Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

dzundzi
2. nov 2015

a kam si presla?

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maja170
2. nov 2015

@sunnybaby15 Práve minulý týždeň som čítala tu na MK,že Klainova gynekologička ide na materskú dovolenku.

ivkapon
2. nov 2015

@dzundzi do Gynstaru - MUDr. Lisy.

cathy77
4. nov 2015

Kleinová? - otras... dobre robí, že vraj ide na materskú...

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matuliiiiiiiik
4. nov 2015

Baby ja som isla ku doktorovi KUSNIROVI oproti poliklinike je pohodak je starsi ale na vsetko ti odpovie,vsetko vysvetli,je ludsky,

petissiene
4. nov 2015

Kusnira odporucam aj ja;) je super a naozaj odbornik

bonnie1
4. nov 2015

@matuliiiiiiiik
@petissiene kusnir mi neoznamil zle vysledky tripple testov..znechutil mi polku tehu. des. a doteraz tvrdi ze poslal moju dokumentaciu novemu gynekologovi a neposlal..

petissiene
4. nov 2015

@bonnie1 ja musim povedat ze na kazdom vysetreni mi vsetko vysvetli, odporucil mi aj screening v Myslave a velmi dobre sa s nim da porozpravat, vsetky vysledky mame chvalabohu dobre, ak ste mali niečo zle, neviem prečo ti to nepovedal.. možno ta nechcel stresovať... je pravda že je stara škola a tie moderne metody nevyznava,...

evka64
4. nov 2015

Dr. Olejar...aj ma odrodil...odporucam 🙂

alenka14
4. nov 2015

aj ja k nej chodím už 7 rokov, som spokojná, tiež sa tam pokúšam dovolať, ale je tam väčšinou obsadené alebo nik neberie, no min. týždeň tam mali 2 dni dovolenku, vážne ide pani doktorka Kleinová na materskú, to som nevedela...

bonnie1
4. nov 2015

@petissiene ano stale ta myslava..nevedel respektovat ze chcem chodit do sace za primarom ktory mi odrodil prvu a planovala som pri nom aj druhu. ze nema cas atd..nechapem. ale pravda je ze posedel a porozpraval. a nevim s tym stesovanim..mal mi to povedat v termine normalne lebo to ze mi to povedal neskoro co uz sa nedalo nic robit ma priviedol tak akurat na pohoovost..

petissiene
4. nov 2015

@bonnie1 dala som na jeho rady a sla som aj do Myslavy, aj ked som uz jedno mala absolvovane u Olejara,,, a neskutocne mu dakujem ze ma tam poslal. v Myslave to bolo na 1* , pristup, uroven vysetrenia, podrobnosti, aj krasne spomienky, ... u Olejara mi tak akurat urobili fotku ale o zdrav. stave babatka som sa nedozvedela nic... verim ze aj v Saci je to na odbornej urovni, spomibal mi Dosedleho ale už bolo pre mna neskoro a nestihla by som k nemu... ked mi hovoril o tych pracoviskach, nezdalo sa mi zeby niekoho preferoval nasilu. aj rodit pojdem do BJ ku Brnusakovi, povedala som mu ze v PO nechcem, lebo tej nemocnici neverim a nepovedal mi nic,,, ze si mam vybrat tak aby som bola psychicky dobre naladena a mala zazemie... 🙂

lindiko
4. nov 2015

Dr.Kleinova už nové pacientky dlhšiu dobu neberie,ja som sa bola pýtať kvôli kamoske, ale už majú veľa,ale sú naozaj super,veľmi ľudský prístup

bdianiskova
9. nov 2015

@antoniab
Ja chodim ku Halakovi,ale myslim ze chce skoncit lebo v pondelok je tam MUDr. smolko a vo stvrtok MUDr. Kuba tak niekto z nich prevezme ordinaciu zrejme.

yasamin
19. nov 2015

prosím váš baby ktoré chodíte k brehovej ordinuje vobec už tam volám 2 dni a nik mi to neberie

kvetinka8690
15. dec 2015

ahojte. chcela som sa opýtať či náhodou neviete či MUDr. Turňanský, ktorý pôsobí v nemocnici v monobloku ma aj svoju ordináciu?Na internte to neviem nájsť. Robil mi prednedávnom laparoskopiu a bola som spokojna. Dakujem. Alebo ako to je s takými lekármi ktorí pracujú v nemocnici?maju svoje ambulancie?

elinka49
28. dec 2015

Ahojte....nemáte náhodou niekto číslo do ambulancie MUDr. Ivany Kleinovej, alebo náhodou ich adresu? Na internete som našla len neaktuálne informácie. Ďakujem 🙂

emimirlen
8. jan 2016

Ahojte baby. Presťahovali sme sa do Po a hľadám si tu gynegológa. Najbližšie mám Mináriková, ale hodnoteniami sa najviac pozdávajú Paľová a Pankuchová. Poraďte prosím 🙂 každá rada dobrá, nech sa nejako rozhodnem 🙂

alenka14
9. jan 2016

@elinka49 Odpovedám: Ambulancia MUDr. Ivany Kleinovej sídli v budove Polikliniky na Levočskej ulici, tel. kontakt: 051-7713438. Chodievam k nej, ale teraz je na materskej dovolenke, takže je tam iná doktorka.

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adky
10. jan 2016

@kvetinka8690 Konkretne tento lekar svoju ambulanciu nema. Ale ma svoje pacientky ktore za nim chodievaju poobede, ked ma v nemocnici sluzbu

kvetinka8690
10. jan 2016

@adky vy s nim mate nejakú skusenost?je dobry lekar?

blondie257
16. jan 2016

Ahojte, nechodí niektorá do Gynstar-u ? MUDr.Lisý? Ako to tam funguje? dakujem

alenka14
16. jan 2016

@adky Zastupuje nejaká iná doktorka, neviem presne meno, ale počula som vraj, že nejaká Mudr. Fecková, viac neviem, ide tam na kontrolu 18. februára, tak sa dozviem..

ewelinna
16. jan 2016

@kvetinka8690 je dobry lekar, ale je potrebne si najst obvodneho gynekologa, kde mate kartu, urobi Vam vsetky vysetrenia a v pripade potreby odosle do nem. zariadenia, napriklad aj za Dr.Turnanskym...lekar v sluzbe v prvom rade riesi akutne veci- porody, sekcie, zalezitosti pohotovostnej ambulancie, oddelenia-2 poschodia...urcite nie je vhodne prist v case jeho sluzby napr.s problemom vytoku, nepravidelneho krvacania...na to je obvodny gynekolog...oblubeni su dr. Lisy, Cop, Smolko, Kusnir,Dandar..

kvetinka8690
16. jan 2016

@ewelinna ďakujem za odpoveď.ja svojho gynekológa mam len teraz ma operoval dr.turnansky a bola som s nim spokojna.myslela som či nemá náhodou aj ambulanciu aby som možno prešla k nemu..s dr.kusnirom som veľmi nebola spokojná preto som od neho odisla

ivkapon
17. jan 2016

@blondie257 ja k nemu chodí. Co konkrétne potrebuješ vedieť?

blondie257
18. jan 2016

@ivkapon ako ordinuje, kedy najlepsie ist. A aky ma pristup lekar aj sestricka, dakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre