Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

alex999
3. feb 2012

@zvonkohra jaj tak diky 😉 no mam to dosť od ruky ale tak kašľať na to. a aj sestrička je v poho???? a ta doki je nieaka mladšia alebo staršia::::??????? NIeako som bola rozhodnuta že pojdem už ku chlapovi, ale tak žena je žena 😅

zvonkohra
4. feb 2012

@alex999 sestricka heej taka v pohode aj krv berie v pohode 🙂 da sa ist aj prednostne vysetrenie 11 eur tusim som platila ale tak necakas a vezme ta hned 🙂 dr ma nieco medzi 35r alebo viac?neviem ale je oki a ma citlive vysetrenie ja som sa este s atkou gynek.nestretla

alex999
6. feb 2012

@zvonkohra prosim ťa mohla by si mi napisať čislo ?????? na sestričku?? 😅

zvonkohra
6. feb 2012

@alex999 jasne mas v ip 🙂

alex999
6. feb 2012

@zvonkohra dakujem 🙂

gizel
11. feb 2012

@alex999 chodim k Mudr. Lisemu, na Požiarnickej ulici.Je celkom ok, ale pracuje len v stredu a piatok.

alex999
11. feb 2012

@gizel to je v gynstare????

gizel
12. feb 2012

@alex999 ano Gynstar.

alex999
12. feb 2012

@gizel a nevieš či ta ´Dr Vaškova čo tam robi tiež nema svoju ambulanciu???

zvonkohra
13. feb 2012

@alex999 ty este furt nezmenila? 😀

alex999
13. feb 2012

@zvonkohra nieeeeeeee nestiham nič, za mesiac treba odovzdať diplomovku a ja nemám nič, chabých 5 strán, takže píšem a píšem,a ešte mám skušky,takže nestihačka. NO a ako naschval som dostala objednavku na tortu, takže dnes ešte začinam piecť, bude to policajna čiapka, takže si maknem, nemam ani šajnu ako ju spravim 😅

bobak27
20. feb 2012

ahojte ,chcela by som poradit dobreho gynekologa v presove,chodim ku Ligusovy ale nesom s nim spokojna ,nevjem zda sa mi akoby niektore veci mu boli lahostejne niekedy mi pride ze sa ku mne sparava ako k nejake skolacke ktora sa chce uliat zo skoly,,,,proste ja vjem ze niektore si ho chvalia ale ja nevjem ,,,,nemam dobre skusenosti ,,,poradite mi ? pocula som ze aj ten Dandar je dobry je aj on taky tichy a hamblivy ako Ligus ???alebo skusit skor nejaku gynekologičku ??? snazime sa totizto s otehotneneim a nejde to nejako,,nedary sa 😖 mala som cca pred 3r. potrat spontanny ,,,,a odftedy to nejako "zahaprovalo " ☹

alexandra1991
21. feb 2012

ahojte, chcela by som ist na prvu gynekologicku prehliadku, len sa bojim co mi nato povie d oktor kedze mam uz 20 rokov, a akeho by ste mi dobreho gynekologa poradili? chystala som sa suz skor ale bolo som v zahranici a nemala som ziadne vaznejsie problemy tak som nelsa len ma obavy co mi nato povie doktor.dakujem

isabellaa
21. feb 2012

@slama
ahoj, ja odporucam Dr. Ligusa, velmi dobry 🙂

zvonkohra
21. feb 2012

@bobak27 tak skus inu gynek ja chodim ku klienovej a pre mna je to naj dr ale kazdy ma 100chuti...
@alexandra1991 nic ti nepovie ja som tiez bola 1x ked som mala 21r ale to som chodila k bosorke preto mala svoje reci ale podla mna nic

daniela02
21. feb 2012

Ahojte tak ja som presla k Palovej Bibiane a mozme len odporucat, chodite k nej este niekto, mala by som par otazok

zuzulik_00
22. feb 2012

Aaahojte dievčata..mam na vas otazku..viem ze tu mat plno nazorov..a mien na dobreho gynekologa.. ale fakt..poradte mi nejaku dobru gynekologicku...Chodim k ochtinskej..ale to len ako prva je...a pri dlhom cykle mi hned nasadila HAK co nwm ci je dobre ze som to zacala brat..ale vsimla som si ze tam je uz nejaka ina doktorka.... aka je ta nova??, preco odisla ochtinska... neviete...???

Ďaakujem dievčata za odpoved..:🙂))

a hej..neviete este kde sa da kupit v lekarni HAK Softine najlacnejsie..??

bambulka24
23. feb 2012

ochtinská odišla asi preto, lebo by mala robiť niekde ide ako v gyn. ambulancii...je to hrôza ženská...Ja by som ti odporúčila dr. Kleinovú na Levočskej ul. je to veľmi príjemná a zodpovedná dr. 😉

zvonkohra
23. feb 2012

@zuzulik_00 ja tiez ale uz sa tu opakujem 😀

zuzulik_00
23. feb 2012

Dneska som tam bola...a je tam nova doktorka Bibiana Palova.... neviete aka je ona..???

a neviete kde sa da najlacnejsie kupit HAK Softine... a do koolko dni musim vybrat liek z receptu aby mi neprepadol..?? xixi :D

baja123
23. feb 2012

@katka22r Chcem sa spýtať, aka je dr. Paľová? Aký má prístup k pacientovi? A hovorime o tej, kt. momentalne sidli na Slovenskej resp. po blizku? Pracuje sama, alebo sa delí s niekym o ambulanciu (myslím to tak, že či ju tam nájdem vždy?

baja123
25. feb 2012

@daniela02 Chcem sa spýtať, aka je dr. Paľová? Aký má prístup k pacientovi? A hovorime o tej, kt. momentalne sidli na Slovenskej resp. po blizku? Pracuje sama, alebo sa delí s niekym o ambulanciu (myslím to tak, že či ju tam nájdem vždy?

daniela02
25. feb 2012

@baja123 dr. palova prebrala ordinaciu po Ochtinskej a je v Mucovi,je skvela aj so sestrickou su neskutocne, venuje sa ti,odpovie ti na vsetky otazky,poradi ti a o je podstatne v ordinacii ma uzv aj ctg,pri kazdej poradni babatko skontroluje, chodi k nej vela tehuliek,chodila aj k porodom,ale teraz maju aj oni male,takze uz nechodi,ale aj ako na porodnika som na nu nepocula nic zle, predtym robila na slovenskej mala ordinaciu s Pallom

daniela02
25. feb 2012

@zuzulik_00 po ovhtinskej prebrala ordinaciu palova pisala som o nej v prispevku vyssie,mozem len odporucat

zuzulik_00
25. feb 2012

Neviete kde by sa za co najlepsiu cenu daka kupit HAk Softine...?? Ďaakujem..🙂)

gizel
26. feb 2012

@alex999 nie netušim či ma ambulanciu. Ja chodim len k doktorovi Lisemu.

bambulka24
26. feb 2012

@gizel ahoj, tak k dr. lysému chodíš??? zháňam o ňom nejaké info...už dlho k nemu chodíš?

baja123
27. feb 2012

@daniela02 mozem sa spytat, kde presne v PO ma ordinaciu a ci ma vela pacientov?

daniela02
27. feb 2012

Ma pacientov dost a ordinacia je na kovacskej 15, je to Muco, tak to volaju Presovcania

kvetka84
27. feb 2012

@daniela02 a co sa stalo s Ochtinskou??? Ja som k nej niekedy chodila, ale hned ako som zistila , ze som tehotna tak som od nej brala kartu. Pristup strasny, hrozne, desny 😠 Teraz chodim k Minarikovej do Lubotic a som spokojna 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre