Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

monkap
20. apr 2009

bika: rodit budem v ZA ...

bika
21. apr 2009

monkap: aj ja sa chystám tu, prvý krát som bola spokojná, tak sa hádam nesklamem... držím palce, nech všetko dobre dopadne! 🙂

sandy16
22. apr 2009

čaute baby, aj ja by som rada pridala svoje skúsenosti. Tak ja som najprv chodila k Veselému a bola to moja najväčšia chyba v živote. Keď mi meškala menštruácia 2 týždne mi zisťoval či som tehotná a nakoniec keď som prišla s tým, že som už dostala, tak mi povedal, že som bola tehotná a že je to potrat!Zrazu! Potom po kyrete v žilinskej nemocnici som asi po piatich dňoch prišla za ním so strašnými bolesťami v podbruší. (Ako som sa neskôr dozvedela, bol to zápal maternice.) A on mi predpísal živočíšne uhlie lebo vraj to mám niečo s črevami. Sono samozrejme nemal, takže mi nerobil ani žiadne vyšetrenia. Po pár dňoch bolestiach tíšených len liekmi od bolesti som s povedala dosť. Prehlásila som sa k dr. Hartelovi. Je super a má aj milé sestričky. Keď som mu vyrozprávala o mojich problémoch skoro tomu nemohol uveriť. Vďaka Veselému som skončila na laparke, ktorú mi robil Hartel v Dolnom Kubíne - fakt super starostlivosť. Kým som tam ležala tak mi každý deň písal SMS že ako sa mám. Po tom zápale som mala zrastené vaječníky s vajíčkovodmi. Jednu stranu mi dal doporiadku. Tak teraz skúšame UIU v Heliose (tiež super prístup), aby sa zvýšila šanca na otehotnenie. Dúfam, že to vyjde...

kosska3003
22. apr 2009

sandy a ten Hartel ma kde ordinaciu lebo aj ja by som chcela dr zmenit diky

betyna8
27. apr 2009

bika ja som chodila k Veselemu a zdalo sa mi, že je už málo sustredený,dopletený a fakt podľa mňa aj stary na tuto pracu.Ked otvaral Paucin ordinaciu prehlasila som sa k nemu.Samozrejme sa ma pýtal Vesely vraj prečo to robim a že ešte budem ľutovať.Aj som sa ho pýtala, či nekončí,lebo som o tom počula a on sa dušoval,že to si len Paučin vymýšľa,aby mu odlákal pacientky, vraj naďalej bude denne robiť a bude mať lepšie vybavenú ordináciu.A to dobre vtedy vedel,že tomu tak nebude a svoje pacientky "predal" bez upozornenia.Vôbec neľutujem,že som od neho odišla....

sonya73
5. máj 2009

Ahojte dievcata
nemate niektora skusenosti s MuDr.Ficekom zo Ziliny.( v nemocnici) Mam ist k nemu uz o dva dni na sekciu a chcela by som vediet aky je ?

inci
5. máj 2009

sonya, dr. ficek je vyborny 🙂 vrelo ti odporucam. mne robil akutny cisarsky rez a tym padom mi zachranil maleho tomaska od najhorsieho....vraj je dobry operater. drzim palce a prajem ti bezproblemovy porod.
i.

evuska1231
14. máj 2009

ahojte, chcela by som sa spytat, ci tu nahodu nema niekto skusenosti s MUDr. Jezovou? objednala ma k nej kamaratka, ktora ma s nou dobre skusenosti, ale zaujimal by ma aj nazor ostatnch, dakujem 🙂

srdcko81
14. máj 2009

evuska 1231 ,nie náhodou Jezná?Lebo Jezovu nepoznám.

evuska1231
14. máj 2009

srdcko81 ano Jezna, pomylila som sa.

srdcko81
14. máj 2009

Tak k Jeznej chodím od začiatku a nemám s ňou problém.Ona je odborník,dokonca pomáha aj párom,ktoré nemúžu mať deti,spraví napr.aj spermiogram a čo je u mňa výhoda tak má vlastné sóno a to je super,pretože nemusíš ísť nikam inam objednávať sa a tak.Robí aj ručné vyšetrenie prsníkov,čo tiež nerobí každý gynekolók.Len sa trošku priprav ,lebo ona pôsobí tak ako chlap,vyzerá tak prísne ale ja som sa s ňou aj zasmiala.Je taká vysoká,má hrubý hlas,trošku pôsobí tak drsnejšie.Ale ja som s ňou spokojná.Podľa mňa je fajn ale napr.moja kamarátka na ňu nadáva,ale čo Ti poviem za svoj krátky život má už 4 gynekológa a najnovšie Lániho a už nadáva aj na neho.

evuska1231
14. máj 2009

srdcko81 dakujem velmi pekne, hned mam lepsi pocit ked viem ze niekto dalsi je s nou spokojny.

kacenka24
14. máj 2009

Ja som bola tiež u Jeznej a bola som s ňou spokojná. Poslal ma k nej môj teraz už bývalý gynekológ Dr. Láni, ktorý si nevedel dať so mnou rady. Mala som problém, s ktorým som za ním chodila niekoľko týždňov a skončilo to tak, že na mne nič nevidel a vyznelo to tak, že je to problém len v mojej hlave. Tak som si "vypýtala výmenný lístok", aby sa na mńa pozrel aj niekto iný. A čuduj sa svete táto Dr. hneď našla príčinu bolesti a naordinovala liečbu. Našťastie všetko dobre dopadlo a dostala som sa z toho. 😉

brmbolcek
15. máj 2009

ahojte ,, chodi niektora z vas ku medr. golskej ??? aky mate na nu nazor??

srdcko81
15. máj 2009

Brmbolcek,ja k nej síce nechodím,ale čo poznám tak veľa báb na ňu nadáva,ale tie čo nemajú problémy tak tie sú spokojné.Vieš ono je to tak,že každý doktor je dobrý pokiaľ nemáš problém a keď už máš nejaký problém a tvoj dr.ho nevie riešiť tak každý nadáva.Asi som Ti nepomohla.

brmbolcek
15. máj 2009

ahoj srdcko 🙂 ale pomohla si mi , potrebovala som pocut iba par nazorov a som rada ze si sa mi takto povenovala .... 😉 😉 🙂 🙂 dakujem ti...

dahra
15. máj 2009

Caute,
Golsku poznam, prihlasila som sa k nej, ked som sa sem pristahovala. Vlani 16.12. som bola prvykrat u nej na prehliadke, vysetrila ma, vsetko ok. Zliezla som z "kozy" a este sa ma pyta, kedy som bola naposledy na sono. Vravim, ze nikdy (moja gynekologicka ma nikdy nikam neposlala a to som chodila dost pravidelne na kontroly).
Opytala sa ma, aka som poistovna, nastastie som bola ta spravna a ona, ako povedala, mala som este narok na prehliadku. Tam som znovu vyliezla na kozu, pozrela ma zvnutra a prask. 8cm cysta na lavom vajecniku. 14.1. mi ju vyoperovali aj s celym vajecnikom, diagnostikovali endometriozu.
Neviem povedat ci som spokojna. Nasla mi cystu, ale keby som nebola ta "spravna" poistovna, neviem, co by sa so mnou stalo. Ja som nemala totiz ziadne bolesti ani nic. Asi by som si najblizsie mesiace chodila s tou ohavou v bruchu. Tolko odo mna.

brmbolcek
16. máj 2009

ano je to tak , vela robi ta poistovna pre lekarov ak si ta spravna tak preco nie.... ale ak si neni tak uz sa to neda atd,,,,, velmi zalezi od lekara v dnesnej dobe sa vytratila ta ludskost, ucta.....

pekne ranko

kamka17
16. máj 2009

čaute...no ono je to v dnešnej dobe hlavne o peniazoch...lekár by možno aj spravil, čo treba, len zadarmo nerobí dnes nik a pokiaľ jemu poisťovňa nepraplatí akýkoľvek zákrok, tak to robiť nebude...a ty ako pacient nie si pri tom celom systéme až taký doležitý...

brmbolcek
16. máj 2009

kamka plne s tebou suhlasim 😉 😀 😀

misi33
18. máj 2009

Ahojte.
Rada by som sa spytala na Mudr. Paučina a jeho sestru pri kt. sa da rodiť v Čadci. mate niektora nejaku skusenost. dakujem

wolfskinka
18. máj 2009

kukuk

no kde teba nenajdem kamka a brmbolcek ....
😀 😀 😀

strunka IP

brmbolcek
18. máj 2009

ale ale wolfiiii, normalne sa ti ma podarilo rozosmiat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ale aj ja som rada ze ta tu vidim mojaaaa 😉 😉 🙂 🙂

wolfskinka
18. máj 2009

brmbolcek ja som v tejto temicke uplne od zaciatku 😀 😀 😀

kamka17
18. máj 2009

no vieš wolfi...ja to tak zbežne kukám, že kam sa vedia zatúlať hviezdy z témičky helík...tak ma potom aj zaujímajú ich názory na iné veci, chápeeešš ???

wolfskinka
18. máj 2009

chapem ... taky tak uz aby bolo 16.00 a mozem ist domov

brmbolcek
18. máj 2009

aj ja som to iste co aj vy kocky moje..... 😀 😀 😀

bibb
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laurickak
23. máj 2009

misi33: na dr Paucina som pocula len same dobre ohlasy. Aj ja som jeho pacientka. Bol pri porode aj mojej kamaratke, ktorej vybavil aj epidural a nevedela si ho vynachvalit. Vsetko co jej robil jej vysvetlil, aj to preco to robi. Ani ju nenastrihoval, ked rodila. Len on chodieva sluzit len do Cadce. Len neviem, ci este berie pacientky do ambulancie.Treba sa ho opytat. Ak ho chces mat pri porode , musis sa s nim dopredu dohodnut, aby mal volno. Jeho sestra robi priamo v Cadci na oddeleni a na kamaratku bola poyriet po porode.Tiez mila a sikovna osobka. 🙂

laurickak
23. máj 2009

betyna8: presne to, co si opisovala, tak sa stalo aj mne osobne... Odhlasila som sa od Veseleho , koli sestre....strasne neprijemna zena, stale vazna, bez usmevu. A drza. Okrem toho, vesely ma liecil stale tym istym liekom, takze som sa stale vracala a stale som odchadzala s tym istym ...Zistila som teda, ze v Ziline novy doktor otvara ambulanciu, nepoznala som ho Prisiel z Ciech, kde robil 5 alebo 6 rokov. Dal mi listok na dokumentaciu, aby som zasla za veselym a odhlasila sa. No Vesely tam uz nebol, ale akysi druhy stary doktor. A tirez zacal sa ma vypytovat preco idem prec ku paucinovi,a zacal ho ohovarat, ze je mlady, neskuseny az mi to bolo protivne. Snazil sa ma odhovarat za kazdu cenu... az som to ukoncila a spytala sa, ze ci pozna toho pana doktora osobne. A on, ze nie..... Tak som mu povedala, ze nech teda nokoho neohovara, ked nepozna. Aj moje kamaratky, co sa prehlasili, mali podobne problemy aj s veselym. Ked som to povedala paucinovi, ten sa len smial....ake chyry o nom idu. Este mi povedal, ze sa vobec nenahneva, ked ostanem u veseleho 😀 Chodim k nemu a som maximalne spokojna, objednava sa na hodinu, ma sono, dostatok casu a hlavne, ze vyriesil konecne moj problem.
Takze keby som si mala vybrat bud hartel alebo paucin..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre