Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

ulvie
21. júl 2011

Ja by som sa chela opytat Vás milé ženy,aky je p.Dr.DANDAR???ako tu u neho prebieha v cakarni,pri sestricke a v ordinacii.V pondelom tam idem prvy krat tak by som sa chela informovat.Dakujem 🙂

katmi
26. júl 2011

Ahojte baby.Nejaký dobrý gynekológ, prípadne gynekologička v blízkosti Sekčova?? 🙂

katmi
26. júl 2011

a nemáte tu niektorá skúsenosti s MUDr. Minárikovou v Nižnej Šebastovej??

katmi
26. júl 2011

@skrina MUDr. Janka Ochtinská??? Ja som nad nou rozmýšlala ako nad potencialnou lekarkou..prečo už neordinuje?? a tá Palova je čo zač???

katmi
26. júl 2011

@maslarova mna zobrali inde v cca 17tt.. zobrat ta musia, aj ked je pravda,ze ja som chodila povodne do sukromneho centra..

marcovka1
30. júl 2011

@katmi ahoj,nepoznam osobne Minarikovu,ale mam kamošky čo knej chodia a dost si ju chvalia že je dobra odbornička a že ma strašne vela ludi treba dlkšie čakat aj ked si objednana..

katarinkad
30. júl 2011

@katmi precitaj si aj starsie prispevky v teme 😉 ochtinska aj minarikova sa tu uz rozoberali.

Ak chces poznat moj nazor.....tak na meno Ochtinska radsej rychlo zabudni. Ona sa neda ani nazvat doktorkou. 😝 Co sa tyka Minarikovej, k nej som chodila par rokov, aj ked som bola tehu, ale nebola som vobec spokojna. Sestricka je hrozna, sprosta, nema ziadne organizacne schopnosti 😠 😠 😠vytacala ma do nepricetnosti. Doktorka je celkom OK, ale vadilo mi ze mala vzdy plno ludi a tak sa stale ponahlala a odbila ma za par minut, absolutne nekomunikovala, musela som z nej vsetko tahat.... 😕

katmi
31. júl 2011

@katarinkad praveze sa mi tu nechce precitat celych 15stran :D preto som sa pytala na nazor..potrebujem surne gynekologa,najlepsie takeho,co ma vsetko v ordinacii,aby som nemusela behat kade tade po celom meste, nedajboze do nemocnice na sono a cakat este aj tam...
ja by som potrebovala fakt odbornika,a nie lekara,ktory nema na mna cas,nakolko mam nejake zdravotne problemy...

katmi
31. júl 2011

kamarátka mi ešte spomínala MUDr. Vaškoviča. On je pri autobusovej stanici,čo je aj dost blizko,len mi vadi,ze nema v ambulancii sono.. :-/

katarinkad
31. júl 2011

@katmi podla nazorov ostatnych co tu odzneli by som ti odporucila Dandara alebo Kleinovu. No obaja maju velmi vela pacientov a dlho sa tam caka 😒
Ja som sa objednala ku Kleinovej, tak som zvedava aka bude. Vyhovuje mi aj poloha kde ma ambulanciu.

zvonkohra
31. júl 2011

@katmi skus kleinovu ale ako pise
@katarinkad ma moc ludi a aj ked ta objedna na danu hodinu cakas este dalsiu 😒 ale pozitivum je ze ma vsetko v ambulancii a ze ti vsetko vysvetli a odpoveda na kazdu otazku+ s tebou rozobera problem ak niejaky mas

katmi
1. aug 2011

baby a nemate nahodou niektora skusenost s MUDr.Kusnirom tu na Sekcove?? Prave som ho nasla v zozname gynekologov, a mam to rovno pod nosom ako sa hovori 🙂

zvonkohra
2. aug 2011

@katmi ja nie ale kamoska k nemu chodi ze v pohode len ma otrasne rdinacne hodiny a sono nema v amb.tusim

katmi
2. aug 2011

@zvonkohra no on robi od pol 3 do vecera do 6.. to je zle?? co ja viem??

zvonkohra
2. aug 2011

@katmi noo napr premna ano....ako potom vysetruje moc pre tehulky?desne ord.hodiny ale sak spytat sa mozes

katmi
2. aug 2011

@zvonkohra no nejak ho uz len vysetruje 🙂 ja to mam tu rovno pod nosom.. takze sa nemusim nikam trepat a hlavne hladat miesto na parkovanie.. asi ho vyskusam.. som zvedava..

zvonkohra
2. aug 2011

@katmi noo ved aj v poliklinike je jeden chlap a jedna zenska ale zenska je stara tava 😀

katmi
2. aug 2011

@zvonkohra 😀 do polikliniky nieee...u mna je problem v tom, ze ja mam taku smolu na lekarov.. vzdy nadabim na nejaku kozu alebo nejakeho somara 😀 ja som doteraz zila inde a chodila som do sukromneho centra, kde som teda neplatila vobec vela (za objednanie na cas som si platila 9,90€ a ked som bola prvykrat tehu, tak som si zaplatila rocne clenske 50€ a mala som pokoj.. vsetko zadara,pripadne za polovicnu sumu); lekara som mala perfektneho, necakala som dlhsie ako 5minut, ked meskal.. proste fakt super starostlivost..
lenze teraz sme sa prestahovali a mna chyta hruza z toho najst si noveho lekara... :-/ hlavne gynekologa,kedze ja mam nejake zdravotne problemy a potrebujem fakt odbornika a nie takeho,co ma len odbije, pripadne ma bude chciet "liecit" tabletkami...

zvonkohra
3. aug 2011

@katmi nevim ti poradit ja som mala 2 gyne debilov a teraz mam tu kleinovu a som s nou spokojna ved skus kusnira a uvidis

katmi
3. aug 2011

@zvonkohra dakujem pekne 🙂 prinajhorsom zmenim 😀

jannkaa7
5. aug 2011

AHojte chcela by som sa opytat dievcata ktore chodia k dandarovi ake poistovne ma ? lebo mam doveru a idem si menit na vseobecnu , ci v pohode ?

kejdii
25. aug 2011

Ahojte, mate niektora skusenosti s Dr. Stosekom ten ma ambulanciu na Svaboch alebo Dr. Dzadikom a ten na Poliklinike J.A.Reymana na Sekcove? som momentalne v UK, bola som u oboch a obaja by ma vzali ale ani jedneho nepoznam....poradte....dakjem

zvonkohra
26. aug 2011

@kejdii dzadik nieje zly ale ked ma svoje dni stoji zato tam neist 😝

sara2515
3. sep 2011

@kejdii no obidvoch TI NEODPORUCAM!!! stosek nie je doktor ,ale......fuj nebudem to tu rozvadzat,ale vela zlych skusenosti z blizkeho okolia!!!aj moja mamka osobne... k nemu chodia uz len ciganky....a mlade baby ,ktore vedia,ze im vo dverach poda recept na antikoncepciu beztoho aby ich vysetril
a dzadik tiez hroza 😒

myer
3. sep 2011

Tak skus Dr.Fankovskeho (byvala vojenska nemocnica) prip. Dr. Ligusa (sidl.III)

juliap
3. sep 2011

@kejdii Frankovsky ma aj 3D ultrazvuk priamo v ordinacii ... dzadika osobne neodporucam, stacilo mi 1 stretnutie s nim ... a na tu predporodnu, myslim, ze ju este robia, skus si to najst cez google, niektore dievcata chodili, aj ked v PO je viac tych kurzov ...

kejdii
3. sep 2011

@juliap dakujem za rady a Frankovsky je aj porodnik?

kejdii
3. sep 2011

@sara2515 aj tebe dakujem za rady. aj ked uz som bola tak na 60% rozhodnuta ze teda pojdem k Stosekovi, kedze je na Svaboch, a ja byvam na Svaboch....netusim ani ci si mozem vybrat gynekologa kde chcem ja alebo som k nejakemu zaradena podla bydliska? som uz dlho mimo slovenska a mojou prvou gynekologyckou bola Ochtinska vtedy este len otvarala ambulanciu a bola som u nej asi 2x a potom som odisla do UK. tak neviem som z toho dost zufala....som uz v 20 tyzdni a je to moje prve babo , na SK pridem ked budem v 25 tyzdni tak by som nechcela stres este aj u lekara.... tak ja neviem .... :(

sara2515
3. sep 2011

@kejdii no nemusis ist vobec k nemu ja tiez som byvala na svaboch a nesla som k nemu,skus tu klainovu,alebo este copa a Smolka si pochvaluju....ja chodim k minarikovej a som spokojna

mandm
3. sep 2011

@kejdii moja kamaratka si zas naopak Stoseka velmi pochvaluje 😉 zachranil jej syna, ktory sa predcasne narodil a odvtedy neda na neho dopustit. Asi plati stare zname 100 ludi 100 chuti. 🙂 osobne s nim vsak skusenosti nemam
prip. sa pozri na tuto stranku: http://www.nasilekari.sk/ mozno pomoze

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre