Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

danuska24
27. jan 2009

ahoj Emily 😉 😉
ja som tiez chodila k Minarikovej, ale nebola som s nou spokojna, nemohla som otehotniet a neurobila mi ziadne vysetrenia.. a to cakanie ma zabijalo 😲

sandddra
27. feb 2009

ahojte chcem sa spytat ci nahodou niektora nemate skusenosti alebo ste nepoculi o Kusnirovy ma ambulancie na sekcove oproti zltej poliklinike inak tiez som bola pacientkou u Ochtinskej a bolo to hrozne ona je hrozna

adrianamickova
28. feb 2009

ja sa pridam do temy chodim ku Dandarovi,a som spokojna....hoci keby som mala spocitat doktorov,
co sa mi tam pozerali,asi dve ruky malo 😀 😀 😀

ivkaivka
13. jún 2009

Ahojte, ja chodim k Pallovi, predtym ho zastupovala Palova - ta mi nebola velmi po chuti-bola dost chladna, potom prisla nejaka mlada Vagaska-s tou sa dalo porozpravat, vsetko vysvetlila a teraz je tam Dr. Pall a s tym som veeeelmi spokojna. Je fakt mily, ma sice trocha svojsky humor, ale co je potrebne vysvetli, pouci... a este som tam nezaplatila ani korunu (iba za fotku babatk-7eur),no za vysetrenia nic... a to mi ultrazvuk robia kazdy mesiac. A prostredie je fakt super - cakaren ako obyvacka. Ja musim len chvalit

ivana82
14. jún 2009

Ivkaivka - ja takisto na Palla ani na Vagasku nemozem povedat krive slovo, obaja boli mili aj mi vsetko vysvetlili, naozaj Palova mi takisto nebola po chuti 🙂 za vysetrenia som neplatila len za ctg-cko, ked som si ho nechavala robit tam, Pall ma vazne svojsky humor ako pises 🙂 Prostredie a vybavenie ordinacie takisto mozem len odporucit a velmi mile sestricky... 🙂

andrea12737
24. jún 2009

Zdravim, smiem sa opytat ten pall, robi aj 3D utz?ak ano, kolko stoji? vdaka

tinus5117
24. jún 2009

Andrea12737 neviem ci si uz zistila ze dr.Pall robi 3D aj 4D Ja som bola v 20 tyz. a stalo ma to vsetko dokopy 40EUR...co vy baby boli ste u dr.Palla ????

ivkaivka
8. júl 2009

Ja som u Palla platila za foto babatka 7 eur.

tinka5
30. júl 2009

VIE MI NIEKTO POVEDAT NAZOR NA Dr.MUDRU ?

juliett7
30. júl 2009

AHote,no ja som tiez pacientkou u Ochtinskej, ale chcem ju vymenit, je hrozna, otehotniet nemozem uz vyse roka a pol a ona stale nic. NAjprv mi povedala,ze je vsetko v poriadku, tak, ze mam obratenu maternicu, co sa vsak na sone vyvratilo a na spermiogram manzela poslala az teraz. A to mi este na sone zistili cystu okolo 4 cm.
Ale pocula sim, ze ten Pall je dobry

tinka5
3. aug 2009

TU UZ NIKTO NECHODI? ☹

ivkaivka
3. aug 2009

Tinka, o Mudrej neviem nic, no ma super priezvisko, hadam ju aj vystihuje 😀 Juliett ja chodnim k Pallovi a mozem len odporucat. Ja som pred otehotnenim mala tiez taku velku cistu, hned mi nasadil injekcie a kym som ich vybrala, bola som tehotna-myslim ze mi k tomu dopomohli. Ale bud v pohode, pocula som, ze ak sa zene robia cisty, tak moze mat babo-je to vlastne nevyplaven vajicko. Mne to takto vysvetlila kamoska a potvrdilo sa 🙂 Drz sa

tinka5
4. aug 2009

ivkaivka- 🙂

tinka5
4. aug 2009

ESTE BY SOM SA CHCELA OPYTAT, AK JE NA STENE MATERNICE MYOM - 16mm, moze sa po case stratit, alebo musi ist von? !

ivkaivka
4. aug 2009

tinka, tak to Ti neviem 😒 , skus nieco pohladat na nete

janinah
10. aug 2009

tinka,myom sa sám nestratí,treba ho sledovať a možno ak bude väčší tak aj operovať

tinka5
11. aug 2009

janinah, Dakujem za odpoved !Na jednom vysetreni mi lekar povedal, ze mam na stene maternice myom-16mm...,dal mi o tom aj spravu pre moju lekarku a ona mi na ultrazvuku tvrdila, ze tam nic nie je.................... ☹

tinka5
4. sep 2009

Kde ste vsetky?

sarafortuna
25. sep 2009

chodí tu ešte niekto? 🙂

tinka5
30. sep 2009

sarafortuna- asi uz nikto......... ☹

julie6
1. okt 2009

Aj ja potvrdzujem ze Dr.Ligus je vyborne volba, oproti takej Ochtinskej velmi jemne vysetruje. Predtym som myslela ze ma roztrhne,,,,,a to som bola u nej prvy krat a myslela som si ze to tak boli bezne, ze je to normlane az pokial som nezmenila gynekologa.....

mka
8. okt 2009

zdravím,ja chodím k Múdrej,ale už dlhšie ju chcem vymeniť.Mám pri nej pocit, že ma vôbec nepočúva.Už rok sa snažím otehotnieť a ona mi furt tvrdí, že som v podiadku, pričom mám každý mesiac neznesiteľné krče v podbrušku a to asi týždeň pred menštruáciou.Aj antikoncepciu som od nej chcela takú, čo sa od nej nepriberá- viem že také sú. Dala mi takú, čo som za rok pribrala 13 kg. ☹ a vraj je na tehušky surová, tak neviem.Nepoznáte niektorá Mudr. Dalibora Kušníra? čo je zač? má ambulanciu oproti poliklinike na Jurkovičovej. 😕

monky1
13. okt 2009

ahoj, ja som pacientka Dr. Ligusa, som s nim spokojna, len ma mrzi, ze v tehotenstve nechce urobit foto babatka - ani ked je zena ochotna si zaplatit......vraj...ja zatial taku skusenost nemam....ma niekto?

danielkapo
13. okt 2009

hm, Monky, ja som tiez pacientka Ligusa...ja sice fotku babatka kym bolo v brusku nemam...ale to len preto, ze ma to vtedy nenapadlo vypytat si....ale pokial pamatam, ked som chodila do poradne, parkrat som videla maminky co od neho vychadzali aj s fotkou v ruke....a inak na tie klasiccke usg vysetrenia (3x) tak ci tak posiela na ine pracovisko, kde teda fotku urcite na poziadanie urobia🙂

zdenka821
14. okt 2009

Ahojky, čítala som všetky Vaše príspevky, prosím Vás viete mi poradit na Sekčove gynekológa/ičku, ktorá nie je drastická k tehuľkám, ako tu píšete? dosť mi to súri lebo s malým mi nevyhovuje dochádzanie do BJ, aj keď tam mám vynikajúceho lekára a je mi strašne ľúto od neho odíjsť..ďakujem za tipy 🙂

zuzla2
14. okt 2009

aaaahojte....
aj ja zhanam dakeho gyndosa...do konca roka to uz musim vyriesit 😎
zdenka mame rovnaky problem 😔 aj ja mam svojho v BJ...je skvely, tiez mi je luto odist...ale musim...lebo az by som raz ostala tehotna,tak by bol problem s poradnami 😒 aj ked tajne dufam,ze potom by sa mi aspon podarilo rodit v BJ 😀

atulik
13. nov 2009

Ahojte baby, mám pre Vás novú info, je otvorená nová gynekologická ambulancia na Sídlisku III kde je Ligus, otvoril ju Lekár MUDr. Smolko pôrodník zo starej gyndy, teraz primár v Levoči, ja tam chodím a som spokojná, fakt milý prístup, takže fakt odporúčam!!!!!!, treba si tam zavolať číslo je 051 794 21 64

katka22r
18. nov 2009

ahojte babenky chodi niektora s vas k dr.pallovi???ak ano ako sa vam pozdava ?ja tam chodim po dr.ochtinskej a zda sa mi v pohode

luudka23
20. nov 2009

no po prečitani všetkych príspevkov som pochopila že v Prešove asi nejaku naozaj odborníčku gynekologičku s dobrým prístupom nenajdem:( ja tiež chodim k ochtinskej a chcem od nej odisť, len ku komu?lebo chlapa tiež nechcem, tak ak sa niekto najde kto ma fakt dobre skusenosti nejakou gynekologičkou nech sa ozve. vdaka

katka22r
20. nov 2009

luuudka pane boze od tej tavy ber kartu cim skor vsetky moje zname co tam chodili vzali od nej kartu...ak niechces gynek.co je podla mna lepsie tak zajdi za gynek.mudr Palovou ona sidli na levocskej niekedy pracovala pre palla a mam s nou len dobre skusenosti no este si pockaj za inymi nazormy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre