Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

princess007
17. júl 2008

A ty si pri nej rodila? Ci nie?

smejka
17. júl 2008

nie princess...ja som nerodila este vobec 🙂 ....ale ak by si ju poziadala asi by bola ochotna prist k porodu....inak mava par sluzieb v mesiaci v nemocnici

violoncielka
17. júl 2008

Ahoj babky,aj ja som chodila v Ziline k Popluharovej.Velmi som bola s nou spokojna,hned mi pri prvej prehliadke urobila sono a bola velmi mila.Ma strasne vela pacientiek,je mozne,ze nove neberie a chodi k nej aj vela mladuckych dievcat.
Na prve vysetrenie som vsak musela cakat asi 2 mesiace a to bolo pred 3 rokmi,ale potom som uz nemusela cakavat tak dlho.
Ma ambulanciu v centre,co mne osobne velmi vyhovovalo.

princess007
17. júl 2008

violoncielka: a uz k nej nechodis?
no aj mne to velmi vyhovuje 🙂 podla mna je tiez super. a to mate pravdu, ze uz neberie.. uz dost dlho. preto som rada, ze som sa tam dostala. aj ked ta jedna sestricka.... ta jedna je uplne zlatunka, no ta druha.. otrasne nieco. mate podobne skusenosti?

smejka
17. júl 2008

princess ano...ta jedna 🙂 ....ale ked to prehliadnes tak je to fajn ambulancia🙂...ja co som predtym chodila do MT tak sa to neda porovnat...uz len s tym nekonecnym cakanim tam to bolo neskutocne 😒

princess007
17. júl 2008

A este je super, ze je tam sono.. Ze nemusis behat hore dole. Co sa tyka spominanej sestricky, tak mna tam vzdy dviha zo stolicky.. To jej spravanie niekedy....

smejka
17. júl 2008

hm...ja som s tym spravanim mala cest hned na prvej navsteve...no kazdy sme iny...musime to tak brat...este mame stastie ze su tam dve 😉 ...a sono je velka vyhoda....aspon usetrime cas...ked uz nie koruny 😀

princess007
17. júl 2008

No peniaze teda neusetris, to je pravda, ale zas to je vsetko pokope, v centre mesta 🙂 A ta mlada, co ju zastupuje, je tiez strasne zlata. K nej rada chodim.

smejka
18. júl 2008

princess tu ja zase nepoznam 🙂 ....vy sa snazilkujete ci este nie?

princess007
18. júl 2008

este nie 🙂 a vy? este len chystame postupne svadbu.. aj to ju budeme mat tak o 3 roky

smejka
18. júl 2008

mz snazilkujeme cez 2 roky 😒 ....no okrem Dr chodime i do Heliosu v MT..
preco az o 3 roky? Mas este skolu?

princess007
19. júl 2008

Presne tak 🙂 Moj o rok konci a ja budem akurat Bc. Takze tak 🙂 A chce si najst pracu, nieco nasetrit a potom svadba a babo 😀 a vy ste sa kedy brali? a v tom Heliose je co?

violoncielka
19. júl 2008

princess,uz k nej nechodim,lebo zijem v Italy 🙂
Iba tak som si vas citala a zaspominala na "stare"dobre casy v SKO Zilina.
Pa

smejka
19. júl 2008

princess pekne to mate naplanovane🙂...my sme svoji 2 a pol roka 🙂 ..Helios je v Mt centrum asistovanej reprodukcie...ked sa nam nedarilo tak sme isli skumat priciny....

princess007
19. júl 2008

hmm, to je jasne, ze treba zistit priciny. a ja viem.. my to mame naplanovane, ale len pan boh vie, ako to naozaj bude. my si tu tak trt mozeme planovat 😀 no dufam, ze to vyjde. aj tebe to zo srdca prajem. vlastne vsetkym snazilkam. nie je asi horsi pocit ako to, ze chces babo a nedari sa. ale netreba sa vzdavat 🙂 co ma byt, bude. treba len dufat a radovat sa z toho co clovek ma. a potom to samo pojde 🙂

dunda80
21. júl 2008

Ahojte babenky.Ja tiež chodím k popluhárovej a neviete mi niekto poradiť,už normálne ordinuje?Bola som tam v juni a mali jej prerábať ordináciu a mala mať dovolenku.Ja som u nej spokojná,len to to,že má toľko ludí a to objednávanie trvá niekedy dlkšie.

princess007
21. júl 2008

no tak to ti neviem povedat, ze ci uz ordinuje.. ale zavolaj. tam ti povedia. a myslim, ze ked jej to mali robit v juni, tak je to uz ok 🙂 a ani som nevedela, ze jej idu prerabat ordinaciu..

mucha
22. júl 2008

ja chodim ku Lanimu, ma ordinaciu v tom novom zdravotnom stredisku pri policii, na Halkovej... je mily a starostlivy... nemenila by som 🙂

barbarat
1. okt 2008

Ahojte! máte niektorá nejaké referencie na MUDr. Oravcovú? 😉

ma.senka
8. nov 2008

ahoj barbarat - az teraz vidim tuto temu - takze aj ked neskoro reagujem - ale ja som od dr. Oravcovej odisla... Chodila som k nej 10 rokov, nedarilo sa mi otehotniet a dokola mi tvrdila, ze som zdrava zena... a pritom ma ani jediny raz neposlala na sono, neurobila mi ziadne vysetrenie, odbery krvi, nic. Az dr. Klacko z antisterilnej poradne ma tam poslal = a drb = endometrioza - takze hned operacia a liecba trvajuca asi 3/4 roka... bola som nastvana na nu, ze ma odflakla a na seba, ze som tak dlho cakala... vdaka dr. Klackovi som vyliecena, a uz aj stastne tehotna 🙂 teraz chodim k dr. Lanimu, myslim, ze je dobry lekar a diagnostik, ma trochu na moj vkus neosobny pristup, treba sa ho vela pytat, sam od seba toho vela nenarozprava... ale ako lekar ma zatial nesklamal klop klop klop.

lusina
9. nov 2008

ja mám takúto skusenosť:ja ked som menila gyndoša, tak som chcela ísť ku dr.Oravcovej.bolob to moje uplne náhodne rozhodnutie, vobec som ju nepoznala.tak som jej conka a dohodl asa na určitý termín, ale nejake 3 dni skor ako som mala prísť som mala nejake problémy,bolesti, tak som išla nech sa na mna pozrie. prišla som tam v čase poradne takže tam boli same tehulky a bežnu gynekologiu nerobili, ale aj tak, som počkala kým výjde sa otovrí ordinácia a som sestričke povedala, aký mám problém, tá sestrička ma totálne odignorovala ako keby som tam ani nebola a po asi 5minutach mi sucho povedala aby som išla von,ani lekárke nič nepovedala,tvárila sa že ju otravujem,tak to ma totálne nasrklo. som sa zbalila a odišla úplne.to bola teda riadna fúria.teraz som u dr.Spišákovej v Rajici a som spokojná, na nej sa mi páči to,že mi vždy všetko povie na rovinu.a ten moj problém ,kvoli ktorý ma trápil mi pomohla odstrániť.a ja ten prístup sestričky je ok.

ma.senka
10. nov 2008

lusina - ano, sestricka u Oravcovej je strasna furia - a to sa slusne obidve vyjadrujeme... totalna krava... chova sa k pacientkam ako keby to boli nejaky sopliaci - bez rozdielu veku - a nie dospele zeny... jej nedojde, ze asi by si tam nesla cez poradnu, keby ti nic nebolo.... dobre, ze si sla prec...

rabaka
10. nov 2008

Ahojte
kočky čo máte Dr Lanyho - aký má systém objednávania,
ja mám momentálne Medovarského a ten má taký systém že treba prísť skoro ráno v pondelok, postaviť sa do rady a zapísať sa na ten týždeň Ale keďže má veľa pacientiek tak sa často stáva že sa ani nezapíšeš, lebo je plno a môžeš skúsiť šťastie o týždeň alebo zaplatiť 100.- za telefonické objednanie

monkap
10. nov 2008

rabaka: u laniho rano prides a zapises sa .... alebo sa objednas na konkretny cas a den a zaplatis 100,- ... dost sa tam teraz vsak objednava - teda aspon na poradni, kde teraz chodim

ma.senka
11. nov 2008

rabaka - ano, ako pise monkap. Ak chces bez objednania v dany den, tak treba prist rano. Ale dost sa tam caka. Aj ked si trebars medzi 10-11 zapisana, s tou hodinkou navyse treba ratat. Objednava sa aj telef.za 100 sk, co je myslim v pohode, aj relativne sa dodrzuje ten cas... cez poradnu pre tehotne ale nedoporucujem sa tam pchat, sestricka je na to dost alergicka...

kamka17
19. nov 2008

ahoj kočky, tak táto téma ma "prinútila" prihlásiť sa a reagovať...hlavne na prístup sestričky od Dr.Oravcovej, mám úplne rovnaký zážitok ako lusina, neskutočnééé. Ja som pôvodne chodila na Vlčince k Bucovi, ale ten sa začal venovať hlavne urogynekológii a jednodňovej chirurgii, tak mi odporučil zmenu doktora.Inak myslím, že je tiež dobrý ako doktor, tá komunikácia je už trochu horšia. Teraz som u Medovarského, zatiaľ 2 návštevy a mám z neho veľmi dobrý pocit. Aj sestrička je fajn a vždy som sa objednala telefonicky a nečakala som ani 10 minút. No a keďže máme menší problém s otehotnením, sám mi odporučil Helios (len ešte 1 spg drahému treba urobiť)

lusina
19. nov 2008

Ahojte 🙂 ,
Kamka,ja som tiež chodila ku Bucovi, ja som tiež bola spokojná s lekarskou starostlivostou,dovtedy kým sa nezačal venovať viac urogyn. ako gyn. potom to už išlo dole kopcom.ked som prišla na prevenciu, bola som "vybavená" za 3minuty.odišla som ku Dr. Spišákovej v Rajici.
neboj,Kemka aj ja chodím do helíka.už som tam bola asi 15x 😀 . su tam zlatí lekári, velmi mily.kukni do temy sanatorium helios, tam je toho popísané veľa. 😉

borca3108
19. nov 2008

Ahojte ja som tu nová. Chcem povedať že som kedysi patrila ku pánu doktorovi Bucovi a bola som sním veľmi spokojná. Odporučil ma ku pani doktorke Popluhárovej pri ktorej som bola 4 krát. Prvý to zastupovala doktora Buca, druhý keď som sa k nej preradzovala aj keď mala plno zobrala ma. To sme len spísali papier a to bolo všetko. Potom som ku nej išla keď ma preradili už z Martina Heliosu na prenatálnu poradňu, bála som sa ale som rada že ju mám. Podarilo sa nám otehotnieť po umelom oplodnení hneď na prvý krát tak bola aj ona šťastná a dnes to bolo štvrtý krát bola som si dať predpísať lieky ktoré mi ešte dali na udržiavanie v Heliose. Na druhý týždeň máme poradňu prvú tak sa teším. Myslela som že budem chodiť do Martina ale som si to vďaka jej prístupu rozmyslela. Som rada že ju mám a že má aj to sono v ordinácii aspoň nemusím chodiť kade tade.
Som z Vlčiniec a mohla som ísť aj ku Golskej ale k tej nikdy. Ako ste vy s ňou spokojný?

danadr
1. dec 2008

Ahojte
ja som tiez v Ziline vystriedala x-gynekologov od MuDr Jeznej, cez Medovarskeho az po doktora Zachara. Musim povedat ze doktor Zachar je zatial to naj na co som natrafila. Sedi na zeleznicnej a sice je pravdou ze sa u neho dlhsie caka ale mne osobne to stoji za to. Na zaciatku tehotenstva som mala tazkosti a skutocne mi velmi pomohol.Snazi sa nic nezanedbat a paciantka sa u neho zdrzi niekedy aj 30 minut a to je ta pricina toho cakania. Avsak ma velmi prijemnu cakaren mimo hlavnej chodby s oddelenou toaletou len pre jeho pacientky a tak sa tehotne zienky nemusia bat ze sa nakazia od pacientov na chodbe ktori cakaju na obvodaka alebo krciara ako je to napr. u doktorky Jeznej. Vzdy ma az trhlo ked na mna zakaslal niekto kto sedel vedla s chripkou.
Aj sestricka je u neho hrozne hrozne mila.Len neviem ci este berie. A druhy skvely doktor je doktor Babjak. Na sone sa mi vzdy povenoval, vsetko povysvetloval a odpovedal na vsetky moje otazky. Natrafila som na neho aj na ambulancii v nemocnici ked som mala akutny problem a nielenze mi odborne pomohol ale ukludnil mna aj muza. Takze u mna vedu prave Zachar a Babjak. Ale verim ze je ich v ZA viac 🙂

kamka17
7. jan 2009

ahojte
vie mi prosím niektorá z Vás povedať, kde presne sedí Jezná ? ideme k nej na spg a zabudla som sa pri objednávaní opýtať...je mi blbé tam zas volať. viem, že to je nejaká rudnayova 100, žeby to zdravotné stredisko na solinkách?
ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre