Poznáte dobrého gynekológa v Prešove?

slama
24. jan 2007

Ahojte baby.
Chcem sa s Vami poradit,ktory gynekolog v PO je dobry ?Mam aj otazku aky je napr.Dandar,ci Ligus?Dakujem...

zvonkohra
25. apr 2013

@slnieckomracik prides a pojdes na pohotovost.... 😉 😀

olienka12
25. apr 2013

@slnieckomracik objednas sa do gynstaru zaplatis a bude aj tak su najlepsi v presove vysvetlis o co ide a myslim,ze nebudu mat problem je to sukromne zariadenie

bambula27
9. máj 2013

Ahojte. Hladam si dobreho gynekologa v PO. Ak sa da, tak toho najlepsieho 🙂 Najviac by mi pomohlo, ak by ste mi poradili niekoho, kto mi poradi a pomoze aj s problemom otehotniet. DAKUJEM

jarmila1977
9. máj 2013

@bambula27 ahoj,ja chodim na zeleznicnu stanicu k dr. HALAKOVI,kedysi bol primarom v starej porodnici,som s nim spokojna

zuzi888
14. máj 2013

tinima a kolko si dr. olejarovi zaplatila, ze bol taky mily? viem o com hovorim.

nikuliksb
3. jún 2013

ahojte.chcela by som sa opytat, kde vlastne ordinuje dr. dandar a ci berie aj nove pacientky. pomohol by aj kontakt. dakujem

elizabet100
4. jún 2013

Ahojte. Nemôžem sa už niekoľko dní dovolať Dr. Kosovej. Neviete či ordinuje? Alebo by bola na dovolenke? Dík.

babika2012
10. jún 2013

@slnieckomracik - absolutne nezmysly pises. stastlivo som porodila v londyne v st. thomas hospital v oktobri 2012 krasneho zdraveho chlapceka. pocas tehotenstva som mala rozhodne viac kontrol ako 4 - uz sa nepamatam presne, no isto min. 6 - vsetky u midwife, ani jednu u GP. ultrazvuky som mala 2 - na potvrdenie tehotenstva a pohlavie babatka - ake tabu, prosim ta??? je pravda, ze starostlivost je tu trocha divna. porodnicu som si vybrala sama.

zigzag
11. jún 2013

@zuzi888 prese tak :D ja mam rovnaku skusenost, ja som nakoniec v saci rodila bez uplatkov 😉 ako neide o to, ze by som mu dat nechcela, ale jednoducho, po tom co ma nechal 2x ako tehotnu,kratko pred porodom cakat na 4 hodin na chodbe, a nakoniec ani neprisiel, som sa rozhodla, ked prisli kontrakcie, ze v presovskej veru rodit nebudem a islo sa do sace,kde boli velmi 100% 😅 som rada, ze som posluchla instinkt a isla rodit tam, krasny porod sme mali, personal super, a ni neviem ako sa dr volala, co bola pri mne 😅 ale 100% keby ze rodim este raz tak zase Saca 😵

miska550
25. jún 2013

@nikuliksb ahoj,dandar ordinuje vo weberovom dome na 1.poschodi, cislo do ambulancie je 0517722123.dufam ze budes s nim spokojna lebo ja som velmi 🙂

nikuliksb
26. jún 2013

miska550 dakujeem

mayusik
3. júl 2013

@jeffko ja som platila u dr. Pala tusim 7 € pred 14 mesiacni

jankka30
11. júl 2013

ahojte,aj ja momentalne hladam noveho gynekologa/icku. Od svojich 18 rokov som u Dr.Dandara, doteraz bolo vsetko v poriadku, pristup pekny, lekar malo zhovorcivy - ak sa nespytate na niektore veci ani vam ich nepovie.Problem nastal az pocas tehotenstva, kedy mi pozabudol spravit prve vystrenie - odbery, odbery som absolvovala neskor a tak vysli tripltesty pozitivne ( cele tehotenstvo sa obavate, ze sa vam narodi dieta s vrodenou vyvoj.chybou) pocas tehotenstva mi opuchali nohy,liecil ma liekmi,kt.absolutne nezaberali.V den terminu porodu som bola v poradni- vraj vsetko v poriadku - v ten isty den-vecer v porodnici s bolestami - vysetrenia dopadli velmi zle - bielkovina v moci velmi vysoka,lekari hlavou krutili,stale sa pytali preco som neprisla s tymi opuchmi skor a ako je mozne, ze ma lekar v ten isty den vysetril - a pritom som mala byt davno v nemocnici.
ihned mi nasadili lieky, a rodila som akutnou sekciou - syncek mal pupoc.snuru otocenu 2x, plod.voda bola zelenej farby

liusa
25. júl 2013

ahojte, neviete náhodou kto teraz vlastne ordinuje v ambulancii dr. ochtinskej? čítala som kdesi že paľová, ale v telefónnych aj všetkých ďalších zoznamoch je všade uvádzaná na tej adrese ochtinská???

sona_v
26. júl 2013

@liusa áno, mala by paľová, zoznamy na nete málokedy aktualizujú a klasicky telefónny zoznam, detto....
ochtinskej by som sa vyhla čo najväčším oblúkom, tej ženskej by mali zobrat titul a dat jej papiere od hlavy....ochh.... 🙄 🤐 😠

romana311
8. aug 2013

Prosím poraďte nejakého dobrého gynekológ v po? Už mám doma kartu od starého ale neviem sa rozhodnúť kam ísť už pár rokov som nebola a tak už potrebujem preventívnu. Ďakujem

bambula27
12. aug 2013

@romana311 ahoj. No nedavno som ho hadala aj ja a veru som aj nasla 🙂 Dr. Smolko na Sidlisku III. 😉 Fakt odporucam.

patik114
20. aug 2013

Ahojte nemate skusenosti s doktorkou Ochtinskou ?? kde presne ma ambulanciu ? dakujem

patik114
20. aug 2013

este vas poprosim aby ste mi poradili nejaku dobru gynekologicku v Po ...dakujem

patik114
20. aug 2013

ahojte v prešove ktora je najlepsia gynekologicka ? ake mate skusenosti ? dakujem

sona_v
21. aug 2013

@patik114 no teda Ochtinsku ti vobec ale vobec neodporucam, je to asi to najhorsie co mohlo lekarstvo mat, je to zena bez chrbtovej kosti,neviem kto jej vobec dal papiere a ordinaciu uz nema (preco asi? 😠 🙄 🤐 ) je uz len v starej porodnici. Bolo na nu uz vela staznosti, precitaj si aj v tejto teme.
Ak chces lekarku, tak Kleinovu.

jajka71
21. aug 2013

ja som chodila roky k ligusovi, lebo mi ho na vyske odporucali kamosky, nemala som kramy, tak ma roky "liecil" a skoncila som u neho vtedy, ked mi prislo strasne zle: navaly tepla a zimy, zle od zaludka, chybajuce kramy a neskor v nestandardnom termine - pytala som sa viacerych novopecenych mamiciek z okolia a oni ma poslali za dr. kleinovou, tak som tam sla, sestricka mi hned vypisala ziadanku o kartu,tak som posledny krat skocila k ligusovi po kartu; sestricka u dr. kleinovej ma hned objednala, prisla som a zhrozena dr. mi robila opakovane krvne testy, ze sa jej nieco nepozdava, skoncila som s hyperprolaktinemiou a poslala ma na endokrinologicke vysetrenie, kedze na levocskej by som cakala pol roka, hladala som inde, nasla som, urobili mi znova opakovane krvne testy a zhrozena endokrinologicka sa ma pytala, preco ma moj povodny gynekolog uz davno neposlal na endokrinologiu, na co som jej velmi prekvapena, nevedela odpovedat. od novembra minuleho roka som brala lieky v marci to uz vraj bolo v norme, uvidime🙂

milagrosss20
21. aug 2013

ja som spokojna velmi s ligusom...velmi mi pomohol pri otehotneni a pocas neho ke mi hrozil potrat..iny dr by sa s tymito vecami nebavil urcite,,,

patik114
21. aug 2013

@sona_v dakujem za radu 🙂

patik114
21. aug 2013

@patik114 a kde ma presne ambulanciu Kleinova ?

bambulka24
21. aug 2013

@patik114 na levockej na poliklinike 😉

babika2012
21. aug 2013

ja som po navrate z londyna zacala chodit k dr. pallovi

patik114
22. aug 2013

@bambulka24 dakujem 🙂

patik114
22. aug 2013

@bambulka24 to je niekde pri Maxe alebo kde tam ? 🙂

patik114
22. aug 2013

ahojte chcem sa opytať kde je lepšie rodiť či v Prešove alebo v Starej ľubovni ...mate nejake skusenosti ?? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre