Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

mimi
21. mar 2007

cubatour,dr.Babjak ma naozaj vztah ku gynekologii,je mily,ochotny atd...
Takze este stale uvazujes o Martine? 🙂

cubatour
21. mar 2007

mimi ano uvazujem.. k nemu pojdem na uzv najblizsie 25.aprila na muzikove meninky 😉 chodim k nemu, lebo ma tam moj dr. poslal - on totiz nema u seba v ordinke uzv. No a ked tam budem, tak sa ho mozem opytat, ale aj tak je to skoro, ved to este len budem - 13 ci 14tt 😒 takze neviem.. ale vies, kto mi zaruci, ze naozaj aj pri porode bude, ked si ho zajednam.. ani neviem, ako sa to zajednava alebo tak. No a dalsia vec je lekar pri porode a potom ostatnaa starostlivost - sestricky. Na to som pocula desne veci .. 😔

mimi
21. mar 2007

to je pravda,zavisi aj od sestriciek.Ja som rodila cisarskym a na JISke boli vsetky sestricky super!!neviem ako je to na porodnej sale 😒
vacsinou si chvalia Martin,tak neviem.Kedze som lezala skoro cely cas v nemocnici,tak som si aj dajako zvykla na ten personal a myslim,ze aj oni na mna 😀 Ale rada by som skusila aj MArtin,ked je taky ospevovany 🙂
Ku ktoreme gynekologovi chodis?

cubatour
21. mar 2007

k veselemu a ty? 🙂

mimi
21. mar 2007

k sudekovi 🙂

pepu
21. mar 2007

Mimi a ako hodnotis Laniho?Mas s nim nejaku skusenost?

cubatour
13. apr 2007

ahojte, chcela som sa opytat, ci ste nahodou niektora neboli na uzv na zeleznicnej poliklinike v ziline?

dudasik
18. apr 2007

Dievcata,takye som tu opat.
Objednala som sa na rady kociek u Dr. Hartela,objednali ma sice az na jun, povedala som si teda,ze ved to ubehne rychlo.
Lenze teraz mam dost silne bolesti a pre pokoj dusi by som chcela navstivit gynekologa co najskor. A teraz radte.
Hartel mi inac vyhovoval aj z casoveho hladiska, ordinuje do 18, to je super.
Citaj,ze ten Babjak je fajn, kde on sidli. Povedzte mi viac o nom.
On asi nie je sukromnik vsak? ordinuje len doobeda? Dakujem moc.
Poradte aj inych ak poznate. Dakujem

staluxie
19. apr 2007

ahojte...ja som tu novacik,ale o tom nic. len mam take cudne stavy posledne dni, rada by som absolvovala poriadne vysetrenie,mala fajneho lekara,ktoremu by som doverovala,lebo uz dlhsie rozmyslam,ze teda ten moj no neviem neviem..no a teraz som sa docitala tu na neho nejaku kritiku. ja som unho bola sice len raz,ale take vselijake dojmy potom som mala z neho,velmi ma nevysetroval a celkovo... no... ale sa chcem spytat,ake presne skusenosti mate vy s Mudr.Fulom..ja som pocula nanho fajn reci,preto som k nemu sla,ale odvtedy som tam nebola a uz to bude rok a by som chcela ist na preventivku pred letom ale uz asi ani nie k nemu...tak sa orientujem. A ten Hartel-som len take fajne chyry nanho pocula...

adelav
20. apr 2007

Ahoj Dudasik, Dr.Babjak je vemi fajn, staral sa o mna posledne 4 mesiace tehotenstva. On ale tusim nema svoju ordinaciu, je lekarom na oddelení v nemocnici na zenskom na prvom poschodi. Aj som pri nom rodila, bol zlaty a trpezlivy.
Inac chodim k Dr. Medovarskemu. Ten je velmi svojsky, niekedy velmi prijemny, inokedy pravy opak. Ale to je len moj pocit.

dudasik
2. máj 2007

Takze som zase postupila, nikto ma nechcel vziat po zaneprazdnenost, ale dopocula som sa este o nejakom doktorovi Zacharovi, co sidli na ul. Milcu.
Neviete o nom viac? Co a ako, ci ma sono a tak?
Dakujem

jana21
2. máj 2007

Ahoj Dudasik. K Zacharovi chodila moja mamina, vraj je výborný, ale sedíš v čakárni celý deň.
Inak, moje sestry odrodili obe deti pri Kyjaničkovi, je vraj super, a perfektne zašíva po pôrode. Aj ja som rozhodnutá pre neho pri pôrode. O Martine som ani neuvažovala, fakt, keď moje sestry majú dobré skúsenosti tu v Žiline.

nadina
3. jún 2007

Pekny dnicek vsetkym :o)

chcem Vas poprosit o radu. Videla som pred casom na webe, ze Mudr.Hartel ma svoju webovu stranku, ale zial, neviem ju najst. Mozno bola zrusena? Nachadzam sa v zahranici a potrebovala by som sa objednat, bud telefonicky/cislo som nasla, alebo mailom. Ak viete niekto nazov tej stranky, tak vopred velka vdaka,
Nadina

vava
3. jún 2007

Ahoj Nadin,

Hartel nema www stranku, iba mail konto : gynekolgia@stonline.sk alebo gyn.hartel@stonline.sk
Obidva maily si checkuje kazdy den, tak sa skus objednat. Teraz som bola u neho a pocula som sestricku, ze objednava novu pacientku az na polovicu augusta. Tak ti drzim palce 🙂

kutina
3. jún 2007

nadina - ja chodím tiež k dr. hartelovi, som s ním veľmi spokojná - horiše je to tam so sestričkami, tie sú 3 krát príjemné neni ☹ , už sa dokonca na najbližšej poradni čo je v stredu chystám aj otvoriť ústa....
pokiaľ nemáš problémy , tak to objednanie môže tvrať aj 2 mesiace, pokiaľ ťa však niečo trápi, tak by som to v tom maily otvorene spomenula...určite urobí všetko preto, aby ťa pozrel, ak by to malo byť niečo vážne

nadina
3. jún 2007

Ahojte zienky,

velmi pekne dakujem za kontakty a rychle odpovede :o) Idem tam hned napisat. Medzicasom sa mi podarilo najst aj webovu stranku Mudr.Hartela, ale "vygooglit" sa veru nedala.
Dufam, ze sa mi podari ku nemu dostat na jul, kedze to moze trvat aj dlhsie, ako pisete...ale urcite to skusim. Idem sa objednat ku nemu prvy x...

Este stranka, ak niekomu pomoze : http://www.gynekology.szm.sk/kontakt_sk.htm
Prajem pekny vecer vsetkym,
Nadina

vava
4. jún 2007

Ahoj Nadin,

fiiiiha, netusila som vobec, ze ma stranku. Ja som sa ho pytala este na zaciatku, ked som tam bola prvy krat (asi rok a pol dozadu) a tvrdil, ze nema. Tak ma to potesilo - dik za rozsirenie obzorov 🙂
Drzim ti palce, aby sa ti podarilo najst najskorsi termin !

Vava

kutina
4. jún 2007

Nadin - diki za stránku 🙂

nadina
4. jún 2007

Ahojte zienky,

tak som dnes pisala, aj volala, ale...
pan doktor nebol v ordinacii. Neviem,
ci vzdy vybavuju jeho mailovu postu len sestricky,
ale ta, co tam bola ma len odbila na august,
telefonicky aj mailom...
Uff, je to zle, pretoze ja budem na SK v iny termin,
kedy volne vraj uz nemaju.
No neviem, velmi mi na to zalezalo...kedze som pocula same dobre referencie na pana doktora.
Pytala som si aj skorsi termin za priplatok,
ako je to mozne v niektorych ambulanciach, ale vraj sa neda.
Ak mi budete este vediet nieco poradit,
budem rada.
Najviac ma trapi, ze k doktorovi Hartelovi sa moj mail ani len nedostal,
dovolat sa mu neda, je dobre strazeny sestrickami,
tak neviem.... 😖
Dik za kazdy napad...

nataliasarron
11. júl 2008

Ahojte 😉
chcela by som Vas poprosit 😉 snazila som sa poslat mail dr.Hartelovi a ani jedna z tych mailovych adries, ktore ste tu spominali nie je funkcna. Prosim Vas viete mi niektora dat spravny mail 😵
Velmi pekne dakujeeeem 😵

nataliasarron
11. júl 2008

no co zilincanky 😉 viete mi niektora poradit? dakujeeeem 😵

bibianna
12. júl 2008

ak chceš, môžem ti naň zohnať telefónne číslo.

bibianna
12. júl 2008

čo viem, tak teraz majú asi dovolenku.

princess007
15. júl 2008

Ahojte. Mate niektora z vas za gynekologicku Dr. Popluharovu? Aka je? 🙂

princess007
15. júl 2008

Halooo 🙂 Nikto?

smejka
15. júl 2008

princess ja k nej chodim...je prijemna ....nemusis sa nicoho bat...ani tam necakas a berie iba podla objednavky....no dla mojich info neberie nove pacientky

princess007
16. júl 2008

No ja tam tiez chodim. No bola som tam len par krat a aj to pri tej, co ju zastupuje. No tiez si myslim, ze je dobra.. Len ma zaujimali aj ine nazory. Lebo som na nu raz pocula aj nieco zle.. Neviem preco.. Ze je necitliva ci co. Mne sa to zatial nestalo. Bola vzdy v pohode.

smejka
16. júl 2008

princess prave mne sa zda citliva....teda co som mala predtym gynekologicku ta bola pri vysetrreniach necitliva

princess007
16. júl 2008

No ja som mala zatial len tuto, tak neviem posudit... A ona je aj gynekolog-porodnik, ze?

smejka
17. júl 2008

princess ano....dlhe roky robila v za nemocnici na gynekologii...potom si otvorila tuto amb

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre