Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

patik114
22. aug 2013

ake mate skusenosti s doktorkou Kleinovou ??

bambulka24
22. aug 2013

@patik114 nie nie pri maxe...to je poliklinika na opačnom konci ako sekčov, smer poprad
a ja by som sa teda netrepala niekam do ľubovne rodiť 😉

patik114
22. aug 2013

to nieje tam ked ide mapka z trojice a na krizovatke ide dolava a tam je aj lekaren a nizsie kaufland ?? 🙂 nepoznam az tak PO 🙂

bambulka24
22. aug 2013

@patik114 ááááno, presne tam 😉

patik114
22. aug 2013

dakujem 🙂

kathkam
1. sep 2013

Ahojte dievcata🙂 Chcem aj ja cosi napisat o mojich skusenostiach s gynegologmi. Ja mam kartu u Dr.Kleinovej na Levocskej.Je velmi mila, vzdy prijemna, ustretova a chapava. Problem je v tom,ze niekedy ju zastupuje Dr.Vjaterova a to je hroza:(
Par krat sa mi podarilo u nej byt na vysetreni (ked chybala KLeinova) a vzdy som odchadzala so zovretym zaludkom a prehltala som slzy v ociach. Je velmi neprijemna, krici na mna bez dovodu a nerozumiem preco tam pracuje. KLientky sa evidentne nechcu u nej osetrovat. Nechcem spinit jej odornost- moze byt dobra odbornicka.Ale ma absolutny nevhodny pristup k pacientkaam....a preto Dr.Vjaterovu NEODPORUCAM!
Vyborne skusenosti mam len s Dr.Kleinovou! Drzte sa!

bambulka24
1. sep 2013

@kathkam mala som tú česť byť vyšetrená Vjaterovou a pri v druhom tehotenstve som odmietla ísť k nej na poradňu. Ani neviem nájsť tie správne slová, ale v ona v ambulancii nemá čo robiť!!! Presne viem, o čom hovoríš, ako sa správa...Po pôrode som volala, chcela som sa opýtať nejaké veci a skúšala ma ako učiteľka žiaka pred tabuľou cez telefón, sprosto, arogantne, jednala so mnou ako so sopľavým deckom, keby som tam bola osobne, napľujem jej medzi oči!!! O samotnom gyn. vyšetrení pani doktorkou radšej pomlčím...

zuzi888
19. sep 2013

@zigzag dalsia trefna skusenost..........co je to za cloveka, ktory necha tehulky sediet pred dverami par hodin a nakoniec ani nepride!!! aj mne sa to stalo, verim, ze ked ma surnu pracu, tak sa to stat moze, ale kazdu poradnu?????....ale poznam baby, ktore nakoniec pri nom rodili napriek takejto skusenosti a este aj dali riadne vsimne.......vrchol primitivizmu, ako keby bol jediny na zemeguli...baby spamätajte sa!

nikuliksb
27. sep 2013

Ahojte baby. zaujímalo by ma, aký je váš názor na ženy gynekologičky všeobecne. ďakujem

hanna215
8. okt 2013

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci neviete nahodou ci doktorka Kleinova berie nove pacienky a ci ma vezme hned, ak mam zdravotny problem. Dakujem

janka409
30. okt 2013

Baby,ktoré máte MUDr.Dandara,boli ste ním poslane na ?cukor?Ja som v 28.tt a neviem,ci zabudol alebo má pošle ešte neskôr.dakujem.

daniela3111
30. okt 2013

Baby ak mozem poradit nedavno prestupil jeden super gyn.lekar do fakulnej nemocnice v po. Dr. Turnansky.je naozaj odbornik.ja som bola jeho pacientka skoda ze odisiel ale rozmyslam ze budem za nim dochadzat do PO.

majkal
30. okt 2013

@janka409 ja som v rovnakom tt ako ty 🙂 a takisto ma neposlal ... Ale pokial mas dobre vysledky z interneho, tak ta ani neposle

janka409
31. okt 2013

@majkal aha,dík za odpoved,už som sa zlakla,že zabudol 🙂

ewelinna
31. okt 2013

moja dobrá skúsenosť- Dr.Kušnír, sekčov

hanna215
11. nov 2013

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mate niekto skusenosti s doktorkou, ktora robi pri doktorke Kleinovej, myslim ze sa vola Pankuchova?dakujem

malinovka07
11. nov 2013

Ahojte,nevie mi z vás niekto podať neaké info,alebo skúsenosti s doktorkou Ochtinskou? ďakujem 🙂

hebamme
11. nov 2013

@nelika666 ...Dr Palova nie je zena Dr.Pala....

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
malinovka07
11. nov 2013

luk 25,takže doktorka Ochtinská už neordinuje??

hebamme
11. nov 2013

@luk25 ja viem,ze je zena, len som pisala ze nie je zena Dr pala aby si to nikto nemylil...a viem, ze ma uz inde uz ordinaciu

luk25
11. nov 2013

@hebamme jaj už som pochopila sorry 😀

dankariska
11. nov 2013

@malinovka07 o Dr. Ochtinskej som pocula iba zle referencie

luk25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sona_v
12. nov 2013

@dankariska Ochtinskej sa vyhnut milionkilometrovym oblukom...uz aj koli nej neidem do starej rodit, aby som ju nahodou nevyfasovala...jejj by mali zakazat akukolvek pracu s ludmi, nie to lekarku robit.fuj. hnus zenska 😠

a Paľova ma po Ochtinskej ambulanciu v Mucu, a nieje Pállova manzelka-len pre info 😉 Paľová a Páll 🙂
@malinovka07

malinovka07
12. nov 2013

@sona_v dakujem veľmi pekne za info,mám u nej kartu a chcela by som si ju zobrať 🙂 ďakujem ešte raz 🙂

malinovka07
12. nov 2013

@dankariska ďakujem,pomohlo 😉

dankariska
13. nov 2013

@sona_v Nevies nahodou aki lekari robia v monobloku? Pocula som ze je tam aj Stosekova a o nej viem tiez len hrozne veci.

sona_v
13. nov 2013

@dankariska no ja ked som tam bola pred 2 rokmi, tak som o takej ani nepocula a ci je teraz, to neviem...kazdopadne, sluzbu maju vzdy min.2 lekari a ty mozes odmietnut ak by si na nu natrafila...a ja teda neviem ani ako vyzera...ja co som bola tyzden, tak som len samych chlapov videla gyndosov 😀
tu si mozes kuk zoznam personalu http://www.fnsppresov.sk/nemocnica/1589/
a ani tam nieje, jedien zeby to neaktualizovali

dankariska
13. nov 2013

@sona_v Dakujem. No vidim, ze tam nie je, tak super. Viem akurat ze pred 3 rokmi tam este bola ked rodila moja kamaratka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre