• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

1. decembra 2016 
Ahojte dievcata nevie nahodou niektora ci dr. Bibiana Palova ma 3 D ultrazvuk lebo idem do potadne a uz budem v 21 tyzdni a zatial o tomto ultrazvuku nic nehovorila tak neviem ci ho robi ona alebo posiela niekam ale co viem tak sa 3D ma robit prave v 20 az 23 tyzdni...preto sa pytam dakujem
9. jún o 06:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chodím k pani doktorke, som v 30. týždni a neviem o tom, že mi ho robila :slight_smile: Ale neposielala ma nikam na vyšetrenie, takže môže byť, že ho má :slight_smile:
9. jún o 20:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm hm...no neviem ale 3D je podla mna dost dôlezité aby sa zistilo či sa dietatko vyvíva...preto sa pytam a dokonca by malo byt aj v povinnej prehliadke...a môžem sa opytat este kedy vám urobila prvu fotku?? lebo ja este nemam ani jednu...a kamoska uz mala v 12 tyzdni...neviem ci si mam pytat sama foto alebo ...?
9. jún o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera55555 ahoj ona 3Dultrazvuk nema posiela do gynstaru ked chces na neho ist alebo potom do Kosic do Sace alebo do Myslavy tam su 2 najlepsie n vychode :slight_smile: ja som bola v Saci a velka spokojnost, tam mi vlastne robili 3D ako sucast vysetreni cize neobjednavala som sa na neho osobitne :slight_smile:
10. jún o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
3D ultrazvuk mi nerobila, ale čo ja viem, tak ten nie je povinný, prvotrimestrálny skrining a aj morfologické meranie (čo asi ty myslíš) robí Palova v ambulancii. A čo sa týka 1. fotky, urobila mi v 12. týždni na vyžiadanie, keď som ju poprosila či to je možné, bez problémov mi dala, teraz už dlho žiadnu nemám, ale zasa si plánujem opýtať pri ďalšom vyšetrení.
10. jún o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aké máte skúsenosti s mudr. Vaskovou :slight_smile:
11. jún o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej dakujem za reakcie kedze som prvorodicka a nemam este ani sajnu co a ako ale tak nabuduce aspon viem ze si musim vypytat fotku lebo nemam este ani jednu :frowning2: tak dufam ze nebude s tym problem
11. jún o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@fialka1523 ahoj. Super. Chodila som k nej na vsetky ultrazvuky. Vsetko pekne vysvetlila. A dokonca mi robila aj sekciu druheho dietata. Aj dosla potom ako sa mame. Odporucam.
11. jún o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@castania ja sa preto pitam lebo som počula že je dobrá
A dokonca je to mojej kamošky mamka :slight_smile:
11. jún o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kocky prosim vas neviete, ci MUDr.Dzurilla robi prvotrimestrovy skrining? :blush:
13. jún o 08:20  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (36. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Prosim neviete ci dr ligus zmenil adresu?pozeram na nete ze ma nejaku inu.ako sa tam dostanem?
14. jún o 13:23  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@dorotka202 je to ta nova budova hned za kauflandom kde je to detske ihrisko
14. jún o 15:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@avigen dakujem.
14. jún o 16:00  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobry den chcem si dat kartu do presova ku doktorke Palovej moyete mi prosim napisat nejake info ked mate dakto kartu pri nej Dakujem
18. okt o 09:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj tak ja mám pri nej kartu a som spokojná ako určite sa nájde niekto kto povie opak ale myslím si že je to u každého. Jediné čo môžem povedať je že vždy keď som prišla chcela aby som porozprávala ak mám nejaké problémy proste sa starala o moje zdravie. Sestrička úplne super dá sa s ňou posrandovať :slight_smile: Keď som objednaná zoberie ma na čas alebo max. čakám 15 minút čo viem že v PO v gynekologických ambulanciach aj pri objednaní čakáš 2 hodiny...Samozrejme ak objednaná nie si tak musíš čakať ale vždy sa snaží po 8mej striedať a brať aj neobjednané...Keďže som tehotná a mala som trošku aj problémy bola som tam dosť často a vždy v pohode aj keď som nebola objednaná zobrala ma keď videla že mám bruško a čakám, že niečo nie je v poriadku. Páči sa mi že si aj pamätá mená hlavne sestrička. Ja osobne sa tam cítim super. A čo lepšie pri tehotenstve som nemusela chodiť na CTG do nemocnice lebo pásy má aj doktorka.
18. okt o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja mám pri nej kartu a som tiež spokojná, Síce sa mi stalo že som si aj hodinku počkala, ale to asi len raz, naozaj sa snaží brať na čas alebo s menším oneskorením. Lekárka si robí svoju robotu ako má, pôsobi profesionálne, nekecá o blbostiach, opýta sa čo a ako, urobí čo má a hotovo :slight_smile: asi aj rpeto sa u nej tak nečaká. Sestrička veľmi príjemná a tiež šikovná. CTG v ambulancii je veľkým pozitívom, to sa aj mne páčilo počas tehu, že monitor mi urobila sestrička, vzala krv aj vyšetrila moč a hneď ma aj lekárka skonrolovala. Akorát že som mala pocit že robila ku koncu menej ultrazvukov, pri prvej dcérke, ktorú som rodila v BA som mala viac ultrazvukov aj fotiek. Ale inak som u nej veľmi spokojná. Určite odporúčam.
19. okt o 14:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@emimirlen
@vera55555 prosím vás neviete aktuálne telefóne číslo do ordinácie pani doktorky Paľove? To, čo mám uložené mi nefunguje :disappointed_relieved:
24. okt o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam 051/7711118
26. okt o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leniiiik ja mam 051/7711118
26. okt o 15:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@silvikaaa1 ďakujem, to mám aj ja, ale nejde mi ho vytočiť. Preto som si myslela, že majú nejaké iné...
26. okt o 20:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kvetinka8690 pán dr.nema svoju ambulanciu je to lozkovy lekár pracujúci na gynekologickoporodnickom odd.v monobloku
2. nov o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby kto bol po porode pri doktorovi Pallovi na kontroku?
17. nov o 22:30  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinbirosova2 Ja som bola,ale pred 6-timi rokmi. :slight_smile:
18. nov o 08:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maja170 tak asi mi nebudss vediwt povedat ako prebieha unho kontrola po porode ci?pouziva tow hnusnw v
Kovoveveci?
18. nov o 08:13  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinbirosova2 Mne robil klasický citoster (s kovovymi vecami) a ultrazvuk brucha,ako sa stiahla maternica.
18. nov o 08:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@maja170 fuuuha preto mam straxh k nwmu ist pretoze nechcem s tymi kovovymi vecami
18. nov o 08:18  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@karinbirosova2 Je to už 6 rokov,možno sa niečo zmenilo. :slight_smile:
18. nov o 08:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dr.Pall uz nepracuje na miesto neho je tam dr.Olejar
18. nov o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@anov ale pracuje u doktorky stryckovej stredy a piatky
18. nov o 09:54  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok