Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

simonkamoja
8. júl 2012

ahojte neviete náhodou či zajtra robí dr.Ligus? nemá náhodou dovolenku?

marcovka1
9. júl 2012

@simonkamoja vraj do 11 jula ma dovolenku tak 12 teho uz by mal robit 😉

luk25
9. júl 2012

ahojte neviete nahodou kedy ma dovolenku doktorka Kleinova?dakujem

evka861
12. júl 2012

ahojte chcem sa opýtať či neviete ako je to s platením pri preventívnej prehliadke? bola som u Mudr. Ochtinskej (teraz tam síce robí iná) a platia som 5 € za použitý materiál, pritom doteraz som neplatila nič a ked som sa jej opýtala, či sa už platí aj pri preventíve tak povedala, že áno. neviem ale nezdá sa mi to, nemáte niekto podobnú skúsenosť. ďakujem

zvonkohra
13. júl 2012

@evka861 a aku mas poistovnu?ale pri preventive by malo byt vsetko zadara..u svojej gynek.som platila len za vstupnu prehliadku

olienka12
14. júl 2012

@evka861 no podla toho ake ma ona zmluvy ale u svojho gynekologa som platila len raz a to za urcenie tehu inak nic...

evka861
15. júl 2012

mám všeobecnú zdravotnú poisťovňu tak neviem :(

oliverinko
22. júl 2012

Ja mam najhoršie skusenosti s Ochtinskou a Dzadikom ,Ochtinska už chvalabohu odyšla do dôchodku a Dzadik toho zauimaju len peniaze je to otrasny lekar ktory uraža pacientky a nechcel manžela ani ku pôrodu pustit asi preto aby ma mohol uražat.Teraz je namiesto Ochtinskej Palova a soms nou maximalne spokojna je perfektna .Kysely velmi rad uroby cisarsky ak mu date peniaze ale ja by som ku nemu nešla ani za nič stačilo my raz bol sprosty a hulakal na mna.V Prešove je to tak že pokial mate znamost a plnu penaženku nič nieje problem mame s tym osobnu skusenost v rodine. 😖

denisacyprus
26. júl 2012

ahojte dievcata som tu nova a chcela by som sa opytat ake mate skusenosti s mudr šimom z monobloku z prešova?pocula som ze je dobry ,ale rada by som sa uistila ci s nim ma niekto aj negativnu skusenost?dakujem

zvonkohra
28. júl 2012

@denisacyprus je dobry ale ako pacientku ta nevezme on len robi v porodnici

denisacyprus
29. júl 2012

@zvonkohra dakujem za odpoved ano myslela som si ze ako pacientku ma nevezme je pravda zeby som chcela zmenit gynekologa lebo mam pocit ze moj gynekolog ma má trosku na háku o vysetrenia ho musim prosit na preventivnom vysetreni som este ani nebola moj gynekolog povedal ze ked nieje problem tak netreba 😠 tak som si citala cele toto forum aj ine temy ale neviem sa rozhodnut ktoreho gyndosa si vybrat asi musim skusit len stastie lebo kazdy ma svoje plusy aj minusy no ako porodnik sa mi mudr šima zda najlepsi- to len do buducnosti lebo este niesom tehotna ale s manzelom uz planujeme 😉 preto chcem zmenit aj gynekologa ty si rodila pri šimovi?

martinkaandrasova
31. júl 2012

@sharlotta
Ahoj, ja neviem ci Kosova je zla odbornicka, ale ja mam zlu skusenost. pretoze moju prvu dceru som rodila KP z jej viny. ja ako prvorodicka som nevedela co robit pri pôrode a zrazu som pri nom mohla aj zomriet len pre nedbalost lekara.

zvonkohra
1. aug 2012

@denisacyprus a ku komu teraz chodis

denisacyprus
1. aug 2012

@zvonkohra nechcem pisat meno lebo nechcem dotycneho pana doktora urazit ja s nim niesom spokojna ale vela zien si ho zas pochvaluje a neviem ci naberiem odvahu od neho odist lebo raz som to uz urobila a presvedcil ma aby som ostala tak mi je trapne ist tam este raz po kartu

zvonkohra
3. aug 2012

@denisacyprus pytaj len od sestricky

anculala
20. aug 2012

ahojte. Moj gynekolog nie je porodnik - viete mi povedat, ako to potom pred porodom chodi? dokedy budem chodit k nemu - do konca? vobec neviem, ku komu ist v PO rodit alebo ci to nechat na nahodu :(

olienka12
21. aug 2012

@anculala je tu tema presovskych porodnic,tam najdes info co potrebujes

keterin1
29. aug 2012

@oliverinko ochtinska neodisla do dochodku len sa presunula robit stresy zenam do starej porodnice hrooooozneeee

keterin1
29. aug 2012

@martinkaandrasova rovnkao zla skusenost s kosovou, dala mi antibiotika na zaciatku tehotenstavlebo nevzala krv a neuistila sa ci nie som tehotna

keterin1
29. aug 2012

ja chhodim k dandarovi, pomohol mi s mojimi problemami ale na zaciatku ked som bola nova pacientka, teraz som v stadiu hladania noveho lekara nakolko vcera ma totalne vytocil svojim arogantnym spravanim. 2,5 roka sa snazime o babo prisla som s testami z krvi kde bolo potvrdene tehotenstvo, krv mi brala lekarka a on na mna spustil ze to vobec nie je iste a bla bla...beriem to ale ked vie co vsetko som prekonala na akych vselijakych vysetreniach sme boli mohol jednat aj citlivejsie....asi ho nasrala ze som nebola v centre kde ma poslal ale v statnom centre, asi mu nekvapklo nic zo mna za zakrok

oliverinko
29. aug 2012

@keterin1 *Hej už som na to prišla,teraz ked som išla rodit vypisovala my papiere na starej pôrodnici chovala sa ako vždy otrasne,neviem prečo ale ked sa na nu pytali pacientky u mojej lekarky sestrička každemu tvrdila že je na dôchodku

luk25
29. aug 2012

@oliverinko
@keterin1 to fakt?a ona normalne aj chodi ku porodom?ale zas myslim že pacientka ma pravo ju odmietnut, že ju nechce ku porode, ci nie?

oliverinko
29. aug 2012

Hej chodi aj na vizity pri nas na izbe bola niekolkokrat a jej spravanie bolo na zamyslenie a pokial viem môžeš ju odmietnut ja by som ani nahodou ku nej rodit neišla.Mne vypisovala papiere a mali tam nejaku romku ona ju tam ošetrovala a to ako sa ku nej spravala to stoji za zamyslenie ved aj romovia su len ludia.Mne ked mala brat vyter tak som pred tym 4 dni nespala taku som mala s toho hrôzu

bambulka24
30. aug 2012

@luk25
@oliverinko no neviem baby, však ak lekára nemáte zazmluvneného a je tam lekár čo má službu a žena ide rodiť tak kto ju odrodí, ak odmietne? 😕

olienka12
30. aug 2012

@bambulka24 vzdy je tam aj dalsi nikdy nesluzi jeden... pacient ma pravo odmietnut lekara

bambulka24
30. aug 2012

@olienka12 aha, to som nevedela

maja217
3. sep 2012

@daniela84 Ahoj.Ja tiež chodím k Vaškovičovi. Čítala som si všetky názory,no nikde som nenašla niekoho,kto chodí k nemu.Až Ty,konečne aspoň niekto...takže,zdá sa Ti v pohode?Lebo..počula som aj take,že dosť vulgarny je niekedy a nič ho nezaujíma..ja som bola pri nom len raz a teraz potrebujem isť zasa,preto sa pýtam na Tvoju spokojnosť. 🙂

maja217
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja217
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja217
4. sep 2012

@arebil Ahoj. Ja som zo Švaboch a chcem zmeniť lekára,práve dnes som si bola pre kartu u už bývaleho gynekologa MUDr. Vaškoviča(na želez,stanici). Zvažujem teda, ku komu ísť- či dr.Kleinova,Stošek alebo MUDr. Páll. Stošeka mám vpodstate ôpod nosom",chodí k nemu i moja sestra a mama..na jednej strane si ho chvália a na druhej zas hovoria,že sa vôbec nesnaží Ťa nejak vyšetriť.Keď mu pacientka popíše stav,povie,že to je normálne a jednoducho odbije človeka,nemá záujem..A tak by som Teba chcela poprosiť,či by si mi nenapísala svoj názor na neho,skúsenosti a tak. Ďakujem vopred. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre