Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

anculala
4. sep 2012

@denisacyprus pisala si, ze nechces menovat gynekologa, s kt. nie si spokojna. Myslim, ze toto je to miesto, kde spokojne mozes - napriek tomu, ze niektore ho chvalia - kazdy ma pravo na svoj nazor. Mozno niekomu pomoze iny pohlad na vec. 🙂

maja217
4. sep 2012

@aduskatt Ahoj. Ja som dnes odišla od MUDr.Vaškoviča a normálne mi dal celú kartu, originál so všetkým. 🙂

aduskatt
4. sep 2012

@maja217 vobec neviem, o co ide, ale neva🙂))) btw, keby mu dosla kontrola, tak ma dost pruser, ale to teba trapit nemusi 😀

aduskatt
4. sep 2012

@maja217 aha, uz vidim.......to si reagovala na prispevok z januara 2011..........🙂 a ja ze co mam spolocne s Presovom a gynekologmi, xixi

maja217
4. sep 2012

@katmi od MUDr. by som pacientkam mladším ako 25 rokov odporúčala odísť.Ja som od neho dnes ozvala kartu a išla preč. Ako, nech sa nehnevá,ale...ja mám poisťovňu Union a on berie len pacientky Všeobecnej ZP a ZP Dôvera... a za to ja nemôžem.A keď som dnes brala od neho kartu,tak sa na mňa vyzjapal,že som nezodpovedná,že zakáže sestričke,aby prijímala pacientky,ktoré ešte študujú,lebo že sú to hlúpe nezodpovedné osoby. Uplne nepríčetný starý dedko. Fakt s ním vydržia dlho asi len tehulky a hlavne tetušky na dôchodku,lebo tie sú zhruba v jeho veku.

tinima
4. okt 2012

@janazuza ahojte všetky! nedá mi, aby som nepovedala aj ja svoj názor na Dr. Olejára. Odrodil mi 3 detičky, čakám 4,aj to by som chcela pri nom rodiť. Trošku poznám aj iných lekárov, ale nemenila by som!!!!!!!!!!!! Presne tu ide o ten jeho ludský prístup, je to veľmi zodpovedný a veľmi milý človek. Je pravdou, že má veľkú klientelu, má tých operácií a zákrokov dosť. Ja som sa cítila pri nom vždy bezpečne, vždy mi všetko vysvetlil a povedal čo bude nasledovať - a to si myslím, že je dosť!!!Poznám niekolko mamičiek, ktoré svoje detičky rodili vždy pri inom lekárovi, podla mna to nieje celkom ok, pretože nevedeli kedy majú prísť, alebo čakali na čakačke, alebo mali nejake tie bolesti a nikto si ich nevšímal, alebo išla rodiť a doktora nebolo- tak z toho dôvodu, mam ja svojho a som s ním spokojná.

alka61
4. okt 2012

@milacik10070 Ahoj, už je to dávnejšie čo si reagovala, ale nedalo mi to.Kosová má veľmi zlatú sestričku, a ona ako lekárka sa s tebou bude baviť,len keď jej budeš mávať pred očami peniažkami. Veľa pacientiek,čo som počula od nej vzali kartu, lebo si dávala platiť za všetko aj za PN v tehotenstve.

gabikaf
19. okt 2012

@denisacyprus Ahoj, môžem ťa uistiť že Dr. Šima je fakt dobrý odborník, ja som pri ňom rodila sekciou v apríli a bola som s ním max. spokojná a to som nebola ľahký prípad lebo som išla na 2. sekciu v priebehu 2 rokov čiže riziková pacientka, všetko dobre dopadlo. Je veľký pedant takže ak budeš v očakávaní určite by som ti ho odporučila, budeš v dobrých rukách 🙂

denisacyprus
20. okt 2012

@gabikaf ahoj dakujem za info tak to je super ze vsetko dobre dopadlo a hlavne ze uz to mas stastne za sebou dufam ze aj mne prischne nejaky dobry porodnik lebo aj ja by som chcela zazit super porod 😵 ak sa mozem opytat mala si ho zazmluvneneho alebo mal v ten den sluzbu?

gabikaf
21. okt 2012

@denisacyprus Ja som to mala dohodnuté keďže išlo o plánovaný cisársky, takže termín mi dal na ten deň keď mal službu. Aj ten sa niekoľkokrát menil lebo pôvodne mi mal tehotenstvo ukončiť skor v 38. týždni, lebo sa bál že mi môže prasknúť maternica ale nakoniec sme to potiahli až do 40. týždňa ale to som bola stále pod dohladom a on na telefóne ak by sa niečo skomplikovalo.

zuzu3743
21. okt 2012

tiež si chcem najsť druheho gynekologa som momentalne tehotna tak mi to suri ešte mam zatial kartu u DR. Dzadika ale ten sa mi nepozdava akoby ani nebol doktor nevie odpovedať ked mate nejaky problem .a ešte mi vadi že nema ultrazvuk pri sebe že som musela ako tehu chodiť do monobloku na sono . takže hladam dobreho doktora a keby aj mal v svojej ordinacii ultrazvuk neporadite .

katinka110
5. nov 2012

@zuzu3743 ja by som ti odporucila DR.Ivanu Kleinovu je super

citizen
12. nov 2012

ahojte, chcem sa opytat, ci Dr. Milan Dzadik na sekcovskej poliklinike je ten isty Dzadik, ktory ma sluzby porodnika v monobloku. Lebo jedna kamoska k nemu chodi, a tvrdi, ze je uplne v pohode, ak mala nejaky problem vsetko vysvetlil, poradil, odporucil dodatocne vysetrenia - jednoducho bezproblemovo a druha kamoska zase pri Dzadikovi rodila a vravela, ze jedna katastrofa, bol necitlivy a jednoducho si vyziadala pocas porodu ho vymenit..

1234lubka
30. dec 2012

@citizen no kamoska ku nemu chodila vsetko bolo ok pochvalovala si ho az kym koli bydlisku nezmenila gynekologa a ten jej povedal ze ma predrakovinove stadium na krcku maternice...tazke tak....ja som chodila ku mudrej co je oproti nemu a ked ostehotnela tak som hned dala kartu ku dandarovy....a mozem povedat ze som bola maximalne spokojna....rodila som v novej a rodil ma kudla taky mlady tiez som bola maximalne spokojna 🙂

citizen
8. jan 2013

To mi je luto :-/ ale robi sa cytoster na preventivnej prehliadke, pravidelne kazdy rok.
@1234lubka

dasaa
8. jan 2013

@citizen Ano Dzadik robi aj v monobloku.Kazda zena ma svoj nazor na gynekologa.Ja som chodila k nemu a nebola som spokojna a zase moja kamoska je s nim spokojna.Ale ked som ja bola v nemocnici tak bola tam jedna holka co bola tehotna a prave mal on sluzbu.Nezachoval sa dobre a to co sme prezili pocas jeho sluzby aj ostatne zeny normalne nam bolo do placu a nechapali sme ako je mozne ze je doktor.Ale je to len moj nazor.
Ja chodim ku Frankovskemu je to mili clovek a som velmi spokojna vsetko vysvetli a aj poradi.

efffca
10. jan 2013

Pozor na dr. Bibiánu Paľovú!!! Neprišla na to, že mám HELP syndrom, čo je jedna z najvážnejších tehotenských diagnóz, posledné 2 týždne pred pôrodom ma neskutočne svrbelo celé telo, 2 krát som jej to spomínala v poradni!!! A ona že si mám dať ditiaden, čo samozrejme nepomohlo, mala mi hneď robiť pečeňové testy. Tie mi aj dala urobiť, ale až na moje naliehanie, keďže som si našla na internete, že svrbenie tela môže byť v tehotenstve veľmi nebezpečné a že to má niečo spoločné s pečeňou. No našťastie pre mňa mi pôrod začal týždeň pred termínom, takže výsledky testov už boli zbytočné, rodiť som išla do Vranova, keďže nie som priamo z PO, bolo mi to jedno a kamarátky si Vranovskú pôrodnicu chválili. Rodila som cisárskym, keďže náš malý sa nechcel otočiť dole hlavou a po pôrode stáli nad mojou posteľou všetci lekári a čumeli na mňa jak na zázrak, primár sa vyjadril, že si ani neuvedomujem aké som mala neskutočné šťastie, vysvetlil mi, že mi odchádzala pečeň a k tomu som mala znížené množstvo trombocytov, čo spolu vytvára tzv. HELP syndrom a je to diagnóza na ktorú sa zomiera, jediné riešenie je vybrať dieťa skôr, takže to, že pôrod začal skôr nás vlastne zachránilo a sme tu obaja a zdraví, Vranovským lekárom patrí moje obrovské poďakovanie, zvlášť MUDr. Podolskému a od Paľovej beriem hneď kartu!!!!!!!!!!!
A ďalšia nepochopiteľná vec je, že ma nechávala čakať až do termínu, napriek tomu, že malý bol otočený opačne, čo lekári v pôrodnici nechápali, v takýchto prípadoch sa vraj plánuje cisársky rez a neriskuje sa, že pôrod začne skôr, lebo je tam veľké riziko, že sa môže dieťatko aj zadusiť, keďže má hlavičku hore.
Takže som vás chcela upozorniť, že milý úsmev a na pohľad sympatická doktorka (taká sa vždy zdala mne) nie je všetko, najdôležitejšia je odbornosť! A ďalšia vec, keď som tam volala a hovorila sestričke, prečo chcem zobrať kartu, tak sa ma opýtala, čo je to ten HELP syndróm. Myslím, že sestrička na gynekológii by mala mať tiež určité znalosti.
:(

slawka222
12. feb 2013

@olienka12 ahoj nevies mi poradit, pišeš, že ak si chcem vybrat kartu staci zavolat sestričke.ja chodim ku Kosovej,volala som sestričke a ona mi povedala,že musim prisť osobne ku doktorke a mam si zobrať aj 10€ aby ma vyradila z evidencie..neviem čo mam robiť,prečo by som mala platiť za to, že chcem od nej odisť? to všade sa plati za vyradenie a koľko?

olienka12
12. feb 2013

@slawka222 kazdy lekar ma svoj postup a svoj cennik, skus sa opytat gyn. ku ktoremu chces ist ci potrebuju kartu ak nie tak len ziadaj o vyradenie. podla mna je blbost platit niekomu,ze ta vyradi z evidencie...

jarka1223
16. feb 2013

Ahojte, no neviem či mi bude niekto vedieť poradiť, ale len chvílu mám trvalý pobyt v obci Lúčina pri Prešove a chcela by som vedieť ku komu by som podla adresy mala patriť...aby som si mohla na dotyčného pozrieť recenzie....

zvonkohra
17. feb 2013

@jarka1223 teraz uz mas slobodnu volbu ku komu pojdes ten ta vezme a potom ked najskor sa musis pytat v dedine lebo tazko teraz povedat ku komu patris pri gynek to je asi jedno nie?aspon ja som sa nestretla s gyenk ktory by mal napisane niekde ku komu patris

terezocka
18. mar 2013

Naj TOP v Prešove je Gynstar- Dr.Lisy, Dr.Vaskova, najlepsie vybavenie v presovskom kraji, posielaju im problemove pacientky aj z Vranova a Lubovne,... ja som k nim prisla ked som vymenila inu doktorku a uz neplanujem zmenit. super pristup, vybavenie (take nemaju ani v nemocnici!!!!)

terezocka
18. mar 2013

@jeffko U Frankovskeho hrozne prostredie a kamoska 38 r. prvorodicka, kvoli nemu skoro prisla o dietatko, malo pladovej vody, zaostavalo v raste a zle ozvy. tak isla len nahodou k Dr.Vaskovej na ultarzuk a hned na 2 mes. skoncila v nemocnici, rodila aj o 2 mes. skor. mala mala1kg no je zdrava. Vraj ho mala zazalovat u dohlad nad zdravotnou starostlivostou za zanedbanie !!!to bolo vyjadrenie lekarov v nemocnici

change
4. apr 2013

Ahojte. Nedá mi napísať tiež moju skúsenosť s jednou pani gynekologičkou - doktorkou STRÝČKOVOU. Chodila som k nej dlhé roky, mala som problémy s cystami, dokonca ma museli až operovať. Navrhla mi hormonálnu antikoncepciu, no neurobila mi hematologické testy, pri ktorých by zistila, že v žiadnom prípade nemôžem brať hormóny, nakoľko mám trombofilný stav. Za každé vypísanie receptu si však nezabudla vypýtať 50 korún - od roku 2002. Dopadlo to tak, že som dostala trombózu a teraz som už doživotne na liekoch. Samozrejme, že som ju hneď vymenila, ale nemuselo sa to stať, keby pani doktorka mala na srdci nielen dobro svojho vrecka, ale aj dobro svojich pacientov. Z môjho pohľadu je to čistá biznismenka, ktorá si liečenie pomýlila s obchodom a v tejto brandži nemá čo taká lekárka robiť. Keď chce robiť obchod, nech ide napríklad do banky predávať bankové produkty, ale nech preboha nerobí gynekológiu!!!

roula
4. apr 2013

ahojte dievcata , zaujima ma ake mate skusenosti s doktorom Stošekom z Prešova , je to moj lekar, velmi ho nepoznam ,mam za sebou prvy potrat nie jeho vinou mal v tom case dovolenku , bojim sa ze pri druhom tehu sa to moze opakovat tak by som vas prosila o radu ci nemam vymenit gynekologa neviem ci sa o mna bude starat tak ako si to predstavujem nechcem to nechat na nahodu alebo nezodpovednost lekara ak mate s nim niektora skusenost tak napiste dakujem 🙂

slnieckomracik
19. apr 2013

Ahojte, mam zle skusenosti s doktorkou Kleinovou a chcela by som ju zmenit. Nepozna niekto dobreho gynekologa v Presove? tak aby mal aj zariadenu ambulanciu. Dakujem

zvonkohra
19. apr 2013

@slnieckomracik a mozes napisat aj aku zlu?

slnieckomracik
19. apr 2013

@zvonkohra ja zijem v zahranici v uk a chodim domov na pravidelne prehliadky, ta posledna tohto roku ma dost sklamala, s manzelom sa snazime o dieta a pytala som sa priamo jej ze kedy je najvhodnejsie prist na kontroly pocas tehotenstva, ona sa zacala smiat a povedala ze nech chodim tam kde zijem, tak som jej vysvetlila ze tu je velmi slaba starostlivost o tehotne zeny, narok v UK pocas tehotenstva mam na kontrolu len 4 krat a to u mojho obvodneho doktora ktoreho som sa nato pytala ziaden ultrazvuk ani ine osetrenia tu nesu, len sa prebera stravovanie a tri mesiace pred porodom ma zapise do porodnice na porod, aj tehotne kamosky mi to tu potvrdili a jedna prisla dokonca s krvacanim pocas siesteho mesiaca a dali jej paralen a poslali ju domov, potom o tri dni samozrejme potratila. Dr. Kleinova povedala ze to neni pravda a dovidenia! ostala som v soku, odmietla ma osetrovat pocas tehotenstva ☹

marryen
21. apr 2013

@slnieckomracik Ahoj, ak som správne pochopila, tak sa ešte len snažíte o dieťatko. 🙂 Na kontroly v tehu sa chodí ku dr. Kleinovej každé 3 týždne, nič v zlom, ale oplatilo by sa Ti chodiť z UK domov na SK každé 3 týždne? Kámoška tiež žila v UK, tiež vravela, že starostlivosť nič moc, ale ona si priplácala nejakú súkromnú kliniku, kde sa o ňu starali a to už bolo o inom 🙂 / myslím,midwife,alebo tak nejak sa to volá. 🙂 Ak sa Ti podarí otehotnieť a plánujete ostať v zahraničí, tak možno by to bola pre Teba tiež priateľnejšia alternatíva. 🙂 No to je už na Tebe. Držím palce, nech sa Vám to podarí a dočkáte sa bábatka. 🙂

slnieckomracik
25. apr 2013

@marryen ahoj, neporozumela si ma spravne. 🙂 Ja som chcela aspon dva vysetrenia pocas tehotenstva od doktorky Kleinovej, takto to tu riesi 99% zien zo slovenska. Chcela som celkove vysetrenia ktore mi tu neurobia a tiez ultrazvuky, aby som vedela ci som v poriadku ja a ci je zdrave babo. Teraz myslim ze som v 9 tyzdni tehotenstva, bola som tu u mojho GP doktora a ten mi vysvetlil ze celkovo pocas tehotenstva mam narok na 4 vysetrenia. A to prve vysetrenie vo stvrtom mesiaci, aby mi potvrdil ze som tehotna a druhe vo siestom mesiaci, aby ma zapisal do porodnice, ostatne dva vysestrenia iba ak sa budem citit zle. Preto chcem ist na SK aspon na dva vysetrenia a tiez budeme chciet vediet ci to bude dievcatko alebo chlapcek. Tu je to tabu, nepochopitelne,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre