Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

kikina666
6. feb 2009

sonike vydrz vsetko bude dobre, daj vediet ... nesmies stracat nadej , si zober kolko som sa uz ja natrapila a stale podstupujem vselijake vysetrenia a musim to zvladnut

s_o_n_i_k_e
6. feb 2009

no jasne čo mi iné ostáva, ale sa bojím :( a kamoška mi povedala že to aslo má zvyšené už asi 4roky ale že jej na to neprišli tak kašlala na to, ale ked som jej povedala že jej hrozí reumatická horučka a choroba obličiek a srdca tak sa uvedomila a že po skúške tam skočí :( no mi hovorila že ju bolia dosť klby tak bohvie či už jej to klby nenapadlo :( musíme byť silne 🙂

kikina666
6. feb 2009

sonike musis verit, pozri na mna ja mam epilepsiu a som stale na liekoch a cely zivot aj budem sice uz skoro nemavam zachvaty ale keby som vysadila lieky nedobre by to asi so mnou dopadlo, uz to beriem ako samozrejmost .... a skusam sa s tym sa pobit , to babetko za to stoji, nechcela by si vidiet v akom stave je moja pecienka, vies poviem ti jedno a v mojom pripade to plati "som natolko chora, nakolko sa citiim" ...

chodim k neurologicke ku kamaratke na kontroly na epi a hovorila ze epileptici ktori epilepsiu dostanu vo vyssom veku tak ako aj ja , ze skoncia povacsine na liekoch aj na nervy, lebo sa s tym nedokazu vyrovnat ze maju obmedzenia ... ja si tiez uvedomujem ze niektore veci nesmiem robit ked som sama doma .. si zober ze ja sa nemozem okupat vo vani pokial pri mne niekto neni, keby som dostala zachvat utopila by som sa ... a kopec dalsich veci ktore tu nebudem menovat lebo je ich fakt dost

ale cez to vsetko s podporou tej kamosky beriem moju chorobu tak, ze rano a vecer si dam lieky a tym to pre mna konci ... robim vsetko, lyzujem , korculujem, soferujem, bicyklujem, jazdim na koni ... skratka nepripustam si to ze som chora .. teraz som bola na predoperacnych vysetreniach pred odberom vajicok a sa ma dr. pytala ze ci mam nejake problemy zdravotne a ja jej na to ze som uplne zdrava, nic mi neni a pozrela do karty a ona na to, ze a ta epilepsia ... tak som sa usmiala a povedala jej ze epilepsia pre mna nie je choroba naucila som sa s nou zit a beriem ju ako samozrejmost

aj ked viem ze kombinacia epilepsia a tehotenstvo je dost narocna, ale bojujem a ak sa nam to podari budem bojovat aj pocas tehotenstva, viem ze to nebude lahke a aj tie lieky pre dietatko budu zaberak, ale som sa rozhodla ze to zvladneme a robim preto uplne vsetko

nesmies sa vzdat, musis zabojovat ...

s_o_n_i_k_e
6. feb 2009

:((( a to ako vo vyššiom veku? to epi je z úrazu alebo pádu? Teda, tak to je super 🙂) si u mna jednička 🙂)) normálne ked ma niekde pichne alebo zabolí sa bojím, či už to nie je reuma alebo tak ale tak musím fakt pozitívne myslieť 🙂))) joj ty si taká super 🙂)) šak nie jeden človek o mne hovorí, že som strašný negativista :(

kikina666
6. feb 2009

ja som dostala epi ked som mala 26 rokov ...

a to nehovorim o plastike kolena, to neberiem uz vobec ako handicap, aj ked to citim a po plastike lavej nohy a si to odniesla prava noha lebo som chodila dlho na barlach a potom dlho krivala, a na pravom kolene mam odtrhnute krizove vazivo , mam ortezy so zeleznou vystuzou, ale neriesim to, a tiez viem, ze to bude problem ked budem mat brusko budu ma tie kolena boliet .. ale za to babenko to boji, skratka si to nepripustam, moje telo je zlupmlovane ako keby som mala 50 rokov ale nepripustam si to a to je dolezite, denne mi to koleno vyskoci aj 3x ale idem lyzovat do alp, viem ze to bude riadny zabijak na tie moje kolena ale ja si z toho tazku hlavu nerobim a nasledkom tych 3 operacii kolena sa mi odstiepil kusok kosti a mam po tym kolenom hrcu a dost velku sice neboli ale vraj je to odstiepena kost ale ze nema vyznam to otvarat len tak , ked mi budu robit to druhe koleno tak potom si dam urobit aj tu hrcu, nech mi ju odtial vyberu

takze si povedz ze ja som sialenec, sice extremny .. zase tak to nemusis brat ale s nadhladom sa to snaz brat a bude vsetko ok

anchsunamunn
20. feb 2009

V Rajci je gynekologicka Spišáková a nie je to bohviečo.Ked si chce nejaka žena vziať od nej kartu a ísť k inému gynekologovi,ona ju nikomu nechce dat,ze to musi ostat u nej.Je to pravda?Chcela by som aj ja od nej odísť.

kikina666
20. feb 2009

anchsunamunn ... ona ti ju neda ale jej oznamis ze rusis s nou zmluvu a ona je povinna zo zakona dat tvoju kartu gynekologovi, ku ktoremu prejdes .... tak to funguje, ja som tiez menila gynekologa a viem to presne, ze moj novy gynekolog si vyziadal moju kartu ... tak sa nemusis bat ze ti ju neda, ked ti ju priamo neda do ruky, ale zo zakona ju musi posunut nastavajucemu osetrujucemu lekarovi ...

lussynka
26. feb 2009

Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať, ak niektorá chodíte k MUDr. Hartelovi, aký je a aké sú v súčasnosti u neho poplatky. Ďakujem moc. Neviem sa totiž rozhodnúť ku komu si mám dať kartu...

kikina666
26. feb 2009

lussynka .. uz si nepamatam ake su u neho poplatky ale ma strasne vela pacientiek a myslim ze za kazde vysetrenie berie min 200 sk ... ak nie 300 aby sa mu to dobre ratalo 10 euro a este si musis k nemu zaplatit aj clenske 1500 na rok, a az potom ta vysetri a za kazde vysetrenie sa plati ... a ma tam strasne vela ludi ... bola som s nim spokojna, kym to rozbiehal, ale teraz rozmyslam ze od neho odidem, lebo aj za obycajny odber krvi kde to mas zadarmo platis neviem ci nie 5 euro, len za to, ze ti sestricka zoberie krv .... skratka na vsetko ma nenormalne ceny ...

mastulka
26. feb 2009

ahojte kočky

ja chodim k hartelovi ale zatial som spokojna... sice je drahy ale zase si dava zalezat i ked je tam vela pacientek... v decembri som bola na krv a nic som neplatila, a s tym objednavanim... je fakt, ze objednavaju az tak o tri - styri mesiace, ale ak je to surne, tak ta niekde vopchaju, ja som tam bola minuly tyzden, o mesiac zase a hned mi dali termin aj na jun, som mu oznamila, ze chceme s manzelom babo, tak ak dovtedy neotehotniem tak zacne so mnou nieco robit... 🙂 takze tak, zatial som spokojna

kikina666
26. feb 2009

ahoj mastulka ja som tiez s nim spokojna je precizny to je pravda, ale tie cakacie doby ... to je strasne a aj ked sa objednas na urcitu hodinu aj tak tam cakas dalsie dve a ja som myslela krv na tt za to sa plati. Nas odporucil do heliosu na umele oplodnenie aj ked nemame ziadny problem a tam je to super, ako hlavneho gynekologa mam jeho ale chodime do toho sanatoria do MT a tam su taki zlatucki doktori , ze uvazujem ze sa dam prelozit tam, ak ma zoberu

neviem ako ty ale ja k hartelovi chodim uz roky, ale predtym nebol taky vsetko na rychlo, pred par rokmi sa venoval pacientkam ovela viac, teraz mam z neho pocit, ze rychlo rychlo aby ich stihol co najviac a co najviac zarobil

hartel je zlatucky,dobry a precizny a hlavne ma ludsky pristup a je mily a ma aj velmi dobre vybavenu ordinaciu, jedine co ma odradzaju tie peniaze, nie kazdy ma na to aby si to mohol dovolit dat tolke peniaze, ked budes u neho niekedy sediet pozri si cennik kolko pyta za vypisanie tehotenskej knizky a starostlivost pocas tehotenstva a to si este vsetky sona platis navyse ... posledne to bolo suma cez 8000 co som tam bola a u normalneho lekara to mas zadarmo .... a v dnesnej dobe kazda koruna dobra, ja som bola 1.5 roka nezamestnana takze ja som bola nutena riesit aj takuto otazku

a mam zlu skusenost po potrate ma hartel zobral na laparoskopicku operaciu, objednal ma a potom mi 7x prelozil termin operacie v priebehu 4 mesiacov lebo vzdy si tam miesto mna dal niekoho ineho, to som uz salela a ked ma konecne zobral tak som isla do kubina, tam bolo oddelenie milucke, vsetko super aj starostlivost, sestricky fakt zlatucke, z toho som bola milo prekvapena, ale zase ma stav po potrate umiestnil na novorodenencke oddelenie medzi stastne mamicky, tak som tam 3 dni prerevala, to sa mi zdalo trosku nevhodne z jeho strany a pritom babu co isla so mnou zo ziliny na operaciu jeho pacientku taku starsiu pani dali na gynekologiu, z psychickeho hladiska to nebolo bohvieco, dat zenu ktora ma vytuzene babetko a pride on umiestnit na novorodencnecke kde si mamicky ukazuju babetka chvalia sa nimi a ja som tam bola ako kopka nestastia a navyse po tej operacii sa mi to cele zapalilo a on odisiel na dovolenku na 2 tyzdne a nakoniec mi zapalene zahnisane brucho po laparoskopii liecili na chirurgii, ale cez to vsetko som s nim spokojna

jedna kocka ma tiez s nim zlu skusenost doklepal jej porod cisarskym rezom a museli to po nom napravovat chirurgovia ... takze na jednej strane je dobry ale na druhej strane to zacina flakat

teraz chodiim do martina do heliosu k dr. krajkovicovi a k dr.gatovej a ak sa mi podari otehotniet tak urcite sa necham prelozit ku nim ak ma zoberu , nie ze by som hartelovi nedoverovala ... on je velmi dobry gynekolog, ale ...

strunka
26. feb 2009

Ahojte, som objavila tuto temu tak sa pridam 🙂
v prvom rade kikina obdivujem ta a zo srdca zelam aby ten maj, lasky cas bol pre vas ten pravy 😵

ja som od nejakych 17r. chodila ku dr.Golskej, a ked ma opakovane liecila na moje problemy tou istou mastickou dostupnou aj bez receptu, a spolu s tym pristupom, jednoducho ma mamina popohnala odist nakolko sa v liekoch trochu vyzna a vie ze je milion inych moznosti na liecbu, ist k inemu lekarovy, tak som prestupila k dr.Zacharovy, ktory je v pohode, srandicky, pristup ma fajn, pomohol mi , preliecil ma, myslim ze sa vzorne stara, ta horsia sestricka uz je prec ostala len ta fajn 🙂, len naozaj tie cakacie doby ma zabijaju aj celkovy ten system objednavania, prist rano este po tme pomaly pred siestou aby sa clovek vobec zapisal a potom tam sediet aj tak niekolko hodin... teda zvladam to vacsinou bez komentara, ale ked uz mam maleho nie je to take jednoduche ako predtym, no a nakoniec ked som bola tehotna chodila som na rizikovu k dr, Kianickovy, ktory bol super, nemozem povedat krive slovo, pomohol mi, dal ma hned hospitalizovat, ked som sa zacala otvarat a som rada lebo som prodila az v 39 tyzdni takze malicky je v poriadku a teraz prebral ordinaciu po dr.Golskom, tak idem k nemu, ma bohate skusenosti, stale sa zaujima o novinky, mozno nema az take vybavenie, ale sona robi na zel. poliklinike sam, robil rizikovu poradnu, ak by nam Pan Božko dozicil druhe babo bola by som spokojna keby sa o nas staral

mastulka
27. feb 2009

Kikina: som rada, ze si mi toto vsetko napisala, lebo som len pristahovana do ziliny a co som vtedy vyzvedala, ze kam sa dat, tak mi nebolo povedanych moc moznosti, je fakt ze je dost drahy a ked je zena bez prace tak to je samozrejme, ze to nema vyznam chodit k nemu... inak strasne ta obdivujem a drzim palce...

este s tym objednavanim, ja to teraz robim tak, ze ked som objednana napr. na 13.00 hod. tak si tam zavolam, o tej 12ej ze ci sa to nepoposuvalo a oni ma daju do poradia, a ked sa blizim na radu tak mi zavolaju... aspon takto to zatial riesim...

strunka: tento dr. Kianicka je kde? v ziline?

kikina666
27. feb 2009

strunka, mastulka ahojte ... dufam, ze som Vam svojimi nazormi pomohla ...
Hartel je super ... ale a ...
V heliose je to super, a necaka sa tam, presne ta zoberu na hodinu, minule sa nam stalo ze sme meskali 4 minuty a uz sa zhanal dr. po nas, ze kde sme .. fakt zlaty perfektny .... boli sme tam na vsetkych testoch protilatky na spermie, na placentu, genetiku, trailwashtest, trombozu ... a blablabla a potom sme boli 2x na inseminacii ... zial nevyslo a potom prislo 1.umele a s tym spojene trapenia a operacia, 1x embryotransfer po umelom a potom kryoebmryotransfer a tiez nevyslo a potom som otehotnela sama ale zial zase potratila no a teraz sme boli v januari na druhom umelom a vlozili mi 2 deticky ale ani jedno sa neudrzalo ... tak chceme v maji ist na dalsie ... no je to trapenie aj psychicke aj fyzicke ... 3.5 roka som na vselijakych moznych hormonoch pred umelymi som si pichala injekcie do brucha na stimulaciu, mam za sebou 5 operacii ... a navyse aj financne nas to uz vyslo na viac ako 100000 .... ale za to miminko to stoji, naco su nam peniaze ked si nemame co dat do detskej izby

takze asi tak ... moj pribeh, baby drzim vam palce, aby ste nikdy taketo trapenia nemuseli zazivat

strunka a tebe drzim palceky, aby to dobre dopadlo a inac mas krasneho Simonka ...

😵 😵 😵 aj ja by som takeho uz chcela a mozno uz si aj zasluzila , ale zial nie je vsetko take jednoduche ako sa zda, aj ked sme s manzelom uplne v poriadku obidvaja ...

baby drzte sa a sem tam napiste nech si mozem nieco precitat

mastulka
27. feb 2009

kikina. ako to tak citam ostavam v soku a zatial mozem stastna prestastna... urcite si zasluzite s manzelom noveho obyvatela izbicky, strasne silno budem drzat palceky aby to bolo co najskor

inci
27. feb 2009

ahojte,
kikina, klobuk dole ako to vsetko zvladas....strasne ti drzim palce, aby ten treti pokus bol upesny.
aj my sme chodili pred dvoma rokmi do heliosu. 2,5 roka sme sa snazili a v heliku hned prvy pokus IUI bol uspesny. no a teraz som otehotnela uplne necakane a prirodzenou cestou.....
ale k teme. ja chodim k dr. veselmu. ale uz tam robi dr. jamriska z helisou. sono robia len vo stvrtok a uplne iny dr tusim matusek....ja by som najradsej chodila k takemu doktorovi, ktory by to zvladol vsetko v jednom 🙂
uvazovala som aj o hartelovi ale presne take infosky mam od kamosiek ako pisala kikina. jednak, ze sa plati dost vela ale hlavne, ze to uz nestiha tak ako kedysi, ma vela pacientok....
poradte mi nejakeho dobreho gynekologa, kt. sa specializuje na rizikove tehotentava, ma v ordinacii sono a necaka sa u neho pol dna....
dakujem a pekny vikend vsetkym.

strunka
27. feb 2009

ahojte 🙂
mastulka ano je v ziline, niekde na solinkach no v najblizsej dobe sa ma stahovat tak ti mozem dat cislo, mal to aj vo vecerniku, ze teraz berie nove pacientky 041/7635485
inci, akurat som pisala hore ze kianicka ma novu ordinaciu, on robil v nemocke rizikovu poradnu, uz je na dvochodku ale prebral ordinaciu sukromnu a teraz berie pacietky, zial sono vlastne zatial nema, ale ako ho poznam urcite na tom pracuje 🙂, ale sona robi, pokial viem on sam na zeleznicnej poliklinike

kikina666
27. feb 2009

mastulka dik snad to konecne vyjde, uplne uzasne by to bolo keby to vyslo same do toho maja a nemusela som ist na dalsie umele oplodnenie, lebo je to dost velky zaberak pre organizmus, neviem ci o tom nieco viete ale su to najskor soky z prebytku hormonov a potom soky ze nemas hormony ... no skratka organizmus od soku k soku

inci ... s gynekologmi v ziline je to katastrafa vsetci dobri usli do ciech ... a ti co su dobri ti su vytazeni do zblaznenia ... hartel je svatlym prikladom, teraz to neriesim lebo chodim do martina, ale ak sa nam podari otehotniet tak rozhodne sa budem silou mocou hrabat do martina ku krajkovicovi ... alebo budem chodit k hartelovi a kontrolne vysetrenia aj v martine ... pre istotu po tych 2 potratoch uz nebudem nic riskovat ... ale to je hudba buducnosti, dufam, ze nie vzdialenej ale je.

takze babenky pekny vikend, ja idem nieco polyzovat do vratnej, nech sa doma nenudim ...

zelmirka1
27. feb 2009

ahojte
ja sa vratim k povodnej teme...chodila som ku Medovarskemu roky ale velmi sa zmenil, zacal byt dost neprijemny a a arogantny, sice si myslim ze je dobry odbornik ale to spravanie bolo fakt desne...zmenila som k Lanimu a som spokojna.
Inak drzim palce kikina, viem ze chces svoje babetko a neuvazovala si o adopcii ? Ja mam dve priatelky ktore sa tiez velmi natrapili a dnes maju obe dve krasne deticky ktore si zobrali rovno z porodnice a su velmi stastne. Viem ake je narocne IFV,mam nieco za sebou, dostala som dokonca hyperstimulacny syndrom a davali ma dokopy v BA, bolo to hrozne. A peknu lyzovacku prajem.

kikina666
27. feb 2009

zelmirka ...no rozmyslali, este tento pokus a ked to nevyjde tak to ideme zacat hned vybavovat .. stale dufam, ked sme obidvaja v poriadku ze snad nam to vyjde 😵 😵 😵 😵 😵 a ked nie tak maj to isti ...

tajomstvo .... pssssssssttt meskaaaaaaaaaaaa mi to ale to moze byt este aj zbytkom tych hormonov po IVF ...

😵 😵 😵 😵 😵

luly3
28. feb 2009

kiki naška som ta 😝 😉
čítam čítam same litánie tu píšeš 😀 😀 😀 😀
tajomstvo prezradím v stimulke 😝 😝 😝 😝 😝 😝 ,
to preto lebo nám si to nepovedala 😝 , tak 😀

kikuš ešte raz príjemne chatovanie 😀 a vnedelu
kuki kuk OK 😕 😕 😕 😅

kacenka24
28. feb 2009

Ahojte.
Ja som si tiež prešla viacerými gynekológmi, kým sa mi podario otehotnieť. Najskôr to bol Fulla, kde som patrila podľa obvodu, tam som bola prvý a aj posledný krát. Potom Medovarský, ktorý mal otrasný prístup a nakoniec som skončila u Lániho, od ktorého som taktiež hneď po pôrode odišla. Mám na neho veľmi ťažké srdce, kvôli tomu, čo sa stalo mojej dcérke. Ale to je iný príbeh.
Čo sa týka samotného otehotnenia, zverila som sa do opatery Dr. E. Jonáša a podľa jeho výpočtov sa mi podarilo počať. Dokonca sme si vybrali aj pohlavie, aké sme chceli mať 🙂.

kikina666
1. mar 2009

luly ... ty potvora

kikina666
3. mar 2009

no baby kde je kto ???

mastulka
3. mar 2009

ja som tu 😀

kikina666
3. mar 2009

ahoj mastulka

mastulka
3. mar 2009

Ahojky, ako teda? minule si tu pisala, ze mrska meska... dufam, ze neprisla 😖

kikina666
3. mar 2009

mastulka neprisla zatial .... dnes je 36.den tak uvidime, ale zacinaju ma pobolievat prsia tak sa uvidi

mastulka
3. mar 2009

joj bodaj by neprisla.... mne mala prist ten piatok a zatial stale nic, a to chodila vzdy presne na den, prip. skor ale nikdy nie neskor

strunka
3. mar 2009

Ahojte dievčata,
tak čitam že su tu meškania, tak veľmi držim palce nech su 9 mesačne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre