Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

materstvo
15. jan 2011

@nikietka Osloviť môžeš hociktorého lekára podľa vlastného výberu. Jednoducho za ním prídeš a vysvetlíš mu čo ti je a hotoho dohodnete sa na termíne.

nikietka
15. jan 2011

@materstvo Si zlatá,ďakujem Ti za odpoveď.

marcovka
15. jan 2011

@ika057 ahoj,ja chodím k Dr.Ligusovi,je velmi zlatý aj dobrý odborník ,ale aj dr.Dandar že je dobrý rozhodnutie je na tebe držím palce 🙂

gizel
17. jan 2011

ahojte, citala som tu vela chvál o mudr.Kleinovej rozmyslam o zmene gyn. teraz chodim k mudr.Pallovi, vsetko co sa tyka ambulancie, cakarne, sestricky je ok, ale zda sa mi ze ak pridem s nejakym problemom tak ma odbije ze to je normalne atd...Zobrala by som si kartu od neho ale dost ma odrazda ze kleinova ordinuje len 3 dni a treba sa tam objednat čo som pri Pallovi nikdy nepoznala a velmi mi to vyhovovalo lebo som zamestnana a Kleinova nerobi ani poobede.Vie mi niekto poradit? dakujem

vierku
18. jan 2011

ahojte. Chodím ku Mudr.Dandárovi.Odborník je to dobrý.A zrejme to je aj problém.Teraz má už toľko pacientok,že dostať sa na ošetrenie je o nervy.Od rána do 13-tej je bežné čakanie. Pred včerom som tam bola o pol deviatej,napísaná na konci poradovníka-na papieri. Odišla som o 13.30 NEOŠETRENÁ,lebo k sestričke vošli nejaké dva nutné prípady a v čakárni boli ešte predo mnou dve... nemohla som už dlhšie ostať.OBJEDNANÉ ženy na deviatu boli ošetrené o 11-tej... Stále sa našli nejaké pacientky ktoré boli ošetrené mimo poradovník prišli -a išli dnu.Už minulý rok to bolo zlé a teraz hotová katastrofa. 😒 Preto chcem odísť niekde inde,nech sa dostanem na ošetrenie.

gizel
18. jan 2011

vierku no ved to ze ked som zamestnana potrebujem aby som hodiny bola vybavena a potrebujem sa vratit spat do prace, nemozem si dovolit presediet cely den u doktora a este k tomu ma neosetri 😢 Mne sa to pri Pallovi nikdy nestalo cakala som max. pol hodinu a to som vobec nebola objednana, co je podla mna super, ale vadi mi ze je taky cudny,myslim ako clovek, lebo ako lekar je celkom fajn. No ma zvlastny humor ma niekto s tym skusenost? ja sa totiz bojim aby nieco nezanedbal!

ma77
19. jan 2011

@vierku suhlasim s tebou aj ja chodim k dandarovi už 14rokov a nemenila by som ho lebo som spokojna a ani nemam dôvod ale to čakanie je na nervy a dovolat sa tam je čisty zazrak strašne vela žiem tam chodi a stale berie nove pacientky tak to aj tak potom vyzera tak väčšinou ked sa mi podari nejakym zazrakom dovolat tak sa objednam ale aj tak čakam raz som tam šla po dovolenke hned v pondelok a skoro som nebola ošetrena vela ludi a potom vyšla sestrička že už zoberie len tie čo su zapisane mne sa to nepodarilo lebo papier bol už dnu a to bolo 12 30 ale nakoniec som ostala sama v čakarni tak ma zobrala sestrička asi sa zlutovala 🙂

ewissa
19. jan 2011

Baby kde robia v PO 3D ultrazvuk aj ked niesom pacientom lekara,teda ze dojdem azaplatim si a kolko to stoji?
Inak moja prva bola Ochtinska,ale to bola des a hruza.....
Ked som na kupku dostala mikozu,hned mi splechla tym najhorsim tonom snad,ze odkazte priatelovi,nech nema ine priatelky okrem vas.pritom som s nikym nechodila ani nespavala,krava jedna.no a tamto ma zabila,potom som tam bola este 2x a zakazdym pytala 30 sk za recept,na antiku,tak som sa na nu vykaslala,mozno ta karta je stale u nej ale ja som ju nevidel uz dobrych 7 rokov.A antiku som si bez problemu kupila aj v lekarni...

ewkaewka
19. jan 2011

@ewissa robi dr. pall a na požiarnickej v gynstare
@vierku ja chodim k pallovi a nemôžem naňho nič zle povedať, ani nemám pocit, aby niečo zanedbal po lekárkej stránke, práve naopak, po predchádzajúcej akože "lekárke" veľaváženej mudr. ochtinskej ma dal "dokopy" preto že tá so mnou porobila hotové nešťastie.najlepšie je ísť k nemu okolo obedu, ráno sa nahrnie viacej pacientiek, vtedy som si počkala hodinku a viac ale naobed som išla do 5-10 min 🙂 😉

ewkaewka
19. jan 2011

@gizel každy je nejaký a myslím si tiež že má svojský humor, a keby som mala vymýšľať pre každú blbosť čo nájdem na tom ktorom lekárovi tak gynekológa(alebo aj hocijakého lekára) nenájdem nikdy aby mi vo všetkom vyhovoval. nekričí namňa, nemá blbé pripomineky (viď. ochtinská) , vie poradiť, všetko vysvetlí a myslím, teda aspoň ja osobne ,že má o mňa ako o pacientku záujem a nie ledabolo, boli ste tu, bum tresk pečiatka- nič vam nieje, môžte isť.

ewissa
19. jan 2011

@ewkaewka Dakujem,kolko to stoji? vedela by si mi to zistit? Lebo ja zijem v UK a tu su len 2 scany pocas celeho tehotenstva,takze ked pojdem domov na dovcu,planujem si dat doma spravit ten 3D scan,aby som mala aspon nejaky obrazok

ewkaewka
19. jan 2011

no tak v gynstre vôbec netuším, ale ak budem mať cestu okolo palla tak pozriem, lebo viem že má cenník na dverách,a ja som ešte také vyšetrenie nepotrebovala tak neviem koľko to môže stáť, len som do neho počula ako hovoril jednej pacietnke že v gynstare je drahšie...

ewkaewka
19. jan 2011

@ewissa no tak v gynstre vôbec netuším, ale ak budem mať cestu okolo palla tak pozriem, lebo viem že má cenník na dverách,a ja som ešte také vyšetrenie nepotrebovala tak neviem koľko to môže stáť, len som do neho počula ako hovoril jednej pacietnke že v gynstare je drahšie...

mixalko
19. jan 2011

baby každý jeden lekár ked mu dáte obálku ju vezme vzali by ste ju aj vy!🙂
Predpokladám že v dnesnej dobe už nesu lekári čo si obálky pýtaju pochybujem že by niekto rozumný pýtal ked nevie o koho ide a neriskoval by tým svoju prácu!
Čo sa týka gyndošov vraj je dobrý Dandár na mna sice ako človek nezaposobil ale ako lékar ok.
Moj gyndoš je Dr. Poch ten ordinuje v pondelok po obede u Dandára, musím ho len chváliť pomerne málo ludi a prijemna sestrička zhodou okolností Dandarova žena a lekár na urovni.
Kamaratky chodia napr.k Ligusovi, Pallovi stošekovi a vsetkých si chvália takže to je o tom ako lekár sadne podľa mna.

Inak ste sa tu rozčulovali nas nejakou babou s nicom skrina nikdy vás nenapadlo že si to tu čítaju aj lekari a ich sestry??? predpokladám že to bola nejaka sestrička dr. ochtinskej ked ju tu tak ospevujete.
Inak aj ja som mala u nej kartu des a hruza..🙂

ewissa
19. jan 2011

@ewkaewka Dakujem budem ti povdacna.

majulik241
20. jan 2011

Ahojte mam 25 rokov a este som nebola pri ziadnemu gynekologovi lebo som zatial nemala ziadne problemy tak sa vas chcem opytat ci je ta dr Brehova dobra a kolko ma rokov a kde sa nachadza jej ambulancia lebo ku doktorovi nemam odvahu ist.Dakujem.

gizel
20. jan 2011

@ewkaewka dakujem za koment, mas pravdu kolko ludi tolko chuti.Vahala som ci ist k Mudr.Kleinovej, ale cakanie ma odradza a fakt Pall ma ambulanciu po ruke, stale ma vezme a vie dobre poradit. Akurat mi vadia tie reci o zdravej strave, že vsetko so vsetkym suvisi a načo vam je antikoncepcia...ale ak nic nezanedba tak to prežijem 😅

ma77
21. jan 2011

@mixalko a vieš že aj mna to napadlo o tej sestričke pod nikom skrina lebo ona tu pisala len raz a možno to bola sama pani doktorka

janka0077
21. jan 2011

Ahoj, bohužial, veľmi špatná skúsenosť s dr. Dandárom, začala som krvácať v piatom týždni tehotenstva, jeho odpoveď - zajdite si do nemocnice. Povedala som, že mám dvojročné dieťa, že mi ho nemá kto postrážiť, že potrebujem len vyšetriť na mimomaternicové tehotenstvo, lebo mám podozrenie, no len mi zopakoval, že mám ísť do nemocnice. 😖

mixalko
21. jan 2011

@ma77 Jasné nič iné sa z jej príspevku nedá ani vyčítať jednoducho bud to bola doktorka osobne alebo jej sestrička predpokladám že ten nick ma len jeden príspevok a to v tejto sekcii!🙂))

ma77
21. jan 2011

@janka0077 a to važne tak som prekvapena že tak reagoval ja hovorim chodim k nemu 14rokov a nemam s nim žiadnu negativnu skusenosť a ako to dopadlo ani ta nevyšetril?

materstvo
22. jan 2011

@majulik241 Brehova má asi 62 rokov ,nic moc ale muž gynekolog je lepší vyskúšaj a uvidíš.

agatulka
23. jan 2011

ewissa - 3D robi Dr. Pall stoji to 7 eur, fotka priplatok dalsich 7 eur, 4D/teda CD/ stoji u Dr. Palla 35 eur,
4D robia aj v Gynstare/ ked som sa pytala na 3 D, tak mi povedala, ze oni robia len 3 D-ibaze je to 4 D "-)))) /- cena 66 eur / v cene CD+ fotky/,
4 D robi aj Dr. Minarikova- cena 70 EUR.
Bola som na 3 D pred tyzdnom, takze som si to pekne zistovala. O CD som nemala zaujem, tak som sla na 3 D a urobila som si aj 1 fotku, stalo ma to 14 eur u Dr. Palla. Ja som bola spokojna, prva fotka do nasho albumu.
Lekar sympaticky.

ninkasi
26. jan 2011

@kingstonka

pokial sa jedna o frankovskeho, tak ja som si od neho prave zobrala kartu k comu ma vlastne sam vyzval po tom co som na druhom vysetreni v tehotenstve (8.tyzden) trvala na vysetreni krvi. zase ma chcel odbit len meranim tlaku a odberom mocu, ale ja som ziadala aby mi zobral aj kvr (podotykam slusne), minimalne preto ze viem ze som anemicka. na to mi povedal, ze ked sa mi nepaci tak nech si najdem ineho lekara, co som sa v sekunde rozhodla spravit. nehovoriac o tom ze sa ma ani na jednom z tych vysetreni neopytal na rodinnu anamnezu, na to ci beriem nejake lieky, ci trpim nejakymi chorobami a pod.
ked som tam chodila predtym v podstate len raz do roka na kontrolu, tak mi nevadilo, ze sa ma bol schopny pocas jedneho 5 minutoveho vysetrenia 3x spytat ci uz mam deti, alebo nieco podobne, co mal samozrejme v karte a vela ineho som tam nemala, lebo som nastastie nemala dovtedy problemy. ale teraz v tehotenstve potrebujem lekara, ktory mi urobi vysetrenia, ktore sa MAJU robit v ramci prevencie v tehotenstve.
a sestricka tam je tiez otrasna, telefonicky sa tam dovolat je nadludsky vykon a bola som svedkom ako si prezerala casopis a nechala zvonit telefon a este sa rozculovala ze niektori ludia su strasne otravni ked to nechaju zvonit tak dlho.

julka81
26. jan 2011

ahojte,dnes som sa rozhodla zmenit gynekologa a precitala som si vsetky prispevky stare uz aj 2 roky. dakujem za pomoc, rozhodujem sa uz len medzi dvoma. 🙂 Ochtinska-no coment!!! ked som otehotnela,tiez som rychlo utekala prec. k Frankovskemu-bola som spokojna,az na novinky v objednavani....pri malom dietati je malo dni,ked sa mozem vybrat na vysetrenie....a nakoniec sa ani nedockam!-uz 2x sa mi ani nezvysil poradovy listok a dnes aj slistkom c. 3 ,cakanie 2 hodiny !!!!! preto odchadzam, alebo sa mam objednat a zaplatit 5Eur? nie... odchadzam k inemu...

sima90
26. jan 2011

ahojte, precitala som si tieto prispevky, a ste mi fakt pomohli...prave zhanam nejakeho gynekologa...este nikdy som nebola, a citim ze je najvyssi cas uz ist.....chcem sa spytat ako to je s objednanim, prezliekanim, cakanim u dr. kleinova, dr. dandarovi a dr. palla kedze medzi tymi sa rozhodujem po precitani tohto fora a ktory by bol najlepsi, najlepsie ak sa da poradit, alebo skôr napisat " za a proti" ..za odpovede vam uz vopred dakujem

sima90
26. jan 2011

a este chcem vediet, ze ako to je ked sa idete prvykrat spytat ci by ste mohli k tomu dotycnemu chodit...ci by vas uz aj hned vysetrili alebo sa musite objednat..pripadne ak by som povedala ze mam problem ci by boli ochotni ma vziat

danielka1982
27. jan 2011

ahojte...čítam tu samé sťažnosti a chvály ale bez toho by človek asi veľa nevedel...Ja musím ,,POCHVÁLIŤ" dr.Ochtinskú pretože mi neuveriteľne dodrbala zdravie a psychiku.Počas tehotenstva som mala menzes ani nevoľnosti neboli tak som ani netušila že som tehotná,no keď som videla že sa dajak ,,mením" tak som išla k nej a tá ma okričala ako je možné,že som to nevedela skôr a prečo som mala poh.styk tak skoro,že som nezodpovedná atď.Bolo to pre 10 rokmi.Doteraz som to vydržala ale v poslednom čase ma obviňovala,že striedam partnerov pretože mi pol roka nevedela vyliečiť gardnerelu,mykozu a to ma dožralo,tak som vybuchla a povedala jej svoje,že keby namiesto fajčenia v ambulancii a stálemu vypytovaniu peňazí sa viac venovala svojej profesii tak by sa to dalo.potom si ju podal aj manžel.Bez problémov sme vzali kartu a teraz ju ma Dr.Pall a ten ma vyliečil hneď.

mandm
27. jan 2011

ja chodim cca rok k MUDr. Mudrej a musím povedať, že som spokojna. Potratila som a mala som potom dlho este zdr. problemy. Poslala mna aj manzela na vysetrenia, nikdy ma neodbila aj ked tam uz pomaly chodim castejsie nez do prace 😖 A mam pocit, ze k mojmu problemu sa naozaj postavila zodpovedne. Tot moj nazor 🙂

vierku
28. jan 2011

zdravím milé žienky.Chystám sa odísť od Mudr.Dandára pretože dostať sa na ošetrenie je umenie.Bola ste niektorá v poslednom čase na ošetrenie u Mudr.Palla?Dcéra sa tam bola pozrieť a do čakárne sa zvoní -sestrička príde otvoriť.Dozvedela sa len,že nové pacienky berú.Aký spôsob poradovníka tam teraz je?Dá sa objednať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre