• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

1. decembra 2016 
ahojte. Chcem sa spytat na Dr. Kleinovu. chystam sa po prvykrat ku gynekologovi a citam tu velmi dobre doporucania na tuto Dr. Ako to vlastne tam chodi ? len pridem a spytam sa ci ma zoberu?alebo musim vopred zavolat a ohlasit sa ? asi v akych rokoch je tato Dr.? a aky je jej a sestrickin pristup? dakujem Vam ked sa podelite so svojimi skusenostami
28. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..jaj ja som tu dlho nebola... marry86 no,mozes tam normalne prisť a povedat, ze tam chces chodit, a oni ti daju listok pre tvojho predchadzajuceho gynekologa, ze ta beru do ambulancie.Sestricky su tam j velmi mile,naozaj nemaj strach.No a pani doktorka ma tak po 30,a je velmi zlata, urcite budes spokojna! :slight_smile:
1. máj 2010 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte. ja som sa vratila domov po roku a pol zo zahranicia a chystam sa na gynekologicke vysetrenie. kartu mam zatial u Ochtinskej ale viem, ze k nej uz pojdem iba nahlasit, ze sa chcem vyradit z jej evidencie!!! mam s nou len zle skusenosti :frowning2: , ktore budem zbytocne menovat lebo to zopar z vas aj tak pocitilo na vlastnej kozi. momentalne sa rozhodujem medzi Mudr. Zuzanou Stryckovou a Mudr. Kleinovou. kedze nepoznam ani jednu, chcela by som vas poprosit o vase nazory aj ked ako citam takna Kleinovu same chval. rada by som si to porovnalo s info co viete o Stryckovej a potom sa rozhodla. kedze som doma len na dva, tri mesiace, chcela by som sa opytat ci neviete kolko sa plati za prednostne vysetrenie u ktorehokolvek gynekologa a ci am prijme aj ked som evidovana inde. dakujem vam vsetkym a predovsetkym za toto forum lebo mat dobreho gynekologa nie je len tak :sunglasses:
3. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj lozinka, vdaka za odpoved a odporucanie, a este jedna mala otazocka, kde ma tato Dr. svoju ordinaciu? vdaka
3. máj 2010 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj piskvorko,ja chodim asi desat rokov ku stryckovej ,ona je dobra,ale nerobi iba niektore dni.niekedy ju zastupuje taka stara doktorka-nic moc-a niekedy asi v stredu poobede je tam doktorka co robi porody v starej porodnici,ale ma to vyhody lebo v stredu a stvrtok robia poobede
3. máj 2010 o 20:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kobama - Ligus je cca styridsiatnik. Je dobry pokial ti nic nie a ak nemas problem. Ja som s nim takto bola spokojna 15 rokov, ale posledne dva roky sme mali problem otehotniet, tak sa so mnou o tom skoro vobec nebavil. Vsetko som si studovala na nete a chodila som k nemu, aby mi mozne priciny vylucil :unamused: Ja ho chcem zmenit. Len naozaj netusim koho si vybrat. Nechcem prejst z blata do kaluze :confounded:
4. máj 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem ti majkal za odpoved...ja ho asi vyskusam lebo co som citala a aj pocula od inych tak v presove je problem najst niekoho spolahliveho :cry:
4. máj 2010 o 14:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja mam Mudr. Dandar a som s nim veeeeeeeeeeeeelmi spokojna... On ma ambulanciu vo Veberovom dome....
5. máj 2010 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kawasaki: nad nim aj ja rozmyslam, len nie som este rozhodnuta. Mozes mi o nom napisat viac? Aka je vekova kategoria, ci sa s pacientkou aj porozprava a vysvetli, ci je ochotny, ci su u neho dlhe cakacie doby, ci chodi aj k porodom atd atd .... dakujem.
5. máj 2010 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marry86 -kleinova ma ambulanciu na starej :slight_smile: poliklinike na levočskaj,priamo na aut. zastavke..zaklopes a povies,ze k nim chces chodit.OK? :slight_smile:
5. máj 2010 o 16:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka lozinka za info
5. máj 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
majkal, no moze mat tak okolo 40 rokov, ale nie som si ista, to je iba moj odhad. Ano rozprava sa s pacientkou, vsetko vysvetli, ale musis sa aj pytat aby vedel co ti vsetko ma vysvetlit, resp. comu nerozumies. Cakacie doby vobec nie su dlhe, aspon ja som s tym nikdy nemala problem... napr. ak idem do poradne tak ma vezme presne v ten cas ako som objednana, alebo aj lôen tak, ked som sla na kontrolu, tak som cakal asi 5 minut. Neviem povedat ci chodi aj k porodom. to ma ani nenapadlo opytat sa ho...
No mne ho odporucila jedna znama, tiez k nemu chodi a musim povedat ze ja osobne som spokojna... A ma tam aj sono, takze som nemusela ist az hore do nemocnice, co mi naozaj vyhovovalo.
5. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
100 ludi 100 chuti.
5. máj 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka kawasaki - pouvazujem :wink: ..... a mas pravdu, ze kolko ludi tolko chuti .... ved aj moj dr. mnohym pacientkam vyhovuje a vyhovoval vlastne aj mne, ale posledne dva roky som bola z neho trosku sklamana :unamused: - to je ale moja skusenost ... netvrdim, ze je zly, ani mu nechcem robit zle meno ... len mu uz skratka nedoverujem a myslim, ze dovera je vo vztahu lekar/pacient, zvlast v gynekologii, velmi dolezita. Tak hadam najdem toho "praveho", ktoremu doverovat budem :slight_smile:
5. máj 2010 o 20:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mudr. Dandara mozem tiez odporucit, ako uz niekto pisal ma sono a aj ctg, takze sa netreba trepat kvoli tomu do nemocnice :wink:
5. máj 2010 o 20:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano, je to naozaj vyhoda,j som mala predtym gynekologicku a musim povedat, ze ma ozaj sklamala, tak som si hned prekladala kartu...
5. máj 2010 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka baby .... pojdem sa k nemu informovat. Neviete ako to chodi s prelozenim karty? Dostanem listok od noveho gyn a odnesiem ho staremu? Alebo ako?
6. máj 2010 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem za odpoved bluvatko. nevies kolko sa u nej plati za prednostne vysetrenie?
6. máj 2010 o 08:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moju kartu si preposielali oni, najskor elektronicky....
7. máj 2010 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, ja som sa preradila k dr. kleinovej.. zaklopala som, opýtala sa či berú nové pacientky a bolo :slight_smile: sestrička mi dala lístok ku ex-gyndoške, aby ma vyradili z evidencie. Objednali ma na začiatok júna tak už sa neviem dočkať :grinning: Dúfam, že som si vybrala dobre, potom dám vedieť :slight_smile: Tak papa :wink:
7. máj 2010 o 15:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
noo kocky citam ze dr kleinova musi byt fakt dobra...a ako vysetruje?lebo niektore strasne :angry: inak ja chodim k pallovi a aj ked ma ten svoj humor je v pohode
8. máj 2010 o 06:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Noo,ja som predtym chodila do KE k jednej lekarke,ale vysetrovanie nic moc, potom som ich v PO vystriedala zopar a skoncila som na doporucenie jedneho znameho lekara u ochtins.....no des :frowning2: tento typ nevysiel.No a teraz som uz cca rok aj nieco u dr. kleinovej.Teraz som fakt spokojna,v porovnani s tymi predchadzajucimi lekrmi neviem ani ze ma vysetruje!Vôbec ma to neboli a vobec nie som v strese ,ked tam idem, no hlavne vzdy poriesi problem ktory mam...takze ked tam idem som v pohode a nemam z toho nervy .Fakt som velmi spokojna a doporucujem :wink:
9. máj 2010 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lozinka ja by som chcela zmenit este toho gyn co mam teraz...a ta dr je v pohode hej?
10. máj 2010 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hej ,je naozaj v pohode.Ja som s nou velmi spokojna a aj moje sestry a mama.my sme o nej poculi uz davnejsie ,lebo moja suseda k nej chodila ako tehotka do nemocnice,ked tam este pracovala.A bola jej aj pri porode , a ta si ju strasne pochvalovala, ze maju s manzelom strasne krasne zazitky,no a potom vraj doktorka odisla na matersku,takze sa nedalo k nej chodit.a Katka ty chodis do akej ambulancie?
10. máj 2010 o 17:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
k dr pallovi nieje zly ale ma svoj humor ktoremu ja velmi nechapem :unamused:
10. máj 2010 o 19:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka, tak keď sa neponáhľaš, tak počkaj kým pôjdem na prvú návštevu 2.júna.. možno pôjdem aj skôr.. :sunglasses:
16. máj 2010 o 17:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bambulka jasne ze sa neponahlam
16. máj 2010 o 17:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievčata,zda sami, že začiatkom juna Dr. Kleinova nerobi.Chcela som sa minuly týždeň u nej objednať lebo mam problem,ale sstrička mi povedala,že posledné týžden a začiatkom juna tam nebude.Ale skuste ešte radšej tam zavolať a opytať sa!
16. máj 2010 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, ak sa preradujete k inemu doktorovi, tak vzdy az k prvemu v mesiaci :wink:
17. máj 2010 o 12:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ewka preco?
17. máj 2010 o 15:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok