Poznáte dobrého gynekológa z Banskej Bystrice?

muska22
14. apr 2008

Baby - tehulky, viete mi poradiť nejakého dobrého gynekológa - pôrodníka v Banskej Bystrici?
Chceme s priateľom bábo a preto chcem zmeniť gynekológa, ktorý by sa o mňa staral od začiatku.

lucka0122
14. apr 2008

dr.vodecky je dobry...a ku komu chodis?

adka12
15. apr 2008

Ja chodím k Španielkovi, ale ten nemá žiadne vybavenie v ordinácii 😒

adka12
15. apr 2008

baby naozaj neviete poradiť?

danulik
15. apr 2008

muska - a chces rodit v BB?
ja odporucam dr. Kamodovu - je strasne zlata, super pristup.. ordinuje v NovaMed-e (pondelok a stvrtok), ale je zo ZV, tam aj "rodi" 😉
inac, je dost dolezite, aby mal gynekolog v ordinacii sono a nemusel ta objednavat inde..

azuzi
15. apr 2008

muska ja tiez chodim k Spanielkovi ale k voli tomu ze tam ordinuje Babic, a ten mi teraz hned na zaciatku neodporucal ist do BB, aby som radsej ostala v Brezne, bola som v BB dva krat na pohotovosti u dr.Trsku a bol vtedy dost nervozny, somral ze ich je tam malo. Ja som z Brezna a idem rodit teraz tu aj ked 1x som bola v BB. Uz chodim k primarovi Tauferovi a rozpravala som sa s manzelkou mojho muza z BB co rodila tu v Brezne a bola velmi spokojna. 😉 😉 .
Asi som Ti velmi neulahcila tvoje rozhodovanie. 😒 .

adka12
15. apr 2008

Danulík a berie pacientky nové?
Ja som chodila ku Kočajdovej ale strašný prístup, tak som iodišla. Táto je mladá?

danulik
15. apr 2008

ano, je mlada a berie nove pacientky.. ja som predtym chodila k Fruhwaldovi (ci ako sa to pise), ale on odisiel a ona robi namiesto neho.. je fakt mila 😉

adka12
16. apr 2008

Už som sa objednala k tej doktorke, tak dúfam, že je fakt taká super ako hovoríte.
My chceme mimi, tak mením doktora kvoli tomu, aby ma riadne vyšetril a sledoval ma už pred tehotenstvom.
Danulik a ako často k nej chodíš, keď si tehotná. Musíš sa objednávať alebo máš prednosť?

danulik
16. apr 2008

adka - ja som na PN, takze musim chodit kazde 2 tyzdne.. neobjednavam sa, len si ma vzdy sestricka zapise do kalendara na urcitu hodinu 😉 cez tu tetu na informaciach sa to neda, lebo ma plne aj mesiac - dva dopredu..
na kedy si objednana?

sandrika
17. apr 2008

babenky máte niektorá číslo na Dr Komadovú? Ja by som po pôrode chcela chodiť k nej , lebo sao mna počas tehotenstva ani môj Dr a ani samotný primár ku ktorému som chodila tiež vôbec nestarali.... 😒

danulik
17. apr 2008

sandri, poslem ti do IP

mimibb
2. nov 2010

Ahojte mohli by ste mi prosim vas poradit? Idem sa stahovat do bb, som v 19 tyzdni tehotenstva a vobec ani len netusim akeho gyn.-porodnika si mam najist...vobec neviem ci je lepsia zena alebo muz...doteraz som chodila a chodim k zene...lenze v tehotenstve a hlavne v zime jazdit 120km za dr sa mi veru nechce...dakujem za pomoc 🙂

katuska26
3. nov 2010

@mimibb ahoj Fruhwald alebo Vodecký sú super, Fruhwald má aj 4d ultrazvuk, alebo k nemu sa chodí ak máš záujem o to... A pôrodník?Za výber pôrodníka sa u nás platí 232,50€ 😠
a môžeš si vybrať z týchto:
http://www.nspbb.sk/index.php/nemocnica/kliniky...
Ja osobne to nechám asi na náhodu, tie peniaze sa mi zídu na iné veci.... 😉 a chodím k Vodeckému.. 🙂

mimibb
3. nov 2010

@katuska26 dakujem za info 😉

rhodosbb
6. nov 2010

ja chodim k fruhwaldovi, ordinaciu ma v radvani a som s nim velmi spokojna 🙂

dona123
10. nov 2011

Ahojte chcem zmeniť lekára máte niektora skusenosti s doktorom Milanom Urbanim ma ordinaciu na Hornej ulici.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre