• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

4. októbra 2017 
Ahojte vedel by mi niekto povedať podrobnejšie o Dr. Dandarovi aký je ..? a ešte aj koľko môže mat približne rokov... nechcem chodiť ku mladým gynekologom je mi to neprijemne ...
1. dec 2016 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, rada by som pridala len samé pozitívne skúsenosti s Mudr. Pankuchovou. Trosku som sa zľakla z toľkých negatívnych ohlasov čo tu píšete. Je to odborníčka, je veľmi príjemná a na mna sa dokonca aj usmieva, čo jej mnohé vyčítate, že nerobí :hugging:
15. jún o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, som pacientkou u dr. Pankuchovej. Na pani doktorku nemozem povedat nic zle, je naozaj super, je odbornicka, pomohla mi s viacerymi problemami. Co ma ale stve, je zdravotna sestra. Predtym tam bola zlata mlada ciernovlasa sestricka, velmi sikovna, mala super organizacne schopnosti. Aj ked bolo pacientok vela, vzdy ma zobrali +- na cas.(najviac som cakala dlhsie 15 minut), dovolat sa vzdy dalo. No odkedy tam tato sestricka nerobi a je tam starsia sestricka je to des. Kolko x tam potrebujem ist, trva mi niekolko dni len kym sa tam vobec dovolam. Sestricka mi pride dost neochotna a jej organizacne schopnosti su nulove. Je tam totalny chaos. Na vysetrenie ma vezmu bezne aj hodinu-2 neskor, co sa mi predtym ozaj nikdy nestalo. Zacinam byt z toho zufala, ale tak asi by to bolo az velmi ruzove keby taka super dr mala aj super sestricku.
10. aug o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co ma este neskutocne stve, sestricka vobec nevie robit s tym objednavkovym systemom. Ked som sa tam par x nevedela dovolat, objednala som sa cez e-formular a ked som prisla na termin co som sa objednala sestricka ma vobec nemala ani zapisanu ani si to nevedela v systeme pozriet a mala som co robit aby som ju ukecala ze mam ozaj problem a k dr sa dostat potrebujem. A dalsia vec co sammi nepaci je to, ze maju chaos v cenniku. Bola som na sono prsnikov, mala som nalez, zaplatila som 13 e co sa tam standardne plati. O par mesiacov som mala kontrolu- pri prvom vysetreni mi sestricka povedala, ze nabudice uz platit nebudem, lebo je to kontrola. A hla, platila,som aj nabuduce, zasa 13 e ...nejde o to, ze kolko to stalo, ide mi o to, ze zjavne v tom sestricka nema jasno a robi zmatok.
10. aug o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekný deň. chcem sa opýtať, má niekto skúsenosť s GYNSTAR spol. s. r. o.?
Chcem si k nim preniesť kartu, môj doterajší dr. šiel do dôchodku. Vopred ďakujem
13. sep o 15:49  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sameucho cca 50-55rokov, taký zlatý štandart, nič extra, nič strašné, len sa dlho čaká v niektoré dni
13. sep o 16:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tolil Berie dr. Pankuchová nové pacientky? Ako to je u nej s prezliekaním?
3. okt o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aaninka myslim ze stale berie,neviem o tom aby niekoho niekedy odmietla a vyzlieka sa priamo v ordinacii pri doktorke pri sestricke si kupis len navleky na topanky alebo si prinesies svoje :wink:
4. okt o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok