Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

kubanka
16. feb 2010

Ano natresk,ale objednava sa ku nej.....dopredu aj 3 tyzdne.....robi iba pondelok, utorok, streda....ale ked mas nejaky problem tak Ta objedna aj skor. Ten pocet pacientiek svedci o tom, ze je dobra....ma vlastne sono aj UZV. Neviem co by si este xcela vediet. 🙂

monky1
16. feb 2010

len som sa na nu opytala, lebo vacsina stale spomina Dandara, Framkovskeho, Ligusa......chcela som sa uistit, ci som ju spravne odhadla 😉

sarafortuna
22. feb 2010

ahojte, tak ja som vymenila Dandára za dr. Pálla. Bola som u neho síce iba jeden krát, no veľmi sa mi tam páčilo... príjemne čakanie, pacientka si berie poradový lístok, čakate na gaučíku a majú aj TV /prepych 😀 /, sestrička je milá, /nie jak u Dandára - tá nevedela kde jej hlava stojí pri tolkých pacientkách/, a dr. rád pokecá, vysvetli... a má serioznu kabinku na vyzlečenie, priamo u neho a nie niekde na chodbe alebo u sestričky, ultrazvuk hned po roke... je trochu "alternatívny", ale mna hned upokojil a vyvrátil tvrdenia iných lekárov... 😖 ti ma chceli dať pod nože 😠 😠 😠 😠
vybrala som si ho aj kvôli tomu, že 2krát týždenne tam sú aj poobede - síce iný lekári ale v pohode ťa vezmu, je jedno ku komu patríš - karta je proste v ordinácii.

tinika
22. feb 2010

ja som mala kartu u ochtinskej a odisla som velmi ryhclo, svagrina tam je stale, čudujem sa jej. Tiez sa mi nepačil pristup ved uznajte, prisla som prvykrat asi v 22 rokoch a ona ze načo som prisla to bola prva vec co ma zarazila reku sak od 18 sa na chodit pravidelne a ja sa dokopem az v 22 a ona sa divi??? a celkovo ked som sa jej dačo pytala ta kukala jak puk, ochota nijaka. Teraz chodim k Ligusovi a som spokojna, teraz to mam aj blizko. A popravde, aj zubarku som vymenila za zubara a mam aj obvodneho lekara chlapa a som spokojna, neriesim ze su chlapi, niekedy by mi to vadilo ale teraz mam na haku, dolezite ze su odbornici, sak oni toho tolko vidia ze uz to je pre nich normalne

bznka
23. feb 2010

..tu Kleinovu si chvalia...je tam to cakanie dost dlhe boja ked je clvoek objednany na taku tak stale sa to posunie...alet o asi vsade...chvalia si ju a tie co k nej chodia a ich poznam tak su spokojne 😉

luudka23
23. feb 2010

ja som chcela isť ku Stryčkovej, ale teraz zvažujem aj Kleinovu 😉 tak uvidime 🙂

ana30
7. mar 2010

Ahojte,ja chodím k Dr.Kleinovej a nemôžem na ňu nič zlé povedať.
Je veľmi ľudská,ochotná,milá,usmievavá.Robí pondelky,utorky a stredy.Má veľa ľudí,ale ja si myslím,že ak má lekár veľa pacientov,tak to svedčí len o tom,že musí byť dobrý,inak by mal prázdnu chodbu.
Páči sa mi,že má ultrazvuk maternice a taktiež ultrazvuk prsníkov.
Všetko na jednom mieste,nemusíš chodiť na sto ďalších miest kôli vyšetreniu.Sídli v poliklinike na Levočskej ulici.
Objednáva sa u nej pár týždňov dopredu,ale ak máš problém sestrička ťa ochotne vsunie medzi objednávky.
V ambulancii veľmi príjemne vonia,hraje hudba,je celkovo pekná,moderná.Velmi príjemne sa tam cítim.
Ak hľadáte dobrého gynekológa,myslím že Dr.Kleinová je tá pravá.Ja som tam veľmi spokojná a tiež celá moja rodina a známe.Môžem len odporučiť!

luudka23
20. mar 2010

tak ja som sa nakoniec tiež rozhodla pre Kleinovu, hoci som s nou nehovorila, ale sestricka bola zlata, takže ma prijali ako noveho pacienta, a dala mi aj listok, že u nich pacietka, ten som odniesla k Ochtinskej aby ma vyradila z evidencie, no a az som sa čudovala že sestrička bola uplne v pohode, ani slovko nepovedala, že od nich odchadzam vyradila ma z evidencie a bolo to, takže som rada 😎

katka22r
21. mar 2010

ludka sestricka u ochtinskej si uz asi zvykla 😀

dadqa86
30. mar 2010

Ahojte.Chcela by som sa spytat ci niekto z vas nechodi k doktorovi MUDR.Daliborovi Kušnírovi...Dakujem 🙂

janina1985
6. apr 2010

tiež som nova pacietka Kleinovej a objednana som až na máj, preto sa chcem spýtať ako to u nej chodí?kde sa "vyzlieka"?lebo vnútri pri sestričke som si všimla take dve či tri "kabinky", ale mi to pride nevhodne sa tam vyzliecť a potom prejsť do ordinacie k lekarke pretože su tam dve sestričky + stale je tam nejaka pacietka 😒

sisinqa
7. apr 2010

ahojte.. tiež hľadám nového gynekológa,chystám ku mudr. kleinovej. Ak máte niektorá skúsenosť, tak napíšte.. chcela by som vedieť ako to vyzerá v ambulancii, či je čisto a tak 🙂 a ako dlho trvá, kým vás obedná na vyšetrenie, lebo tá moja terejšia objednáva až na september.. má priamo v ambulancii aj klasický aj vaginálny ultrazvuk? diki babenky za vaše názory 🙂

lozinka
7. apr 2010

...ja tam chodím,a sú hrozne fajn 🙂 .Vyzlečieš sa síce v kabíne,tam, kde sú sestričky,ale ak nemáš, tak ti daju suknu,a hore ideš oblečená tak ako si... 😉 Ja som hrozne ,hrozne spokojná,konečne som našla doktorku,z ktorej nemám paniku,a doteraz poriešila všetky moje problemy-fakt odbornicka!!!Všetko ti v pohode vysvetlia,sestrička je zlatá,ak mas problem, vezme ta hned! a hlavne perfektne pichá-z toho som vzdy mala des!Začali chodiť aj sestry,mama a dve kamošky a tiež su nadšené.Predtým som bola u octinskej- no des!!Otrasný prístup, nemá nič-ani ultrazvuk,mali by to zavrieť!
Kleinova ma aj normalny aj ten vaginalny ultrazvuk,robila mi naraz aj jeden aj druhý,prezrela mi prsia 😲 -to sa mi ešte nikde nestalo,a poslala ma na sono prsníkov,ktore robia priamo tam.Bola tam taka mlada doktorka,nevien ako sa volala ale tiež velmi milá. Fakt som konečne z nejakeho doktora v PO nadšená,dufam že nesklame 😅 .Naozaj doporučujem

dadqa86
8. apr 2010

lozinka: ta doktorka Kleinova je dobra??Mala by som ist radsej k nej ako k Doktorovi Pallimu?

dadqa86
8. apr 2010

zeny moje idem ja off idem sa osprchovat a ideme s manzelom vonku sa prejst je tak krasne vonku a teplucko vecer sa zastavim tak sa drzkajte awoojte a Lozinka keby nieco tak mi hod odpoved do IP dakujeeem 😉 🙂

lozinka
9. apr 2010

...tak u toho som ja este nebola a nic som o nom nepocula.! ale moja doktorka je fakt super,len tazko sa k nej dostyat,ma hrozne vela,ale ....asi preto ze je velmi dobra !Velmi ludky pristup a všetko zatial porisila....ale este sa niekoho opytaj na toho MUdr.,ja ho nepoznam!

dadqa86
9. apr 2010

lozinka: mnoo aj tak diiik 😒

ana30
9. apr 2010

Ahojte.
Úplne súhlasím s Lozinkou ohľadom Dr.Kleinovej.Ako som už aj ja písala som s ňou veľmi spokojná spolu so všetkými mojími kamarátkami,ktoré tam chodia taktiež.Čo sa týka ambulancie,je veľmi útulná,pekná,čistá.
Čo sa týka toho prezliekania,tak sa naozaj prezlieka pri sestričke v kabínke do sukne,ktorú si prinesieš so sebou,ale ak náhodou zabudneš,tak sestrička ti ochotne požičia ich.Doktorka je veľmi ľudská,milá a ochotná vždy pomôcť so všetkým s čím môže.Mne sa tam páči ešte jedna vec,ktorú som nezažila nikde.Ohľadom výsledkov si nemusíš volať, ak nie sú v poriadku,tak ti sestrička zavolá a dohodne sa s tebou na ďalšej návšteve.Ak nevolajú tak sú v poriadku.Ak niekto ešte stále hľadá dobrého gynekológa a nemôže ho nájsť,tak veľmi odporúčam zlatú pani doktorku Kleinovú.

dadqa86
9. apr 2010

ana30: a ak by som isla k tejto doktorke kleinovej vzala by ma este? 😒

zuzana3636
10. apr 2010

Ahojte, som tu prvý krát. Hľadám nejaké informácie o dr. Smolkovi. Dlho pôsobil v PO. Teraz je vraj v Levoči a bol mi doporučený ako výborný odborník. Mám ísť na operáciu maternice - mám myómy. Ďakujem za každú informáciu.

adky
11. apr 2010

Taktiež chodim k doktorke Kleinovej-naozaj odbornicka,cele tehotenstvo som k nej chodila-vrelo ODPORUCAM 😀

matkamana
11. apr 2010

aj ja som počula,že dr Smolko musel opustiť Prešovsku nemocnicu , musel aj Dr,. Halák a dr. Dzurilla dtto. Chváli ich iba
vrchná z Levoče a jej dcéra.

dadqa86
12. apr 2010

Ahojte baby potrebujem nutne poradit viete mi povedat ktory gynekolog je lepsi ci Dalibor Kušnír alebo Juraj Páll???Pretoze zajtra si chcem vybrat niektoreho lebo toho co mam Dzadíka som pri nom uz 2-krat potratila a nic somnou nerobi..Viete mi poradit? ☹ 😒

ewkaewka
14. apr 2010

dadqa86 ja som pri pallovi, a hoci som pri nom bola zatial len raz, bola som s nim velmi spokojna.kusnira nepoznam, tak neviem ako...
chcem sa opytat tych, ktore chodia uz dlhsie k pallovi, ci nevedia nieco o vysetreni, ktore sa unho robi v utroky a v stvrtky poobede, na objednavku, viem ze ide o nejaky pristroj, ktory on ma a ze nim zistuje priciny problemov,alebo tak nejak...??? vie niekto o tom nieco?dakujem 🙂

dadqa86
14. apr 2010

ewkaewka: dakujem moja...ja som sa dala ku Kušnírovi a som snim spokojna 🙂

juliap
14. apr 2010

inac babulky, ak chcete nazory od viacerych presovcaniek na temu dr, tak by ste sa mohli pridat k nam do temy porod, porodnice v presove, chodi nas tam viac, takze poradime ... 😉

jaanka1177
21. apr 2010

ahooj🙂 Ja osobne som po ošetrení u MUDr. Smolka nebola spokojna. Okrem toho že som mala pocit, že absolutne ma nevnima, mi aj predpisal zle lieky. Kedže konečne čakame bábatko, zvažujem Dr. Pallu a Dr. Liseho na 3D ultrazvuk, viete mi nejako poradiť?

kobama
22. apr 2010

ahoj baby uvazujem o zmene gynekologa a celkom sa mi pozdava Ligus...prosim tie ktore k nemu chodia povedzte mi kolko ma rokov...nemam dobre skusenosti so starsimi rocnikmi dakujem 🙂

elenka85
27. apr 2010

Ja tiež chodím k Dr. Smolkovi do Po na Sidlisku III v centrume ma ambulanciu, tam kde sú všetky ambulancie a som spokojná. Ale tak spokojný asi nemôže byť každý, a asi keby musel odísť z Po nemocnice tak by ho nevymenovali za primára v Levoči, tak asi preto odisiel lebo si otvoril vlastnú ambulanciu a potom vyhral konkurz na primariát.,keby bol taký otrasný lekár tak by asi nebol vrchný lekár, preboha ženy kus rozmýšlajte a neverte hlúpym pletkám, čo niekto povedal a nemá páru o čom ani hovorí...také ohováračky o niečom svedčia, a ostatní tam odišli tam tiež lebo tam sú lepšie podmienky ako v PO. Sama som tam bola operovana a predtym som bola v PO kde to bol otras!!!!jasne ze nemoze byt kazdej rovnaky lekar sympaticky ale tak take veci pisat je kus huste, ja sa nikoho nezastavam, ani nikho nenutim kde ma ist len nemozem suhlasit tu s tymi nazormi z vlastnej skusenosti.

elenka85
27. apr 2010

A este kdeye sa tu nemaju davat telefonne cisla, tak poradim ak nenajdes na nete tel. cislo do ambulancie Dr.Smolko si najdi Centrum jednodnovej chirurgie/ Gynecology na Sabinovskej, tam pracuje tiez a urcite Ti tam poskytne zlata sestricka cislo aj na ambulanciu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre