Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

domkaa
13. nov 2013

čítam čítam, a mám z toho len väčší chaos.... chcem zmeniť, chodím k doktorke Kosovej, ale nebola som spokojná hlavne počas tehotenstva, vtedy sa s lekárom človek stretáva častejšie...

hanna215
15. nov 2013

Prosim Vas nejake skusenosti s doktorkou Pankuchovou??

marryen
18. nov 2013

@hanna215 dr. Pankuchová je za slobodna dr. Borecká, hodnotenia na ňu nájdeš aj tu na koníku. Ale s toho sa veľmi nevyznáš, lebo jedna ju chváli, iná nadáva :( Kým nevyskúšaš sama, tak nebudeš vedieť. 😉 Aj ja chodím do tej ambulancie 😉

hanna215
18. nov 2013

marryen dakujem krasne..a ty si spokojna?

hebamme
19. nov 2013

@dankariska neboj sa nie je tam uz 🙂

dankariska
19. nov 2013

@hebamme a kam sa podela? 🙂

marryen
19. nov 2013

@dankariska myslím, že ona tam je iba jeden deď v týždni, bola som tam minulú stredu a bola tam 🙂 Pýtala som sa dr. Kleinovej a vravela,že ona jej niekedy vypomáha, lebo má veľa 🙂 No neviem posúdiť, ja som pri nej ešte nebola 🙂 A ty si ako spokojná? 😉

marryen
19. nov 2013

to mala byť otázka pre
@hanna215 😉

dankariska
19. nov 2013

@marryen Ja som mala na mysli dr.Stosekovu ktora robila na porodnom v monobloku.Ale nevadi 🙂
S Kleinovou som spokojna,velmi zlata lekarka a jemna pri vysetrovani. U Vjaterovej som nebola nikdy. Ona tam robi uz iba v piatky. Najnovsie je tam este jedna mlada lekarka, ktora ma vedlajsiu ambulanciu a robi sucastne s Kleinovou. Kvoli tomu su tam uz 3 sestricky. Ale kto chodi ku Kleinovej,tak nebude osetreny pri tej druhej. Iba akna poziadanie. U Kleinovej mi ani tak nevadi to hodinove cakanie, ako to, ze hrozne dvihla poplatok za sono. Stoji to az 8eur. Och. Som teraz prvy krat tehotna a s hrozou zistujem za co vsetko treba platit. Nemuseli by to az tak prehanat, aj ked tie ich pristroje tiez nie su zadarmo.

marryen
20. nov 2013

@dankariska no v sept. som rodila v monobloku a dr. Stošeková tam už určite nepracuje 😉 Ja som s ňou nemala osobnú skúsenosť, ale baby, ktoré tam boli druhorodičky a pod. si vydýchli, že tam už nieje 😉 tak teda neviem 😀 Ani jedna ju teda nechválila 😀 Aj ja som s Kleinovou veľmi spokojná, nemenila by som ju aj keď to čakanie na tehu poradne bolo o nervy niekedy, ale čo už. Dobrého lekára spoznáš podľa preplnenej čakárne 🙂 Ja som raz zastihla dr. Vjaterovú, keď zastupovala dr. Kleinovú a zdala sa mi celkom ok. 😉. Tá mladá dr, čo myslíš bude asi dr. Pankuchová. No v tehu ti poisťovňa prepláca len UTZ v 12, 20 a 30 tt. Ostatné si bohužiaľ musíme platuiť sami. 😒

dankariska
20. nov 2013

@marryen Ano, to viem, ze tieto 3 sa preplacaju poistovnou. Lekarka mi vsak po mimo toho robila UZV, co myslim, ze nebolo ani tak potrebne a za kazdy som musela platit 8 eur. Je to riadna polozka, pred tym to mala za 5eur, neskor za 6eur. Ale 8? To je skoro dvojnasobok. Este by som sa opytala nejake veci, ale to ti asi napisem do internej posty.

marryen
20. nov 2013

@dankariska kľudne sa pýtaj, rada poradím 🙂 Čo sa týka toho UTZ, tak to hej, keď to spočítaš, tak riadne pálky + vyšetrenia v gynstare, no čo narobíš 😉 pre bábatko urobíme všetko, no nie? 😉

dankariska
20. nov 2013

@marryen No a ake poplatky v gynstare? Zajtra idem prvy krat v 13tt a bude to za 20. Su tie vysetrenia vobec povinne?

marryen
20. nov 2013

@dankariska no to neviem, či sú povinné, ale posielajú tam automaticky 🙂 ale uvidíš budeš rada, dr. Vašková je super, všetko poukazuje, vysvetlí. Ideš na NT meranie, že? Uvidíš to maličké drobátko hýbať sa, je to super pocit. Dostaneš aj foto 😉 Ak sa dobre pamatám tak v 12 tt sa platí 20e v 20 tt 30e a v 30 prietoky, myslím že 15e. Ešte sa dá aj 3D atd.. aj Ti nahrajú bábo ak chceš, ale to už neviem presne koľko to stojí. Kámoška tam platila 60 e, ale neviem presne za čo 🙂 Sú to pekné pálky ☹

hebamme
21. nov 2013

@dankariska na dochodok...

hanna215
25. nov 2013

@marryen ja som pri dr. Pankuchovej bola minuly tyzden prvykrat a bola som velmi spokojna, bola velmi mila, trpezliva, aj pri vysetrovani mi vsetko vysvetlovala, co robi, prvy dojem velmi dobry, uvidime dalej🙂

marryen
1. dec 2013

@hanna215 to ma teší, že máš dobrú skúsenosť 😉

ikushik
13. dec 2013

ahojte baby, rada by som sa k Vam pridala do debaty, moje skusenosti su s dr. Mudrou, na ktoru nemam dobre spomienky, zastarale nazory, system a vystrasila ma tak pri vysledkoch z cyto ze som cely den preplakala a hned som brala kartu od nej.. teraz som pri dr.Ligusovi a neni o com, ma sice vela pacietiek, treba cakat, ci objednany alebo nie, mozno aj pristup niekedy odmerany, ale kazdy ma svoje "dni" a "dni" pokial je to v urcitej hranici.. bola som pri nom 10.12 potvrdit tehu, tak len nasadil lieky a kontrola az 30.12, je to sice este skoro lebo podla ultraz. som 4tt a myslela som ze mi vezmu aspon krv na sledovanie hcg, lebo som po potrate dvojiciek 😒 poplatky boli zatial 7e
@dankariska @marryen ako prebieha to merianie, treba sa objednavat ?

tchaliak
13. dec 2013

@ikushik Myslim, ze si jednoznacne urobila dobře, moja sesterka ma obdobnu skusenost s doktorkou.
Pre tie vysetrenia v ramci tehu ti mozem odporučit Centrum fetalnej diagnostiky, www.usg.sk, vyborni lekari a najmodernejsie usg vybavenie. Drzim palec 😉 .

dankariska
13. dec 2013

@ikushik Ahoj 🙂 Tak ja som u Kleinovej a ta mi hned pri potvrdeni tehotenstva uzv, zobrala krv na hcg + krvnu skupinu + pohl. choroby a nasadila duphaston. Neviem ako je to so sledovanim hcg po potrate. Mozno si sa ho mohla radsej opytat. V 11tt mi brala krv na Kombinovany test. Na meranie nuchalnej translucencie ma poslala v 13tt. V utorok mam ist na odber kvoli Tripple testu. Ty si kedy mala posledny menzes a aky dlhy mas cyklus? Ked si cakala dvojicky, tak sa o teba lekar dobre staral?

ikushik
13. dec 2013

@tchaliak dakujem velmi pekne, ako tak pozeram to centrum je v Ke a nevies nahodou kolko sa za to plati? stranku maju akurat na objednavanie a info v rekonstrukcii 🙂
@dankariska tak posledna ms bola niekedy na konci oktobra, datum presne neviem, lebo mam nepravidelnu ms a v poslednej dobe bolo aj vela stresu, na konci novembra lahke spinenie, takze sa nebude riadit podla ms ale sona.. je tam totiz velky rozdiel skoro 4t 😕 beriem duphaston. anjelickovia odisli v 9-10tt bol to zamlknuty potrat, nekrvacala som, len som mala zvlastny pocit tak som utekala za znamym do nemocky mal sluzbu tak mi hned urobil sono a srdiecka uz nebili 😔 intuicia je niekedy velmi silna ..bolo to 4 roky dozadu..
Viacere nazory su ze teraz treba len cakat, lebo lekar nic neovpylni, ci sa babatko ujme , ale mam uz strach po tejto skusenosti..

majmik
13. dec 2013

@ikushik tusim sme sli v slapajach rovnakych lekarov 😀 ja takisto u dr. Mudrej som sa citila skor ako na bitunku a nie ako u lekarky. Na radu kamaratok som sla k dr. Ligusovi, s ktorym nemam absolutne ziaden problem, vlastne po prvom vysetreni som ani nevedela, ze sa da vysetrit aj citlivo a bezbolestne. O cakarni ani nehovorim (aj ked lekarka mala o dost menej pacientok, musela som chodit skoro rano, ak som chcela, aby ma doobeda stihla vziat). No, ale nie o tom. Vascina lekarov na Slovensku, tehotensku knizku a nasledne vysetrenia neda skor, ako si v 10tt. Je to prave preto, ze mnohokrat dojde k premlcanemu potratu ☹ Ja som bola tiez na zistenie gravdity v 7tt (unho sa plati prave tych 7€ za tento ukon) a mala som prist az tusim v 11tt, kedy mi spravili potrebne odbery a vypisali teh. knizku.
No nie som si ista, ci je ok, ze ty si si tym uz vlastne presla. Tusim ti mal dat aspon nejake poucenia alebo neviem, toto sa mi troska nezda, aj ked na druhej strane, kym si len v takom rannom stadiu, tak si ani neviem celkom predstavit, co mal speci urobit 😒 To by ti asi povedali skusenejsie. Inak, ja som s nim bola velmi spokojna aj pocas tehotenstva, spravil vsetky potrebne testy, na nic nezabudol, na vsetko upozornil, dostala som aj foto malej 🙂

ikushik
14. dec 2013

@majmik 🙂 Mas pravdu fakt sa neda porovnat zaobchadzanie dr. Mudrej s dr. Ligusom, sice je to aj vec nazoru, lebo kamaratka k nej chodi a je spokojna.. ale z mojho okolia je asi jednina 😕
Platila som uz tych spominanych 7e (v predchadzajucom tehu som dostala knizku dost skoro potom 5-6tt)
Su u neho este potom dalsie poplatky? Lebo viacere dievcence pisu ze platia aj za sono od 5 do 8e

badulka
14. dec 2013

@nelika666 dr. paľova nieje jeho manzelka je to pan dr. páll viem lebo chodila som k nym obom

tchaliak
14. dec 2013

@ikushik Ked si kliknes na ordinacne hodiny, tak podnimi mas cennik a v kontaktoch najdes cislo pre objednanie na usg, skus 0903 138 306, alebo to uplne posledne. Drzim palec a stihni este ten kombinovany test 😉.

ikushik
14. dec 2013

@tchaliak dakujem velmi pekne 😉

gabina123
14. dec 2013

ahojte ja nedam dopustit na doktora dzurillu a doktora smolka maju ambulanciu na sidlisku tri v zdravotnom stredisku na kazda vysetrenie sa objednava beru presne na cas a po odbornej stranke vyborni obaja jedno dieta som rodila pri jednemun a druhe pri druhemu lekarovi

tchaliak
14. dec 2013

@ikushik jasne, ved maminky (buduce maminky) najma z PO musia drzat spolu. 🙂

lucia0309
7. jan 2014

neda mi nezareagovat, Dandar je hrozny lekar, vlastna skusenost, ako aj skusenost mojich znamych, je to doktor ktory si robi biznis zo svojich pacientek, fakt dievcata dajte si pozor, mna chcel poslat na zakrok, zbytocny zasah do tela, kde predtym som si vybavila konzultacie u prednostu nemocnice, ktory napisal pre Dandara jednu tvrdu spravu s 20 vykricnikmi, ze ma posiela na zbytocne zakroky, a mohol mi pokazit cely zivot, to je biznis, posle pacientku na zakrok, a ma z toho peniaze, nepozera ze mne ublizi, ale robia si pacientku na dalsie obdobie, vazne baby dajte si pozor na vsetkych gynekolgov hlavne v presove, a bojujte za svoje, pri kazdom zakroku si to zistite z viacerych stran, ci je to v poriadku,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre