Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

gizel
12. mar 2012

bambulka 24 no naposledy ked som tam bola cca. asi v januari tak tam bol, ordinuje len streda a piatok-tehulky.

gizel
12. mar 2012

@bambulka24 no naposledy ked som tam bola cca. asi v januari tak tam bol, ordinuje len streda a piatok-tehulky.

bambulka24
12. mar 2012

@gizel ďakujem 😉

bambulka24
13. mar 2012

@gizel ja som si práve pozerala na stránke našlekari.sk hodnotenie na Dr. Lisého a ostala som zarazená 😕 😕 😕 😕 ´píšeš, že ti urobil vyšetrenia, kt. predchádzajúci dr. neurobil a že určil diagnozu...ženy tam píšu, že totálny nezáujem o pacientky, či tehotné či nie 😕 😕 😕 podľa toho čo píšeš vyzerá byť fakt zodpovedný, kto sa má vyznať? akosi sa neviem rozhodnúť...

zvonkohra
13. mar 2012

@sarafortuna ako to ma s tymi udajnymi vyhrazkamy zmysel????ja nicomu nechapem ani lily co sa tu ospravedlnovala a vlastne preco tak verejne hmm

sarafortuna
13. mar 2012

@zvonkohra , hmmmmmmmmmmmmm.... domysli si... !
my už čušíme ako myšky... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzulik_00
13. mar 2012

Neviete...ake ma ordinacne hodiny Bibiana Paľova...teraz je v Mulči namiesto Ochtinskej....??? Ďaakujem....

bambulka24
13. mar 2012

@zuzulik_00 hej tam je 😉 ved si kukni na nete a zavolaj si ráno

gizel
13. mar 2012

@bambulka24 viem aj ja som si citala tie hodnotenia, no neviem co si o tom mysliet...kolko ludi sto chuti!poznam viac zien(aj tehotne, aj take co nemohli otehotniet) co k nemu chodia a su spokojne, je na tebe ako sa rozhodnes 🙂

marjakusa
22. mar 2012

ahojte, som tu prvykrat a chcem sa opytat, ci s MUDr.Dandarom ma niekto aj negativne skusenosti, dik

zuzulik_0
30. mar 2012

Poradte mi ako mam prekonať strach z prvého sexu...beriem aj HAK.... Ďakujem ....

fitneskajanka
4. apr 2012

A co hovorite na pani dr.Bibiana Palova? chcem si dat ku nej kartu ona ma teraz ordinaciu mesto Octinskej..dakujem

mayusik
11. apr 2012

Ahojte. mate niektora kartu pri Mudr. Mudrej na sekčove? aka je? neviete ci nahodou Mudr. Vaskova berie nove pacientky? dikes

bambulka24
16. apr 2012

@mayusik ahoj, dr. Mudra pokiaľ viem nemá v ambulancii ultrazvuk, , treba chodiť do inej miestnoti na poliklinke...a dr. Vaškova má vždy plno, skús zavolať, neviem, či berie nové pacientky 😕

mayusik
16. apr 2012

@bambulka24 dakujem krasne za info, tak radsej uz chcem aby bolo vsetko "v jednej ordinacii. skusim potom dr. Vaskovu, dufam,ze budem mat stastie 🙂

juliap
16. apr 2012

tehulky, buduce mamicky, ak mate zaujem, mozte prist , je to na sidlisku III v Barlicke /skola Matica z bocnej str od Kauflandu/ ...

younggirl
17. apr 2012

ahojte, moje skúsenosti s Ochtinskou - hrôza!!! správala sa ku mne ako k decku, za všetko chcela peniaze... prestúpila som od nej k Vaškovičovi, prvý rok v pohode, má veľmi príjemnú sestričku, ale keď som bola minulý rok na preventívnej myslela som že sa mi sníva :/ najprv mi vynadal že v októbri sa už na preventívku nechodí, kde sa túlam celý rok, či robím alebo študujem. povedala som že študujem na univerzite a popri tom aj pracujem v bare aby som mala na školu. začal na mňa kričať že práca v bare nie je práca ale len zábava, že som hlúpa,nezodpovedná... aby toho nebolo dosť vyšiel do miestnosti sestričky kde už čakali asi 3 pacientky a nadával na mňa pred nimi, aká je dnešná mládež, že to nie je možné atď... mala som sto chutí odísť,ale vydržala som... rozklepaná som sa vyzliekla, vyšetrenie bolelo, celý čas kecal stále dookola že som taká a taká :( potom mi dal výmenný lístok k nejakému odborníkovi, nepovedal prečo, a keď som sa so strachom opýtala kde to je (kedže nie som z prešova) nakričal na mňa že som sprostá keď to neviem, že si to mám zistiť. po odchode z ambulancie som sa rozplakala, nedalo sa prestať, ledva som odšoférovala do práce... odvtedy hľadám odvahu ísť si k nemu po kartu aby som mohla prestúpiť k inému gynekológovi :/

zvonkohra
18. apr 2012

@younggirl nemusis ist k nemu ty da sa uz teraz ze to poslu novemu gynekol.myslim kartu

nercia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olienka12
28. máj 2012

@younggirl staci ked zatelefonujes sestricke,nech ta odhlasi,ze prestupujes k inemu lekarovi

miminkaya
28. máj 2012

pocula som o dobrom dr.v po-dr-ligday-aj tie kocky,co nemohli ostat tehotne,si k nemu hodili kartu a dnes maju babatka 🙂

katka.m
31. máj 2012

@marjakusa Ja chodím k Dandárovi, pred tým k Ochtinskej. Dandár je milý, seriózny a profesionál. Ja som spokojná, odchádzam od neho informovaná a nie zostresovaná ako od Ochtinskej. Ja ho určite odporúčam.

daniela02
7. jún 2012

@fitneskajanka ja k nej chodim a som velmi spokojna

milacik10070
10. jún 2012

Ahojte ja si velmi chvalim 😕 Kosovu je uzastna gynekologička , aj milučku ma sestricku odporucam vam ijst k nej 😵

leka323
14. jún 2012

Ahojte, neviete mi povedať, čo sa stalo s Ochtinskou? Už je v dôchodku alebo čo? Nemala som s ňou dobré skúsenosti, brala som kartu a utekala kade ľahšie. 🙂 Mala som 2x po sebe mykózu a zápal vaječníkov, kričala na mňa, že čo som zase robila, mám sa objednať na urológiu.... otras......

bleee
18. jún 2012

pri Ochtinskej som bola len 1x - prvykrat a naposledy. Uz vyse 10 rokov chodim ku Minarikovej a som spokojna. Nikdy ma neodbije, kazde moje slovo berie uplne vazne, vsetko dotahuje do konca.

rapunzel79
25. jún 2012

Ahojte, chcem sa opýtať, či v Prešove nejaký gynekológ robí 3D/4D ultrazvuk a koľko to stojí? 🙂 Ďakujem

ewkaewka
26. jún 2012

@rapunzel79 dr. páll pri frantiskanoch a v gynstare na poziarnickej, u palla ak len s 1 fotkou 7€, ak na CD, 30-40, neviem presne...gynstar asi podobne 😉

rapunzel79
27. jún 2012

Ďakujem za odpoveď ewkaewka 🙂

adman
5. júl 2012

@ewkaewka aj Vašková na požiarnickej - 30e za 3d + foto zdarma, pekne sa správala ku mne, keď sme tam boli s manželom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre