Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

katka22r
17. máj 2010

inak kocky tak ma teraz napadlo...to my moze dat len sestricka vypis s karty alebo musi dat gynekolog?a neda sa tak aby ho poslal novemu gynekologovi ?lebo ja nechcem ist pytat ja take veci neznasam asi sa s tym neda nic robit ze?

ewkaewka
17. máj 2010

katka, tak lebo je na to nejaky zakon neviem aky...ale v podstate ide o to ze do konca mesiaca ma este tvoj lekar zmluvu so zdravotnou poistovnou a ked prechadzas ku druhemu , tak ta musi zaevidovat a tym padom aj teba ako svoju pacientku nahlasit ZP ze si v jeho zdravotnej starostlivosti...to plati aj obvodnom lekarovi atd...mne sa s tym zakonom ohanala moja byvala gyndoska,ked ma vyradzovala, ze mozem ist az od noveho mesiaca.... aale vedela som uz o tom skor

ewkaewka
17. máj 2010

a ten vypis, tak to sa len dava taky papierik, ze sa vyraduje z evidencie, a tvoj vypis z karty by si uz mali oni medzi sebou preposlat...ked uz budes u druheho zaevidovana...ale ked ho chces ty tak sa tusim plati, to ti uz dava asi lekar, ale to vyradenie staci od sestricky tusim 😉

katka22r
17. máj 2010

tak este pockam na ine rady ja sa nechcem s tym bavit s dr...a viem ze sestricka u mojho gyne tam je od 7 rana do pol 8 sama

ewkaewka
17. máj 2010

ved ty mas palla tak ako ja, preco ho chces vymenit?

katka22r
17. máj 2010

ewi napisem do ip hej?

lozinka
17. máj 2010

stači zajsť k novemu lekarovi a povedať,že chces chodiť k nemu,on zašle tomu bývalemu žiadosť,aby ťa vyradil iz ich ambulancie,nemusis tam chodiť a zazivat neprijemnosti pred dr... a sestrickou... je to bezbolestnejšie... 🙂

katka22r
17. máj 2010

lozinka fakt?a ty mas koho?dajte dr ktory vedia naozaj pochopit aj zenu...mozte aj do ip

bambulka24
17. máj 2010

lozinka.. to fakt nebude ordinovať??? ja som k nej chcela zájsť už skôr, mám totiž pozivívny tehu test, ale budúci týždeň snáď bude že? ja nechcem ísť k nikomu inému 😒

lozinka
17. máj 2010

No ja chodím k Dr.kleinovej,ale pisala som o nej už.Som fakt spokojna.Ked som sa vyradzovala od predch.lekarky ochtinskej,tak som jednoducho prisla k sestričke u lekarky kleinovej a povedala som, že k nim chcem chodiť a či ma zoberu.Sestrička mi dala taky listok, kde napisala, ze ma beru do ordinacie a aby ma u ochtinskej vyradili.No a dali mi to.Spýtala sa ma, že či to tam odnesiem,alebo to maju poslať oni.Ja som to tam chcela odniesť,ale nakoniec som to tam poslala. 🙂 .No a kartu si posielaju oni medzi sebou-asi elektronicky,ale do ruky to asi nedavaju ☹ .Fakt bud v pohode,len si dobre vyber!

lozinka
17. máj 2010

Chod skor,aby si nebola sklamana 😖 .Ked povies,ze mas nejaky problem,sestrička je zlata ,zoberie ta.Zajtra tam ide sestra,je tehotka,v utorky tam robia poradne pre mamičky.Myslim, ze ti nebudu robit problemy ked prides. 😉 Tak nech vam to dobre dopadne... 😵

bambulka24
18. máj 2010

lozinka, nevies ako to je s tou dr. kleinovou, nevie sestra ci bude alebo nebude ordinovat buduci tyzden? dakujem 🙂

lozinka
18. máj 2010

sestra tam dnes bola .buduci tyždeň tam ešte budu a lekarka jej vravela ,že od konca , 29maja do 10.juna maju dovolenku. ☹ tak skus buduci týždeň... v utorky robia tehotky...papa

adka48792
23. máj 2010

Ahoj no ja by som sa s velkým oblúkom vyhla Dandárovi ja som chodilak nemu skoro 5rokov kým som tam chodila len na vysetrenia tak v pohode aj predpisovanie antikoncepcie ale co sa týka ak más nejaký problém tak ten ti vobec neporadí to nieje doktor!!!kamoske sa urobila nejaká pliaga a on jej dal robit testi na hiv.a robili sa 3 týždne a co mne sa stalo!!!
bola som tehotná asi v5mesiaci cca.užsi presne nepamatám a on mi dal na rizikové tehotenstvo pretože sa mu podlaultrazvuku zdalo že mám v predu placentu a podla neho som mala byt v 26týždni bola som objednaná chvála bohu!!! na morfologiu i na 3d ultrazvuk do Gynstaru na požiarnickej ul. a tam mii doktorka povedala že ja niesom v 26.ale v 21týždni a že nemám žiadny problem s placentov a ja jak tava som sa strachovala mesiac že mám rizikové!!!takže ja Dandára urcite neodporucam a po dalsie nema tam ani žiadne vybavenie na vsetko musis chodit inam.. z tejto mojej nelahkej skusenosti si utvor názor ci k nemu pojdes.ahoj..

majkal
23. máj 2010

no adka, prave si ma zmiatla, lebo ja sa k nemu chystam 😒 Prave pre takyto pristup "necinnosti" a neriesenia problemov, odchadzam od svojho gyne. No a teraz som zaskocena a neviem .... ci vobec existuje doktor s ktorym by bol kazdy 100% spokojny 😔 a s ktorym by mal kazdy len pozitivnu skusenost 😒

katka22r
24. máj 2010

majkal a koho mas teraz?ak nechces pisat tu napis do ip....ja by som aj k ligussovi proste kocky rada by som nazor na gynek.ktory velmi citlivo vysetruje proste mam problem sa poriadne uvolnit ked som na koze...ci sa smejete alebo nie to uz je vasa vec ale podla mna je to normalna vec ked ma zena takyto problem

majkal
24. máj 2010

katka22r - tak prave od neho odchadzam 😀 Co sa tyka vysetrovania na koze, tak to robi naozaj citlivo a nikdy som s tym nemala problem .... ale toto mi v mojej situacii nepomoze, skratka na ine veci sa vykaslal, ignoroval a nechal ma napriek jasnym signalom a priznakom cely rok s blbou diagnozou, ktora sa za ten cas len zhorsila 😒 Takze tak. Len teraz naozaj netusim ku komu ist 😔

katka22r
24. máj 2010

majkal aha lebo ja chodim k pallovi a on je zasa dobry ale vysetrenie ma dost boli a on ma potom cudne poznamky ktore su pre neho vtipne ale on ma taky svoj humor ktoremu nikto nerozumie

yana.
24. máj 2010

ahojte. Neviete ci ma Frankovsky ultrazvuk, pripadne ci robi aj fotky babatka? Odchadzam od ligusa, lebo stale ked mam dajaky problem ma dovolenku, a mam pocit akoby ho moje problemy nezaujimali, stale ma len narychlo odbije...

majkal
24. máj 2010

yana - a uz si u neho bola aby ta vyradil z evidencie? Stacilo len u sestricky, ci si bola aj pri dr.? Ja mam s nim rovnaku skusenost - nezaujem 😒

yana.
24. máj 2010

zajtra hned rano idem...

majkal
24. máj 2010

a ides k Frankovskemu? Ja som s nim davnejsie pisala mail, aj som sa pytala ci ma vezme, ale napokon z toho zislo, lebo mi radil, aby som si to poriadne premyslela, ale zobral by ma v pohode. Odvtedy sa zomlelo vela veci .... ale Ligus k tomu velmi neprispel ... sama som si vsetko zistovala, k nemu som si chodila len pre vymenne listky na vysetrenia 😒
Tak potom napis, ako si dopadla, ok? 😉

yana.
24. máj 2010

a preco ta frankovsky odhovaral? By ma to zaujimalo 🙂

majkal
24. máj 2010

Ja som mu pisala, lebo som chcela vediet nazor ineho dr. na postup (resp. necinnost) toho mojho, opisala som mu svoj problem a pytala, ci by ma v pripade zmeny zobral k sebe. Tak mi len napisal svoj nazor na moj problem a ze s tou zmenou si to mam este premysliet a potom sa rozhodnut. No a ja som tomu chcela dat cas .... ale vidim, ze k nicomu to neviedlo ... mala som tu zmenu urobit uz vtedy. V podstate mi tym chcel povedat, aby som to neriesila s horucou hlavou .... no odvtedy mi ta hlava uz riadne vychladla a nazor na svojho dr. som nezmenila skor sa v nom utvrdila. A kde sidli Frankovsky?

yana.
24. máj 2010

vo vojenskej nemocnici

bambulka24
14. jún 2010

ahojte baby...hlásim, že po prvej návšteve dr. Kleinovej som spokojná, vyzerá byť veľmi dobrá 😉 Zatiaľ možno hodnotiť iba podľa prvého dojmu, ale ten bol super 😎
Bola som nútená ísť na vyšetrenie, keď ju zastupovala dr. Vjaterová, niečo otrasné, vyšetrovala ma rukou ako nejakú kravu zo stajne, hrôza des...vyhnite sa jej veľkým oblúkom keď sa nechcete cítiť ako dobytok 😲

katka22r
15. jún 2010

a kleinova ma ake vysetrenie?nematie niekto nanu mailovy kontakt?

bambulka24
15. jún 2010

no pri kleinovej som ani necítila, že ma vyšetruje, takže super 😉

kandrea
22. jún 2010

ahojte, prosim vas neviete nahodou telefonicky kontakt na JUDr. Kleinovú?...na nete nemozem najst najkolko ani neviem jej prve meno...vdaka

arebil
2. júl 2010

@presovcanka1111 ...no najlepsiu skusenost mám s odborníkmi v onkologickom ústave sv,Alžbety v Bratislave Mudr.Kallay

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre