Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

mastulka
5. mar 2009

tak to ti verim, ale snad pani priroda sa konecne posnazila aj sama... ved uz by bolo na case, nie? pocuj som kvoli tebe nervozna ako keby som cakala ja na tie vysledky 😵

kikina666
5. mar 2009

mastulka no bolo by na case po tolkych rokoch a trapeniach ... mi hovor ja mam uz zaludocne krce ani neviem kedy zavolaju a dnes sa to vlecie, najblizsich 6.5 hodiny bude iny zaberak

mastulka
5. mar 2009

neboj nejako to zvladnes, treba si najst nejaku zabavku a rychlo to ubehne, ja mam prace vyse hlavy ale taaaaaak sa mi nechce, radsej by som sla hned na krv

kikina666
5. mar 2009

mastulka ty to mas tutovku .... test pozitivny

mastulka
5. mar 2009

no to dufam, najradsej by som to vsetkym vykricala od radosti... len sme sa s drahym dohodli, ze az ked to lekar potvrdi... len neviem ako to zakryjem ked ideme v sobotu na oslavu kamosov 30ky, ze nechcem pit 😖

kikina666
5. mar 2009

mastulka velmi jednoducho ... ze uzivas antibiotika ... alebo tam chodte autom a ty soferuj ... a mas to

mastulka
5. mar 2009

no autom nepojdeme lebo to je asi o tri baraky dalej 🙂 ale tie antibiotika by sli 😉

kikina666
5. mar 2009

no vidis ... vyhovor sa na antibiotika a mas pokoj

mastulka
5. mar 2009

dufam, ze len nezacnu rypat ci to nahodou nie je kvoli niecomu inemu, akoby to nasi znami nejako vycitili 😒

kikina666
5. mar 2009

mastulka nech rypu ... povedz im ze mas nejakeho bacila napr. staphylococa aureusa ten sa lieci antibiotikami a ani nikoho nebozkavaj aby si ho nenakazila a mas pokoj .... tomu ver

mastulka
5. mar 2009

pockaj vsak to si budem musiet zapisat, taky tazky nazov 😀 ozaj a cistou nahodou ti este nevolali? 😨

kikina666
5. mar 2009

to je bacil v hrdle ktory zostava po nevyliecenej chripke alebo angine a liecia ho antibiotikami, neni ho vidiet

este nevolali ... sa mi trasu ruky

mastulka
5. mar 2009

a to ako poznas takyto virus... teda myslim presne ten nazov... pracujes v tej sfere, ci ta to len zaujima 🙂

neboj drzim ti vsetky palce co mam

kikina666
5. mar 2009

ano ja som to mala

mastulka
5. mar 2009

aj tak si dobra, mne tieto latinske nazvy nejdu, aj ked som sa musela latinu ucit 4 roky, nic z toho neviem...

strunka
5. mar 2009

Ahojte 🙂
kikina ako? drzime palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mastulka
5. mar 2009

ahoj strunka, ja tiez cakam, este nic nepisala.... 😖 dufam, ze pride s dobrymi spravami

strunka
5. mar 2009

tušim som na tom ako matsulka aj ja a bojim aj za teba 🙂

kikina666
5. mar 2009

baby stale nic neviem ... nevolaju, hned ako zavolaju dam vediet .. som na pokraji psychickeho zrutenia a predinfarktoveho stavu s hysterickymi zachvatmi ..

strunka
5. mar 2009

hlavu hore sak uz len chvilka 😉

kikina666
5. mar 2009

no baby volala som tam nemozu najst moje vysledky

strunka
5. mar 2009

no to snaď ani nie je pravda, to sa ako može stať?

kikina666
5. mar 2009

strunka .. jednoducho na posrateho aj hajzel spadne

strunka
5. mar 2009

Teda, je mi to luto, akurat som nasla tvoj prispevok v inej teme ☹
moc moc luto, ale ja verim tak ako pisali baby, asi ta prava fazulka estelen pride, ved ked ste obaja v poriadku, musi sa to raz podarit, pan Božko ma proste taky plan že to ešte trochu odložil, ja tiež verim že ma s nami teda teraz hlavne so mnou svoje plany a zatial sa mi s odstupom casu vzdy potvrdilo, ze vsetko zle je na nieco dobre, len to hned vtedy nechapeme

kikina666
5. mar 2009

strunka .. prava fazulka no to by ma zaujimalo kedy lebo ma uz takto trapia 3.5 roka a jeden den som tehotna druhy den nie ... stale dookola ... ja uz fakt nevladzem

strunka
5. mar 2009

tak je najvyssi cas dat si pauzu, zamerat sa na nieco ine, napriklad dom, zahradu, dovolenku, pracu, kamaradov, koniky, a neviem co este, casto citam ze ked sa na to uz par tak nesustredi, tak to pride samo, ja viem ze sa to lahko pise a strasne zle robi, ja som v inej situacii ale predsa takej, snazim sa nemysliet na to ako som chora a cakam ako dopadne operacia a tak robim hoc co aby som na to nemyslela a hlavne na to co ak to nie je v poriadku, co maly potom... chce to vela sil a nejde to stale, ale treba skusit vsetko, ved este nemas tolko rokov, este je cas, moja svokra nemohla tehotniet 7 rokov a potom hups tri po sebe 🙂

mastulka
5. mar 2009

ahojte, no to mi je luto co tu citam... suhlasim so strunkou, asi sa treba zamerat na nieco ine... mozno to je predsa len pravda, ze ked clovek strasne chce tak prave vtedy sa to nestane... neviem preco to tak je, ale verim, ze to raz urcite vyjde... musi!

kikina666
5. mar 2009

baby dakujem vam za drzanie palcov ... z celeho srdca a hlaven ze ste ma podporovali aj vdaka vam som to zvladla

strunka
5. mar 2009

kiki kedykoľvek 😵 , človek keď sa podeli o starosti a trapenie, tak sa to nesie trošku ľahšie.
ja Ta obdivujem, si veeeelka bojovnicka, tak sa pekne vyspinkaj a zajtra to už bude hadam lepsie a potom stale viac a viac. drzkaj sa

kikina666
6. mar 2009

ahojte baby ... dakujem vam vsetkym za podporu, velmi ste mi pomohli, sama by som to nezvladla ....ako sa citim no dost blbo, boli ma hlava, boli ma ucho a potrebujem surne dostat mrchu .... neviete ako na to ????

sme sa s dr. dohodli na tom stimulovanom cykle ... to sa uziva 3-7.den cyklu clostilbegyt od 10.dna sa 4 dni chodi na utz a pozoruje ako rastie folikul a ked je dost velky tak sa pichne pregnyl na dozretie vajicka a potom sa uziva utrogestan na udrzanie tehotenstva ... a 28.3. ideme na tu dovolenku, tak potrebujem aby sme tie sona stihli dovtedy aj s tym pregnylom ... tak mi poslite mrchu lebo sa zblaznim ked sa aj toto bude tahat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre