Poznáte dobrého gynekológa v Žiline?

grandy
2. mar 2007

Mile Žilinčanky,
viete o nejakom dobrom gynekológovi v meste? Ak máte o niekom dobré referencie,príp. vlastné skúsenosti, budem rada ak sa s nimi podelíte.
😉

kamka17
22. júl 2010

@s_o_n_i_k_e dik 😉 😉
no Paučin práve v Ca robí pôrodníka, tu v Za má len ambulanciu
a k Medovarskému som chodila aj ja, on mi viacmenej odporučil aj helios, ale som rada, že som od neho preč, lebo tak či tak by som teraz musela chodiť na soná a vyšetrenia po inýách doktoroch, lebo on u seba nemá absolútne nič...

s_o_n_i_k_e
22. júl 2010

@kamka17 no no to máš pravdu lebo švagrina chodí kade tade :( ale najlepšie bolo ked bola objednaná na sono a povedala že ide ale vtedy na dovolenku ale on len povedal, že sa to meniť nedá a odišiel s nejakou známou tak chuderka sestrička si len tak povzdychla, že s tými chlapmi je to ťažké :( tak povedala, že ak sa to stane ešte raz, že berie kartu a ide preč

kamka17
22. júl 2010

@s_o_n_i_k_e no veru, pri ňom si sestrička užije, mám s tým skúsenosti...a po pár negatívnych som sa tiež rozhodla ísť preč a to mi kartu dala len sestrička, on sa so mnou ani nebavil...a ani mi to nechýbalo 😅 😀 😅

s_o_n_i_k_e
22. júl 2010

@kamka17 najlepšie bolo ked som bola oproti v ordinácií a išiel taký mocný chlapisko so sádrou na nohe a ledva sa tackal a som sa smiala, že chudáčisko a potom som zistila, že to je ten medovarsky, ja som si myslela, čo mi švagrina hovorila, že chodí na motorke, že mi prišiel, som si ho predstavovala ako michala z ružovej ordinácie :D :D

kamka17
22. júl 2010

@s_o_n_i_k_e no tak on by v tej ordinácii riadne prečnieval 😀 😀

lyduska1
30. júl 2010

Ahoj,ja viem,ze je uz riadne neskoro na ozvatie sa,ale chodim ku Karisnej a je uzasna!!!!! s Golskou sa to neda vobec porovnat.Perfektna,ohladuplna,poradi,proste super.

teuflerin
30. júl 2010

@lyduska1 suuuhlasim s tebou 🙂)))) je to uplne o inom🙂

krtica11
11. aug 2010

ja sa pripajam k tejto teme mam velmi zle skusenosti s dok.Fullom som rada že som od neho preč . Teraz chodim do sukr.ambul.dok.Hartela a som max spokojna je pravda že sa všetko plati ale zatial sa to da.

kajsicka
20. sep 2010

Ahojte baby, ja som si tiež užila svoje. Najskôr som chodila k Lanimu,ale zdal sa mi byť dosť arogantný. Po prvom tehotenstve som zmenila gynekológa, prešla som k Fullovi.Na prehliadku raz za rok úplne stačí. Lenže zas som sa odhodlala na ďalšie tehotenstvo a bác dvojičky 🙂 U Fullu bolo samozrejme stále všetko v poriadku, lenže ako dvojičkovskú mamičku ma musel poslať na rizikovú amb..A keď som tam prišla, tak ten zlatý doktor Babjak sa len za hlavu chytal. Žiadne vyšetrenia, žiadne podrobné sono a ešte som sa aj otvárala v 20.týždni!!!Tak len doktorovi Babjakovi vďačím za to, že urobil všetko preto, aby zachránil moje babenky. Jasné, že som si to potom odležala do konca v nemocnici, ale čo už. Inác v nemocnici je super doktorka Miška Kalafúsová, nikto ste je zatial nespomenuli, a tiež fajn je doktor Ficek.Za ten čas (14 týždňov ☹ ), čo som tam ležala ich poznám všetkých.Ale najväčšia škoda je, že Dr.Babjak nemá svoju ambulanciu, lebo tiež si momentálne hľadám nového gynekológa.

baguette
21. sep 2010

@kajsicka jednoznačne Paučin. Chodila som k Lanymu, ale tamto bolo otraaasne, potom k Veselemu, ale ten mas liečil stale liekmi čo nemohli zohnat v lekarni, zevraj sa davno nevyrabaju. az ked ho tam zastupoval asi pred 3rokmi taky mladučky doktor.a to bol ten paučin. potešilo ma, že si itvoril v žiline ambulanciu a hneď som sa tam presunula. som velmií spokojna a nenenila BY SOM

kajsicka
21. sep 2010

@baguette Určite to zvážim,ďakujem velmi za radu.Ahojky

dahra
25. sep 2010

@bukvickaaa - u golskej mam presne taku istu skusenost - o babo sme sa snazili rok a pol, potom mi nasla cystu na vajecniku- ten mi vybrali aj s nou, bac endomestrioza. Na vlastnu past som sla do heliosu, tam zistili mm, ze ma 100% tvarovo zlych spermii. Po tomto vsetkom, ked som jej oznamila, ze idem na IVF, povedala, ze je priskoro 😕 Tak sa jej pytam ci mam pockat, kym mi narastie cysta aj na tom druhom a tak. Nakoniec som otehotnela cez IVF 2 a pol roka od zaciatku snazenia. Inak neviem, na co chcela cakat, ked uz tiez davno nemam 20.

katkabg
25. sep 2010

@kajsicka ... Nadherne babatka mas 😅 😅

kajsicka
25. sep 2010

Ďakujem 🙂

katkabg
25. sep 2010

@kajsicka neni zac 😀

martina963
28. sep 2010

Ahojte, vie mi niekto dať reakciu na dr. Jamriška ? A kedy resp. v ktoré dni mám k nemu ísť, aby som tam stretla jeho a nie Veselého. ďakujem 😉

s_o_n_i_k_e
4. okt 2010

@teuflerin
@lyduska1
- súhlasím s Vami na milion % nedá sa to porovnať 🙂) aj komunikácia aj prístup úplne na inej úrovni 😉

s_o_n_i_k_e
4. okt 2010

@kajsicka presne, presne, ja som tiež riešila Dr. Babjaka, ale že nemá vlastnu ambulanciu a tiež počúvam na neho len dobré 🙂)) a môžem vedieť, že v ktorom tt sa ti maličké narodili?

solinkarka
4. okt 2010

ahjote..chodi tu niekto k Medovarskemu alebo ste poculi na neho aky je?? dakujem 🙂

solinkarka
4. okt 2010

@teuflerin ahoj 😀

avalsorim
5. okt 2010

Ahojte a čo hovoríte na Dr. Hvizdákovú? Má niekto s ňou skúsenosť?

kajsicka
5. okt 2010

Ahojkaj s_o_n_i_k_e, gratulujem a držím palčeky, aby všetko dobre dopadlo. Hlavne sa musíš šetriť a veľa oddychovať, lebo aj sa Ti môže zdať, že všetko je v pohode, ale dvojičky dajú organizmu riadne zabrať....... Bambuľky sa mi narodili v 38. týždni a to ti poviem, tie posledné dni už boli utrpenie božie ☹ .Už som bola ako tuleň 🙂 Celý človek ma bolel, ale to možno bolo aj tým, že som dlho ležala v nemocnici.Od 20.týždňa som sa otvárala. Tak sa neboj, tvoja švagrinka si určite poleží, a ešte niečo vydržia pokope. Hlavne, aby poctivo ležala. Ja som teda chodila len do jedálne, na WC a do sprchy, takže za deň som chodila možno len 2 hod. ani to nie. A ozaj, nech si pýta od primára povolenie, aby mohli návštevy chodiť ku nej na izbu. A čo sa týka toho novorodeneckého oddelenia, pred šiestimi rokmi, keď sa mi narodila prvá dcéra, tiež bola na novorodeneckej JIS a vedľa v boxe ležal chlapček, ktorý, keď sa narodil vážil 600g.A vtedy, keď sme tam boli my, mal už 2500g. Takže asi majú vybavenie aj pre takého prípady. Teraz, keď sa mi narodili baby, boli len na oddelení pre novorodencov s nízkou pôrodnou hmotnosťou, to je na 2.poschodí.

tessinka
22. okt 2010

@martina963 , ja som mala dr. Jamrišku pri pôrode, vyskytol sa problém a lekár pri pôrode zavolal na pomoc dr. Jamrišku - a vďačím im za veľa. Takže odborník je určite veľmi dobrý.

tessinka
22. okt 2010

@solinkarka , chodila som 2 roky k dr. Medovarskému a odišla som od neho. Nemal v ambulancii nič, a mal zastaralý spôsob objednávania - pri akútnom probléme sa nedalo k nemu dostať a dobýjanie sa na zoznam zavčas ráno, tak to teda nie.Telefonicky to tiež bol problém. Ale najmä sm nemala pocit, že nemá prehľad o svojich pacientkach, chýbal mi u neho taký individuálny prístup, a keď mi raz povedal, že som tehotná, a nebola som, tak som radšej odišla. Teraz som už niekoľko rokov u dr. Hartela, tu som veľmi spokojná, až u neho sa veľa vecí posunulo dopredu, je dôsledný, má indiviuálny prístup, tohto odporúčam.

marta123
26. nov 2010

ahojte.potrebovala by som poradit.dnes som chcela ist na preventivku ku svojmu gyn. kianickovi na hlinyVI
a zistila som,ze tam nema ambulanciu.neviete nahodou,kde sidli?

solinkarka
26. nov 2010

@marta123 neviem veru ja chodim do nemocky 😒

teuflerin
20. dec 2010

@marta123 sidli hned vedla restauracie NIRRTI, byvale milano..je tam lekaren a na poschodi ma novu ambulanciu....

dahra
28. jan 2011

Ahojte,
je nejaky gynekolog v ZA, co ma v ordinacii vybavenie - utz, sono, atd. a berie (za poplatok) na jednorazove utz-sono vysetrenie aj pacientky, co nie su jeho? Dakujem.

lusina
28. jan 2011

@dahra Ahoj, áno, vola sa Mudr.Paučin a sedi oproti Mirage, nad cestovkou globtour.
číslo do ambulancie je:5626313 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre