Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

vessana
27. feb 2012

@fifitko25 aj Hartel je dobrá voľba, len sa mi nepáčilo, že sa platí uňho naozaj za všetko, aj za to, čo by mala platiť poisťovňa . Ja som zvažovala aj jeho, ale toto sa mi moc nepáčilo. Preto som sa pýtala Paučina na to , ako to funguje u neho a vraj sa doplaca len za to, čo nehradí poisťovňa vôbec alebo len čiastočne.

fifitko25
27. feb 2012

@vessana tak je to súkromný Lekár, takze treba počítať s poplatkami. No stále mi viac stojí za to, mat kvalitného lekára a byt v dobrých rukách, lebo zdravie sa neda zaplatiť ničím 😉 a musím uznat, že ked teda aj platím, starajú sa o mňa super 😉 žiadne odbytie medzi dverami a kysle tvare dôležitých sestriciek 😉

vessana
27. feb 2012

@fifitko25 to je samozrejme. ja si tiež rada priplatím za kvalitnejšie vyšetrenia a individuálny prístup. a keď cítim sa pri doktorovi dobre. veď tu aj ostatné ženy písali, že máme asi najlepších gynekológov-Hartel a Paučin- v Žiline 😉

vavenecka
28. feb 2012

@vessana tak to ti nepoviem,či je proti umelému oplodneniu,na toto som sa ho nepýtala...ale ak má žena problém s cyklom,neovuluje a podobne,tak jej určite nepovie,že veď uvidíme,čo bude o rok,dva...a pri prehliadke o farároch nepadlo ani slovo 😠 takže na toto ti neviem odpovedať,ja tam chodím hlavne preto,lebo som ho spoznala už predtým ako otvorili túto ambulanciu a keď som počula,že tam ordinuje on,bola som rozhodnutá

makula41
18. aug 2013

Ahoj , chcem zmenu , chodím dr. Popluhárovej , ale vôbec mi nevyhovuje spôsob objednávania , čakacia doba na prevetívku 2 mesiace 😖 , poraďte mi prosím niekoho . Ďakujem

sasa227
18. aug 2013

Aj ja mam Popluharovu a som max spokojna vobec tak dlho necakam.

makula41
19. aug 2013

@sasa227 No ja som jej volala začiatkom augusta a objednala ma až na október a ked náhodou mám nejaký problém tak možno do týždňa , aj keď som ochotná si priplatiť

danusskaaa
19. aug 2013

ja mam dr. Paucina a som maximálne spokojna! vstupná prehliadka je za 34e a potom sa platia len bezne veci /zrkadla/ pri preventívkach. Antikoncepčná poradna stojí ročne 17e. to su vsetky poplatky. ostatné /foto babatka, dvd babatka atd/ si normalne platíte ako vsade, ale vobec to nie je drahé ako sa to tu opisuje. Mne to za to stoji, lebo ho beriem ako velkeho odbornika, ktory sa do práce vyzná a kedze je aj pri porodoch tak je to o to lepsie. vybavenie novunke, cistucke a vsetko sa da u neho absolvovat /prehliedky tehuliek kazdy tyzden na prietoky pred porodom a iné/ kedze sa ku nemu objednáva nikdy som viac ako 10min. necakala-moze sa stat sklz ked príde niekto urgentne, ale to je asi vsade. som s pristupom i milým porozprávaním sa velmi spokojna a nemenila by som za nic!

makula41
20. aug 2013

A môžem sa spýtať , či je tá možnosť , že máš nejaký problém , prídeš bez objednania - vybavia ťa ? a platíš keď si mimo poradia ? a napr. tie zrkadlá pri preventívke koľko stoja a je to to jediné čo si pri prehliadke doplácaš ? ja už deti neplánujem / už mám dve / tak hlavne sa mi jedná o prevenciu . ďakujem za odpoveď .

sofia1129
26. aug 2013

kočky prosím vas poradte- ktorý je lepsí Hartel alebo Paučin? Kolko sa u ktorého platí, čakacie doby a prístup k pacientke. Mam nejake zdravotne problemy a v buducnosti by som chcela aby bolo moje babo v dobrých rukách, neviem sa rozhodnut ku komu je lepšie ist - dakujem za odpvoede

simrada
27. aug 2013

@makula41 pokiaľ viem, tak naozaj súrne veci vybavuje bez objednania, ale musíš prísť hneď ráno na 7:00, vtedy má vyhradený čas, potom sa začnú hrnúť objednané pacientky a keď sú tam tehotné, tak tie majú prednosť. Ja som u ňho nečakala viac ako 30min. a nedá sa objednať mimo poradia za poplatky-len ak máš veľký problém, stačí prísť. Ak chceš byť vyšetrená mimo poradia, musíš volať a sestra Ti dá termín- inak na prevnciu som dostala termín až o 2mesiace, kvôli tehotným. Dá sa aj objednaťz mimo ordinačných hodín.-poobede, ale s poplatkom. Pri preventívke som neplatila nič, ani za zrkadlo, len keď som mala výtoky. Ja chodim k nemu už 3,5roka a som spokojná s prístupom jeho sestry aj doktora. Dobrý je aj Hartel, ale je neskutočne drahý...

simrada
27. aug 2013

@sofia1129 Hartela osobne nepoznam, len od počutia známych. Chodím k Paučinovi...podľa mňa, obaja sú dobrý, ale Hartel má vysoké polatky za všetko a obaja majú veľa tehotných pacientiek. Neviem, či H. ešte berie, ale P. istú dobu neprijímal nové pacientky do svojej ambulancie. Viem len čakacie doby u P. - na prevenciu cca 2mesiace, akútne problémy ihneď, v čakárni max. 30min. zdržania a spolupracuje s Babjakom z nemocnice..

makula41
28. aug 2013

@simrada ďakujem za odpoveď , to môžem zostať aj tam kde som , išlo mi hlavne o čakaciu dobu napr. na prevetívku

luulaa
13. mar 2014

ahojte, nemozem uz citat tie chvaly na Hartela. mne ho tiez kamosky vychvalili a ze je velky odbornik, dala som sa nahovorit. hned 50 eur rocne clenske, za odber krvi 15 eur, atd. prisla som neskor k nemu ako tehotna bez akychkolvek problemov, nechcela som sono vysetrenie, lebo som bola este len na zaciatku 5 tt od menzesu teda v podstate len
3 tt. doktor mi povedal ze to musime pozriet, samozrejme vnutornym sonom, nic tam nevidel tak mi tam dobre zatlacil aj zvrchu rukou pritlacil az som vykrikla, ze to boli. potom ako som prisla domov a sla na vecko sa objavila krv, hned som volala do ambulancie, ze chcem hovorit s doktorom. sestricka mi len povedala, ze tam ma klientku a nemoze mi ho dat k telefonu a ze to sa po vysetreniach bezne stava! ze ak sa rozkrvacam viac mam ist do nemocnice. samozrejme ze sa to spustilo omnoho viac letela som do nemocnice, odtial mu volali, on blbec im este zahlasil ze mam mimomaternicove tehotenstvo a oni sa chceli toho aj drzat a chceli mi odobrat vajecnik.nakoniec sa rozhodli pockat do druheho dna a to som v noci uplne potratila a rano mala cistenie. potom som sa dozvedela nanho veci, ze predtym pracoval v cechach a kolegovia su radi ze odtial vypadol, lebo tam narobil take prusery na zenach ze az. len v ziline sa uchytil, ale hlavna vec ze nema pristup do nemocnice v Žiline ale musi sa ist rodit do Kubina, lebo tam ma zalozenu s dvoma lekarmi s.r.o. a jedine tam moze rodit. a tie poplatky co sa u neho platia v ordinacii su nepochopitelne, lebo ma zmluvy s poistovnami, takze mu to preplacaju aj poistovne aj pacientky, ktore si myslia ako dobre sa o nich stara. a on si navymysla diagnozy len aby ste cvakali. ale to by som este dlho pisala. ja som stastna ze som od neho odisla!

shelinuska
12. júl 2014

V žiline určitre Jezná... Má aj sexuologickú poradňu.. Z mojich skúsenosti jednoznačne odporúčam... Ordináciu má na Hlinách, kúsok od zastávky Rudnayova. Len viem, že je problém sa k nej dostať.

evittam
12. júl 2014

Ahojte. Tak ja chodím k MUDr. Lánimu a som maximálne spokojná. Viem, že ešte berie pacientky. Starostlivosť je perfektná, môžeš sa objednať na hodinu, ak máš problém mu zavoláš a povie ti či prísť alebo ako.

jenn7
15. nov 2014

Ahojte dievcata, zhanam gynekologicku pre neter, jej podmienka je, ze to musi byt vylucne zena 😀 , nuz, ma to byt jej prva navsteva, tak chapem, ze chlapa sa hanbi 🙂 🙂 zatial som tu postrehla len Popluharovu a Jeznu.....ktoru odporucite viac? Vdaka

ketrin30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ketrin30
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkaticha
22. jan 2015

pokial viem, onkomarkery sa vyšetruju len pri určitých diagnózach a nie všetci lekári ich môžu ordinovať.. Si si istá, že by ti ich iný gynekológ vyšetril???
Za seba môžem povedať len to najlepšie a rovnako som riešila závažný problém.. hm..často je to aj o pacientovi a jeho predstave🙂)

trnovcova1979
14. jan 2016

@evittam lebo k nemu nikto normálny nechodí. všetky normálne ženy, čo chcú donosiť deti odtiaľ ušli. sono vie používať max.do 12.týždňa, potom posiela do nemocnice. UTZ mi spravil tak, že som do večera potratila a išla na čistenie. som rada, že už ho nikdy neuvidím.

evittam
15. jan 2016

@trnovcova1979 Prepáč, ale to je tvoja skúsenosť. Ja tu nikoho neurážam, tak buď taká dobrá odpusti si to aj ty - si predstav som úplne normálna a aj zo pár mojich kamarátok čo k nemu chodíme. Donosila som pri ňom dve úplne zdravé a krásne deti, sono mi spravil hocikedy som chcela. Čiže nie je pravda, že robí len do 12.tt A som s ním max.spokojná.
Poviem to takto ak by si chodila k inému lekárovi, ktorý ti spraví sono a potratíš tak je to tiež u teba úplný blbec a podobne - a to chápem ale to je všetko. Mohlo sa ti to stať aj u iného lekára.

isabella15
22. feb 2016

@trnovcova1979 ja som.bola u Laniho len na konzultacii a hned ma zinkasoval 15 euro , a mal tam na policke celu vystavku liekov a hned na konzultacii ma prehovaral na nadstandard cytologiu co ma absolutne odradilo. Velmi zly dojem. Hned som.odisla.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre