Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

kikina666
28. jan 2009

no chcem ... ale skratka taketo soky neprospievaju ani mne a ani babetku ak je tam este ... predsa len boli dve, uvidim podla zajtrajsej teploty

kikina666
29. jan 2009

baby dobre ranko,

rano mi stupla teplota hned po prebudeni na 37 a potom som merala este 2x a mala som 36.9, vyssiu ako vcera a predvcerom ale vali zo mna ako z prasata, tej teplote nerozumiem ... ale uz kaslat na to, uz je to stratene

revala som vcera asi 4 hodiny a potom som zaspala a dnes mi je zle a boli ma hlava , sama si za to mozem

k

matusik111
29. jan 2009

Ahoj Kikina,

Moc ma to mrzi , a je mi to luto, ze sa nepodarilo ☹(((((( nic ine nam neostava, iba sa pustit do dalsieho mesaica a dufat, ze jedneho dna sa to podari.
Ale teplota je dost vysoka , ze by to mohlo byt na tehu,..... prisla Ti normalna mrcha ???

kikina666
29. jan 2009

matusik mne zostava posledny pokus umeleho oplodnenia co preplaca poistovna a cakanie na schvalenie ziadosti a potom tie nekonecne 2 mesiace injekcii dalsia operacia .... a potom tyzden neistoty, ci budeme mat embryjka a dalsie 2 tyzdne ci sa chytia, vies ake je to narocne a ja mam este epilepsiu o to je to horsie, ja mozem kedykolvek dostat epi zachvat, ked som po KETe nezostala tehotna tak ma natiahlo nastastie doma a dobre ma vytriaslo ... ja to nemam take jednoduche ako baby co sa snazia otehotniet normalne ...

mgurnak
29. jan 2009

baby, aj ja chodim k popluharovej, ale mne je tam v pohode....neviem, ale kazda ma asi inu skusenost....niezeby som sa tam citila ako kralovna, zle sje to v poho 😒

matusik111
29. jan 2009

Kikina, tak ja Ti drzim palce, aby si sa dockala toho pekneho konca jedneho dna,..... aj ked nebudes to mat asi jednoduche. Nadej umiera posledna. Kolko mas rokov?

kikina666
29. jan 2009

34 a muz 41

matusik111
29. jan 2009

a ako dlho sa uz snazite ???

bobjan
29. jan 2009

Ahojte, Kikina, tak ako si dopadla???

Neviete či mi gyndoš dá PN už od prvej injekcie v príprave na IVF??

kikina666
29. jan 2009

matusik 4 roky a za tie 4 roky mam za sebou 5 operacii, 2 umele oplodnenia, 5 zakrokov bez anestezy .. sice to neboli az tak ale je to neprijemne, da sa to vydrzat, milion vysetreni, 2x inseminaciu a 2 potraty, laparoskopiu ...
a neviem ci som si na vsetko spomenula

matusik111
29. jan 2009

kikina .... tak to mas toho vela za sebou .... je mi to luto ☹ , myslim , ze je cas uz byt tehulka. Drzim palce . 😉

kikina666
29. jan 2009

matusik tak to myslim ze uz mam cas aj ja ...
tie kramy su dost slabe, zajtra este spravim test a odmeram BT a uvidim ci pojdem lyzovat alebo nie

s_o_n_i_k_e
29. jan 2009

moje :( to mi je tak strašne ľúto držala som ti moc palce :( mojej kamarátky mamina mala bábatko ešte v 45rokoch a teraz sa vek žien posúva, tak sa nemusíš báť 🙂 xi ja zatim riešim ASLO :( a tiež sa mi nedá dopátrať k riešeniu čo mi je :( och joj dneska byť 100% zdravý je už asi fakt zázrak

zuzub
29. jan 2009

ahojte 🙂 kikina veľmi ti držím palce aby si čoskoro otehotnela, ved si to zaslúžiš, "uzila" si si toho viac než dosť ☹ nám sa tiež veľmi nedarí, snažíme sa od 09/2007 a stihla som akurat dva krat potratit 😢 😢 😢 takže je to naozaj ťažke dopracovať sa k vytúženemu bábatku...ale snáď sa nám to raz podarí.dobrú noc

s_o_n_i_k_e
30. jan 2009

bože ako vidím, tak moje detské sny o vysnívanom a zdravom tehotenstve sa rozplývajú, fakt budem ja len štastna ked otehotniem a nie to si ešte plánovať, že ktorý mesiac chcem aby sa nerodilo :( bože aká som bola naivná :((( detské sny, držím aj tebe palce zuzub 🙂

matusik111
3. feb 2009

ahojte, Kikina, ako si dopadla?

kikina666
3. feb 2009

diky baby za povzbudenie ... som sa uz dala z toho soku dokopy teraz riesim dovolenku a potom v maji dalsie IVF a ked nevyjde ideme zacat vybavovat adopciu ... moj muz si zmyslel ze ked to nejde umelo tak to pojde normalne a inteligenta napadlo, ze kazdy den a ze to by v tom bol cert aby to nevyslo a to nie je vsetko ...

podrzte sa ten moj sibnuty chlap vymyslel bodovaci system ... za kazdy pokus dostanem cerveny bod a za kazde odmietnutie cierny bod ... a potom bude z toho vyvodzovat dosledky, no uznajte ma on vsetkych pokope ???

a sa pochvalim uz mam 1 cierny bod , rano som ho odmietla , isla som spat o 01.00 a on ma zobudil o 6.00 ze ideme pracovat na babetku ...

matusik111
3. feb 2009

kikina jeeeej, ty mas zlateho chlapa 🙂 len ho pekne neodmietaj, a sexujte kazdy den, musi sa to podarit, ked je to kazdy den .... ak ma sikovnych trhacov, tak sa to podari 🙂

Drzim vam palce.

kikina666
3. feb 2009

matusik dik ... ale ked mi pri sexe zahlasil kolko mi udelil bodov tak mu jednu taku vypalim ze mu da nocny stolik druhu a ja si nachystam ku posteli tlakomer pre istotu ...

s_o_n_i_k_e
3. feb 2009

mojenko to mi je tak moc ľúto 🙂)) ale teda to máš riadneho mužíka :D :D :D ale zlaté je to 🙂))) no ale poviem ti bud rada, že je taký aktívni akurat sa mi kamoška sťažovala, že nech mám chlapa aj s chybami ale mám aspon sex, že ona ani to nemá :( že sa vôbec na to nemá ani k tomu, že niekedy jej príde že je ako baba, že ho bolí hlava, že sa mu nechce :( neviem ani čo jej poradiť :(((

xixii bodový systém no pekne 🙂 xixi že vypálim :D no zlatučký ste 🙂))

kikina666
3. feb 2009

sonike zase ja mam hyperaktivneho sexualneho maniaka, ktory by ma najradsej prekotil 3x do dna ... sialenec, ved ja uz mam svoj vek, keby som vedela ze po 40 bude taky nadrzany tak by som si asi to manzelstvo rozmyslela 😀

s_o_n_i_k_e
4. feb 2009

jéj si ma pobavila 😀 😀 😀 😀 😀 ale tak to je super 🙂 už len keby tie babuľky malinke sa umudrili 🙂 tak už len veľa sily vám prajem, ale to ja ked dojde priateľ po 10dnoch tak si ani ako sa hovorím tiež nesadnem :D :D :D

kikina666
4. feb 2009

sonike no vidis ... a kedy sa ti vrati ??? ja ho mam doma kazdy den, ale keby niekde odcestoval na sluzobku na par dni, veru nebola by som proti si od neho trosku oddychnut

s_o_n_i_k_e
4. feb 2009

no budúcu stredu ale kedže som v škole do štvrtku tak až štvrtok sa vidíme :( a nedelu zas na 10dní fnuk fnuk, xixi šak to presne šak potom je nadržaný ako koník 🙂))))

kikina666
4. feb 2009

aha prepac nestihala som lebo sme mali poradu ☹ 😠 neznasam porady, ktore o nicom nie su

s_o_n_i_k_e
4. feb 2009

xixi šak to nevadí 🙂 vonku je tak hnusne sa mi nič nechce :(

kikina666
4. feb 2009

no a ja mam zbalene na lyzovacku .... a zacalo prsat tak sa ideme aspon okupat do aquaparku do terchovej

s_o_n_i_k_e
4. feb 2009

v terchovej je aquapark?

kikina666
5. feb 2009

hej je taky maly ale je , ale nie je to bohvieco, sme tam boli vcera prvy krat v plaveckom bazene bola studena voda a vco virivkach zase moc tepla ....a v saune bolo peklo 115 stupnov ... uz tam asi nepojdeme

s_o_n_i_k_e
5. feb 2009

xixi 🙂)) no pekne ste si teda užili, ja som dneska od rána do druhej po lekároch behala :( aj tak furt nevedia prečo to aslo je také vysoke - srdce ok aj krk, nos, klby, fakt neviem som beznádejný prípad :D :D :D

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre