Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

daren1
27. nov 2009

ja sa pridávam, aj ja som mala kartu u Ochtinskej a po mojich problémoch počas tehotenstva som po pôrode okamžite brala kartu od nej. Ma hrozný prístup, a ked nahodou vyskočí problem , uplne ho podcení a este bola aj urazena že som si ju nevybrala ako pôrodníka. Baby co ju mali pri pôrode nadavali, že je arogantná. V pôrodnici na mna ani nepozrela, a pritom som k nej chodila ako pacientka 3 roky. Je hrozna. Chodievam na Levočskú kde oridnuje Strýčkova, je celkom fajn, ale chodí tam hrozne vela pacientiek a stredy tam ordinuje mudr. Borecka. Je skvelá ako profsionalka aj po ludskej stranke.

luudka23
29. nov 2009

ahojte no tak dakujem aspon za nejake tipy. mamča my tiež hovori aby som šla ku Stryčkovej,a ta Borecka nieje nahodou zo starej porodnice?lebo mamča tam pracuje a hovori že lekarky od nich chodia zastupovať Stryčkovu

cmuky82
15. dec 2009

ahojte tak co sa tyka Ochtinskej ja som tiez zobrala od nej kartu a hned ako som sa dozvedela, ze som tehotna a prestupila som k Dr. Vaskovicovi, pretoze som na neho pocula len same chvaly je vraj velmi dobry odbornik. Ja som zatial spokojna tak uvidime. 😉

katka22r
15. dec 2009

no podla mna by ochtinsku mali zrusit uplne

tonka22
29. dec 2009

Ahojte baby, dobrych gyndosov je dost vela, ale mate tu pravdu ze Ochtinska je strasna, nechapem ze tam pri tomto vybere, co tu v PO mame este niekto chodi......a by ste sa cudovali a dost ludi. Ja teraz chodim do novkotvorenej ambulancie k MUDr. Smolkovi a som tam spokojna.Ordinuje tam aj MUDr. Halak a MUDr. Dzurilla, sa tam striedaju, takze ak niektora hladate noveho lekara tak to skuste. Objednavaju tam skoro nie tak ze ste na rade o 3 mesiacea objednaju k vas k lekarovi, ku ktoremu chcete ist....Teraz mam 24 a uz 4 roky som sa snazila otehotniet a verte baby uz som tehotna, tak sa tesim 🙂

antoniab
29. dec 2009

ahoj
sice nechodim do PO ale Mudr. Smolka Mudr.Halaka a Mudr.Dzurilu poznam z Levoce z rizikovej poradne a nemocnice a som s ich pristupom spokojnejsia nez z mojim gynekologom a niektore tehulky chodia knim rodit do Le co nasvacuje tomu ze su dobri 😉

monky1
30. dec 2009

ahojte dievcata, neviete nahodou, ci zajtra ordinuje doktor Ligus? Mala som sa dostavit medzi 28. - 30. decembrom, - dnes sme sa vratili od rodicov a az dnes som si to nasla v schranke a zajtra je uz 31. Ak mate niekto info, ci ordinuje, napiste mi, prosim. Dakujem

adapo
7. jan 2010

Ahojte kočky, ja chodím k dr.Ligusovi a som s ním spokojná. je to môj štvrtý gynekológ. Ešte počas VŠ som chodila ku Ochtinskej, potom ku Vjaterovej, potom k lekárke v mojom rodnom meste a už tri roky chodím k Ligusovi. Podľa mňa je dobrý odborník v porovnaní s predchádzajúcimi lekárkami. A to nehovorím o prístupe a správaní sa ku pacientovi. Ochtinská by si mala zopakovať pár skúšok z VŠ, hlavne psychológiu. Neviem či Vjaterová ordinuje, ale mala dosť stredoveké názory a vždy pri probléme obvinila mňa, čiže prečo pijem čaje, čokoláda škodí...,používať taký toaletný a pod....Tá tretia bola taký priemer. Ja odporúčam Ligusa aj preto, že sme sa s mužom snažili o bábo skoro dva roky a on nám pomohol rozbehnúť liečbu. Teraz máme 5-mes. chlapča a sme šťastní. Škoda len, že nechodí ku pôrodom, preto som rodila v BJ.

jana822
8. jan 2010

Ahojte ja chodim k DR.Dandarovi cca 8 mesiacov,je zlaty ale mam poci ze nevie urcit lieky na danny problem tak ma poslal na LSK,choci viecery lek.vrveli ze teraz to nie je az take nevyhnutne.Takze neviem sa rozhodnut ako dalej???

kingstonka
11. jan 2010

ahojte...a co hovorite na Dr. Frankovskeho?

jana822
11. jan 2010

Neviem aký je Frankovsky.Hovoria ze on je tiež dobry,ale to musi mat clovek nejaky probléma vtedy zisti ako mu ten dotyčný pomôže. Mne tiež hovoria ze Dr.Dandar je dobry,ale moj nazor je že mi nevie trafit na liek. 😒

atinka22
15. jan 2010

Ahojte, ja som už vystriedala Múdru (nič moc), Dzadíka (detto) a teraz som u Vjaterovej- tiež hrôza, ale som stále u nej, lebo sa mi odtiaľ nechce brať kartu a tiež neviem ku komu by som šla - niekedy mám pocit - čert ako diabol. V podstate som zdravá a bez problémov, aj tehotenstvá boli v poho, takže mi Vjaterová nenarobila žiadnu "škodu". Ale ak máte vážny problém - tak pozor. Okrem nej ordinuje Kleinová - pond.ut.a v stredu, ale je ťažko sa ku nej objednať. Väčšinou až o mesiac - dva.

Vjaterová mi pripadá, že si pomýlila, kde robí. Skôr je ako obchodníčka, stále mi núka to a ono a v lekárni by ste to mali drahšie....hrôza. 😒

susanita555
20. jan 2010

odporucam novootvorenu ambulanciu doktora vlastne primara levocskej gynekologie Mudr.Smolka super pristup naozaj klobuk dolu chodila som predtym k pani Minarikovej a nikdy viac arogantna a drza sestricka,a pani doktorka radsej nekomentujem 😠

bznka
20. jan 2010

a kde je ta ambulancia?

leka323
20. jan 2010

Tak ja som zopár rokov chodila-nechodila k Ochtinskej, nemala som žiadne problémy, takže to bolo OK. Potom som otehotnela, a to jej správanie bolo o ničom. Tiež sa zlostila, keď mi nemala vydať, pribrala som 3 kilá v ôsmom mesiaci, to ma jazdila, či od rána len jej a jem... Potom po pôrode som začala mávať mykózy, dostala som prvú, o tri týždne druhú, a to som dostala normálne krik, že čo som robila. Vraj tam bude iný problém. Zobrala som od nej kartu, cez telefón, kričala, teraz mám kartu u Palla. Má dobré vybavenie, len rozpráva takým tónom, že si treba zvyknúť, inak fajn.

tonka11
26. jan 2010

Ahoj ta spominana nova ambulancia Dr. Smolka je na SidliskuIII centrum, tam kde je aj ambulancia Dr. Ligusa, alebo Abu Zaida, ta zastavka ako sa ja n akupalisko letne ide🙂

cmuky82
27. jan 2010

och tota Ochtinska 😀 nekonecny pribeh. Ja som sa este nestretla s clovekom co by bol s nou spokojny, tak sa cudujem ze este ma vobec nejakych pacientov. Tak ako som uz raz spominala ked som sa dozvedela ze som tehotna tak som jej ani nic nehovorila, len zobrala kartu a utekala k inemu. A kedze som vedela ze bude vrieskat tak som po tu kartu poslala mm 😅

juliap
28. jan 2010

ahojte presovcanky,
tak ja mam asi najhorsiu skusenost s dr dzadikom, rodila som pri nom 2 dieta, jeho pristup ma uplne sokoval, najprv sa na mna vyvrieskal, ze nedopozera futbalovy zapas koli mne, ci som nemohla pol hodiny s porodom pockat, potom ze preco som sa nepytala na cisarak, ked mam problem s nizkym tlakom a co mu tam idem omdlievat a nakoniec ze ci mi nikto nepovedal ze mam hranicne rozmery panvy a ci vobec to decko vytlacim ... som bola vtedy uplne v soku, ze co je to za dr, nastastie mali s nim sluzbu normalne sestricky, lebo som fakt mala chut mu vrazit ...
na dr ochtinsku som si tiez vytvorila nazor, ked zastupovala moju dr, potrebovala som len predpisat dalsie balenie HK no a povedala, ze si mam zobrat listok a cakat, ze jej nestaci to narychlo vypisat z karty, pritom som tam mala poznacene, ze dalsie balenie o 3 mesiace ...
co som pocula chvaly tak na dr frankovskeho a dandara

bznka
5. feb 2010

JULIAP....tak to mi hovor mala som tu cest prve dieta rodit pri nom....rovanky pristup....fuuuuuuj soory ale je mi zle z mojho prveho proodu lebo kvloi jednemu blbemu doktorvi a aj sestriciek..ktore boli vtedy tiez o nicom...na prvy porodn nechem ani spominat.

katka22r
5. feb 2010

no na dzadika mam aj ja zly nazor vysetroval ma v noci pred sekciou ktoru som mala naplanovanu a vopchal do mna palce jak do kravy a pritom som krvacala vraj hlienova zatka a ze do rana urcite vydrzim...ty kokso chudacika som normalne vyrusila esteze som bola hospitalizovana a poznala troska sestricky

alenka15
8. feb 2010

Ja tiež baby nechápem prečo niekto chodí ku gynekológovi, kde sa mu nepáči a bojí sa vziať kartu. Ved v PO je dosť veľký výber dobrých lekárov a každá z nás ma pravo si vybrať, veď preboha už nie je socializmus. Ja už chodím k 5 tému teraz sa mi nepáči tak idem ďalej. Chodila som Dzadík- otras to bol môj prvý gynekológ, potom Ochtinská a to ani nevravím..... /Potom Ligus ten sa už aj celkom dal len sa mi zdalo že príliš rýchlo vyšetruje a nedáva si záležať, ale šak pri takom množstve pacientok..... Tak som šla k Minárikovej a ona celkom ušla len ambulancia je stará a od ruky a ta sestrička otras, ma tak vytočila že som odišla, keď som prisla 3 krat za sebou si predpisat antikoncepciu a mali dovolenku, ale sak mi mohli zavolať a ked sa vam to stane 3 kart za sebou ta brutal. Teraz chodím do novootvorenej ambulancie Dr.Smolka na Sidlisku III a tu som spokojna, lekar v pohode sympatický aj odbornik, sestricka spoko, ked mam problem mam objednaju do tyzdna nie o 3 mesiace a je to na trojke zaparkovat sa da aj busom dobry pripoj, takže teraz sa mi tu zo všetkých najviac pozdáva a hlavne tu na mňa a nikto nevrieska, ta kde sme! 🙂

presovcanka1111
9. feb 2010

Ahojte baby. mala z vás niektorá vážne problémy s podozrením na rakovinu krčka maternice? ak áno, viete mi poradiť /potrebujem to pre svoju najlepšiu kamarátku, ktorá je z toho hotová/, ktorý dobrý gyn. v Prešove by ju dobre operačne urobil? t.j. kyret. Alebo jej poradíte nejakého dobrého gyn. v KE? ďakujem.

susanita555
10. feb 2010

No poradila by som ti uz spominaneho dr.smolka napis mi ip poviem ti viac a mozem ti dat aj kontakt

juanita500
10. feb 2010

Caute baby, chvalite tolko toho Smolka a viete vobec, preco uz nerobi na presovkej gynde? Ja by som v zivote uz k nemu nesla po viacerych osobnych skusenostiach a potom co som sa o nom z nemocnice dozvedela...
z PO nemocnice musel odist, vyhodili ho za zanedbanie viacerych pacientiek a lekarskych povinnosti. Nespoznal u viacerych tehotiek poskodenie plodov a dokonca mal kvoli tomu sudy! Nejak sa z toho vysekal, asi kvoli svojmu vysoko-postavenemu ocinkovi zo Smeru. Dokonca jedna jeho pacientka kvoli nemu zomrela...
Ja som s nim mala osobnu skusenost pri porode, kym som nezaplatila, spraval sa ku mne ako k poslednej upratovacke. Neverim, ze zrazu je z neho skvely odbornik-na robenie dojmov je ale odbornik fakt skvely. 😎

katka22r
11. feb 2010

ved aj pallovi zomrela jedna pacientka a ja som s nim spokojna...mne akosi nezalezi na slovach druhych ale ako ma vysetruje a ci mu verim alebo nie

lola79
15. feb 2010

ahojte, nemate niekto telefonne cislo na Stryckovu? dakujem.

monky1
15. feb 2010

dievcata, ja chodim tiez k Ligusovi - som s nim spokojna, ale tiez sa mi zda, ze rychlo rychlo.....preplasi to a dalsi prosim

nechodi niekto z Vas ku Kleinovej na Levocskej? Bola som pri nej, ked zastupovala Ligusa po nejake vymenne listky a zdala sa mi velmi ludska...ale nevysetrovla ma, sudim len z pristupu

mony_ke
15. feb 2010

ahojte...tiez chodim k Ligusovi...nikdy som nemala problem ze rychlo rychlo...na vsetko vzdy odpovedal aj ked to bolo na dlhsie...takze ja som s nim maximalne spokojna

kubanka
16. feb 2010

monky ja chodim ku Kleinovej a je fajn

monky1
16. feb 2010

kubanka, faaakt, som netusila...urobila na mna celkom dobry dojem...len ten natresk v cakarni 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre