Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

sameucho
1. dec 2016

Ahojte vedel by mi niekto povedať podrobnejšie o Dr. Dandarovi aký je ..? a ešte aj koľko môže mat približne rokov... nechcem chodiť ku mladým gynekologom je mi to neprijemne ...

mirkaa2
15. jún 2017

Ahojte, rada by som pridala len samé pozitívne skúsenosti s Mudr. Pankuchovou. Trosku som sa zľakla z toľkých negatívnych ohlasov čo tu píšete. Je to odborníčka, je veľmi príjemná a na mna sa dokonca aj usmieva, čo jej mnohé vyčítate, že nerobí 🤗

tolil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tolil
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katemaricakova
13. sep 2017

pekný deň. chcem sa opýtať, má niekto skúsenosť s GYNSTAR spol. s. r. o.?
Chcem si k nim preniesť kartu, môj doterajší dr. šiel do dôchodku. Vopred ďakujem

majkam6
13. sep 2017

@sameucho cca 50-55rokov, taký zlatý štandart, nič extra, nič strašné, len sa dlho čaká v niektoré dni

aaninka
3. okt 2017

@tolil Berie dr. Pankuchová nové pacientky? Ako to je u nej s prezliekaním?

mattkav
4. okt 2017

@aaninka myslim ze stale berie,neviem o tom aby niekoho niekedy odmietla a vyzlieka sa priamo v ordinacii pri doktorke pri sestricke si kupis len navleky na topanky alebo si prinesies svoje 😉

mirkamimka
30. apr 2018

@gizel ahoj a aky je ja chcem ist k nemu

gizel
1. máj 2018

@mirkamimka Liseho myslis???

mirkamimka
2. máj 2018

@gizel ano

gizel
2. máj 2018

@mirkamimka chodim len raz rocne na preventivu,nemam ziadny problem ale co potrebujes vediet vysvetli ale sam od seba veľa nenarozprava
pocas tehotenstva každá poradňa kontroluje krcok. co viem ze nie každý lekar robi....
mne vyhovuje ze sa netreba objednavat idem rano a viem ze budem ošetrena

blondie257
4. máj 2018

@mirkamimka mudr.lysy je fajn.je pravda ze nenarozprava vela ale ak sa pytas vzdy odpovie vysvetli.este v casoch ked pracoval v monobloku mi robil prvu sekciu r.2006 a odvtedy som u neho v lek.starostlivosti.
Druhe tehu minuly rok pri nom a bez problemov,vzdy vysetril a poradil.fajn ze maju super vybavenie a netreba nikam chodit.sestricky su super.ja som max spokojna

lenka_lo
21. máj 2018

Ahojte. Vsetky tu chvalite Dr. Dandara no ja som sa dostala v tehotenstve do velkych komplikácii vdaka jeho lahostajnosti. 9 mesiacov som mala v moči hnis a on to neriesil, bola som anemicka a on mi predpisal lieky v 9 mesiaci co už bolo neskoro. Všetko sa mi ukazalo potom pri porode kde som sa už bala o svoj a malej život, no vďaka bohu sme v poriadku. Na to ze mi nič nevysvetlil nehovorim nič, keď som sa neopytala tak som nevedela. Vždy ked mi robil niejake testy nikdy som sa nedozvedela vysledok ked som si ho neprečitala sama, lebo pan doktor velmi komunikativny nieje. Takze ja Dandara urcite neodporučam !!

dominikka98
8. jan 2021

Ahojte, ja by som sa rada opýtala, či chodíte niektorá k MUDr. Petrovi Ligusovi, prípadne ako hodnotíte jeho prístup a pod. Ďakujem

kamoska_z_konika
29. jan 2022

@dominikka98 ja k nemu chodím. Aktuálne som tehu tak ti viem povedať aj viac k starostlivosti. Kľudne sa mi ozvi v správe.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre