Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

evuliceeek
15. mar 2015

@lilinecka áno je to tá doktorka

evuliceeek
15. mar 2015

@steinarka pozri si ich stránku www.gynstar.sk - sú tam všetky kontakty a aj adresa, po prípade si pozri aj mapku cez net, je to hneď pri zastávke Obrancov mieru v smere na sídlisko III.......nová moderná budova, nedá sa to prehliadnuť.......má všetko, nedávno som tam bola na sono prsníkov - nerobí ho priamo ona, ale dochádza tam nejaká iná doktora a asistuje jej sestrička od Vaškovej, robí aj všetky ultrazvuky, nikam ma neposielala inam

steinarka
15. mar 2015

@evuliceeek jaj ty myslis budovu gynstar.. ahaaa.. uz vieem 🙂 ale ved tam kazdy den iny doktor, nie? ci ako to tam riesia..

steinarka
15. mar 2015

@evuliceeek uz vidim kedy ordinuje 😉 dakujem ti.. porozmyslam, aj tak som si chcela presunut kartu od svojho.. je sice dobry, ale nie je pri nom kde parkovat.. a gynstar ma vyriesene aj parkovanie

lubaska21
15. mar 2015

ja som pri Dr. Vaskovej bola len na merania a je super! ale gynekologicku mam Dr. Kleinovu a je uplne uzasna... ako pristup, tak vybavenie a celkove prostredie... je na levocskej v poliklinike...

preshibana
15. mar 2015

Jednoznacne Ligus...uz sice nebyvam v Po,tak mam inu gynekologicku, ale ku Ligusovi som presla po nespokojnosti s mjou predoslou lekarkou, na zaklade mnohych pozitivnych odporucani....Bola som u neho megaspokojna...vybavil ma na pockanie, ziadne terminy o 2 mesiace 🙂 Cele tehotenstvo u neho som mala pocit, ze je o mna skvele postarane, nakolko som bola vysoko rizikova pacientka..
Nebyt stahovania sa prec, isto som jeho pacientkou aj nadalej.

evuliceeek
15. mar 2015

@steinarka áno striedajú sa tam, Vašková robí tuším vo štvrtok a v piatok

silvikaaa1
16. mar 2015

ja odporucam na 1000% Dr. Paľovu je to uzasna odbornicka, mila, ochotna a navyse s ludskym pristupom. Inak sestrcka je tiez strasne zlata. ja im davam 100bodov!!! 🙂

iveta39
17. mar 2015

dobry.ja by som sa chcela opytat ci niekto nepozna v PO gynekologa ktory sa zaobera homeopatiov.dakujem

matuliiiiiiiik
2. apr 2015

Baby neviete mi poradit dobreho gynekologa v Presove?

silvikaaa1
2. apr 2015

@matuliiiiiiiik doktorka Paľová ma ordinaciu v MUCHI na Kovačskej, je fakt najlepsia!!! a to je uz moja tretia takze som co to skusila a nelutujem!

anulienka355
10. apr 2015

Ahojte prosím Vás, dočitala som sa že doktor Pall je na PN a v jeho ambulancii je teraz dr. Olejar. Takze som automaticky priradena k dr Olejarovi? Neviete aky je? lebo pri dr. Pallovi som chcela vziat kartu, ale ak by bol dr Olejar fajn tak by som zostala. Prosim o radu. 🙂

lenka3101
11. apr 2015

@sona_v myslíš, že už ju prevzal nastálo? ja som k nemu koncom januára prestúpila a zatiaľ som spokojná 🙂

andrea92
24. apr 2015

Ja odporucam Frankovskeho Pertra

lolalita
2. máj 2015

No, dľa mojej skúsenosti je to tak: kde je jedna spokojná, druhá povie, že u horšieho lekára nebola. Chodila som k Ochtinskej. Na ňu väčšinou nikto nemá dobré slovo, no ja som s ňou nikdy problém nemala a to som mala dosť problémov. Bola priama, rázna, ale keď som sa opýtala, dostala som odpoveď a neprišla mi ani necitlivá a pritom niekoľko kamarátok od nej zutekalo. Teraz som u Paľovej a tiež si chválim. Je iná ako bola Ochtinská, ale je tiež priama, keď sa opýtate, tak vysvetlí.

7bella7
16. júl 2015

ahojte dievcata... co hovorite na gynekologicku MUDr. Pankuchovu? poznate ju? ma s nou niekto nejake skusenosti? dakujeeem 🙂

annna8
16. júl 2015

@andrea92 Mam tri kamosky v PO a nahodou vsetky tri maju dr Frankovského a tiez si ho len chvalia.

denne73
21. júl 2015

Ahojte. Neviete ci tento tyzden ordinuje Ligus? Ake mate skusennosti s tymto doki.

tinka1211
21. júl 2015

Ahojte, chcela by som vediet vas nazor, rozhodujem sa medzi Ligusom a Pankuchovou. Viem, ze kazda ma ine skusenosti, len by som chcela vediet vase skusenosti a nazory. Teraz sice chodim k Ligusovi a po odbornej stranke je ok, len sa mi s nim tazsie komunikuje a tak rozmyslam nad zenou-lekarkou. A ako to funguje u Pankuchovej?Ma nejaku prezliekaciu kabinku? Pri vysetreni je citliva? A co sa tyka technickeho vybavenia, ako to tam ma a ako prebiehaju vysetrenia v tehotenstve?Je potrebne este chodit inam, napr. na 3D sono a pod., tak ako posilea Ligus do Gynstaru?Dakujem za odpovede🙂

leniva
28. júl 2015

Baby, ktora z Vas chodi k doktorovi Lisemu z Gynstaru? Rada by som sa dozvedela viac o nom kedze som tehotna, a vedela co a ako to tam chodi, ci sa treba specialne objednavat na 3D/4D vysetrenia alebo ich robi automaticky a ci moze na ultrazvuk chodit aj partner. Prosim napiste 🙂 ja idem na prvy ultrazvuk o tri tyzdne, tak som zvedava

steinarka
28. júl 2015

@leniva ultrazvuk ti bude robit Lisy, alebo Vaskova??

leniva
28. júl 2015

@steinarka Lisy, pri nom mam kartu. Ty chodis tiez k nemu?

steinarka
28. júl 2015

@leniva ja chodim k Vaskovej a neviem si vynachvalit 😵

steinarka
28. júl 2015

@leniva inak, co sa tyka pritomnosti partnera, tak tych pustaju na velke sona, to znamena napriklad na NT sono a podobne.. neviem ale v ktorom si tyzdni

leniva
28. júl 2015

@steinarka Ja som chcela velmi chodit ku nej, ale nebrala novych pacientov ☹ A dnes som tam bola prvyraz od toho co mi vysiel domaci test, ale videl len vacok tak mi brali krv a zajtra volam o vysledok. Ale povedal mi, ze tehotna som na 99,9% len zatial vidno len ten vacok a male ma len 3mm co je dost male... Takze idem o tri tyzdne na take normalne podla mna 🙂 podla mojich vypoctoch som 4tt+4, teda piaty tyzden? Ja som v tomto este neznala a este sa len oboznamujem so vsetkym okolo tehotenstva 😀

leniva
28. júl 2015

@steinarka robia aj 4D?

steinarka
28. júl 2015

@leniva viem, ze Vaskova neberie nove pacientky 🙂 a co je to podla teba "normalne" sono? Toto, co ti robil bolo nenormalne? 🙂

leniva
28. júl 2015

@steinarka normalne teda ze uz bude moj hrasok vidno 🙂 Maju teda aj 4D?

steinarka
28. júl 2015

@leniva na 4d som sa nepytala, robila mi 3d vramci NT sona, z ktoreho mam aj fotku. Neviem ako to zvykne robit lisy

leniva
30. júl 2015

@steinarka a este otazocka, ked si popytam z ultrazvuku foto nemaju s tym priblem? A kolko pytaju za nu? Ja tam pojdem v 8 tyzdni a to by som chcela foto na pamiatku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre