Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

zvonkohra
27. jan 2012

@alex999 noo ma svoj humor ale ja tomu jeho humoru vobec nerozumiem 😀

alex999
27. jan 2012

@zvonkohra tak ja si to väčšinou nevšimam, takže mne to neva., no ale stale som nerozhodnuta. Stale keď chcem od svojej odisť tka moja sa prebudi a začne sa starať 😖 a potom to zase tak necham až kym neni dalši problem 😢

zvonkohra
28. jan 2012

@alex999 pockaj ty teraz vlastne ku komu chodis a ku komu chces ist k pallovi?

alex999
28. jan 2012

@zvonkohra Chodim k Dr Mudrej. Chcem isť preč a rozhodujem sa medzi Dr Pallom a Dr Smolkom. S Dr pallom mam skúsenosť lebo som tam chodila na 3D sono, ale ma taky svoj humor 😉 a Dr Smolka nepoznam vôbec, tak sa neviem rozhodnuť ☹

zvonkohra
29. jan 2012

@alex999 ahaa lebo uz som bola s teba jelen ak ti nevadi pallov nezvycajny humor chod k nemu

gizel
29. jan 2012

@alex999 ja by som k Pallovi nešla, chodila som k nemu 2 roky a nejde len o jeho humor v tom je taky svojsky, ale mne sa zda, že odflakol moju diagnozu, mala som taky zly tušak a tak zobrala kartu a liečim sa u ineho lekara 😒

alex999
29. jan 2012

@gizel no a som zase v ..... 🙂 tak a ku komu teraz chodiš???

zvonkohra
30. jan 2012

@gizel aj ja som od palla vzala kartu ked namna vyhrkol ze co som tak skoro otehotnela po potrate a ci som normalna a vtedy reku koniec ty sa zomno tak bavit nebudes...a od vtedy mam kleinovu

alex999
30. jan 2012

Dnes som sa definitivne rozhodla, odchádzam od Múdrej. Prístup týžden po potrate hrôza, stále krvácam a ona nevie prečo 😖 Strčila do mňa prsty jak do kravy 😲 a o sone ani nehovorim, zase som sa načakala, lebo nema svoje, a tak mi tlačila na brucho že som si citila maternicu 🙄 tak neviem ako vyšetruje plnšie ženy, keď ja som vyschnuta a aj tak nič nevidela a tlačila jak blba. U mňa definitivne skončila a hotovo. Záver mojej kontroli znel že jej mam doniesť hneď vysledky z histologie a že sa uvidi 😠 😠 😠

juliap
31. jan 2012

@alex999 pokial viem, tak spinenie moze pretrvavat tak ako po porode aj 6t, ale krvacat by si uz nemala, ked to tak je, mozes ist aj do nemocky, povedat, ze sa ti to nezda, daju ta bud na infuzku na zastavenie, alebo injekciu ... a radsej ich aj 100x otravuj, akoby to malo byt nieco vazne

zvonkohra
31. jan 2012

@alex999 ak mas klasicke krvacanie ako pri menst.urcite chod na pohotovost ja som mala potrat 2x a tam je normalne krvacanie do 3dni aj to by nemalo byt...moze byt ze ta zle vycistili sup sup a co videli na sone?

alex999
31. jan 2012

@zvonkohra praveže mi na sone povedala že je to čiste 😠 Inak som 3 dni po kyrete len mala ružovy vytok, a keď mi nasadila ATB tak som začala na druhy deň krvacať. No dnes je to už lepšie, je to len take hnede špinenie.Snaď to prestane 🙄

zvonkohra
31. jan 2012

@alex999 tak to by malo prestat a ku komu nakoniec ides?

alex999
31. jan 2012

@zvonkohra tak som stále nerozhodná. Už som si bola ista že idem k Pállovi, ale tak si písala že si vzala od neho kartu 😅 tak som zase nerozhodna 😕 chcela by som už dobrého odborníka, ktorého by som už nemenila 😠

janja2502
1. feb 2012

@alex999 cau alex. Podla toho co citam, myslim, ze sme boli teraz spolu v nemocke na izbe. Menili sme si papuce 🙂

alex999
1. feb 2012

@janja2502 jaj ano 😀 a ako už je to lepšie,????? dokedy si ležala na oddeleni???

janja2502
1. feb 2012

@alex999 v piatok vecer ma pustili, dufam ze uz lepsie. Ale som rada, ze som bola, lebo mi asspon porobili kopec vysetreni.

alex999
1. feb 2012

@janja2502 ješkovy oči 😕 až v piatok ???????? no tak si sa tam poriadne nudila 😅 a bola si sama alebo ešte niekoho priviezli k tebe??

janja2502
1. feb 2012

prelozili ma na inu izbu, kde boli tehotne a mali sme tam aj telku, tak bolo super. 😉
a ty ako? citam, ze hladas doktora.

zvonkohra
2. feb 2012

@alex999 ja by som skusila asi tu klienovu ja ti ju odporucam len s mojho posudku

alex999
2. feb 2012

@janja2502 ci pana aj telku?????? tak to už hej 😀 ano lebo ta moja ma totalne vytočila pristup ako....... 😖

alex999
2. feb 2012

@zvonkohra a kde ta kleinova robi????? ma aj svoje sono??????

janja2502
2. feb 2012

@alex999 hej aj telku, ale tu si doniesla jedna co tam lezala, lebo ona tam bola uz mesiac.

alex999
2. feb 2012

@janja2502 aha tak preto 😉 už mi bolo divne že v PO taký luxus 😎

zvonkohra
3. feb 2012

@alex999 na levocskej na 5posch ma vsetko v amb.dokonca aj mamografiu robi tam aj ctg aj sono 🙂 ale robi len pondelok,utorok streda ..tie 2 dni tam robi taka zla dr 😀 😝

katmi
3. feb 2012

@zvonkohra Kleinova neni nahodou manzelka MUDr.Kleina, ortopeda, co je na prizemi? 🙂

katmi
3. feb 2012

@alex999 ja chodim k MUDr.Frankovskemu.. tu mi ho dievcata odporucili.. bola som tam len raz, ale na prvykrat v pohode chlap.. 😀

zvonkohra
3. feb 2012

@katmi neviem netusim

lozinka
3. feb 2012

No ja som bola u kleinovej vo stvrtok na prevetivku, ona robi uz aj stvrtky a poobede tam vysetruje prsia tak ina lekarka.Viaterova robi uz iba v piatok.A uz som ani tolko necakala,ako pretym.Ale Frankovsky je tiez vpohode.

zvonkohra
3. feb 2012

@lozinka hej kleinova od pondelka do stvrtka no super lebo v novembri robila len do stredy ale ja ked sa objednavam vzdy poviem sestricke ze ku kleinovej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre