Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

danielkapo
11. nov 2010

mila @skrina 🙂 dakujeme Ti za Tvoj nazor, urcite budeme nad Tvojimi slovami veeelmi dlho premyslat a hlboko uvazovat 😀 😀 😀 A len na margo...super, ze si medzi nas, anonymne ohovaracky, prisla Ty a takto priamo a zasvatene nam prejavila Tvoj nazor..a ocenujem aj Tvoju NEANONYMITU 😉

tinika
11. nov 2010

@skrina no tak ty si fakt dobra, prvy prispevok a hned vyryvaš a čo sa tyka anonymity, moja, my tu mame fotky a aj udaje a ty? akurat nejaky divny nick a to je vsetko, tak sa moja ber stade, lebo toto je diskusia a ked nemas čo povedat, tak tu nechod, kazdy si ma pravo vybrat lekara a tak ako v obchode, ked ti nechuti chleba skusis iny, tak aj ak lekar ti nevyhovuje, skusis ineho, zrejme si ty ziadne problemy zdravotne nemala a tehotna nebola ze je ti to jedno, ale ja napr. som zmenila lekarku, lebo prva veta čo mi povedala bolo načo ste vobec prisli? to ako lekar toto povie? ked sa ma chodit na preventivu??? a ked som mala nejaky problem, ta len sa na ine veci vyhovarala nie ze by to riesila

denne73
11. nov 2010

@tinika neuveríš ale niečo v tomto zmysle so jej chcela odpisať aj ja. No kašlem na to.

tinika
11. nov 2010

@denne73 neverim 😀 😀 😝

andreafe
11. nov 2010

@skrina ty asi veľmi málo chodíš k lekárom. ak by si mala za sebou niekoľko nepríjemných stretnutí s lekárom, tak by si inak písala. ak má nejaká zamestnankyňa zlý deň a pracuje nebodaj s ľuďmi, tak sa pri prvom náznaku zlého prístupu môže s prácou rozlúčiť, lebo ju zamestnávateľ vyhodí. predavačka musí byť milá k zákazníkom a usmievať sa od ucha k uchu, aby si udržala miesto a nikto sa na ňu nesťažoval a tak to je aj v iných profesiách. ak sa zle vyspí nejaká pani doktorka, tak sa vyzúri na pacientovi a každý musí byť ticho, lebo je to "pani doktorka". sa z nich nepos....! ja osobne som mala takú skúsenosť, že sa na mne vyhulákala pani doktorka, hoci nemala príčinu. oni sú tu na to, aby určovali diagnózy a liečebné postupy, nie pacient. raz sa to dá prežiť, ale ak sa to opakuje, prečo by sme mali chodiť k takejto lekárke alebo lekárovi. máme právo si vybrať lekára. tak isto, ako si môžeme vybrať, do ktorého obchodu pôjdeme na nákup, kde si dáme ostrihať vlasy alebo urobiť iné služby. o tom je predsa konkurencia!!!

denne73
12. nov 2010

@skrina tak čo ??my sme dosť viditelne nie?? Moja je rad na tebe. 😉 zviditelniť sa

katka_presovska
1. dec 2010

Ahoj zenicky....som tiez v pozicii, ze vazne uvazujem nad zmenou gyndosa...som vdacna za vase dikusky, lebo kde inde sa clovek dopracuje k skusenostiam...snad sa nepojdem opytat gyndosa, ci je odbornik, nie? 😀
Prihlasila som sa preto, lebo ta skrina a jej prispevok mi pridu smiesne...samozrejme, ze kazdy sa ma snazit o sebareflexiu, ale nech sa o to pokusia hlavne lekari...kazdy je pravom precitlively na svoj zdr. stav a pokial ma lekar problem s pristupom k pacientovi, kde ma vzniknut ,,vztah a dovera,,? Na zakalde coho?...mam skusenosti aj s kosickymi aj s presovskymi gyndosmi...momentalne som u DR. Frankovskeho a deje sa od minuleho roku zopar veci, kt. ma zacinaju vytacat, pretoze sa pan doktor stavia laxne k niektorym zalzitostiam...netusim ci je to sposobene navalom pacientiek...osobne si nemyslim, ze je odbornik odbornikom ak sa s Vami len vykeciava...som po konizacii krcka maternice, mala som karcinom in situ...a stacilo malo a schytam to...a to len preto, ze pan doktor podcenil ,,rychlost,, akym sa zhorsoval moj zdravotny stav, odsuval mi kontroly koli dovolenkam, az z toho bol CIN III a cely vyplaseny mi navrhoval vybrat maternicu /a to mam 33rokov!!!/ Razne som to odmietla, ze zacneme najprv krckom...skoncilo to pri konizacii, nastastie.....nemusim VAm hovorit aka vytocena bola moja rodina, ked si predstavili, ze som mohla byt vykuchana ako kura. len preto, ze niekto zanedbal povinnost a potom isiel riesit radikalne a nezvratne moj zdrav. stav....najhorsie je na tom to, ze mam kazdeho pol roka chodit na prehliadky co aj dodrziavam, ale pan Dr. velmi rychlo zabudol na svoj vyplaseny vyraz, a v aprily sa ma opytal, ze naco som prisla??? TAk to ma dorazilo,,,, teraz som mala mat kontrolu v oktobri, potom noveber a teraz december, stale ma odsuva pretoze, raz je na vysetreni u lekara, potom maroduje....a pamatam si dobre jeho vyraz ked mi diktoval mobil ze mu mam zavolat kedykolvek budem nieco potrebovat....viete ked VAm skoro tecie do topanok.....takze asi tak v skratke....
Ste uzasne a som vdacna za odvahu a z sa chcete a viete podelit, aj koli takym zenam ako som ja.....nech ste vsetky zdrave, spokojne a mate skvelych nielen gyndosov...

magre
8. dec 2010

Ahojte baby!
Ja som v 27 tt tehu a u Ochtinskej...☹ Ked citam vase prispevky, tak sa len utvrdzujem v tom, co si o nej myslim ja. V zivote som nezazila doktora, ktory by tak flakal svoju pracu... jedine, co ju zaujima, je presvedcit ma, aby som si uschovala pupocnikovu krv, inak to flaka nenormalne, ked je vseko O.K, tak je v pohode... Akonahle je problem tak ma posiela do nemocnice... Naco potom k nej chodim... Keby sa dalo, okamzite od nej odchadzam, len neviem, ci by ma zobrali v tehu...☹ Nemate niektora skusenosti s takym pripadom?

kingstonka
10. dec 2010

@magre neviem ako by to bolo keby si chcela teraz menit gynekologa.... ale myslim, ze od 34 tt mozes uz navstevovat poradne v nemocnici , kde sa chystas rodit- tak aspon to by som urobila...

tolil
12. dec 2010

@kingstonka @evita8080 a dalsie co chodite k dr.stryckovej.Vsimli ste si tie ich rukavice ktore susia na radiatore u sestricky?Dobre ze ma nevystrelo ked somich tam zbadala(tu kopu rukavic an radiatore).To akoze oni jeden par rukavic pouziju viac krat na viacero pacientok??????????:"OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOalebo naco tie rukavice susia?

kingstonka
12. dec 2010

@tolil ja dr.stryckovu nepoznam (mam ineho lekara) ale rukavice na radiatore....och... 😠

tolil
12. dec 2010

@kingstonka ako bolo mi blbe sa spytat sestricky naco tam tie rukavice su,ale tak stale mi to vrta v hlave.Mozno ze nepouzivaju jedny rukavice viackrat,ale co by ti napadlo ako prve keby si videla velku kopu rukavic nahadzanych na sebe?mne napadlo ako prve to.ved naco by ich tam inac mali?

tatiana1985
13. dec 2010

ahojte 🙂 chcela by som sa opytat ci niekto chodi k dr.kosovej... poznate ju? aka je?

tinika
13. dec 2010

@magre myslim ze je uplne jedno či si alebo nie tehu, odid od nej cim skor, ja sa čudujem svojej svagrinej, uz ma druhu dceru a stale chodi k nej ale to je taka "dedinska" baba ta to zbytočne jej vysvetlovat, bez urazky kocky ktore ste z dediny ale ona je v niektorych veciach taka prispata este ze su obe dievčence v poriadku mne stačilo ist k nej par krat a mala som dost, citila som sa tam jak obyčajna handra, teraz chodim k ligusovi a je to ovela lepsie

olienka12
13. dec 2010

@magre myslim,ze mas pravo zobrat kartu kedykolvek mas tehu preukaz staci zajst za inym dr.a dohodnut sa

juliap
13. dec 2010

@tatiana1985 ja chodim, teraz mi pomohla v tehu, ze som nemusela ist do nemocky lezat ... ale inac ju vidim 1x za rok pri preventive, takze normal

pegie
15. dec 2010

@katka_presovska no moja kamoska chodila k dr. Frankovskemu a bola s nim spokojna, Ja chodim k dr. Dandarovi a som spokojna
Ochtinsku ani nespominajte mam snou skusenosti, treba ist od nej okamzite prec...

ma77
15. dec 2010

@pegie ja tiež chodim k dandarovi už 13 rokov a nemenila by som a s ochtinskou nemam skusenost ale raz som bola na ekg to je hned vedla na chodbe kde ma ambulanciu a videla som ju a mala som dost len ten vyzor a hlas je nesympaticky išli si so sestričkou zafajčiť

juliap
15. dec 2010

@katka_presovska segra chodi k frankovskemu a je spokojna, mozno ma teraz viac aj preto, ze ma ten 3D ultrazvuk, tak k nemu chodia aj cudzie pacientky tehulky ...

13480
20. dec 2010

@slama ahoj ja chodim k Dandarovi a som velmi spokojna. chodila som ku kosovej ale oproti nej by som sa k dietatku asi nikdy nedopracovala .

13480
20. dec 2010

@tatiana1985 ta doktorka KOSOVA je hrozna chodila som k nej ale tej by som vzala aj licenciu lekara pri nej som mala take problemi ze az je to tava ruky odnej prec a hlavne od jej ambulancie.

13480
20. dec 2010

@magre ved ak vies ku komu by si chcela ist tak sa tam zajdi opytat a uvidis co ti povedia

13480
20. dec 2010

@adka48792 no ja codim k Dandarovi teraz a ma novy ultrazvuk a aj CTG pristroj takze sa to tam zmenilo ale je to tvoj nazor a ked niesi spokojna tak si najdi ineho alebo sa vysetruj sama mozno budes lepsie spokojna

mmaarrttiinnaa
20. dec 2010

@magre ahoj ja som v tehu v 15tt pri Matthyaskovi menila gynekologa v pohode dokonca som bola na marodke bola som u Kosovej jednoducho som prišla povedala že chcem zmenit doktora a bolo ukončila mi marodku a isla som preč teraz chodim k Ligusovi a som spokojna a k tej ochtinskej čím skor od nej utekaj aj ja som s nou mala skusenost raz a stacilo

anicka1981
1. jan 2011

ahojte, ja som teraz v 5 mesiaci, ma niekto dobre skusenosti s presovskou porodnicou?, a ak ano, aky lekar?

marcovka
3. jan 2011

ahojte ,ja tiež chodím k Ligusovi on je fakt dobrý,Ochtinska a Kosova čista hrozba v zdravotníctve 😢 anicka,ja som rodila pri Kaščakovi on je zlatí,alebo doktor Olejár je tiež dobrý...

tatiana1985
3. jan 2011

@marcovka aj Kosova? 😒

mmaarrttiinnaa
3. jan 2011

@anicka1981 ja som rodila v novej porodnici pri dr.Dzadíkovi (on je tam iba pondelky lebo má aj svoju ambulanciu) a bola som maximálne spokojná velmi mi pomohol a nič za to necakal ani nechcel 🙂

anicka1981
3. jan 2011

mmaarrttiinnaa @, a ako si rodila?, normalne, ci cisarskym?,

anicka1981
3. jan 2011

marcovka@, a ako si rodila?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre