Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

monky1
23. sep 2014

@zuzi888 @ludka140281 dakujem dievcata, je dobre pocut same pozitivne reakcie ... ak sa este mozem opytat, ako je to v cakarni - je tam vela zien?? caka sa dlho, kym sa dostanem dnu?? lebo viem, ze niekde to ide velmi rychlo, inde dost pomaly, tak ako je to u nej by som chcela vediet ... vdaka babule 🙂

ludka140281
23. sep 2014

@monky1 ja som den dopredu zavolala a povedali,aby som prišla na 13tu...a hned som išla dnu,,,nikto tam nebol iba ja....

monky1
23. sep 2014

@ludka140281 super!!! dalsie plus 😉

zuzi888
28. sep 2014

@monky1 mozem potvrdit , objednala som sa a do 15 minut som bola vybavena.

jetotu
20. okt 2014

@monky1 odporučam Smolkovu ambulanciu, ale Dr. Dzurillu. Na sidl III ordinuje v stredy. Som spokojna na maximum ;)

14naty14
25. okt 2014

Ahojte 🙂 kedže už mám 19 rokov tak by sa aj patrilo zájsť k nejakej gynekologičke.. píšem ku gynekologičke preto, lebo asi by som sa poriadne nevedela uvoľniť, keby sa mi tam dole pozeral chlap..prečítala som si množstvo komentárov a teraz sa nejako neviem rozhodnúť medzi Vaškovou, Pankuchovou a Kleinovou ..nemá niekto s nimi skúsenosť aby vedel porovnať ? so všetkými 3-mi asi nie ale keby aj s 2-mi tak by mi pomohlo ... Ďakujem

lucka_o
30. okt 2014

Ahojte ake mate skusenosti s mudr.frankovskym??

laylag
24. nov 2014

Ahojte.mate niektora skusenost s mudr.kusnirom na sekcove? Ako ma vybavenu ambulanciu?

niki_tiky
29. nov 2014

Moja sestra bola spokojna s Dr. Pálla

bonnie1
6. dec 2014

@laylag neviem ci ti uz niekto odpovedal ale je to bieda. ja som u neho tri mesiace a chcem ist prec lebo po poslednej poradni som preplakala tri dni. u mna jednoznacne nie. a dufam ze ma pusti k inemu bez problemov..este nikdy som nebola tak sklamana z lekara

tatiana29
14. dec 2014

Baby co chodite k Mudr. Pankuchovej ako je to u nej s cakanim ked idete na poradnu pocas tehotenstva? A ukolko uctuje za ultrazvuky kde ich robi mimo tych preplatenych poistovnou? Tiez by ma zaujimalo ci posiela na vysetrenia do GynStaru

weronicka09
17. dec 2014

Ahojte 🙂 aké máte skúsenosti s MUDr. Andrea Vaškovou? neviete či prijíma nové pacientky? stačí sa pri nej len zapísať alebo objednať? ...dakujem

lucka1881
18. dec 2014

Ahojte :D Neviete či má pani doktorka Pankuchová dovolenku? Nemozem sa jej dovolať. Ďakujem

elkey
28. dec 2014

@weronicka09 Dr Vaskova neprijima nove pacientky,specializuje sa skor na UTZ. Ak chces, tak jedine Dr Lisy, alebo Čop z Gynstaru.. Obaja su velmi dobri.

janinah
29. dec 2014

@lucka_o len dobré,som spokojná

espritka29
7. feb 2015

Ahojte. Chcela by som sa poradiť ohľadom gynekologickej ambulancie v PO. Je nejaká ambulancia v PO, ktorá je plne vybavená a nemusí žena behať kade - tade po meste, ak potrebuje bežné vyšetrenia počas tehotenstva? Taktiež či sa tam dá normálne objednať a nie čakať pol dňa v čakárni? Ďakujem.

sona_v
7. feb 2015

@espritka29 dr. Olejár, má ambulanciu po dr. Pállovi, pri františkánoch 😉

anov
7. feb 2015

Chcem sa opytat kam odisiel dr.Pall? Kto prebral jeho pacientky dakujem

evuliceeek
7. feb 2015

@espritka29 pani doktorka Vašková - kompletne vybavená nová, moderná ambulancia pri Obrancoch mieru, milé sestričky a lekárka s fantastickým prístupom k pacientom (oceňujem -manžel chodil na ultrazvuky so mnou a nebol s tým žiadny problém, mohla som sa opýtať na čokoľvek, vysvetlila mi to aj x-krát, bezbolestné vyšetrenia , čo dovtedy u inej gynekologičky nehrozilo) ja som si k nej preniesla kartu keď som otehotnela a vôbec neľutujem, všetky vyšetrenia sa robia u nej, aj sono prsníkov ......čo sa týka čakania, v priemere 15 min., niekedy som nečakala vôbec a vzala ma presne na minútu, inokedy ak som bola ráno ako prvá objednaná a bola zlá doprava, tak lekárka chvíľu meškala, v rámci normy to bolo.......môžem len a len odporučiť

sona_v
9. feb 2015

@anov dr. Páll je dlhodobo PN a ambulanciu prevzal dr.Olejár

lucia0805
18. feb 2015

@ludka140281 ahoj mozem sa spytat? to si k nej len normalne prisla rano ze na preventivku? ja som totiz bola este u vaskovica, potom sme odisli do UK a odvtedy som u gyn. nebola (urcite ma nepochvalia )...teraz sme sa vratili a chcela bby som ist na preventivku, ci je vsetko ok aby sme sa zacali snazit o babo, a neviem ako to chodi...ona po vaskovicovi prebrala vsetky karty?

ludka140281
18. feb 2015

@lucia0805 zatelefonuj tam a povedz čo potrebuješ,,,presne ti povie,že na aku hodinu je najlepšie 🙂 ja som dopredu den zavolala a hned druhý den som išla k nim 🙂...karty,ktore mal,dr..vaškovič ostali tam,len podpíšeš asi novu zmluvu a je to...telefoonne čislo na ambulanciu:0517734080

lucia0805
18. feb 2015

@ludka140281 dakujem za infosky...hned zajtra tam zavolam

anna1991
24. feb 2015

Nevie my niekto poradit dobreho gynekologa v presove co robi vsetky vysetrenia a za nic platit netreba lebo chcem prelozit kartu tam

lilinecka
15. mar 2015

@evuliceeek a to je tá lekárka z gynstaru alebo len zhoda mien? A berie aj nové pacientky?

steinarka
15. mar 2015

@evuliceeek prosim ta, a ako je tam vyriesene prezliekanie pacientiek? lebo mam zle skusenosti s jednou gynekologickou, ktora nas nechala pri sestricke vyzliekat sa do spodneho pradla a pobehovat tam s takmer holou ritou aj tri-styri naraz..

evuliceeek
15. mar 2015

@steinarka - vyzliekaš sa priamo v miestnosti, kde sa vyšetruje a kde len lekárka a po prípade sestrička, ktorá asistuje pri vyšetrení, je to neprechodná miestnosť, takže nikto tvoj zadok neuvidí 🙂

evuliceeek
15. mar 2015

@lilinecka neviem či berie nové pacientky, skús zavolať do ambulancie a opýtať alebo napísať priamo doktorke mail či berie nové pacientky a následne sa už so sestričkou dohodnúť na termíne

steinarka
15. mar 2015

@evuliceeek cize ma vsetko aj sono prsnikov aj 3d ultrazvuk? kvoli nicomu nebudem musiet behat po starej porodnici, ci monobloku?? lebo moja byvala ma posielala sirom sarom.. a prosim ta, kde presne na obrancov mieru sidli?

lilinecka
15. mar 2015

@evuliceeek dakujem, a je to teda tá mudr vaskova ktora bola v gynstare na poziarnickej? Lebo tu síce nepoznám ale dobre ohlasy som na ňu čítala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre