Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

marry86
28. apr 2010

ahojte. Chcem sa spytat na Dr. Kleinovu. chystam sa po prvykrat ku gynekologovi a citam tu velmi dobre doporucania na tuto Dr. Ako to vlastne tam chodi ? len pridem a spytam sa ci ma zoberu?alebo musim vopred zavolat a ohlasit sa ? asi v akych rokoch je tato Dr.? a aky je jej a sestrickin pristup? dakujem Vam ked sa podelite so svojimi skusenostami

lozinka
1. máj 2010

..jaj ja som tu dlho nebola... marry86 no,mozes tam normalne prisť a povedat, ze tam chces chodit, a oni ti daju listok pre tvojho predchadzajuceho gynekologa, ze ta beru do ambulancie.Sestricky su tam j velmi mile,naozaj nemaj strach.No a pani doktorka ma tak po 30,a je velmi zlata, urcite budes spokojna! 🙂

piskvorko
3. máj 2010

ahojte. ja som sa vratila domov po roku a pol zo zahranicia a chystam sa na gynekologicke vysetrenie. kartu mam zatial u Ochtinskej ale viem, ze k nej uz pojdem iba nahlasit, ze sa chcem vyradit z jej evidencie!!! mam s nou len zle skusenosti ☹ , ktore budem zbytocne menovat lebo to zopar z vas aj tak pocitilo na vlastnej kozi. momentalne sa rozhodujem medzi Mudr. Zuzanou Stryckovou a Mudr. Kleinovou. kedze nepoznam ani jednu, chcela by som vas poprosit o vase nazory aj ked ako citam takna Kleinovu same chval. rada by som si to porovnalo s info co viete o Stryckovej a potom sa rozhodla. kedze som doma len na dva, tri mesiace, chcela by som sa opytat ci neviete kolko sa plati za prednostne vysetrenie u ktorehokolvek gynekologa a ci am prijme aj ked som evidovana inde. dakujem vam vsetkym a predovsetkym za toto forum lebo mat dobreho gynekologa nie je len tak 😎

marry86
3. máj 2010

ahoj lozinka, vdaka za odpoved a odporucanie, a este jedna mala otazocka, kde ma tato Dr. svoju ordinaciu? vdaka

bluvatko
3. máj 2010

ahoj piskvorko,ja chodim asi desat rokov ku stryckovej ,ona je dobra,ale nerobi iba niektore dni.niekedy ju zastupuje taka stara doktorka-nic moc-a niekedy asi v stredu poobede je tam doktorka co robi porody v starej porodnici,ale ma to vyhody lebo v stredu a stvrtok robia poobede

majkal
4. máj 2010

kobama - Ligus je cca styridsiatnik. Je dobry pokial ti nic nie a ak nemas problem. Ja som s nim takto bola spokojna 15 rokov, ale posledne dva roky sme mali problem otehotniet, tak sa so mnou o tom skoro vobec nebavil. Vsetko som si studovala na nete a chodila som k nemu, aby mi mozne priciny vylucil 😒 Ja ho chcem zmenit. Len naozaj netusim koho si vybrat. Nechcem prejst z blata do kaluze 😖

kobama
4. máj 2010

dakujem ti majkal za odpoved...ja ho asi vyskusam lebo co som citala a aj pocula od inych tak v presove je problem najst niekoho spolahliveho 😢

kawasaki17
5. máj 2010

ja mam Mudr. Dandar a som s nim veeeeeeeeeeeeelmi spokojna... On ma ambulanciu vo Veberovom dome....

majkal
5. máj 2010

kawasaki: nad nim aj ja rozmyslam, len nie som este rozhodnuta. Mozes mi o nom napisat viac? Aka je vekova kategoria, ci sa s pacientkou aj porozprava a vysvetli, ci je ochotny, ci su u neho dlhe cakacie doby, ci chodi aj k porodom atd atd .... dakujem.

lozinka
5. máj 2010

Marry86 -kleinova ma ambulanciu na starej 🙂 poliklinike na levočskaj,priamo na aut. zastavke..zaklopes a povies,ze k nim chces chodit.OK? 🙂

marry86
5. máj 2010

vdaka lozinka za info

kawasaki17
5. máj 2010

majkal, no moze mat tak okolo 40 rokov, ale nie som si ista, to je iba moj odhad. Ano rozprava sa s pacientkou, vsetko vysvetli, ale musis sa aj pytat aby vedel co ti vsetko ma vysvetlit, resp. comu nerozumies. Cakacie doby vobec nie su dlhe, aspon ja som s tym nikdy nemala problem... napr. ak idem do poradne tak ma vezme presne v ten cas ako som objednana, alebo aj lôen tak, ked som sla na kontrolu, tak som cakal asi 5 minut. Neviem povedat ci chodi aj k porodom. to ma ani nenapadlo opytat sa ho...
No mne ho odporucila jedna znama, tiez k nemu chodi a musim povedat ze ja osobne som spokojna... A ma tam aj sono, takze som nemusela ist az hore do nemocnice, co mi naozaj vyhovovalo.

kawasaki17
5. máj 2010

100 ludi 100 chuti.

majkal
5. máj 2010

vdaka kawasaki - pouvazujem 😉 ..... a mas pravdu, ze kolko ludi tolko chuti .... ved aj moj dr. mnohym pacientkam vyhovuje a vyhovoval vlastne aj mne, ale posledne dva roky som bola z neho trosku sklamana 😒 - to je ale moja skusenost ... netvrdim, ze je zly, ani mu nechcem robit zle meno ... len mu uz skratka nedoverujem a myslim, ze dovera je vo vztahu lekar/pacient, zvlast v gynekologii, velmi dolezita. Tak hadam najdem toho "praveho", ktoremu doverovat budem 🙂

aalinka
5. máj 2010

Mudr. Dandara mozem tiez odporucit, ako uz niekto pisal ma sono a aj ctg, takze sa netreba trepat kvoli tomu do nemocnice 😉

kawasaki17
5. máj 2010

ano, je to naozaj vyhoda,j som mala predtym gynekologicku a musim povedat, ze ma ozaj sklamala, tak som si hned prekladala kartu...

majkal
6. máj 2010

vdaka baby .... pojdem sa k nemu informovat. Neviete ako to chodi s prelozenim karty? Dostanem listok od noveho gyn a odnesiem ho staremu? Alebo ako?

piskvorko
6. máj 2010

dakujem za odpoved bluvatko. nevies kolko sa u nej plati za prednostne vysetrenie?

kawasaki17
7. máj 2010

moju kartu si preposielali oni, najskor elektronicky....

bambulka24
7. máj 2010

caute baby, ja som sa preradila k dr. kleinovej.. zaklopala som, opýtala sa či berú nové pacientky a bolo 🙂 sestrička mi dala lístok ku ex-gyndoške, aby ma vyradili z evidencie. Objednali ma na začiatok júna tak už sa neviem dočkať 😀 Dúfam, že som si vybrala dobre, potom dám vedieť 🙂 Tak papa 😉

katka22r
8. máj 2010

noo kocky citam ze dr kleinova musi byt fakt dobra...a ako vysetruje?lebo niektore strasne 😠 inak ja chodim k pallovi a aj ked ma ten svoj humor je v pohode

lozinka
9. máj 2010

Noo,ja som predtym chodila do KE k jednej lekarke,ale vysetrovanie nic moc, potom som ich v PO vystriedala zopar a skoncila som na doporucenie jedneho znameho lekara u ochtins.....no des ☹ tento typ nevysiel.No a teraz som uz cca rok aj nieco u dr. kleinovej.Teraz som fakt spokojna,v porovnani s tymi predchadzajucimi lekrmi neviem ani ze ma vysetruje!Vôbec ma to neboli a vobec nie som v strese ,ked tam idem, no hlavne vzdy poriesi problem ktory mam...takze ked tam idem som v pohode a nemam z toho nervy .Fakt som velmi spokojna a doporucujem 😉

katka22r
10. máj 2010

lozinka ja by som chcela zmenit este toho gyn co mam teraz...a ta dr je v pohode hej?

lozinka
10. máj 2010

hej ,je naozaj v pohode.Ja som s nou velmi spokojna a aj moje sestry a mama.my sme o nej poculi uz davnejsie ,lebo moja suseda k nej chodila ako tehotka do nemocnice,ked tam este pracovala.A bola jej aj pri porode , a ta si ju strasne pochvalovala, ze maju s manzelom strasne krasne zazitky,no a potom vraj doktorka odisla na matersku,takze sa nedalo k nej chodit.a Katka ty chodis do akej ambulancie?

katka22r
10. máj 2010

k dr pallovi nieje zly ale ma svoj humor ktoremu ja velmi nechapem 😒

bambulka24
16. máj 2010

katka, tak keď sa neponáhľaš, tak počkaj kým pôjdem na prvú návštevu 2.júna.. možno pôjdem aj skôr.. 😎

katka22r
16. máj 2010

bambulka jasne ze sa neponahlam

lozinka
16. máj 2010

dievčata,zda sami, že začiatkom juna Dr. Kleinova nerobi.Chcela som sa minuly týždeň u nej objednať lebo mam problem,ale sstrička mi povedala,že posledné týžden a začiatkom juna tam nebude.Ale skuste ešte radšej tam zavolať a opytať sa!

ewkaewka
17. máj 2010

baby, ak sa preradujete k inemu doktorovi, tak vzdy az k prvemu v mesiaci 😉

katka22r
17. máj 2010

ewka preco?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre