Poznáte dobrého gynekológa v Ružinovskej nemocnici?

martinazpk
11. jún 2008

Chcela by som zmenit gynekológa. Taky co ma kvoli ultrazvuku nebude posielat na kraj sveta. Ja viem, popisalo sa tu toho vela, ale chcela by som odporucenie na niekoho z Ruzinova. Chcela by som v Ruzinove aj rodit. Paci sa mi gpn, ale Ti vraj okrem toho, ze v Ruzinove sidlia tam nic ine nemaju. Dakujem za pomoc.

monika3
11. jún 2008

ahoj Martinka, Ak si v poriadku a nemas ziadne problemy by som Ti mohla doporucit lekara zo sukrom. zariadenia Probios/ruzova dolina/- Dr. Smolik. Podla mna je super, velmi mily a ochotny a ziadne vysetrenia nie su problem urobit. A ten ultrazvuk ma v ambulacii. 😉
Ale ci je aj porodnik to fakt neviem, ale asi nie.

Ja chodim aj do CAR . Inak tiez asi keby som bola tehu, rada by som tiez chodila uz k dokimu co je aj porodnik.
Podaktori lekari z Ruzinov. nemocnice maju sukromne ambulancie tak ale ktoreho si vybrat, neviem... Na kazdeho su vzdy niake pozitiva aj negativa. Ja chodim k Drabekovi a som v podstate spokojna.

martinazpk
autor
11. jún 2008

Diky Monika. O Probiose som pocula toho dost, myslim pozitivneho. Moni, ja si robim len prehlad kam sa vrhnem, zatial som este vo Ferticente a vyzera to tak, ze sa podarilo, tak preto hladam gynekologa, co je aj porodnik, nech uz to mam jednym vrzom. Drabek je z GF, stretli sme sa, tusim raz. Nie je zly.

monika3
11. jún 2008

No tak to je super, ze sa zadarilo 🙂 Tak prajem spravnu volbu lekara, Drabek ako porodnik neviem, ved ak sa aj nam zadari tak budeme riesit taketo veci 😉 Potom ja pojdem k tebe po skusenosti 😉 😉

mandy55
11. jún 2008

monika aj ja chodim k Drabekovi, mas o nom nejake infosky ohladne porodov?

monika3
11. jún 2008

Mandy rada by som poradila ale neviem...ja chodim k nemu iba kvoli IVF a teraz idem k nemu uz na druhu operaciu, tak ako operatera hodnotim super 😉
A mozno ak raz budem tehu tak budem aj u neho rodit ale mna este caka dlha cesta kym vobec pridem k porodu, ale zato vidim ze Tebe uz svieti peknych 15tt 🙂 tak prajem pekne tehulovanie

Skus popozerat v temach ako tehotenstvo a porody 😉

mandy55
11. jún 2008

dakujem Monika, mala som pocit, ze vies nieco viac 🙂

stellamiapiccola
20. okt 2008

ahojte

ja chodím Dr.Smolíkovi je vážne skvelý a ano je aj pôrodník ja dúfam,že budem môcť u neho rodiť .

peach
12. máj 2010

prosim poradte, tiez hladam gynekológa. Taky co ma kvoli ultrazvuku nebude posielat na kraj sveta. Ja viem, popisalo sa tu toho vela, ale chcela by som odporucenie na niekoho z Ruzinova. Chcela by som v Ruzinove aj rodit, tak niekoho kto sa da zazmluvnit. Paci sa mi gpn, ale sa nedaju zazmluvnit a nerodia. Dakujem za pomoc.

livia333
24. jún 2010

@peach ja chodim do gynaexu k MUDr. Janekovi ml. - nevyhoda je, ze je sukromny, ale ma sluzby v Ruzinove a aj sa da zazmluvnit...ak by si chcela este nieco, kludne napis do IP.

laveron
26. sep 2013

Ahojte dievcata... chcem sa spytat, ci niekto chodite k Mudr. Zacharovej v Ruzinovskej poliklinike. Chcela by som vediet, ci ste s nou spokojne a kolko sa u nej plati? dakujem za info...

bellss
27. sep 2013

Ahoj, ja síce k Zacharovej nechodím, takže Ti neodpoviem presne na Tvoju otázku, ale chodím k MUDr. Vargovej, tá je v ružinovskej poliklinike a môžem Ti povedať, že by som ju nevymenila za nič🙂 Je neskutočne milá, zlatá, aj dnes som tam bola, na dverách majú napísané, že poisťovňa dovoľuje len 2x sono, pri preventívnych prehliadkach, no mne robí sono vždy keď som tam, čo je v poslednej dobe dosť často a stále sa mi venuje dlho. Majú napísané, že za sono mimo preventívnej prehliadky si účtujú 5 eur (aspoň pokiaľ si dobre pamätám) a za fotku 2 eurá. No odo mňa vzala len raz, od vtedy mi dala ďalších asi 5 fotiek a neplatila som vôbec nič. Ani za sono ani za fotky🙂 A jej prístup je naozaj veľmi dobrý. A tak isto aj pani sestričky🙂 Nedá sa to porovnať s tou harpiou ktorá robí sestričku v ordinácii vedľa🙂 Akurát, že majú dosť veľa ľudí u Vargovej. Ale myslím, že to za to stojí. Za zápis novej pacientky berie 10 eur, ale pozri si to na ich stránke🙂 http://gynekamb.sk

laveron
27. sep 2013

dakujem za info bells, ale odpisala som ti na tej diskusii, ktoru som zalozila - lebo dovtedy sa mi to akosi nedarilo 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre