Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

betyna8
25. máj 2009

laurickak, veru ta sestrička u Veseleho bola dosť nepríjemna,strach sa niečo opýtať 😠 U Paučina je celkom iný prístup .Hoci je mlady a iste nemá toľko skúsenosti,aj Veselý a iný ujova vyslúžilci raz boli mladý a začínali svoju prax, pochybujem,že by vtedy chceli počúvať,aký sú neschopáci 😕

gabiso
2. jún 2009

Ahojte dievčatá,nečítala som to síce všetko ale napíšem moju skúsenosť. Najskôr som chodila ku dr.Fulovi, to bolo podľa obvodu,ale odišla som lebo tam ordinovala sestrička nie on. On bol celkom v pohode to bol rok asi 2000. Potom som bola u dr.Lániho,on bol dobrí ale tá jeho sestrička-hrôza. 😠 No a teraz idem k dr.Medovarskému, tak uvidím,dúfam ten už bude môj posledný.

dahra
2. jún 2009

Babulky, ahojte,
sestricka u Golskej je vcelku fajn 😎

gabiso
2. jún 2009

Ešte by som si dovolila niečo k žilinskej pôrodnici:Rodila som tam 3x a nemôžem povedať nič zlé,práve naopak. Teraz som rok po pôrode a bola pri mne dr./najskôr sa volala Hulínová,teraz má také divné meno,vypadlo mi!/.No bola perfektná,pomáhala mi aby to išlo rýchlejšie,jednoducho boli zlatý všetci.Odrodila ma síce pôr.asistentka aj zašila,ale perfektne,hneď na druhý deň som si mohla v pohode sadnúť. Tak ja len toľko.

majaza
8. jún 2009

babeny, ak dovolíte - aj môj názor a skúsenosti:

Fula - škoda že mal tú autonehodu, pred ňou bol fajn, teraz taký priemer

Medovarský - možno odborník, ale drzý a arogantný - prístup 0 bodov

Popluhárová - super, kým nemáte nejaký problém alebo jej neoponujete, je tak pre ženy, u ktorých je všetko OK a chodia len na preventívky, príp. pre antikoncepciu (za 6 rokov mi ani raz nevyšetrila prsníky)

Veselý - zrejme odborník, ale stará škola a mal by si už radšej doma čítať novinky 🙂

Jamriška - myslím, že odborník (15 rokov robil v MT nemocnici), prístup slabší, ale keď som k nemu prišla s tým že odchádzam (pôvodne som odchádzala od Veselého), začal ma presviedčať, aby som ostala, tak bez strachu som mu povedala ako si predstavujem svojho gynekológa a že ak mi vie sľúbiť, že mi to zabezpečí, zostanem. Neviem, či si to niekam zapísal, ale zatiaľ som viac-menej spokojná. A tiež vie používať to sono, čo má v ambulancii, na rozdiel od Veselého.
A sestričke sa netreba dať! Ja sa snažím vždy na úvod povedať niečo vtipné a potom sa s ňou dá 😉
Hoci by to mala byť od nej samozrejmosť. No, možno by stačilo spomenúť to pred doktorom, veď je to jej šéf, nie?

Hartel - zatiaľ som naňho nepočula skoro nič zlé, ale keby ste si zacvakali aj inde, tak by to možno šlo aj inde. A za to, že dá číslo na svoj mobil, príp SMS-kuje, za to sa platí ešte mimo - tzv V.I.P. príplatok.

Každopádne, kto raz navštívil napr. Helios, zistí čo je prístup a odbornosť. No a potom (ako v mojom prípade) sa ťažko hľadá obv. gynekológ s podobným prístupom.
Aspoň v Žiline 😒

wolfskinka
8. jún 2009

majaza .. ahoj ....

no tak ten opis gynekologov ako keby si mi z duse citala, ja chodim k hartelovi a tiez sa mi zda ze je prehnane drahy, chodim do heliosu uz 2,5 roka a krajko s gatovou ... to je uzasny pristup mali by sa ist ku nim ucit vsetci ,..

kde ides rodit ? u koho ? prajem aby ti to vsetko dobre dopadlo ... drz sa

inci
10. jún 2009

ahojte,
moje skusenosti so zilinskymi gynekologmi:
golska, po prvej navsteve ma preradila ku svojmu muzovi golskemu...no komment 😉
jezna - pokial vsetko je ok, raz za cas preventivna prehliadka, predpis AK, bola v pohode. vyskytol sa problem, vobec to neriesila, stratila som v nej doveru a odisla som k veselemu.
veselym som bola vcelku spokojna. no a po dlhom zvazeni som zostala tiez u jamrisku. zavazilo, ze ma sono v ambulancii a vie aj ovladat a mam zneho celkom dobry pocit.
ostatnych gynekologov poznam len z pocutia.
este na zilinsku nemocnicu:
viem, ze velmi ju nechvalia ale moje skusenosti su vcelku pozitivne. su tam lekari, ku kt. by som nerada dostala pod ruky ale vacsina je ok. bolo vzdy o mna postarane na urovni. prostredie je uz o cosi inom ale zato zase lekari nemozu.
no a najlepsie na koniec. 1*ma tiez u mna helios, konkretne krajko 🙂 ale taky gynekolog je ako safranu...
pekny den vsetkym.
i.

wolfskinka
10. jún 2009

inci uplne ale uplny suhlas s tebou a ja by som este pridala dr.gatovu, co robi s krajkom ... je tiez strasne zlatucka

marta222
10. jún 2009

inci, ja tiež chodím k Veselému - Jamriškovi, tak to si ma potešila, že Jamriška vie používať sono, už som plánovala, že zmením gynekológa.
wolfskinka, ty teda stíhaš.... prispievať do toľkých tém 😉 , ja to nestíham ani poriadne čítať 😀 😀 😀

wolfskinka
10. jún 2009

marta .. no ja som v robote a nemame co robit tak si to tu vzdy pridem odsediet ... a cela moja pracovna napln je konik, cakam kedy nas zacnu prepustat kvoli krize lebo nemame robotu

inci
10. jún 2009

wolfskinka, ja som chodila do heliosu pred dvoma rokmi aj to nie dlho ale bola som maximalne spokojna. gatova tam vtedy este nerobila.
marta, sono robi aj jamriska. a vo stvrtok tam chodi jeden dr. meno si nepamatam...ten robieva take podrobnejsie sono pre tehulky al. aj gynekologicke. s nim som nebola spokojna...ale jamriska mi zatial sedi. takisto som sondovala kde by som prestupila ale nic lepsie som zatial nenasla, takze zostavam 😉

wolfskinka
10. jún 2009

inci ... tak to sme sa tam v heliose mozno aj stretli ja tam uz chodiim 2.5 roka

sandy16
10. jún 2009

ja musim tiez suhlasit, ze v heliose je super pristup. gatova som si oblubila hned pri prvej navsteve - je strasne mila.

lfs
11. jún 2009

Ahojte kočky, ja chodím k doktorovi Fullovi, v podstate som s ním nemala žiadny problém, až doteraz keď som sa chcela objednať na vyšetrenie. Sestrička mi povedala, že čo chcem veď prehliadka sa robí 1 krát za rok a ja som tam bola 09/2008 takže tak. Povedala som jej, že pravdepodobne som tehotná, ale že testom moc neverím. No že ak to budem vedieť na 100 % že som tehotná tak mám zavolať.

Tak tomu hovorím prístup.... 😠

wolfskinka
11. jún 2009

Ifs .. no to je sila a neuvazujes nad zmenou ... ved ked si tehotna treba ovela vacsiu starostlivost a s takymto pristupom ... ved ako to mas vediet ked ti nezoberu krv .. to tam je riadna krava

laurickak
13. jún 2009

lfs...no to mas veru blbe ...taka sestricka..mno...hroza. Vsak skus zmenit gynekologa......ved kusok od neho ma ambulanciu popluharova a Paucin....

julylily
14. jún 2009

ahoj lfs. dr paucin ma aj svoje internetive stranky gynpaucin.sk , tam najdes vsetko potrebne... doporucujem lilly

pepu
26. jún 2009

Dievcata, neviete ako zohnat kontakt na MUDr. Babjaka?

wolfskinka
26. jún 2009

pepu ...

Kysucká cesta 5,
010 01 Žilina
Tel:041 / 549 43 04

pepu
30. jún 2009

dakujem, wolfi...baby, mate s nim nejaku skusenost? /s dr. Babjakom/

vanilkka
30. jún 2009

ahojte, mozem sa spytat na doktora Ficeka? pozna ho niekto?

danadr
19. júl 2009

dr.Ficek je prijemny a vraj aj odbornik. dr. Babjak ma vlastnu prax na Kysuckej ceste?

bobjan
22. júl 2009

Ahojte, neviete či Zachar náhodou nemá dovču?

inci
14. aug 2009

ahojte
vanilkka, dr. ficek je vyborny. mam na neho velmi dobre spomienky.
wolfskinka, dr. babjak ma vlastnu ambulanciu?
baby, viete mi povedat ako to funguje s rizikovym tehotenstvom? kto to ma teraz na starosti v ZA nemocnici? viem, ze predtym tu ambulanciu viedol dr. kianicka ale pokial viem on uz tam nerobi.
dakujem za infosky.
i.

wolfskinka
14. aug 2009

inci ahoj ....

neviem babjak je super

bibb
14. aug 2009

rizikovky ma na starosti babjak, aspon v aprili to tak bolo 😉 ale ako to presne tam chodim, to neviem.

kacenka24
14. aug 2009

Ahoj Inci.
Máš pravdu Kianička tam už nerobí, otvoril si súkromnú prax na Solinkách v tom zdravotnom stredisku. A Babjak určite nemá otvorenú ambulanciu, on robí iba v nemocke.

NsP Žilina: Ambulancia pre rizikovú a patologickú tehotnosť - MUDr. Pavol Babjak

Napriek tomu, že Dr. Babjak je super, pevne dúfam, že už nikdy nič nebudem mať spoločné so Žilinskou nemocnicou. 😠

vanilkka
18. aug 2009

kacenka24 precitala som si tvoj profil,,,,velmi moc ma mrzi tvoja dcerka☹ 😢 velmi 😢
podla toho co pises to suvisi asi s tou zilinskou nemocnicou, hej?

danu
3. sep 2009

komancova • 1d • Dnes o 20:46
ahojte baby chcem sa spytat ci niektora z vas nema tohto gynekologa a aky je vas nazor nanho.

jonatanka • 2d • Dnes o 21:03
ahoj ja k nemu chodim, mne sa zda dost naladovy, ma dlhe cakacie doby, na poradni som sa vzdy riadne nacakala, ale venuje sa, pokeca, ked sa dobre vyspi 😉 , sestricka je fajn, velmi prijemna

ollski
4. sep 2009

Ahojky, sorry ze sa vam sem miesam...no ku Dr. Medovarskemu chodim uz vyse 10 rokov, to ze je naladovy je pravda pravduuca, sestricka je neuveritelne mila, vzdy sa snazi odlahcit atmosferu...aj s Dr. sa da, on rad rozprava vtipne prihody...no zazila, som u neho aj chvile, ked som mala chut zvrtnut a sa odist ku dakomu inemu...tehotne su u neho len tie, kt. uz dal tehu.knizku...inak sa treba objednat a to objednavanie, je strasne...v pondelok pred 8 na cely tyzden...a tych miest je tam veru pomalo, bo vela sa radsej uz objednava telefonicky...ma svoj cennik, podla ktoreho sa riadi...zelam hodne stastia pri hladani toho praveho dr...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre