Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

strunka
6. mar 2009

Ahoj kiki 🙂
tak skus cervene vinko, teple sprchy alebo kupel, alebo pripadne preco ti ńepichnu vyvolavacku? malo by to neziaduce ucinky na dalsi postup?

kikina666
6. mar 2009

strunka mam tych hormonov v sebe napikovanych tak povedal ze s vyvolavackou pockame

strunka
8. mar 2009

no ahojcek,
tak ako kikina? uz mas?

kikina666
8. mar 2009

strunka ahoj ... nemam brucho ma pobolieva uz dlhsie ako keby som maôla dostat

ani si envies predstavit ako by som to uz potrebovala, uz ma to cele serie, najskor sa modlim aby to nedoslo a potom sa zase modlim aby doslo a stale dookola

a ty ako ak dostanem do 10.3. tak zacnem so stimulovanym cyklom ale ak nie tak sa to zase o mesiac posunie ... pri mojom stasti ... si mozes tipnut ako to skonci

strunka
8. mar 2009

ajoj 🙂
teda to je ale smola, a inak ti chodi presne? kto vie preco teraz nie a nie, no al eked ta pobolieva tak to hadam uz bude, nie? a popijas to vinko ? 😵
a neber to tak pesimisticky, si moj vzor ako sa nezdavat, tak dufaj v to najlepsie, naco a do niecoho pusat s tym ze to aj tak zle dopadne, nie? 😎

kikina666
9. mar 2009

strunka ...

no od toho druheho potratu mi to chodi vselijako a to je moj problem, potrebujem to nejako privolat do 2 dni ... do pekla ale ako ... brucho pobolieva a stale nic
vinko nepopijam, som prestala s alkoholom po tych 2 dnoch minuly tyzden, stacilo ... som sa rozhodla abstinovat a navyse uzivam teraz tie lieky na pecen .. tak to nechcem mixovat,

strunka ... vies co povedala moja mama ..... ze som smoliar od narodenia, ze jedine stastie co som mala bol mooj muz, ze lepsieho som si najst nemohla .... a zbytok fakt je to cele o smole, lepila sa mi na paty, uz by sa to mohlo zmenit

strunka
9. mar 2009

joooj moja,
hadam to nebude az take zle, kazdy ma lepsie a horsie obdobia, ber to tak ze ked si nasla muzika bolo to lepsie a teraz je to horsie, ale po kazdom zlom musi prist lepsie,nie? je len otazka casu kedy...
mne to tiez posledny rok dava zabrat, i ked som si myslela ze to bude najkrajsie obdobie v zivote, mat malicke a byt s nim doma, a ono je to vsetko zlozitejsie, sa niekedy citim ako 100rocna unavena zena, mame takeho betara, co nam neda spavat uz odmala, a este ked sa k tomu zacali pridavat choroby od minuleho marca ako jeho tak aj nase, dost zle to znasam, ked sme ok je to fajn ale aj tak stale pozeraz kde sa moze nakazit a tak, je to o drzku, som uz psych. unavena a este teraz idem o dva tyzdne na operaciu, teda dufam ze dovtedy zas neochoiem, lebo rada by som to mala cim skor za sebou a este ma nikdy neoperovali, tak mam zas stresy...akosi sa neiem naladit na tu pohodovu notu ako kedysi ked mi bolo nast 🙂

kikina666
9. mar 2009

strunka ... no musis sa pozbierat kvoli malemu ten ta potrebujem ... ja sa nemam zial kvoli komu pozbierat a ani to nie je v mojom pripade jednoduche ... ved sa trapim uz tak dlho ... keby som zostala tehotna hned by som mala iny pohlad na svet a keby bolo babetko zdrave .. hned by som bola taka ako predtym ... usmiata vesela, teraz som kopka nestastia, ktora dostava len rany od zivota

strunka
9. mar 2009

no zivot sa veru s nikym nemazna, ako sa vravi, len my si asi musime vybrat ako sa k tomu postavime, ja sa snazim prekonat svoje ustrachane vnutro, ani som sa nikdy tak ustrachono pedtym necitla , teda nie az tak, ale asi ma zmenila aj ta zodpovednost za maleho, beriem to podla mojho muzika prilis vazne... ale ked ja si nechcem potom nic vycitat ze som nieco zanedbala a tak,
a kedysi si pisala ze ak sa nepodari 3 pokus ze si adoptujete, plati to? ved tam by ste asi nemali mat problem, nie? netesis sa tak do buducna aj na adoptovane babetko? mozno by ti ta predstava zdvihla naladu, ved je kopec opustenych deticiek, som a tu minle zacitala do temy, kde pisu kocky co maju deticky v pestunskej a poviem ti, klobk dolu, niektore aj 3-4, a brali to tak super, mi to hned zdvihlo naladu, ked niekto moze tlko deti zvladat... 🙂

kikina666
9. mar 2009

strunka .... neviem ci moja epilepsia nie je problem pri adopcii .... dalsia komplikacia ale sa mam stretnut s tou kamoskou ohladom tej adopcie tento tyzden ... poobede urobim ten test a potom sa uvidi

strunka
9. mar 2009

aha, ale ved ked sa liecis a si pod kontrolou tak, by to mohli brat, ved muzik je zdravy, bude o male postarane aj keby najhorsie, ved davaju deti niekedy aj samej zene napr. nie? tak preco nie milujucemu par, kde je jeden % zdravy, ved kto dnes je upne zdravy? ja viem o tom ze aj schyzofrenici mavaju deti, a to je ok

kikina666
9. mar 2009

muz hej ten je zdravy ... no ved uvidime .. vies pri mojom stasti mam uz strach zo vsetkeho

strunka
9. mar 2009

ale neboj, treba dufat, ja vam straaasne moc drzim palce aby ste sa dockali ci uz tak alebo tak 🙂, hlavne treba optimizmus to je sice aj moj problem ale vravia ze verit je polovica uspechu 😵

kikina666
9. mar 2009

no ved ja som tak verila obidvom umelym oplodneniam a ako som dopadla

kikina666
9. mar 2009

baby zilincanky,
prosba na Vas kolegov 9/rocny syn ma leukemiu a potrebuje surne krv ... nechodite niektore darovat? je jedno aka krvna skupina oni ju zamenia za vhodnu, len aby bolo co najviac darcov ... chudiatko chlapcek,

kikina666
9. mar 2009

negativne, uz si chystam zadok na injekciu

kikina666
10. mar 2009

strunka negativne a uz mam pichnuty agolutin na vyvolanie a drz mi palce aby som to dostala koncom tyzdna aby mi plodne dni vysli na dovolenku

strunka
10. mar 2009

Ajojcek 🙂
ak drzime palce!!!! nech to klape 🙂
aj ja cakam o tyzden a dufam ze nebude meskat, lebo chcem mat operaciu za sebou, nech to netrva dlhsie ako treba lebo ma slak trafi....

kikina666
10. mar 2009

strunka ... no zda sa mi ze sa to spusta trosicku par kvapiek bolo ... takze ak sa spusti volam hned do heliosu a stihneme este do dovolenky ten stimulovany cyklus ... tak drz palce aby sa to spustilo

strunka
10. mar 2009

DRZIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM 😉 😵 😉

kikina666
10. mar 2009

volala som do heliosu ... tak ked sa to spusti poriadne tak 3.-7. den nabieham na clostilbegyt a cca okolo 22.3. idem na sono a tak nam to vychadza ze to stihame pred dovolenkou .... drzkajte palce ... len uz aby sa to spustilo normalne

ideme na to huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, uz len aby sa to roztieklo a cim skor ... aj dnes vecer

strunka
10. mar 2009

vidis ako dobre drzim palce 😀

pokracujem 😵

kikina666
10. mar 2009

no len pekne drz 😵 hadam ta sauna to dnes zlomi

strunka
11. mar 2009

No ako kiki? sauna zafungovala? zacinate pomaly? stihate?

kikina666
11. mar 2009

strunka ahoj, prd nezafungovala

bola som na tom sedeni ohladom adopciu ... uff to bolo informacii, zajtra alebo v piatok mi ta znama donesie ziadost o adopciu a potom pojdeme dalej ... je to nadlho pisania .. tak len tak skratka , postrupne budem pridavat info ako sme pokrocili dalej

strunka
12. mar 2009

Jeej ahojcek,
teda tak to drzim palce, nech sa to skonci s jedinym a to pozitivnym vysledkom, len sa pekne nedaj a vysvetli im, ze ty si ta nalepsia osoba na svete pre to malicke 🙂

kikina666
12. mar 2009

strunka ak vsetko pojde podla planu v piatok by sme mali mat doma ziadost a cez vikend ju vypiseme ... no pomaly dalej zajdes

strunka
13. mar 2009

no super, tak si odloz vypisovanie na vikend, predalen je dnes 13teho piatok 😉
tak stastnu ruku pri vypisovani 😵

kikina666
13. mar 2009

ahoj no zatial ho este nemam tam pojde ta moja kamoska ked ho bude mat tak mi zavola a skocim si ku nej pre to ..

mrcha nikde .. kurnik potrebujem to dostat

strunka
13. mar 2009

teda tomu fakt nechapem, ani po injekcii? ty si nejaka zacarovana 😉 aleo cakas na mna do nedele 😀 ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre