Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

juliap
4. sep 2011

@kejdii tak neviem o tom, ze by chodil do monobloku na sluzby, ale mozno chodi do starej nemocnice ... gynekologa si mozes vybrat bez ohladu na to, kde byvas ...

zvonkohra
4. sep 2011

@kejdii skus dr kleinovu je super ale zavolaj jej aspon mesiac pred lebo ma vela ludiiiii

svenka
6. sep 2011

ahojte, nepoznate niektora dr. minarikovu? je to gynekologicka v po-lubotice... my sa tam budeme stahovat, tak uvazujem, ze by som si k nej dala kartu, teraz som v ke, ale neviem o nej zohnat ziadne referencie... neviete aka je? velka vdaka 🙂

misulka30
6. sep 2011

Ahojte, ja sa podelím s vami s mojou skúsenosťou s Dr. Pállom. Dnes som bola za ním, že by som chcela otehotnieť, to už sa dva roky snažíme, a nič. A pán doktor mi asi pol hodinu rozprával o karme a mojom duševne a o mojej aure, a že všetko je len v mojej hlave. Mala som z neho dosť čudný pocit. Nikdy som nemala žiaden zdravotný problém, čiže po odbornej stránke nemôžem na ňho nič zlé povedať. Ja som dosť realistka takže mi to pripadalo zbytočné, aby mi dával prednášku a veciach , ktorým neverím, namiesto toho aby ma rovno vyšetril, alebo niekam na to vyšetrenie poslal.

zvonkohra
7. sep 2011

@misulka30 jj on je taky cudny 😀 😝

katmi
13. sep 2011

ahojte.. nemate niektora skusenosti s MUDr. Milan Dzadík???

katmi
13. sep 2011

@sara2515 pisala si,ze dzadzik hroza..preco??

vikitino
13. sep 2011

vrelo odporucam DR. FRANKOVSKEHo ma milu sestricku ma aj ultrazvuk na ambulancii sice ssa u neho dlho cakla ked nie si objednana ale inak je fajn chlap cela rodina k nemu chodime a som nadmieru spokojna 🙂

katmi
13. sep 2011

@vikitino robi cez poistovnu??

juliap
13. sep 2011

@katmi Frankovsky ma ambulanciu v starej vojenskej nemocnici a tiez mozem len dobre na neho povedat ...

katmi
13. sep 2011

@juliap dievcata dakujem,ale to by som najskor musela vediet,kde stara vojenska nemocnica je 😀 my sme sa sem prestahovali a sme tu 3mesiace aj s cestou,takze moje orientacne schopnosti su tak na urovni max 10% 🙂 ale uz som to nasla na mape, tu ulicu, je nedaleko od nas,kde byvame,takze snad nezabludim 😀

zvonkohra
13. sep 2011

@katmi ked pojdes po rusinskej pesi ze sa chces prejst to je ten chodnik okolo lidl a potom pojdes jak smerom na stanicu a po pravej strane je taka siva brana a tam keby si sla busom vystupis na ciernom moste a ides do zadu okolo vojakov uuuuplne dozadu

katmi
13. sep 2011

@zvonkohra ahaaaaa.. tak uz viem.. tusim tam aj auta parkuju vo dvore.. dakujeeeeeeeeem 🙂

katmi
14. sep 2011

@zvonkohra @juliap dakujem vam baby za navigaciu, nestratila som sa 😀 zobrali ma ako novu pacientku,tak som rada.. a hned ma aj objednala... akurat sestricka bola trochu mudra 😅 😀, lebo sa ma pytala,ci mi treba aj nejake vysetrenia,a kedze mam nejake zdravotne problemy,tak mi treba, aj som jej povedala ktore, a to mala plne usta reci... 😕 🙄 no nemam to rada.. ja viem najlepsie,aky mam zdravotny stav a aj preco mi robia niektore vysetrenia tak,ako mi robia...tak neviem... k lekarovi som sa nedostala jasne, takze to si nabuduce vydiskutujem s nim 😀

katmi
14. sep 2011

@vikitino aj tebe vrela vdaka 🙂

sara2515
18. sep 2011

@katmi preto,lebo to nie je asi super odbornik ked ti po dlhom snazeni o babo nevie pomoct,ale ti povie,ze sa mas dat liecit na sterilitu a ty si tehotna! a aj ine pripady co viem ...mozno je s nim niekto spokojny co nema problemy,ale ked mas tak sa nevie pohnut... ☹

katmi
4. okt 2011

@zvonkohra Dakujem velmi pekne este raz. Frankovsky na prvy pohlad a aj prvu skusenost v pohode lekar 🙂 venoval sa mi, odpovedal na vsetky moje otazky..takze zatial pohoda. uvidime dalej 🙂 DAKUJEM!

zvonkohra
5. okt 2011

@katmi nz 🙂

olienka12
6. okt 2011

@kejdii ked dojdes v 25tt tak to je dost neskoro na vysetrenia neviem ci si absolvovala v UK screeningy ale na tvojom mieste by som isla do gynstaru k mudr. copovi ten je aj porodnik sice sa tam plati,ale maju 3d utz a napriklad moj gyndos posiela na vsetky dolezite vysetrenia tam a max spokojnost

luraka
8. okt 2011

Dievčatá, prosím poraďte, kde ordinuje Dr. Dzurila, kt. robí v starej pôrodnici. Máte s ním skúsenosti? Ďakujem vopred.

ivana133
14. okt 2011

no mam 20 a este som nebola u gynekologa dost sa bojim a trebalo uz by mi ho navstivit kam odporučate? ja asi by som sla k tomu Ligusovi čo tu pisete

juliap
14. okt 2011

@ivana133 kludne skus Ligusa a je to na tebe, tvoja volba, ak sa to nebude cokolvek pozdavat, vzdy mozes dr zmenit ...

inanka00
21. okt 2011

ahoj, Dr.Dzurilla ordinuje na Sidlisku III každú stredu v ambulancii.DR.Smolka, ja k nemu chdím a som veľmi spokojná.

pekkka
21. okt 2011

@misulka30 tak sa neho vykasli a skus sanatorium v kosiciach. nepotrebujes ani ziaden sprivodny listok

http://www.spln.eu/

marco69
23. okt 2011

Kocky v presove su onim gynekologie a porodnice tak isto o milion percent je lepsie ist do kosic... Mozem povedat ze moja manzelka lezala v starej porodnici mala termin v urcity den a snou lezala este jedna a tiez v ten den mala termin ja som osobne bol za lekarom dal som mu v obalke 200 eur nech nanu dozrie prisiel den D doktor dosiel za manzelkov take a take vysetrenie zistili ze pojde na cisarsky ze malicke ma pupocnu snuru okolo krku ze nebudu riskovat sup sup malicke vonku uplne malinky rez v terajsom case uz nepoznat kde je jazva sa treba poriadne zapozerat... A pani co lezala s manzelkov lezala v bolestiach este jeden a pol dna a az tak isla tiez na cisarsky ale ranu teda rez ma odrovsky pochybujem ze to niekedy schova lebo oni nedali v obalke nic tak mala smolu tak takych mame v presove lekarou chces mat bez bolesti a aby bolo vsetko ok tak zaplat inak mas smolu.... A poznam kopec kamosov co ich manzelky rodili v ke su maximalne spokojny a nestalo ich to ani cent.... Zase dvesto eur neni az tak vela ale urcite su aj taky pre ktorich je to obrovska suma alebo si nemozu dovolit zaplatit

luraka
23. okt 2011

@inanka00 Ďakujem za info, mohla by si napísať, kde je tá ambulancia ,príp.do koľkej ordinuje?

ivaanaa
24. okt 2011

@skrina toto je diskusné fórum a ľudia na ňom prejavujú svoj názor.....na čo je inak v demokratickej krajine nárok a sú aj negatívne aj pozitívne príspevky........a keďže práca gynekológa je špecifická tak každý má právo si vybrať toho kto mu najviac vyhovuje či už ľudsky alebo odborne......ale ty asi v svojej dokonalosti takým veciam nerozumieš

zvonkohra
27. okt 2011

@marco69 ja mam nadherny rez a nedala som ani cent...zrejme mal dr zly den

ivana133
30. okt 2011

ahojte baby prosim o radu.... este som pri gynekologovi nebola mam trocha strach ale pojdem aj napriek tomu len som chcela ist k ligusovi a sa tam treba objednat na prvu prehliadku alebo aky je postup?? dakujem .

janinah
30. okt 2011

@marco69 si predstav,že som nedala ani cent v PO a mám po cisárskom skoro neviditeľnú jazvu 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre