Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

mastulka
3. mar 2009

tak to dufam aj ja, lebo na tom teste sa mi objavili 2 // 😕

kikina666
4. mar 2009

mastulka .. no teda dobra spravicka testni 😵

kikina666
4. mar 2009

mastulka ty mas // ???????????????????? a top hovoris len tak ?????????????? boze gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmm

😵 😵 😵 😵 😵

kikina666
4. mar 2009

no ja stale nic 37.den a nic ... idem dnes na to vypisanie ziadosti na umele a poprosim dr. o utz

mastulka
4. mar 2009

dakujem kikinka... len aby to vsetko dobre dopadlo az do konca... 😀 potvrdil to uz aj druhy test tak zajtra budem volat doktorkovi, aby som sa mu pochvalila aku mam novinku... neviete ci mi to zistia u neho na pockanie? alebo to trva nejaku dobu?

kikina666
4. mar 2009

mastulka zoberu ti krv a vysledok krvi trva 1 den ... a potom pojdes na sono ked ta posle ...

ja som dnes bola v heliose .... popisem ti vysledok :

kikina666
4. mar 2009

asi takto to so mnou vyzera, zajtra bud budu velke revy alebo velke usmevy

ked sme tam prisli tak zacal, ze my sme jeho prvy pripad, co nevie kudy kam, ze uz na to ideme vselijako a nejde to a ze mame take dobre vysledky ako nikto u nich v heliose, ze mu stale vrtame v hlave ... a na to som mu povedala, ze neviem ci ho potesim, ale ze mi to meska 10 dni a vies co mi na to povedal, usmial sa a ze okamzite na utz tak som sa isla prezliect a urobil mi sono a nasadil mi hned utrogestan / na udrzanie tehotenstva, zobral krv na vsetky hormony na tehotenstvo, ziadost sme nevypisali, dal nam ju domov, ze ak sa to zajtra nepotvrdi tehotenstvo ze mame ju poslat vyplnenu postou ku nim a oni tam doplnia ostatne veci a poslu do poistovne ... vajecniky mam v poriadku, sliznicu maternice zvacsenu ... co je vraj velmi dobre, zlte teliesko tam bolo, co znamena ze ovulacia prebehla ... vraj vsetko tak ako ma byt ... bol zlaty stale sa na mna usmieval .. hovoril ze maju tu beznadejne pripady a vyjde im to, ze skratka on uz je v koncoch ze ma dojem pri mne ze si z neho robim srandu, ked mam otehotniet neotehotniem potom si otehotniem kedy sa mi zachce a potom potratim ... a potom povedal ze dufa, ze uz nebudem blbnut a tu ziadost zajtra roztrham ... ze by bol uz stastny keby nam to vyslo ...

drzte nam palce ....dakujemmm 😉

mastulka
4. mar 2009

no tak to drzim palce nech ti to vyjde... aby ste uz netrapili chudaka doktora 😀 😀

este raz strasne moc moc drzim palciaky 😅

kikina666
4. mar 2009

dakujem zajtra dam vediet a ak fakt som tehu tak mozeme chodit spolu kocikovat co ty na to a mozme si dat spicha aj v porodnici 😀 😀 😀 😀 😀

mastulka
4. mar 2009

no jasne, to by bolo super 😀 😀 😀 no a zajtra sem budem chodit od rana do vecera a kontrolovat ci si uz oznamila vysledok 😵

ale v tej porodnici by to bolo fajn, mat sa komu vystazovat,kto vie o com tocim 😵 moj manzel je zlaticko ale toto asi nikdy nepochopi 😀

kikina666
4. mar 2009

mastulka nemusis cely den, vysledok krvi bude az okolo 15,00

no to sa mozeme chodit stazovat aj niekde s vinou kde sa zmestime s bruchami 😀 😀 😀 😀 😀

ja to beriem ako hotovu vec a pritom neviem nic, dufajme ze zajtra to dobre dopadne

strunka
4. mar 2009

Ahojte kočky,
tada vy ma napinate 🙂 chodime cely den kukat co a ako... 😵
moc sa tešim že je to všetko na najlepšej ceste a zo srdca držime palčeky 😵

kikina666
4. mar 2009

strunka dakujeme ...mastulka je tutovka a ja to sa zajtra uvidi z krvnych testov ☹ som z toho dobre na nervy, tak sa pomodli za mna

strunka
4. mar 2009

a som zabudla:
šetrite sa, šetrite sa, šetrite sa

kikina666
4. mar 2009

strunka budem(e) sa snazit

strunka
4. mar 2009

jasne kikus, pmodlim vlastne za vas 😵 , ja verim že už ste dvaja 🙂 teda minimalne 😀

strunka
4. mar 2009

vidim že si zmenila foto, ja som tiež kedysi chodil na koniky aj sme chvilu jedneho mali, krasne zvieratka....

kikina666
4. mar 2009

strunka neblazni ak bude jedno budem stastna prestastna ... vo dve ani nedufam, to urcite nie, my v rodine nemame ziadne dvojicky takze nam to 😀 😀 😀 nehrozi 😀

strunka
4. mar 2009

ja som tak trosku najskor dufala ked sme cakali maleho lebo ocinov bratranec ma dvojicky ale zevraj sa to dedi po zene, takze nic, ale aj jedno je uplne fantasticke 🙂

kikina666
4. mar 2009

no stacilo by mi na zaciatok 😀 aj jedno , uvidime zajtra dnes bude tazka noc a zajtra tazky den

strunka
4. mar 2009

tak rychlučko do postele, nech už je zajtra 😀

mastulka
5. mar 2009

strunka dakujem velmi pekne, dnes budem nahanat doktora, ze sa mu chchem pochvalit co mam nove 🙂 teda uz mame 😀

oki kikina tak o tretej tu budem netrpezlivo cakat na vysledok, dufam, ze ti povie len tu najlepsiu spravu

a inak otcova mama je z dvojiciek a otcov otec ma sestry dvojicky... a ani moj otec ani jeho surodenci nemal nikto dvojicky.... tak je velka pravdepodobnost, ze to zdedim ja, moja sestra alebo sesternica 😎 sranda by bola keby vsetky tri 😅 😅 😅

kikina666
5. mar 2009

ahojte

mastulka tak drzim palce aby to boli dve 😵 baby som nemohla zaspat celu noc

matusik111
5. mar 2009

kikina, a tehotensky test si si robila?

mastulka
5. mar 2009

kikina tak to ti verim... som si robila test v stredu a v noci z utorka na stredu sa mi snivalo, ze su tam dve ciarky... som si uz nadavala, ze mi z toho uz pekne sibe 😀 a to sa mi asi to male snazilo povedat, ze predsa len je tam 🙂

kikina666
5. mar 2009

matusik nerobila ...

mastulka no tak mne z toho hrabe uz od vcera co mi to povedal, som bola vyrovnana s tym neuspesnym IVF a teraz toto z nicoho nic a ked to bude negativne tak zase budu revy

matusik111
5. mar 2009

kikina , drzim palce 😵 😵

kikina666
5. mar 2009

no dakujem dnes to fakt budem potrebovat ako sol

mastulka
5. mar 2009

hlavne treba mysliet pozitivne 😀 i ked nie vzdy sa to da... ale asi to fakt zabera...

kikina666
5. mar 2009

mastulka snazim sa co najpozitivnejsie ... ale je to strasne zlozita situacia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre