Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 netusim, keby som ju zazila urcite ti napisem, ja som rodila v Saci a teraz planujem tiez

bambulka24
28. feb 2012

@daniela02 ja som tiež zvažovala šacu, ale potom som sa rozhodla ostať tu...predsa tam treba prísť dopredu,stojí to prachy...škoda, že tu nemáme takú pôrodnicu 😖 ideš do nadštandardnej? tie som videla na foto, izba ako z rozprávky 😵

ejka0204
28. feb 2012

chcem sa opytat kde presne ordinuje dr.frankovsky.......vie niekto?pocula som ze niekde jak je zastavka centrum...

bambulka24
28. feb 2012

@ejka0204 nie, tu je ligus...daj si do googlu zoznam gynekologov prešov a tam to nájdeš 😉

lozinka
28. feb 2012

@bambulka24 no mojej sestre predchadzajuci gynekolog vobec jej infekcie v tehotenstve neriešil a nakoniec to dopadlo tak ,že predčasne porodila a dieta je poskodene 😢 možno je lepšie mat opatrneho lekara,ktory problemy rieši.Sestre nakoniec v nemocnici povedali, že ak by aspon bola brala v tehu antibiotiká,nemuselo to tak skončit...ona sice lieky antibiotika nebrala, zato malý ich po porode bral asi 6!možno možeš prave kleinovej dakovat,ze je tvoje dieta vporiadku.

bambulka24
28. feb 2012

@lozinka možno áno možno nie...každý doktor má iný prístup...ja som tých atb vybrala požehnane, keby som mala po nich aspoň nejaké zlepšenie, tak nepoviem nič, ale ja som sa točila vždy dookla s atb či bez nich...Veľmi ma mrzí, čo sa stalo sestre a jej dieťatku 😔 ale ako je možné, že lekár zápal nerieši? nehovorím, že netreba nasadiť liečbu, ale keď nepomáha...nevieš, čo to boli za zápaly, že to takto dopadlo?

bambulka24
28. feb 2012

@lozinka nechodila sestr ku kleinovej? 😕 si písala ešte na prvých stranách, že tam chodí a je tehotná, alebo máš ešte jeddnu čo k nej chodila?

lozinka
28. feb 2012

No raz nejake tie črevne potom mykozy.Stale mala problém a on len raz jej dal tabletky do pošvy,ziadny kontrolny vyter,ona sa sťažovala na vytoky a on že to je normalne v tehotenstve, potom jej v nemocnici povedali, že to ona mala brat tych 6 antibiotik a mozno by sa to nebolo stalo...teraz je u kleinovej- vkuse výteri,lieky, vyteri lieky.strasne sa bojime,začiatkom aprila ma termín,tak dufame ze to dobre dopadne.ale stym lekarom predtym sa tato doktorka neda porovnat.vsetky problemy rieši.ja tam chodim tiež.strašne dlhe čakanie,ale žiadni problem neprehliadne.ale radsej antibiotka ber,ako by si mal dopadnut ako sestra.

katarinkad
28. feb 2012

tak ja chodim teraz ku Kleinovej /odisla som od Minarikovej/ a som velmi spokojna. Bola som tam sice zatial len 3x noani raz som dlho necakala. Asi som mala vzdy stastie 🙂 Vyhovuje mi ze ma moderne vybavenu ordinaciu, vsetky vysetrenia urobi hned, nikde netreba chodit, a je mila a komunikuje.

lozinka
28. feb 2012

no ja mam 2 sestry ,sme u nej všetky, a chodi tam aj mama

daniela02
29. feb 2012

@bambulka24 ano planujem nadstandard, ja som tam rodila prve a chcem aj druhe, ja som mozno rozmaznana, ale ja chcem mat pohodlie ked mozem.

bambulka24
29. feb 2012

@daniela02 tak jasné, ked sú nato prostriedky, tak prečo to nevyužiť 🙂

bambulka24
29. feb 2012

@lozinka ešte k tým liekom..mne dr povedala, že ani to, že sa berú nezaručí, že nedôje k predčasnému pôrodu 😒 želám sestre, nech všetko dobre dopadne zvláda to doteaz, zvládne už aj tie posledné týždňe, držím palce 🙂

daniela02
29. feb 2012

@bambulka24 tak prostriedky, odlozime, vdaka bhu sem tam v praci dostaneme odmeny tak odkladame, nemusim mat tu naj izbu, ale bola som aj na nadstandarde starom este pred 4 rokmi a aj tak to bolo pohodlie a najma to, ze muzik mohol byt pri mne a mala som na izbe vsetko po ruke

juliap
29. feb 2012

@ejka0204 frankovsky ma ordinaciu v starej vojenskej nemocke ako je cierny most ...

zvonkohra
29. feb 2012

@daniela02 ty si mala prvy porod klasicky?

daniela02
29. feb 2012

@zvonkohra nie ja mam velky vysoke dioptrie az -9 , rodila som cisarskym

zvonkohra
29. feb 2012

@daniela02 fuha

daniela02
29. feb 2012

@zvonkohra no mne tento zrak stoji od 18 na jednom mieste, ale je to dost vela a moja mamka ma este aj obojocny zeleny glaukom, co moze byt dedicne, cize ked som s tym dosla do Sace , Sevcovicova mi hned povedala, ze mam zabudnut na riadny porod.

ejka0204
29. feb 2012

@juliap aha a tam kde je zastavka centrum v presove je aky gynekolog??

juliap
29. feb 2012

@ejka0204 tam je Ligus v Centrume ...

lily25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela02
29. feb 2012

@lily25 toto ja zial zatial neviem posudit, nakolko som nemala ziaden problem, ak pride budem sa vediet k tomu postavit z doterajsej starostlivosti mam pocit, ze vie co robi a je prijemna a dostala som odpoved na kazdu jednu otazku , ja mam teraz napriklad vytok, pozerala vytery , mala som to negativne, ale povedala mi ze keby som mala akekolvek podozrenie mam hned prist, takisto som na zaciatku tehu mala krce, zobrala ma aj ked som k nej vtedy este nechodila , urobila uzv, pomerala a uistila ma ze je vsetko ok

lozinka
29. feb 2012

@lily25 tak si niečo o tej tvojej chorobe prečítaj na nete auvidís.mozno niekedy ani doktori nevedia robit zázraky.ja mam HPV a tam ti fakt nic nepomoze,len ze sa tvoja imunita pomoze.ale precítaj si o tom,budes mudrejsia.ja som nastudovala co sa dalo ateraz tochapem.vsak doktorov mas v PO dosť. 🙂

lily25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lozinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily25
29. feb 2012

@lozinka ved viem že to chce trpezlivost, ale aj sama uznas ze to zacne liezť na mozog že sa z tohto zacarovaneho kruhu neda dostat 😠 a mna najviac trapi to že kvoli tomu nemožem otehotniet lebo strasne tužime po babetku 😢 ale tak co už budeme musiet vydržat 😉

bambulka24
29. feb 2012

@lily25 to je až také vážne, že nemôžeš otehonieť? keď dr. sa potom vyjadrila, že keď budeš tehotná, tak budeš? toto od nej nebolo fér veru..

lozinka
29. feb 2012

@lily25 no ale však pri tom otehotniet možes, to nie je prekažka.možno zo začiatku neprijemnost, tak preto ti asi pred polrokom povadala že teraz ešte nie je cas na tehotenstvo.možno si bola v prvej faze ,alebo si sa začala liečiť,ale pokial som si studovala, tak pri tehotentve by sa nemalo nic stat.vies, lepsie je asi predchádzat problemom ako ich potom komplikovane riešit............nie vzdy veci vychadzaju ako si mi zelame.a vies pri tehu je imunita menšia, tak potom by problem mohol byť.ale ak by si otehotnela , tak asi svet nespadne 🙂 vies ja ked vidim tu moju segru a tie komplikacie jej života,na všetko sa uplne unak pozeram a strasne si vazim ak sa doktor o mna stará a neodbucha ma len tak avie mi poradit a radsej si fakt poradit dám

lily25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre