Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

daniela02
28. feb 2012

@kvetka84 ona skoncila , neviem kvoli comu, ale ordinaciu prevzala a odkupila od nej Palova, ja som s Ochtinskou nemala do cinenia, ale pravda je, ze som na nu necitala nic dobre

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela02
28. feb 2012

@sarafortuna Pacientiek ma dost, caka sa ako kedy, ked si objednana a tehulka ide to rychlejsie, ale caka sa aj u nej, nebudem hovorit ze nie, ale zalezi to od dna aj ci si objednana, ja som ju zatial nevludnu nezazila, na vsetko co som sa pytala som dostala otazky aj rady a na kazdej poradni bez vahania fotecku ked som si vypytala, a sestricka je bohovska taka ukecana a mila.

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela02
28. feb 2012

@sarafortuna nie je zaco 🙂

bambulka24
28. feb 2012

@sarafortuna a k akým gyn. si chodila doteraz?

@daniela02 krásne mená máš vybraté pre mimi 🙂

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 dakujem za pochvalu to vyberala nasa dcerka 🙂

bambulka24
28. feb 2012

@daniela02 presne nad takou kombináciou som uvažovala aj ja 😉

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 myslim, ze u nas to bolo zakorenene kamaratmi v skolke

bambulka24
28. feb 2012

@daniela02 to je super, aspoň mali rodičia pokoj a nemuseli si lámať hlavu alebo sa hádať 😎 dobre to dcérka vymyslela 😀
inak ako vyzerá tá dr. palová? robí v starej pôrodníčku či nie?

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 uz nerobi, robila , vyssia a ma cierne vlasy, chodila k porodom ale uz nechodi, aj oni maju male dietatko

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 nasa dcerka uz aj vybrala kocik a podobne 🙂 Je to expert

bambulka24
28. feb 2012

@daniela02 vlasy také asi po plecia rovnejšie?

bambulka24
28. feb 2012

@sarafortuna aha, ja som tiež u kleinovej..ale chcem ísť preč, no neviem,ku komu, chcela som dr. lysého alebo čopa, ale nemám nich žiade info 😖

@daniela02 jeeeeeeeemine tak to je fakt expert 😀 počkajj, ako bude postielku sama montovať 😀

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 skor by som povedala ze ich ma zvlenene a ma ich ano po plecia, aspon momentalne

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka24
28. feb 2012

@daniela02 marí sa mi, že som ju mala pri pôrode, ale pletiem si to s vagašskou nejakou, tak teraz fatk neviem...ale pri pôrode bola takáá kamenná tvár a keď ma šila, som myslela, že už mám minúty spočítané, viem, že zato, že ma to nehorázne bolelo nemohla, ale keď som sa jej oppýtala, či ešte dlho bude šiť, tak ani mu ani bu 😖 a to som sa opýtala viackrát, keďže mi ani neodvrkla...

@sarafortuna a prečo si neni spokojná? 😕

sarafortuna
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zvonkohra
28. feb 2012

@sarafortuna
@bambulka24 obe nieste spokojne s kleinovou?ja som mne velmi pomohla zbavit sa hlavne strachu pri gynek vysetreni a aj celkovo som s nou spokojna

daniela02
28. feb 2012

@bambulka24 no ja mam pocit, ze skor hovoris o vaggaskej sedi mi to nanu, cosi podobne som totiz u nej pri rpvom zazila pocas uzv, na ktory som chodila k Pallovi, raz som tam vymakla ju, a bola mlkva ako ryba, zle zmerala stehenu kost a ani na k tomu nic nepovedala, a ked sme chceli vediet pohlavie tak kukla na mna, a len zahlasila, mozno dievcatko

daniela02
28. feb 2012

@zvonkohra ja som na kleinovu tiez pocula vela chvali, len ma odradilo ze aj tehotne u nej velmi dlho cakaju

zvonkohra
28. feb 2012

@daniela02 tak vies ona ma poradnu kazdy utorok a ked vela pacientov tak co uz no cakat sa musi 🙂

daniela02
28. feb 2012

@zvonkohra no tomu verim, len vies to cakanie ta predsa len odradi a najma ked ja som mala problemy zo zaciatku so vsetkym asi, ale verim ze je velmi dobra doktorka

zvonkohra
28. feb 2012

@daniela02 tak to ano ja som zvacsa platila tych 11 eur za prednostne vysetrenie

daniela02
28. feb 2012

@zvonkohra ja myslim, ze mozno aj Palova sa coskoro dostane na jej uroven a bude to u nej plne, su to dve mlade a prijemne doktorky a to asi my tehulky aj netehulky potrebujeme 🙂

zvonkohra
28. feb 2012

@daniela02 tak tak ja som k palovej chodila na predporodnu pripravu

bambulka24
28. feb 2012

@zvonkohra nie som s ňou spokojná, lebo mi ako tehonej vkuse predpisovala atb, ktoré nikdy nazabrali bola som v jednomm kolotoči...toľko atb ako vtedy som nebrala za celý život 😖 preto chcem odísť, aby sa to neopakovalo

annie6
28. feb 2012

a Dr.Hallaka niekto pozna? ja som chodila k Dr.Činčarovi, ale on teraz prebral jeho ordinaciu...:D

bambulka24
28. feb 2012

tak som volala pôr. sestre, ktorú som mala pri pôrode, tiež si nepamätala, kto pri mne bol ale vravela, že vagasska má dlhé vlasy, nosí v gumičku, takže som ma palovú na 100%
@daniela02
asi bude pravda, že keď sú na pôr.sále, tak sú kamenné 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre