Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

bambimama
11. júl 2011

@tinka1987 Kianicka na rizikove tehotenstvo je tiez odbornik. pocula som , ze sa aj v nemocnici tomu venoval. len uz ma svoj vek...

pia22
12. júl 2011

Chcem vsetky dievcata upozornit na nezodpovedny a neprofesionalny pristup Mudr. Zuzany Ancicovej ordinujucej v polikl. Bytca. Vdaka jej lahostajnosti sme ja aj s mojim dietatom takmer prisli o zivot, dlho sme sa borili s obrovskymi problemami a keby sme mali na to urcite by sme ju dali na sud. Mam uz na nu okrem nas dost negativnych referencii a skusenosti, takze jednoznacne neodporucam!!!!

mima01
12. júl 2011

@bambimama velmi dobra volba,verim ze spokojnost bude aj nadalej.My sme zatial len dvata,ale verim,ze coskoro k nam pribudne dalsi clen🙂Tak drzim palce,nech sa drobec ukaze u plnej krase🙂

12ak12
13. sep 2011

Keď tu vidím príspevky a otázky na Oravcovú nedá mi to sa nepripojiť....
Chodila som k nej asi dva roky s problémom čo sa týka výtokov. Stále do mňa tlačila len antibiotiká a nič viac neriešila, žiadne kontroly keď ich vyberiem alebo tak. Na moju smolu sa mi po roku pohoršilo tak, že som začala krvácať pri styku, jej otázka keď som prišla: "čo chcete?" S tým som chodila ešte ďalší necelý rok a nič..len na mňa kukala ako na mimozemšťana, ako keby sa ľuďom takého veci nestávali.
Nakoniec som sa rozhodla od nej odísť. A to bolo ďalšie prekvapenie. Povedala som sestričke, že chcem kartu - tá ma nechala v čakárni čakať pol hodiny aj keď tam nikoho nemali a nakoniec vyšla že mám ísť ešte za doktorkou. Ona na mňa hneď vyletela, že čo sa mi nepáči, či si myslím že mi bude u iného lepšie, že aby som sa za chvíľu ešte nevrátila...a gól na záver... na chodbe si všimnem, že sestrička mi dala cudziu kartu a teda vyradili z evidencie inú ženu.
Teraz sa na tom ich prístupe a čo mi tlačila do hlavy len smejem pretože som prešla k dr. Hartelovi a dnes som už konečne zdravá. 😀
Preto hocikto kto chcete ísť k nej si to riadne rozmyslite. Veď načo nám je doktor ktorý nevie liečiť!

opicka21
10. nov 2011

Ahojte, v žiline mám skúsenosti s dr.popluharovou a mozem povedat, ze je fakt dobra no mam aj zle skusenosti ... ako mladsia som mala problemy s vytokom, a pocase pri pohl.styku som zacala krvacat ... a jej verdikt bol, ze ma vysetrila a kedze som pri tom vysetreni nekrvacala tak mi povedala, ze mi nic nieje ved nekrvacam ... neriesila som to po case/rokoch to preslo chvalabohu ale naskytli sa aj ine problemy ... ktore musim preventivne stale riesit od vtedy ... mno ale potom som odisla do B.Bystrice odisla som od nej a tam prisli na take veci, ktore som dovtedy nevedela bo mi podla popluharovej nebolo nic ... a mali zaujem to riesit aj ked som bola este mlada (19)

opicka21
10. nov 2011

A rada by som sa opytala, chcela by som nejakeho dobreho gynekologa podla vas baby zatial to vyzera na Paucina len sa bojim ze je drahy ... 🙂 ďakujem

martina963
19. dec 2011

@bambimama Ahoj chcem sa ťa s pýtať, či ti robil Dr. Veselý nejaké nepríjemnosti, keď si si šla pre kartu resp. odhlásiť sa od neho ? Pretože aj ja som u neho a už mám ten výmenný lístok k Dr. Paučinovi, len sa trocha obávam tam ísť pre kartu. Pred rokom som už chcela odísť ale bol tam ten Dr. Jamriška a dosť ma presviedčal, že urobí všetko aby som ostala, ale teraz už som som pevne rozhodnutá. Je to tam nevyhovujúce pre mňa. Ďakujem za odpoveď 😉

brmbolcek
25. dec 2011

ahojte Paucin myslim, ze u neho sa plati za cely rok 50€
ja taktiez som rozhodnuta odist od mojej zatial byvalej gynekologicky vsetko uz je na ceste a riesi sa a vabrala som si Karisnu 🙂 v novom roku som u nej objednana 🙂

mariankach
25. dec 2011

@12ak12 helou,pridam aj ja jednu skusenost na Oravcovu-zastupovala Medovarskeho v lete,sla som k nej v tehu na klasika poradnu,ale s tym,ze som mala druhy raz zapal a take palenie,ze som skoro sadnut nevedela.Kupila som rosalgin,kedze som nejak chcela preckat do poradne a vypytat si Nystatin.Na poradni ma Oravcova pozrela,ked som ju slusne poprosila o Nystatin,len mi hodila reklamny letak rosalginu a ja-reku ten mi nezabral a ona-ze mi nic ine dat nemoze a -podme dalsi na radu.Nastvana som prisla do lekarne a asi som vyzerala paradne zufalo,pani lekarnicka mi ho za 4,50EUR predala..Kym dosiel Medovarsky,Nystatin som dobrala a bola som v poriadku.Do jej ordinacie uz nevstupim.Arogantny pristup,zaujem 0.Zlaty Medovarsky.Nie vzdy ma sice dobru naladu,ale odbornik sa mi zda dobry a hlavne-nenechal ma ten prvy raz v tehu s mykozou trapit,hned mi dal nystatin a pekne po dobrati skontroloval🙂.

mariankach
25. dec 2011

@martina963 ahoj,aj ja som na Paucina pocula chvaly od tehul z nasho cvicka🙂.

brmbolcek
26. dec 2011

presne ako pise @1mima Paucin, Karisna a Hartel su top gyn. v Ziline , Paucin chodieva rodit aj do zilinskej nemocnie pocula som ze si tak robi este nejaku staz , zdokonaluje sa .....

lusina
26. dec 2011

ja mám Paučina a som s nim velmi spokojna, je pedantný a ma dobry pristup.Som u neho od začiatku a zatial som nemala negatívnu skusenost. Teraz ked som tehu a mam nejaky problem bud napíšem mail alebo sms, tak reaguje ešte v ten den, bud odpíše na mail alebo zavola a poradi čo robit.
O Hartelovi toho vela neviem, ale čo som len tak letmo počula je velmi drahy a ma velmi vela pacientiek, čo sa že pri odraža aj na pracovnom vykone.....
a o Karisnej som nepočula vobec nič dobre, že ma divny, vlažny prístup, mám kamošku čo chce od nej odisť.
takže aby som to zhrnula, od Paučina sa určite nechystam prestupit inde 🙂 a viem, že ešte berie pacientky.......

brmbolcek
26. dec 2011

@lusina- tak dufam, ze ma neodradi co pises o Karisnej .....

lusina
26. dec 2011

@brmbolcek 😀 no hadam nie.....ideš k nej prejst?

brmbolcek
26. dec 2011

@lusina- tam kde som teraz tak to je katasrtofa / Golska / ..... a myslim si ze prestup a zmena noveho gynekologa bude vzdy lepsia vyhra nez aku mam teraz 😉 😉 😉 😉

ano , idem k nej pocula som mnoho dobreho 🙂 ale kazdemu vyhovuje svoje 🙂
ty ku komu chodis ?

lusina
26. dec 2011

@brmbolcek no, Golska, to je amen tma, koniec konečna.......
ale ani ku Karisnej by som nešla (to je moj názor, rešpektujem tvoj 🙂 ), ale je to 100 ludi 100 chuti......uvidiš sama a potom mi daj vediet, som zvedava.
Ja? písala som to vyššie-Paučina. 🙂

olivova
26. dec 2011

Paucin, Karisna a Hartel - podla coho ste ich oznacili za "top" ? Ja som napr. velmi spokojna u Medovarskeho - ako s pristupom ku mne ako pacientke, tak aj ako k odbornikovi......ano, bola som svedkom, kedy na jednu holku priam naziapal, ale ona sa spravala tiez nie prijemne a velmi drzo....

brmbolcek
27. dec 2011

@lusina- veru, veru, Golska amen tma ...... uz aby som tam nebola .... o Paucinovi som pocula dobre 🙂 🙂 🙂 ale ako pises 100 ludi 100 chuti 🙂 a na vyber gyn...je teda dost 🙂 verim, ze ta zmena a skory odchod od golskej bude ovela lepsia 🙂

@olivova- o medovarskom som nepocula ale to neznamena ze neni dobry 🙂

verim, ze kazda z nas si vybera dovtedy pokym nenatrafi na to svoje 🙂

elbe
27. dec 2011

@brmbolcek píšeš, že si u Golskej - aj ja, a zaujímalo by ma, ako to prebiehalo, ked si sa od nej odhlasovala. Stačí len povedať sestričke alebo ťa zavolá dnu k doktorke na "pohovor"? 😀

brmbolcek
27. dec 2011

ahoj @elbe- este som neni odhlasena, ale uz sa na tom pracuje ...najprv som si zavolala novej dr. ci ma vezme / bohuzial aj ta ma plno / ale nakoniec ma nova gyn.objednala na februar s tym ze osobne sa dohodneme .....

ale malo by to tak fungovat, ze do 7prac.dni je doktor povinny ti prichystat kartu 🙂 🙂 🙂

petruldo
27. dec 2011

@elbe ja keď som odchádzala od Golskej, mala som už odhlášku z evidencie od novej doktorky, ktorá ale nechcela starú dokumentáciu. takže som iba priniesla odhlášku, dala ju sestre, ktorá mi hovorí že mám prísť o pár dní - ja že načo?, že pani doktorka urobí výpis z dokumentácie, tak som povedala že neprídem, lebo ho nepotrebujem.

@brmbolcek nie "kartu" ale výpis z dokumentácie, lebo podľa platných zákonov je lekár (detský, obvodný, gynekológ, psychiater) povinný zdravotnú dokumentáciu archivovať určitý počet rokov (už si na presný počet rokov nespomínam, ale je o tom celý zákon).

lenula22
27. dec 2011

ahojte, chcela by som pridat prispevok na Hartela. Chodim k nemu od novembra, som s nim maximalne spokojna, pristup uzasny a zatial ma ani raz netlacil z ordinacie. Pred tym som chodila k Popluharovej, des hruza, v poslednej case neprijemna a naladova. Snazili sme sa s manzelom o druhe babo od augusta tohto roka, no nedarilo sa. Kedze som mala rozhadzany cyklus ,, vydupkala ,, som si tabletky na upravu, 3 mesiac viac menej v poriadku, 4 nie. Ani ma nevysetrila, zvysila davku a poslala prec. Presla som k Hartelovi, prvy krat som bola u nejho viac ako 30 minut a zistil aj dovod nepravidelneho cyklu a preco som neotehotnela. 6 cm nezhubny nador a polyp.

vavenecka
29. dec 2011

kočky,ak by ste nemali problém ist do tej novovzniknutej "krestanskej" gynekologickej ambulancie,tak lekarom je tam Dr.Wallenfels,je mily,prijemny,samozrejme odbornik,doteraz posobil v TN v nemocke,teraz presiel sem,inak byva v PB...su tam velmi otvoreni otazkam a poziadavkam zien...pokial neplanujete v buducnosti brat ATK,tak mozete zvazit aj tuto moznost 😉

lucka882
9. jan 2012

AHOJTE žienky, moja skúsenosť je s dr. Medovarským...keď som bola uňo úplne prvýkrát, bol fantastický. Odvtedy? Arogantný, namysledný pako, ktorý má ordinovať od 8.00, pritom do práce chodí 8,20 ako keby iní ľudia nemali čo narobote, nerobili a čakali len kedy sa Medovarský zjaví, pretože od neho niečo potrebujeme..Akože vrchol. Naša komunikácia bola na báze otázka, odpoveď, ak som chcela niečo dodať tváril sa, že ho to nezaujíma, skočil mi do reči a začal si svoje. Sestrička je skvelá, až na to, že keď mi našli cystu na vaječníku, chceli ma operovať, pritom ma neposlal Medovarský ani na 2 sono, tak som bola nútená vybaviť si sono inde. Nakoniec som išla k dr. Kianičkovi, ten povedal, že žiadna operácia nehrozí a začal sa smiať. Vrátila som sa k Medovarskéhu, že jeden povedal tak,druhý inak a čo mám robiť. No čo myslíte? Sestrička u Medovarského ma odbila medzi dverami, že tak mi ta cysta asi zmysla a že mám prísť na preventívnu. TO som ale už nešla. Dnes som si bola po kartu, klasika poveala mi, že mám počkať na doktora, síce neviem na čo. 8.20 samozrejme prišiel Medovarský, ani som s ním nebola (ešte ma stihol aj na...ť, lebo som mu chcela pomôcť otvoriť dvere keďže držal v rukách 2 stoličky, ktoré ide dávať do kabínky a vyhŕkol po mne, že len sa mi nesnažte pomáhať, ja si zásadne všetko robím sám,...Tám milý pán doktor viete čo mi môžte, za dobrotu na žebrotu, už uňho nie som. SOm u Kianičku. Je to bývalý primár na rizikovom. Nezľaknite sa, je tichučný, pomaly mu ani nerozumiete a musíte sa pýtať, ale je Odborník a má úžasnú sestričku 🙂) hor sa ku Kianičkovi...

inci
7. feb 2012

ahojte,
mam sa hlasit vo stvrtok v rizikovej poradni u dr. babjaka. neviete ako to tam chodi? treba sa objednat? kolko sa caka? atd. dakujem za infosky,
i.

linduska_
19. feb 2012

@lucka882 úplne súhlasím s tým aký máš názor na Medovarského je to jeden arogantný pako a ten jeho štýl objednávania, keď sa neobjednáš o osmej hodine ráno v pondelok tak nemáš šancu, akokeby som ja mala čas behať sa objednávať a nechodila do školy ... a keď ťa niečo bolí prídi a zaplať desať eur inak ťa nezoberie... Celé to tam je postavené na hlavu... Mám problémy s vaječníkmi a keby si neprečítam čo je v príbalovom letáčiku pri liekoch ani by som nevedela aký mám problém, lebo mi nič dokopy nepovie!!... Nikdy viac a vonkoncom ho NEODPORÚČAM!!!

vessana
27. feb 2012

@linduska_ ja si tiež myslím, že Medovarský sa nevie chovať k pacientkám. Chodievala som k nemu, ale raz som potrebovala len pečiatku na priepustku, nič viac, nič menej-zabudla som si ju nechať potvrdiť deň predtým- a nechal ma čakať 2hod. v čakárni a nakoniec ešte odišiel aj niekam, asi na obed. A ešt sa aj tváril nas..to... Teraz chodím k Paučinovi pri Mirage a som maximálne spokojná. Prístup k ženám , 180stupňov oproti Medovarskému. Sestričku ma ako med a s doktorom sa dá úplne normálne komunikovať o všetkom. Takže, ak by som si mala opäť vybrať, tak jednoznačne táto ambulancia.

vessana
27. feb 2012

@vavenecka počula som, že tento doktor ja aj proti umelému oplodneniu, čo je na tom pravdy? ako lieči neplodnosť, keď nie je iná možnosť? nepreháňa to s tými farármi nejako moc? 🙂 😝

fifitko25
27. feb 2012

Ahojte, ja som prešla od Oravcovej k Hartelovi asi pred 3 rokmi a vobwc nelutujem 😉 skvely prístup, super servis a milé perfektne sestricky 😉 vôbec sa tam necítim ako další kus pacienta, ale ako žena- pacientka a buduca matka 😉 zdravie je len jedno a preto to netreba podceňovať 🙂

vessana
27. feb 2012

@vavenecka počula som, že tento doktor ja aj proti umelému oplodneniu, čo je na tom pravdy? ako lieči neplodnosť, keď nie je iná možnosť? nepreháňa to s tými farármi nejako moc? 🙂 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre