• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

1. decembra 2016 
a kam si presla?
2. nov 2015 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som si dat kartu ku Kleinovej len snazim sa tam dovolat uz týždeň a buď mi nikto nedvíha alebo po 13.00 je linka nonstop obsadená zrejme to tak majú urobené. Neviete či berie nových pacientov?
2. nov 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sunnybaby15 Práve minulý týždeň som čítala tu na MK,že Klainova gynekologička ide na materskú dovolenku.
2. nov 2015 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzundzi do Gynstaru - MUDr. Lisy.
2. nov 2015 o 19:00  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kleinová? - otras... dobre robí, že vraj ide na materskú...
4. nov 2015 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Viete mi nejakého dobrého gynekológa odporučiť? Niekoho kto vas naozaj vyšetrí ochotne vam zodpovie na otazky a neodbije vas za 2 minuty ... Dobré recenzie su na Kleinovu len ked ide na matersku tak uz neviem naozaj kto
4. nov 2015 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som isla ku doktorovi KUSNIROVI oproti poliklinike je pohodak je starsi ale na vsetko ti odpovie,vsetko vysvetli,je ludsky,
4. nov 2015 o 16:30  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Kusnira odporucam aj ja;) je super a naozaj odbornik
4. nov 2015 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@matuliiiiiiiik
@petissiene kusnir mi neoznamil zle vysledky tripple testov..znechutil mi polku tehu. des. a doteraz tvrdi ze poslal moju dokumentaciu novemu gynekologovi a neposlal..
4. nov 2015 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bonnie1 ja musim povedat ze na kazdom vysetreni mi vsetko vysvetli, odporucil mi aj screening v Myslave a velmi dobre sa s nim da porozpravat, vsetky vysledky mame chvalabohu dobre, ak ste mali niečo zle, neviem prečo ti to nepovedal.. možno ta nechcel stresovať... je pravda že je stara škola a tie moderne metody nevyznava,...
4. nov 2015 o 19:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. Olejar...aj ma odrodil...odporucam :slight_smile:
4. nov 2015 o 19:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja k nej chodím už 7 rokov, som spokojná, tiež sa tam pokúšam dovolať, ale je tam väčšinou obsadené alebo nik neberie, no min. týždeň tam mali 2 dni dovolenku, vážne ide pani doktorka Kleinová na materskú, to som nevedela...
4. nov 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petissiene ano stale ta myslava..nevedel respektovat ze chcem chodit do sace za primarom ktory mi odrodil prvu a planovala som pri nom aj druhu. ze nema cas atd..nechapem. ale pravda je ze posedel a porozpraval. a nevim s tym stesovanim..mal mi to povedat v termine normalne lebo to ze mi to povedal neskoro co uz sa nedalo nic robit ma priviedol tak akurat na pohoovost..
4. nov 2015 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@bonnie1 dala som na jeho rady a sla som aj do Myslavy, aj ked som uz jedno mala absolvovane u Olejara,,, a neskutocne mu dakujem ze ma tam poslal. v Myslave to bolo na 1* , pristup, uroven vysetrenia, podrobnosti, aj krasne spomienky, ... u Olejara mi tak akurat urobili fotku ale o zdrav. stave babatka som sa nedozvedela nic... verim ze aj v Saci je to na odbornej urovni, spomibal mi Dosedleho ale už bolo pre mna neskoro a nestihla by som k nemu... ked mi hovoril o tych pracoviskach, nezdalo sa mi zeby niekoho preferoval nasilu. aj rodit pojdem do BJ ku Brnusakovi, povedala som mu ze v PO nechcem, lebo tej nemocnici neverim a nepovedal mi nic,,, ze si mam vybrat tak aby som bola psychicky dobre naladena a mala zazemie... :slight_smile:
4. nov 2015 o 20:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr.Kleinova už nové pacientky dlhšiu dobu neberie,ja som sa bola pýtať kvôli kamoske, ale už majú veľa,ale sú naozaj super,veľmi ľudský prístup
4. nov 2015 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@antoniab
Ja chodim ku Halakovi,ale myslim ze chce skoncit lebo v pondelok je tam MUDr. smolko a vo stvrtok MUDr. Kuba tak niekto z nich prevezme ordinaciu zrejme.
9. nov 2015 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosím váš baby ktoré chodíte k brehovej ordinuje vobec už tam volám 2 dni a nik mi to neberie
19. nov 2015 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. chcela som sa opýtať či náhodou neviete či MUDr. Turňanský, ktorý pôsobí v nemocnici v monobloku ma aj svoju ordináciu?Na internte to neviem nájsť. Robil mi prednedávnom laparoskopiu a bola som spokojna. Dakujem. Alebo ako to je s takými lekármi ktorí pracujú v nemocnici?maju svoje ambulancie?
15. dec 2015 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte....nemáte náhodou niekto číslo do ambulancie MUDr. Ivany Kleinovej, alebo náhodou ich adresu? Na internete som našla len neaktuálne informácie. Ďakujem :slight_smile:
28. dec 2015 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby. Presťahovali sme sa do Po a hľadám si tu gynegológa. Najbližšie mám Mináriková, ale hodnoteniami sa najviac pozdávajú Paľová a Pankuchová. Poraďte prosím :slight_smile: každá rada dobrá, nech sa nejako rozhodnem :slight_smile:
8. jan 2016 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elinka49 Odpovedám: Ambulancia MUDr. Ivany Kleinovej sídli v budove Polikliniky na Levočskej ulici, tel. kontakt: 051-7713438. Chodievam k nej, ale teraz je na materskej dovolenke, takže je tam iná doktorka.
9. jan 2016 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
A Ktorá p.doktorka zastupuje p.Kleinovu?
10. jan 2016 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka8690 Konkretne tento lekar svoju ambulanciu nema. Ale ma svoje pacientky ktore za nim chodievaju poobede, ked ma v nemocnici sluzbu
10. jan 2016 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adky vy s nim mate nejakú skusenost?je dobry lekar?
10. jan 2016 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nechodí niektorá do Gynstar-u ? MUDr.Lisý? Ako to tam funguje? dakujem
16. jan 2016 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adky Zastupuje nejaká iná doktorka, neviem presne meno, ale počula som vraj, že nejaká Mudr. Fecková, viac neviem, ide tam na kontrolu 18. februára, tak sa dozviem..
16. jan 2016 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kvetinka8690 je dobry lekar, ale je potrebne si najst obvodneho gynekologa, kde mate kartu, urobi Vam vsetky vysetrenia a v pripade potreby odosle do nem. zariadenia, napriklad aj za Dr.Turnanskym...lekar v sluzbe v prvom rade riesi akutne veci- porody, sekcie, zalezitosti pohotovostnej ambulancie, oddelenia-2 poschodia...urcite nie je vhodne prist v case jeho sluzby napr.s problemom vytoku, nepravidelneho krvacania...na to je obvodny gynekolog...oblubeni su dr. Lisy, Cop, Smolko, Kusnir,Dandar..
16. jan 2016 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ewelinna ďakujem za odpoveď.ja svojho gynekológa mam len teraz ma operoval dr.turnansky a bola som s nim spokojna.myslela som či nemá náhodou aj ambulanciu aby som možno prešla k nemu..s dr.kusnirom som veľmi nebola spokojná preto som od neho odisla
16. jan 2016 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@blondie257 ja k nemu chodí. Co konkrétne potrebuješ vedieť?
17. jan 2016 o 13:35  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkapon ako ordinuje, kedy najlepsie ist. A aky ma pristup lekar aj sestricka, dakujem :slight_smile:
18. jan 2016 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok