Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

lozinka
1. mar 2012

@lily25 ked to dobre chápem, tak ti vlastne povedala to isté... 🙂

lily25
1. mar 2012

@lozinka heh no vlastne hej aj ked popravde verila som že mi niekto povie o inej liecbe ktoraa zaberie hned 😉 ale co už, asi my fakt neostava nic ine len cakat a podporovat imunitu, už som si poobjednavala dalsie vitaminy a som zhruba o 100e lahšia 😠

lozinka
1. mar 2012

@lily25 tak zazračný liek neexistuje a ani doktory asi nevedia robit zázraky.Ja som sa s tým musela zmierit tiez,a tiez hltám indol a posilujem imunity a cvičíma nerozculujem sa 🙂 a čakam, kedy sa budem moct očkovat 🙄

ejka0204
2. mar 2012

@juliap ahaaa dakujem 🙂

marcovka1
4. mar 2012

@lily25 ahoj ,neviem ake mas zdrav.problemi,ale ja mam kamosku ktora ma dost problemov zdravotnych a ma dve deticky 🙂 a lekar jej tiez zakazal mat deti doslova a ked prisla ze je tehu tak vrieskal jak nepricetny 😠 tak ze moja rada niekedy netreba brat lekarov vazne,lebo keby som ich ja doteras pocuvala tak asi nemam tiez dieta a lekarov som si uzila azzzz 😝 😖 neviem ,ale ta lekarka je nejaka divna ne?ked ti tak povie ☹ 😒

dede28
5. mar 2012

ahoj,nevie tu niektora z vas cislo na doktorku palovu do muca,sa mi treba objednat na vysetrenie,dikes 🙂

lozinka
6. mar 2012

@marcovka1 a načo za tými doktormi chodíš ,ked sa lepšie obriadisš sama?.tak asi lepšie je ,ked namiesto slošneho chovania na teba doktor vrieska ja nepričetny???.nejake divné ne ??ja by som k takemu doktorovi nechodila 😒 .

marcovka1
7. mar 2012

@lozinka asi si ma nepochopila 😖 ja som ti pisala o svojej znamej ktora ma zdravotne problemi a ma dve zdrave deti a tiez sa stretla z nie velmi ustretovim chovanim lekarov 😠 😒

lily25
7. mar 2012

ospravdlnujem sa pani doktorke Kleinovej a dakujem že sa zachovala tak ako sa zachovala. A so strankou modrykonik.sk koncim 😒

zvonkohra
7. mar 2012

@lily25 co sa stalo??? 😕

bambulka24
7. mar 2012

@lily25 tak nám aspoň povedz ako si pochodila u dr., hmm? povedala ti niečo? 😕

lily25
7. mar 2012

@zvonkohra
@bambulka24 baby nehnevajte sa ale nemožem o toomto rozpravat, ani do ip, je to tak ako to je. A co sa týka toho tak už sa mi polepsilo, je to na dobrej ceste, bolo my vsetko vysvetlene a som max.spokojna

castania
8. mar 2012

@lily25 som rada, ze sa to vysvetlilo. Ku p. Kleinovej chodim, mam sem tam problém v tehotenstve a a vzdy mi vsetko vysvetlila, poradila, vrelo ju odporúčam 🙂 držím palce

zvonkohra
8. mar 2012

@lily25 hmm zaujimave nooo ja som taka zvedava 😀

bambulka24
8. mar 2012

@lily25 ja tieeeež 😀

bambulka24
8. mar 2012

@lily25 tuším sa ti zmenil status na "snaží sa", dobre som si všimla? 🙂

ika057
9. mar 2012

chcem sa opytat na d. Kleinovu-neviete ci berie nove pacientky? a vraj su tam dve doktorky,neviete v ktore dni robi ona?

jarmila1977
9. mar 2012

ja som chodila dlhe roky k dr.činčarovi na zeleznicnu stanicu.bol super.teraz uz je na dochodku a jeho ambulanciu prevzal dr.halak-byvaly primar zo starej porodnice.tiez som s nim velmi spokojna.

gizel
10. mar 2012

@bambulka24 chodim k Lisemu asi len pol roka, ale isla som k nemu na kamoskine odporučanie. Ona je velmi spokojna chodi k nemu uz dlho.

bambulka24
10. mar 2012

@gizel a ako sa ti vidí? aký má prístup?

gizel
11. mar 2012

@bambulka24 prístup= čisto profesionálny, odpovedal na všetky moje otázky, všetko mi vysvetlil, neodbil ma a hlavne sa nevysmieval z mojich otázok. Zatila som spokojná.

bambulka24
11. mar 2012

@gizel aj si mala nejaký problém zdravotný a riešil to? Vtedy sa totiž zvykne ukázať, či je dr. schopný...

bambulka24
11. mar 2012

@ika057 pokiaľ viem, tak vždy brala nové pacientky 😉 je tam po-str. vraj už aj vo štvrtok

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvonkohra
12. mar 2012

@ika057 podla mna berie ved skus zavolat 😉 niekedy robila pon.utor,stredu ale teraz neviem nebola som
@sarafortuna ? 😕

bettypo
12. mar 2012

@sarafortuna a čím sa vyhrážajú?

gizel
12. mar 2012

@bambulka24 ano riesiel,urobili mi vsetky testy, a urcil diagnozu predosly lekar tvrdil ze je to normalne...

bambulka24
12. mar 2012

@gizel tak to je dobré... a ešte stále je v gynstare? ordinuje každý deň?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre