aj ona ma predsa svoje hranice.

dzundzi
28. sep 2015

sak prave....prvy kto mohol za to fiasko bol pan doktor, druha lekarka a nakoniec aj sestricka
ja som po tom utorku mala este dva dni problem, bola opuchnuta hadam aj na ociach

zuzi888
28. sep 2015

@dzundzi no myslim, ze poradie je doktor, sestricka, lekarka.......nechcem ju branit, ale ona predsa nevidela, kolko nas tam je......idem tam znovu, tak uvidíme....

dzundzi
29. sep 2015

nechcem oponovat ani nikoho branit, ale osobne si myslim, ze ja ako lekarka nadriadena sestricke si zistim situaciu a korigujem si ju ked pridem do prace
drzim palce aby to bolo lepsie ako pred tyzdnom...opat si objednana medzi 15:00- 16:00? 🙂

lubinabublina
30. sep 2015

ahojte idem na 3D ultrazvuk do Weberovho domu do ambulancie Dr. Dandara. Mala by ma vyšetrovať nejkaá pani Dr., ktorá tam robí v utorok neviete ako sa volá???? Ďakujem

dzundzi
30. sep 2015

Myslim ze by to mala byt dr. pankuchova...vyzera byt ok

lubinabublina
30. sep 2015

Ďakujem vygooglim si 😉

veronikax
13. okt 2015

@maja170 Ahoj 🙂 Mozem sa opytat? Po Pallovi prebral ordinaciu iny lekar ? Takze vsetky Pallove pacientky ma ten novy lekar? Byvam v inom meste..tak nie som v obraze. Asi je uz nacase zmenit dr. 🙂

maja170
14. okt 2015

Ahoj.Po dr. Pallovi prebral ordináciu dr.Olejar,za mňa je to vynikajúci lekár s ľudským prístupom.Samozrejme prebral aj všetky Pallove pacientky.Ordinuje každý deň okrem utorka,vtedy slúži v nemocnici. 🙂

petissiene
20. okt 2015

Dievčatá, ja chodím k dr. Kušnírovi na Jurkovičovu oproti poliklinike. Som veľmi spokojná!!! je to skúsený lekár, ordinuje len poobede, čo mi aj vyhovuje a je veľmi sympatický a milý.

veronikax
20. okt 2015

@maja170 dakujem velmi pekne 🙂 Ja som sa vydala do ineho mesta ... Na Spiš 🙂 Takze si skusim kartu prelozit k niekomu u nas 🙂 Takze Pall sa uz asi nevrati ak je na invalidnom? Aj viete co sa stalo? Dakujem 🙂

tanulinka1111
21. okt 2015

Ahojte ja som tu prvykrat ale chcela som vam povedat moju skusenost s Mudr. Klainovou. Bola som u nej na vysetreni lebo som si nasla gen. Bradavice ( vyedy som nevedela co to je) prisla som povedala mate GB predpsala aldari nejake vitamkny a kontrola o 2mesiace. Bola som tqm 3minuty a nedokazaa som pkvedat nic prisla som domov zacala hladat po nete co to je kolko vyseteeni sa k tomu robi a ake su ine liecby o ktorych mi ona noc nepovedala. Tak som sa rozhdla ze i ich dam odstrqnit laserom . Klainova povedaal ze je to mali nalez doktor na sukromnej kljnkke povedal ze to musi robit na dva krat lebo je to velke. Odstranili mi prvu cast o tyzden som isla k lekarke povedaa ze na jedej strae uz nevidi nic a na druhej len jednu aale ze aa mi urobili aj vnutri ale nemam ich odstranovat laserom lebo sa mi prepali sten posvy tak som isla znova na sukromnu kliniku ze si dam odstranit aspkn tu jednu ale dojtor ich tam asiel znova ovela viac a odstranil aj toe z vnutra nad poznamkou ze by mi to prepalolo stenu sa len zasmial. Cize povedala ze minimalne pol roka rok sa to bude liecit s usmevom na yvari zakaz sexu . Skoncila som po jejnavsteve v depkach a vdaka bohu inych odbornikov ako mudr. Demcova - kozna mudr. Lestan -imunolog sa moj problem vyriesil za mesiac. Urcite neodporucam

ivkapon
31. okt 2015

@dzundzi tak to sme tam boli spolu obe. Po tejto skúsenosti som od neho odišla. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre