Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

olienka12
31. okt 2011

@ivana133 zavolaj si tam a sestricka ti povie ci ta objedna alebo mas prist...

ivana133
31. okt 2011

@olienka12 dikes 😀

ivana133
31. okt 2011

baby...... ja sa priznam mam 20 a som nebola este u gynekologa. co som uz davno mala ist si myslim ale nemala som problemy a teraz som bola v zahranici. v stvrtok chcem zavolat k ligusovi a sa objednat ze chcem prist len si ani nechcem predstavit co mi povie ze mam 20 a az teraz som prisla na prvu prehlaidku. 😒 mal niekto uz taku skusenost s im ???? ze prisiel ak neskoro ??

juliap
31. okt 2011

@ivana133 ja som tiez bola na 1 vysetreni v 20 a nemyslim si, ze by to bola nejaka rarita ... skor si myslim, ze dievcata, ktore v 15 pridu ku gyndosovi na vysetrenie, pretoze chcu antikoncepciu, su nejako mimo ...

ivetka1981
31. okt 2011

ahojte všetci...mám len otázku..som tu v Prešove nová,cca 2 mesiace tu bývame,popravde nemám ani šajnu kde je nemocnica a to som sa dozvedela,že sú tu dve..stará nemocnica a monoblok...Moja otázka teda znie,podľa čoho vyberajú rodičku tak pôjde rodiť???Či to si mám ísť vybrať sama dopredu??? 😕 😕 😕

ivana133
31. okt 2011

@juliap 😵 jéjjjj no si ma ppotešila .......ale ja tiež jak hlupa už sa tak dlho zbieram........ a este som nebola...... tolko krat som chcela ist a teraz idem do zahranicia zase tak chcem konečne ist pre dobry pocit..... 😅

zvonkohra
31. okt 2011

@ivana133 ja som bola prvykrat v 22r ale nie prinom ale pri inej ale ta dr tava taze ona kazdemu nadavala 😝
@ivetka1981 mozes si vybrat sama kde pojdes ci do monobloku co do starej....

ivana133
31. okt 2011

@zvonkohra no dufam že ligus ma nevyhreši 😀

ivetka1981
31. okt 2011

@zvonkohra a ktorá je lepšia...??

olienka12
31. okt 2011

@ivana133 nie on je pohodak ja som velmi spokojna

zvonkohra
1. nov 2011

@ivetka1981 tak ja som bola v monobloku tak odporucam monoblok a ked tu su baby co rodili v starej budu odporucat staru ja by som dala na pocity

ivana133
1. nov 2011

baby kto ma cislo do ordinacie u ligusa?????? chcela by som sa objednat ale nemamm cislo.a sestričku am aku v pohodke???? 🙂

marselina127
4. nov 2011

Ahojte 🙂 prosim vas ktory dobry gynekolog prijima aj nove pacientky? Viete som tu na vyske a doktora som mala v Dolnom Kubine tak sa mi neda dochadzat. Koho by ste odporucili?

olienka12
4. nov 2011

@ivana133 0517710718 jo v pohode je

dadda02
4. nov 2011

@marselina127 Mne osobne vyhovuje MUDr. Kleinova (na Levocskej, v poliklinike na 5. poschodi). Viem, ze donedavna brala novych pacientov, tak snad aj teraz. Je mila, ochotna, vysetruje velmi jemne, ale ma dost ludi, takze aj pri objednani mozes natrafit na den, kedy si pockas cca do 2 hodin. Co zase nie je az take strasne. Akutne pripady berie hned. Po vstupe do miestnosti so sestrickami sa v kabinke prezlecies do sukne, aby Ta mohla rychlo vysetrit a vyhnes sa neprijemnemu vyzliekaniu ako je to pri niektorych lekaroch. Hodnotenia lekarov najdes aj napr. na tejto stranke: http://www.nasilekari.sk/najdeni-lekari/gynekol...

zvonkohra
4. nov 2011

@marselina127 ja tak isto ako aj dadda kleinova

ivana133
4. nov 2011

a neviete baby ci Dr. Ligus prijma nove pacienkty???

olienka12
4. nov 2011

@ivana133 myslim,ze ano

ivana133
5. nov 2011

@olienka12 jejjoo zlata si....... dakujem pekne

marselina127
8. nov 2011

dakujem vam velmi pekne...tak bola som u Ligusa a prijima nove pacientkybez problemov

katarinkad
14. nov 2011

@dadda02
@zvonkohra
dievcata ktore chodite ku Kleinovej.....u nej sa treba vyzliect uz pri sestricke v kabinke, ci az u nej v ambulancii? 😀

zvonkohra
14. nov 2011

@katarinkad v kabinke do sukne

dadda02
14. nov 2011

@katarinkad Najprv cakas normalne na chodbe v cakarni. Ked potom vojdes dnu do ambulancie, ocitnes sa v miestnosti u sestriciek, tam su 2 kabinky a tam sa prezlecies do sukne. (Pod suknu si uz nic nedavaj :D) Odtial putujes do miestnosti s MUDr. Kleinovou.

katarinkad
14. nov 2011

@zvonkohra
@dadda02
dakujem baby 😀

tivan
14. nov 2011

Ahojte, ja chodím k dr. Ligusovi, je to super doktor, človek sa tam necíti nepríjemne, nakoľko už jeho sestrička je super baba, nikdy som ju nevidela nervóznu, aby bola nepríjemná na pacientky keď zaklopu, skôr ešte niečo
povie na srandu . Mala by byť príkladom pre niektoré sestričky. No a keď vstúpite k p. doktorovi je to taktiež, nič povýšenecké, ale ľudský prístup a veľmi príjemný vzťah pacient-lekár. Ďakujem obidvom,

zvonkohra
15. nov 2011

@katarinkad a aj ked dlho cakas ale vysledok stoji zato

gizel
16. nov 2011

@misulka30 ja mam rovnaku skusenost s Pallom. Mala som u neho kartu 2 roky, ale vrchol bol ked mi zacal rozpravat o tom ze mam prejst na delenu stravu lebo vraj vsetko so vsetkym suvisi...moje problemy s nepravidelnym cyklom su vraj psychickeho pôvodu pritom ja nemam pocit, ze mam nejake psychicke problemy...tvrdil ze som nevyrovnany clovek a neviem co chcem, mam sa nad sebou zamysliet a zacat zdravo zit... no proste keci okolo toho...mala som chut sa rozplakat citila som sa strasne len som tam tisko sedela a pocuvala co keca 🤐 Neskôr som dostala odvahu a zobrala kartu samozrejme ma to stalo 4 ečka 😝Doma som listovala v karte a pri vysledkoch z vyteru bolo napisane ze odporucaju urobit hormonalne vysetrenie... Dnes som absolvovala prve vysetrenie u noveho gynekologa a som stastna lebo konecne sa to posuunulo dalej budu mi robit hormonalne vysetrenia ktorre mi pan doktor pred tym neurobil 😒

zvonkohra
17. nov 2011

@gizel jjj on ma velke keci a hovno s toho

milacik10070
21. nov 2011

ahojte baby som mlade dievca surne hlaadam gynekologa odporucili bi ste my nieakeho mileho daukjem

zvonkohra
23. nov 2011

@milacik10070 dr kleinovu ale ma moc vela ale ak mas dajaky problem vezme ta hned popr si zaplatis prednostne....ja som dnes u nej bola na prednostne vysetrenie

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre