Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

kikina666
13. mar 2009

strunka uz je to jedno ci uz zajtra alebo neskor ... skratka do dovolenky to nestihnem a to mas stve lebo by mi vysla na milion percent ovulka a viac vajicok bola by sanca a bola by som v klude .... tak by sa mozno podarilo, teraz pojdeme na dovcu a ak nebudem mat ovulku tak ma to naserie a clostylbegyt ju vyvola no neskutocne ... zakon schvalnosti dostanem to zajtra ... skratka co sa moze posrat s prepacenim za vyraz to sa poserie

kikina666
16. mar 2009

strunka ahoj ... takze uz som to dostala a dnes som zacala s clostylbegytom

strunka
18. mar 2009

ahojcek 🙂 takze nakoniec stihate do dovolenky? sa nejako nevyznam v tych liekoch a postupe 😵

kikina666
18. mar 2009

strunka stihame .... chvalabohu v pondelok po utz budem vediet viac, uz som polovicu tabliet vybrala ... do piatku vecera to mam zhltnute ... chudiatko moja pecen, ale prestala som uplne pit alkohol aby som ju nezatazovala este aj tym ked chudiatko uz aj tak ma soky

strunka vcera som si na nete nasla tie vypocty plodnych dni podla jonasa a este aj podla dalsich 2 webov v anglicku a nemecku a vyslo to skoro na rovnako ... ale su tam sialene datumy, ovulku budem mat buduci tyzden koncom tyzdna a najplodnejsie obdobie podla nich mi vychadza 8.4.-11.4. .. tesne pred kramami

a teraz ti nieco poviem, ked som bola po tom neuspesnom KETe tak sme sa v ten den milovali upllne uvolnene som na to nemyslela a bolo to par dni pred kramami a bum bola som tehotna a dr. si to nevedel vysvetlit , skratka sme to museli zbuchat vtedy ... a teraz co ma vypocet na 2 mesiace dopredu tak mi to vsetko tak vychadza, tak sme sa s muzom dohodli, ze okrem inych odbornejsich metod skusime aj toto sialenstvo ... mozno zaberie, vcera mi kamoska pisala ze otehotnela podla jonasovych vypoctov a vcera mala // na teste

je to zahadne ale uvidime

strunka
18. mar 2009

super, stoji to za to, nie? ak clovek niecomu veri, je to polovica uspechu 😉
takze vam strasne drzim palce, nech to dpadne na // 😀
mas pravdu treba sa uvolnit a uzit si to, a potom dietatku rozpravat ako bolo stvorene zo 100% lasky 😵

ja som tiez o tom co to citala tu na konikovy a nezda sa mi, ze by to nieco mohlo poskodit, moze to len max super dopadnut a kedze ty vies prirodzene otehotniet, tak to treba skusit 🙂, mozno pribalit nejaku tu kosielku novu nech je to uplne bezprosredne 😀 😀 😀

kikina666
18. mar 2009

strunka ... netreba ziadne kosielky, moj muz ten by to najradsej robil kazdy den aj 2x, takze s tymto problem nemam

strunka
18. mar 2009

😀 😀 😀

kikina666
19. mar 2009

mne sa nic nechceeeeeeeeeeeee 😠 😠 😠 a musim tu obsediet do 16.00 min ☹ ☹ ☹ ☹ a doma mam tolko roboty ze az no, vcera som chela trosku vycistit akvarko rybkam ale sa mi do toho nechcelo snad dnes

strunka
19. mar 2009

teda to sme na tom rovnako az na to ze ja sedim doma s malou prestaukou u lekara 🙂 ale tiez sa mi nic nechce, a to mame v nedelu oslavu tak by som mala aj upratat a ideme piect tortu, to zas bude 😀 mužik vymyslel vlacik, tak som zvedava co z toho nakoniec vznikne 🙂
a kedy valite na dovolenku? a kde vlastne, nech ti ticho zavidim 😵
ja idem na buduci tyzdden "dovolenkovat" do NsP dolny kubin 😖

kikina666
19. mar 2009

ideme az 28.3. talianske Alpy Val di Sole Madonna di Campiglio

strunka a naco ides do nemocnice? ja som lezala v dolnom kubine na gynekologii ked mi hartel robil laparoskopiu, bolo tam super, krasne izby, mile sestricky a dobra strava

strunka
19. mar 2009

ja idem na chirurgiu, idu mi operovat stitnu zlazu

strunka
19. mar 2009

tie alpy... parada, hned by som menila 🙂

kikina666
19. mar 2009

a co mas so stitnou zlazou ? a preco do kubina zo ziliny ?

strunka
19. mar 2009

lebo ma liecie v lubochni a oni psielaju do martina, DK a ruzomberku a tam bol najskorsi termin, oni sa tam na to speializuju, mam tam uzliky a biopsia nedopadla dobre tak msia ist von amozno aj cela, podla histologie

kikina666
19. mar 2009

strunka ... budem strasne drzat palce a kedy ides na tu operaciu ???

a stitna zlaza sa kde nachadza na tele ?

strunka
19. mar 2009

idem v utorok do nemocky tak asi ma budu v streu rezat, je to na krku 😒 , neznasam ked mi niekto chyta krk 😝

strunka
19. mar 2009

a dakujem 😵

kikina666
19. mar 2009

strunka budem na teba silno mysliet a drzat palce aby to dobre dopadlo

kikina666
19. mar 2009

kamaratka ma syna prvacika a pisal s nim vcera jej manzel diktat a nadiktoval mu podla knihy ze ma napisat slovo "kvet " a denisko napisal "qt" a neslo mu do hlavy, preco musi pisat 4 pismenka ked na to stacia 2 .............. takze asi tak

strunka
19. mar 2009

super, aky sikovny to budu mat este zabavu 🙂 asi nieco take mozem cakat aj od nasho uz teraz ma take hlasky ze ideme do kolien 🙂

kikina666
19. mar 2009

no ais tak .. aj denis je podareny ale toto prekonalo vsetko

strunka
19. mar 2009

aj teraz citame knizku a su tam klobasy a pytam sa ze ci lubi klobasy a on s kamennou tvarou, ja nelubim klobasy, starky lubi klobasy 🙂

kikina666
19. mar 2009

no vidis super a kedy planujete druhe babenko ? ani si nevies predstavit ako ti tu matersku zavidim ... taky oddych pokoj od roboty, hned by som brala

strunka
19. mar 2009

no ja som praveze sa cely zivot teda ten po 16tich 🙂 na babatko a nas maly nam dal tak zabrat ze sa veru celkom tesim do race, aspon na pol dna aby som vyla z tohto kolotoca doma...
druhe zatial teraz nemozeme koli tej stitnej a ako to dopadne, ved sme sa am chystali aj preto som chcela nech ju mam v poriadku a zrazu sa spustil uplne iny kolotoc, dost nas to zaskocilo, pripravovali sme sa na druhe, nie na toto, ale co uz

kikina666
20. mar 2009

strunka vsetko bude dobre neboj .... budes mat aj druhe miminko tomu verim, ked mas jedno druhe nebude az taky problem

strunka
20. mar 2009

joj kiki keby si tak mala pravdu, ale bojim sa ze ak to bude nanic a aj sa nejako doliecim nebudem mat odvahu na druhe, lebo zevraj su tie veci dedicne, tak mam strach

kikina666
20. mar 2009

neboj vsetko bude dobre ... mate krasneho simonka a budete mat aj sestricku

dnes som volala s tou kamoskou ohladom tej adopcie, tak mame si vybavit vypis z odpisu registra trestov a v pondelok by mi mala doniest tu ziadost .. a pomaly to zacneme davat dokopy, ak sa bude dat tak na buduci tyzden tam skocim s topu kamoskou ona tam ma znamych a pomoze mi to vybavit, je to na dlhe lakte ale nevadi ...

strunka
20. mar 2009

tak vam velmi drzim palce, nech to dobre dopadne, a to si idete aj pisat ake dietatko chcete, ci malinke ci moze byt aj starsie a ci chlapceka alebo dievcatko? alebo pojdete niekde do domova kuknut a zblizit sa s nejakym?

strunka
20. mar 2009

ocino ma znamych a oni si uz davno adoptovali dievcatko a nakoniec sa nejako stalo, ze bolo z dvojiciek a tusim do mesiaca mali doma aj druhu kocku, uz su velke bab, rali si ich asi dvojrocne, a kazda je ina, aj vzhladom aj povahou 🙂

kikina666
20. mar 2009

strunka chceme biele dietatko babetko pohlavie je jedno, hlavne aby to nebolo po kadekom .... teraz sa caka na take deti babetka, co rodia studentky ktore ich nechcu asi 2 roky ... za to to stoji pockat, ked nejaka vysoska odmietne dieta tak to nebude nejake degenerovane dieta po bohvieakych rodicoch ale civilizovane dieta ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre