Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

vera55555
9. jún 2016

Ahojte dievcata nevie nahodou niektora ci dr. Bibiana Palova ma 3 D ultrazvuk lebo idem do potadne a uz budem v 21 tyzdni a zatial o tomto ultrazvuku nic nehovorila tak neviem ci ho robi ona alebo posiela niekam ale co viem tak sa 3D ma robit prave v 20 az 23 tyzdni...preto sa pytam dakujem

emimirlen
9. jún 2016

Chodím k pani doktorke, som v 30. týždni a neviem o tom, že mi ho robila 🙂 Ale neposielala ma nikam na vyšetrenie, takže môže byť, že ho má 🙂

vera55555
9. jún 2016

hm hm...no neviem ale 3D je podla mna dost dôlezité aby sa zistilo či sa dietatko vyvíva...preto sa pytam a dokonca by malo byt aj v povinnej prehliadke...a môžem sa opytat este kedy vám urobila prvu fotku?? lebo ja este nemam ani jednu...a kamoska uz mala v 12 tyzdni...neviem ci si mam pytat sama foto alebo ...?

silvikaaa1
10. jún 2016

@vera55555 ahoj ona 3Dultrazvuk nema posiela do gynstaru ked chces na neho ist alebo potom do Kosic do Sace alebo do Myslavy tam su 2 najlepsie n vychode 🙂 ja som bola v Saci a velka spokojnost, tam mi vlastne robili 3D ako sucast vysetreni cize neobjednavala som sa na neho osobitne 🙂

emimirlen
10. jún 2016

3D ultrazvuk mi nerobila, ale čo ja viem, tak ten nie je povinný, prvotrimestrálny skrining a aj morfologické meranie (čo asi ty myslíš) robí Palova v ambulancii. A čo sa týka 1. fotky, urobila mi v 12. týždni na vyžiadanie, keď som ju poprosila či to je možné, bez problémov mi dala, teraz už dlho žiadnu nemám, ale zasa si plánujem opýtať pri ďalšom vyšetrení.

fialka1523
11. jún 2016

Aké máte skúsenosti s mudr. Vaskovou 🙂

vera55555
11. jún 2016

Jej dakujem za reakcie kedze som prvorodicka a nemam este ani sajnu co a ako ale tak nabuduce aspon viem ze si musim vypytat fotku lebo nemam este ani jednu ☹ tak dufam ze nebude s tym problem

castania
11. jún 2016

@fialka1523 ahoj. Super. Chodila som k nej na vsetky ultrazvuky. Vsetko pekne vysvetlila. A dokonca mi robila aj sekciu druheho dietata. Aj dosla potom ako sa mame. Odporucam.

fialka1523
11. jún 2016

@castania ja sa preto pitam lebo som počula že je dobrá
A dokonca je to mojej kamošky mamka 🙂

ajuska182
13. jún 2016

Kocky prosim vas neviete, ci MUDr.Dzurilla robi prvotrimestrovy skrining? 😊

dorotka202
14. jún 2016

Prosim neviete ci dr ligus zmenil adresu?pozeram na nete ze ma nejaku inu.ako sa tam dostanem?

avigen
14. jún 2016

@dorotka202 je to ta nova budova hned za kauflandom kde je to detske ihrisko

dorotka202
14. jún 2016

@avigen dakujem.

hana330
18. okt 2016

Dobry den chcem si dat kartu do presova ku doktorke Palovej moyete mi prosim napisat nejake info ked mate dakto kartu pri nej Dakujem

vera55555
18. okt 2016

Ahoj tak ja mám pri nej kartu a som spokojná ako určite sa nájde niekto kto povie opak ale myslím si že je to u každého. Jediné čo môžem povedať je že vždy keď som prišla chcela aby som porozprávala ak mám nejaké problémy proste sa starala o moje zdravie. Sestrička úplne super dá sa s ňou posrandovať 🙂 Keď som objednaná zoberie ma na čas alebo max. čakám 15 minút čo viem že v PO v gynekologických ambulanciach aj pri objednaní čakáš 2 hodiny...Samozrejme ak objednaná nie si tak musíš čakať ale vždy sa snaží po 8mej striedať a brať aj neobjednané...Keďže som tehotná a mala som trošku aj problémy bola som tam dosť často a vždy v pohode aj keď som nebola objednaná zobrala ma keď videla že mám bruško a čakám, že niečo nie je v poriadku. Páči sa mi že si aj pamätá mená hlavne sestrička. Ja osobne sa tam cítim super. A čo lepšie pri tehotenstve som nemusela chodiť na CTG do nemocnice lebo pásy má aj doktorka.

emimirlen
19. okt 2016

Aj ja mám pri nej kartu a som tiež spokojná, Síce sa mi stalo že som si aj hodinku počkala, ale to asi len raz, naozaj sa snaží brať na čas alebo s menším oneskorením. Lekárka si robí svoju robotu ako má, pôsobi profesionálne, nekecá o blbostiach, opýta sa čo a ako, urobí čo má a hotovo 🙂 asi aj rpeto sa u nej tak nečaká. Sestrička veľmi príjemná a tiež šikovná. CTG v ambulancii je veľkým pozitívom, to sa aj mne páčilo počas tehu, že monitor mi urobila sestrička, vzala krv aj vyšetrila moč a hneď ma aj lekárka skonrolovala. Akorát že som mala pocit že robila ku koncu menej ultrazvukov, pri prvej dcérke, ktorú som rodila v BA som mala viac ultrazvukov aj fotiek. Ale inak som u nej veľmi spokojná. Určite odporúčam.

leniiiik
24. okt 2016

@emimirlen
@vera55555 prosím vás neviete aktuálne telefóne číslo do ordinácie pani doktorky Paľove? To, čo mám uložené mi nefunguje 😥

silvikaaa1
26. okt 2016

ja mam 051/7711118

silvikaaa1
26. okt 2016

@leniiiik ja mam 051/7711118

leniiiik
26. okt 2016

@silvikaaa1 ďakujem, to mám aj ja, ale nejde mi ho vytočiť. Preto som si myslela, že majú nejaké iné...

saro
2. nov 2016

@kvetinka8690 pán dr.nema svoju ambulanciu je to lozkovy lekár pracujúci na gynekologickoporodnickom odd.v monobloku

karinbirosova2
17. nov 2016

Baby kto bol po porode pri doktorovi Pallovi na kontroku?

maja170
18. nov 2016

@karinbirosova2 Ja som bola,ale pred 6-timi rokmi. 🙂

karinbirosova2
18. nov 2016

@maja170 tak asi mi nebudss vediwt povedat ako prebieha unho kontrola po porode ci?pouziva tow hnusnw v
Kovoveveci?

maja170
18. nov 2016

@karinbirosova2 Mne robil klasický citoster (s kovovymi vecami) a ultrazvuk brucha,ako sa stiahla maternica.

karinbirosova2
18. nov 2016

@maja170 fuuuha preto mam straxh k nwmu ist pretoze nechcem s tymi kovovymi vecami

maja170
18. nov 2016

@karinbirosova2 Je to už 6 rokov,možno sa niečo zmenilo. 🙂

anov
18. nov 2016

Dr.Pall uz nepracuje na miesto neho je tam dr.Olejar

karinbirosova2
18. nov 2016

@anov ale pracuje u doktorky stryckovej stredy a piatky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre