Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

lusina
27. jan 2009

kiki, hm, tak tomu už potom vôbec nerozumiem. 😕 všetko ok a mimi nikde. ale neboj teraz to výjde. 😉

nadenkaaa
27. jan 2009

nie nie tu v za je problem najst robotu v zdravotnictve hoci mam aj vysoku skolu,tak uz som uplne mimo zdravotnictva ale ak poviem pravdu strasne mi tie nase male deti z oddelenia chybaju-lebo teda aspon mne to davalo obrovsku energiu.no ale co uz je to dan za to ze som sa vydala a odstahovala do ZA 😒 ☹

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

šak si písala predtým, že Dr. popluhárova, že je nanič :( no a som ti len odpovedala, že preto hladám iného bo ja patrím ku nej a človek pokial neskúsi tak nezistí, bo ma tam kamoška odporučila, že je super a neviem čo :( chcem utiecť preč preč

nadenkaaa
27. jan 2009

no ale pozerala som aj toho lekara Pavcin alebo take nejake meno a ten sa mi zda neuveritelne mlady tak ja neviem

kikina666
27. jan 2009

jaj .. soni ja som tak vysokovana ze mi to nemysli ... prepac, ale teraz ma musite chapat ked mi hrabe

prestalo to

nadenka ak chces zenu skus este dr.golska alebo dr.jezna ale u nich som nikdy nebola takze neviem

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

nadenkaaa máš pravdu aj mna prekvapil, že je taký mladučký a ked som čítala jeho životopis tak mi to prišlo tak, že ten už ked sa narodila tak študoval 🙂))) moja mama mala dr. jeznú a že je v phode ona je niekde na solinkách myslím aj čo som čítala z fóra tak nik nepovedal na nu zlé slovo 🙂

nadenkaaa
27. jan 2009

no neviem ja by som sa asi hanbila pred takym mladym gynekologom

kikina666
27. jan 2009

sonike neviem, nepoznam ju len z pocutia viem ze je taka dr.
nadenkaa ... to nic nie je ... vies kolkych gyndosov som uz presla ja ???? pocas naseho pokusu o otehotnenie a vstekym tym co som si presla ... to ani zratat neda kolko ich bolo, ja to beriem takj, ze to musi byt a nezamyslam sa nad tym .. musis to brat tak, ze ti nechce zle ale chce ti pomoct

lusina
27. jan 2009

babule len k jeznej a golskej nechoďte. kolegyňa mala golsku a doslova od nej ušla a na jeznu som tiež nič dobre nepočula.

kikina666
27. jan 2009

no tisic ludi tisic chuti,ja chodim k hartelovi, ale u neho sa plati .. ale momentalne chodim do centra na umele oplodnenia do heliosu a tam je dr.gatova a dr. krajkovic a su uplne uzasni

nadenkaaa
27. jan 2009

no ved jasne asi som dost poznacena co clovek videl v praci a s akymi gynekologmi sa pocas praxe stretol aj ked nie na vlasnej kozi aj tak mi mnohokrat stacilo ja sa na to pozeram aj ako clovek od fachu ako sa hovori sustrove deti chodia bose 😉

lusina
27. jan 2009

na hartela som počula len samé chvály, že pri ten je dobrý, ale že drahý.ja mám dr.spišákovu a som zatiaľ spokojná, ale momentálne už pol roka chodim do heliosu ku dr.gaťovej.kiki máš pravdu, je super,že?

nadenkaaa
27. jan 2009

a ta dr.spisakova je odkial?

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

no a ked už toho pána božského nájdeš tak nemá ordináciu :D :D :D

kikina666
27. jan 2009

hej je super ja ju mas strasne rada ... bola celu stimulku ku mne straaaaaaaaaaasne mila a ked ma odoperovala po odbere vajicok tak sme jej s muzom dali velku kyticu ruzi a bola velmi stastna

nadenka presne tak, tu ti to moze jedno, tu chvilu to vydrzis a zatnes zuby .. ved je to len raz do roka prehliadka, a casom si zvyknes, ja uz prehliadku u dr. krajkovica, dr. gatove a hartela neberiem ani ako vysetrenie ... su zlati

lusina
27. jan 2009

dr. spišáková ma ordináciu v Rajici

s_o_n_i_k_e
27. jan 2009

keby aj kikina666 bola moja Dr. popluharova taká zlatá :( ale teda pri tom kvante žien :( som rada fakt že ma vyšetri a bežím prečo, šak len na recept som čakala skoro hodinu a ešte vydýchani vzduch

kikina666
27. jan 2009

no uz tu mam odvoz domov az do domu, takze idem papa zajtra a drzte sa a hlavne mne drzte palce, aby sa bobacikovia dobre uhniezdili a uz ma netrapili spineniim,

dakujem

papa

k

nadenkaaa
27. jan 2009

to je nejaka dedina alebo Rajec? ja som clovek neznaly tunajsich zemepisnych nazvov este 😉

nadenkaaa
27. jan 2009

drzim palce 🙂

matusik111
27. jan 2009

ahojte kocky, ja mam Golsku, .... je to jedina gynekol. ktoru som mala, tak vobec neviem porovnat. Tiez sa snazime o babo s manzelom, tak uvidim, aky bude mat pristup. Do teraz som tam isla akurat na rocnu prehliadku a to prebehlo v pohodicke.
Ak ma niekto zlu skusenost s nou, prosim, napiste mi preco 😉 aby som vedela, comu sa mam vyhybat .

zuzub
27. jan 2009

ahojte 🙂 nadenkaaa ja som mala predtým ženu Dr.Kabzanova, no teda ta mala zvlaštny prístup..... a tiež som hovorila, že k chlapovi nepôjdem, ale teraz keď som u Paučina som spokojná.

juja
27. jan 2009

ahojte, ja som chodila k Oravcovej... pokiaľ nemáš problém, tak bola v pohode ale od min. roku chodím aj ja k Hartelovi a zatiaľ sa mi páči (je dobrý diagnostik a skúsený odborník, len je strašný "workoholik") aj sestričky (niektoré) sú milé a jediné čo mi tam vadí, je dlhé čakanie (hlavne teraz keď som tehu a ajkeď som VIP musím čakať) ....chodí tam už naozaj strašne veľa žien a ešte stále berie nové pacientky...teraz kúpil aj 4D ultrazvuk a zháňa naň nejakého odborníka, lebo sám by to už neutiahol ...inak si myslím, že by mohol vziať nejakého škovného doktora, ktorý by tiež robil gyndu ako on, veď priestor na to má....no uvidíme a necháme sa prekvapiť.. 🙂
Ku Golskej chodí moja mamina (od úpného začiatku) a zatiaľ nemala žiadny problém a aj jedna moja kamoška k nej chodí a tá je tiež spokojná ....

kikina666
28. jan 2009

ahojte

sonike ahojte dobre rano, takze od vcera obeda okrem tych par kvapiek nic, ziadne spinenie, ziadne krvacanie 😵 , dnes mam 33.den cyklu 😵 , akurat ma boli v podbrusku ☹ a BT presne taka ista ako vcera vecer 37.3 a rano 36.8 ... nepohlo sa to ani o chlp akurat sa mi zase brucho v podbrusku zvacsilo, tak neviem ... no co dodat... drzte palce

baby ked som pozerala vitazne grafy tak tehulky maju teplotu nad 37, kedze si teplotu nemeriavam tak ani netusim ci ju vobec mavam taku vysoku, tak si spravte zaver .. ja sa tym teplotam moc nerozumiem

kikina666
28. jan 2009

sonike zacala som spinit ☹ 😠 silnejsie a BT bola 36.8 takze mam strach ze uz su to kramy, poslala som muza po test

s_o_n_i_k_e
28. jan 2009

to fakt? ☹ ojoj ale hádam to bude dobre držím ti palčeky!!!!!!!!

kikina666
28. jan 2009

no test negativny to spinenie zase prestalo, uz ma to serie je to ako na hojdacke hore dole, uz fakt neviem co si mam mysliet ... ale uz som sa psychicky pripravila ze to nevyslo, uvidime ci sa to spusti alebo nie poriadne a ked sa to bude len takto flakat tak v pondelok uvidime

s_o_n_i_k_e
28. jan 2009

hmm...a pondelok ideš k lekárke a už budeš presne vedieť? No teda, tak to ozaj musíš byť silná 🙂 ale držím moc moc palce nech to klapne

kikina666
28. jan 2009

sonike idem v pondelok na sono a na krv zavisi od toho co povie na sone a ake budu vysledky krvi poobede by som uz mala vediet vysledok a ak bude neg tak objedname dovolenku na lyzovacku ...

ja ti neviem co sa so mnou deje, zase to prestalo, uz treti den len chvilu spinim potom zase nic a stale dookola

s_o_n_i_k_e
28. jan 2009

možno je to tým, že tak na to myslíš a že to babatko moc chceš 🙂 no teda, tak to budem veľmi na teba myslieť aby to bolo ten pondelok poriadku 🙂 teraz cez víkend len vyložiť nožky a oddychovať 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre