Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

donamik
28. nov 2011

No bola som pri Kleinovej, je velmi zlata...prijemne ziena...vazne sa strasne dlho caka, ale stoji to zato...Ak by je aj na FB zaregistrovana 🙂

zvonkohra
29. nov 2011

@donamik ta dr je fakt zlata ale zasa ved ak nemas moc casu zaplatis prednostne a ides 😀

donamik
16. dec 2011

Len skoda, ze teraz, ked ju potrebujem najviac, tak neordinuje...☹ Ale zazila som dnes uz aj Vjaterovu...ale nikdy viac...

zvonkohra
17. dec 2011

@donamik tak kleinova robi len pondelok,utorok a streda

donamik
18. dec 2011

Ale teraz nerobila, zastupovala ju nejaka ina pani doktorka z nemocnice (pondelok-stredu) a aj tak teraz uz len v utorok robia. Caka ma operacia a ked som chcela aby sa k tomu vyjadrila Kleinova, ona tam nebola ☹, len ta zastupujuca. A tak este nejake stery mi museli robit a to vsetko natesno, tak uz ma sestricka objednala k Vjaterovej a aj tak po vysledky si uz musim ist sama do labaku.

zvonkohra
19. dec 2011

@donamik fuha mohla si este napisat maila klienovej

spediterka
28. dec 2011

Čau baby. Ozve sa mi niekto, kto bol na preventívnej prehliadke u Mudr. Paľovej, ktorá je namiesto Ochtinskej. Mám pár otázok. Dík

atka70
31. dec 2011

Ahojte baby,poradte niejekeho dobreho porodnika v Prešove. A v ktorej porodnici je lepšie v monobloku alebo v starej pôrodnici. 🙂

kate003
3. jan 2012

Dobrý večer, musím reagovať na vaše názory. Ja som tiež zmenila ženskéro lekára. predtý som sporadicky chodila ku Ochtinskej. Neviem ako tam niekto môže chodiť. Ja som sa premiestnila ku dr.Ligusovi a som spokojná. bývala doktorka ma totiš strašila že neotehotniem, že mám zapaly. U ligusa sa ukázalo ženič z toho nie je pravda.No nevedela som že Ochtinská je až taká, že Vás Mihalicka poslala pod skalpel. toje fakt hrozné.

zvonkohra
3. jan 2012

@kate003 noo ale ochtinska uz asi svoju karieru skoncila lebo namiesto nej tam pracuje palova

jlp
5. jan 2012

@sisi1 ja chodim k Minarikovej uz 6 rokov a som s nou maximalne spokojna, vzdy mi dostatocne vysvetli veci a odpovie na otazky. Teraz byvam v Martine a kartu som si u nej nechala. Chcem aby ma aj odrodila, ale mozno dalsie baby s nou maju negativnu skusenost. Ja som maximalne spokojna. Tak prajem vela stastia pri vybere tej/ toho tvojho.

jlp
5. jan 2012

@sisi1 Lubotice, vystupis na Vranovskej ak ides budom a odtial je to na Tesarskej ulici myslim, v oblastnej poliklinike na prvom poschodi

jlp
5. jan 2012

@ivetka1981 Ak mozes, tak sa rodeniu v PO vyhni, je to asi najhorsia volba a to som rodena Presovcanka. Odporucam, Bardejov, Lubonu, Krompachy alebo Sacu v KE....ja sama budem rodit v Krompachoch kedze moja gynekologicka je aj porodnicka a je zazmluvnena tam.

zvonkohra
5. jan 2012

@jlp prosim ta a ako to vies ked si prvorodicka????s tych blbych reci???ja som tam rodila a bola som spoko

jlp
5. jan 2012

@zvonkohra no kamoske tam pred mesiacom pokafrali porod a v rodine mam dalsie dva pripady, ktore po prvych detoch utekali od PO dostatocne daleko. Kazdy ma svoj nazor, ak si bola spokojna tak fajn. Ja som si zvolila inu moznost.

zvonkohra
5. jan 2012

@jlp ved jasne kazdy ma svoje hodnotenie...ale tak neviem az take strasne to tam neni ale zasa nemozes sudit ak si tu nerodila...

jlp
5. jan 2012

to je pravda, osobnu skusenost nemam, ale uznaj, ze tie hodnotenia PO nemocnice asi nebudu neopravnene. Som rada, ze ty si bola spokojna, vela zalezi aj od zlozenia personalu v dany den.

ivetka1981
5. jan 2012

@jlp plánujem rodiť v BJ...akurát si plánujem,kedy sa tam pôjdeme s mužom pozrieť... 😉

jlp
5. jan 2012

@ivetka1981 aj kamoska tam rodila a bolo tam super, ked sme za nou dosli bola len par hodin po porode a malu mala u seba pri posteli, manzel bol pri nej po cely cas. Sestricky mile jej hned ukazali ako prebalit a laktacna sestra bola tiez na dosah. Parada, urcite sa ti bude pacit.

marcovka1
5. jan 2012

@jlp ked ta maju pokafrat tak sa ti to moze stat aj v Krompachoch ,Bj aj v Saci a neviem kde este ..uz nemam slov ☹

annie6
6. jan 2012

pekny vecer prajem, ktory gynekolog je podla vas fajn? kamoska by chcela zmenit doktora, ale nevie ku komu, rozmysla, ze Dr. Pella ci tak nejako...

zvonkohra
7. jan 2012

@annie6 dr pall ja som napr odneho odisla a premna je fakt naj kleinova

annie6
7. jan 2012

@zvonkohra ďakujem, hej som počula aj čítam, že si ju chvália, tak uvidíme, nevieš náhodou či berie nové pacientky?

annie6
7. jan 2012

ahote, a este jedna vec, ktory gynekolog je na sekčove? neviete poradit?

zvonkohra
7. jan 2012

@annie6 berie lenze ma moc vela a ona robi len pondelok,utorok,streda......na sekcove mas dzivy,mudra,kusnir

annie6
7. jan 2012

@zvonkohra dakujem...a tych co si vymenovala, nevies , ktory je lepsi? 😀 idem pozistovat este

zvonkohra
7. jan 2012

@annie6 sama nemam skusenost ale viem ze mudra urcite nie,mamka chodi k dzivemu chvali si a zasa kusnir robi len poobede

ivana133
11. jan 2012

baby je niejaka tu z vas ktora chodi k ligusovi??? lebo som tam volala a mam prist v stredu alebo v piatok ale neviem mam taky cudny pocit z toho

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre