Poznáte dobrého gynekológa z Považskej Bystrice?

soldi
4. jan 2010

hladam dobreho gynekologa v oblasti pb a za, vie mi niektora dat odporucanie?

soldi
autor
4. jan 2010

tuto temu som zalozila, lebo som tu ziadnu podobnu nenasla. jej zymslom by malo byt, aby sme sa my zeny podelili so skusenostami ohaldom nasich doktorov. lebo najst dobreho gynekologa, je celkom tazke. ja zhanam uz pomerne dlho, ale hanbim sa kazdej kamaratky pytat, ze akeho ma dokyho a ci je dobry. lebo pokial nie je problem. tak je kazdy dobry 🙂

tak ak mi niektora z vas je poradit dobreho dokyho v okoli povazskej bystrici a ziliny, prosim, napiste mi 🙂 dakujem moc. 🙂

majkal
4. jan 2010

ahojky,

dobra temicka 🙂 ... ja mam taky isty problem ... tiez chcem zmenit doktora, po 10-ich rokoch. Bol dobry a v pohode, kym mi nic nebolo a chodila som len na preventivu ... ale akonahle sa objavi problem, tak ma na vsetko len jednu odpoved: "vo vasom veku je to bezne" ... a nakoniec len vdaka mojmu vlastnemu usiliu a badaniu som sa dopracovala k diagnoze "endometrioza" - takze moja dovera k nemu padla na nulu 😒 Ibaze ja hladam dobreho gyne v Presove .... 🙂 ... tak snad niekto poradi
drzim palce aj Tebe, aby si nasla toho "praveho" 😉

soldi
autor
4. jan 2010

dakujem 🙂 dufam, ze sa tu ujme tato tema a najdu sa zienky, co nam poradia 🙂

soldi
autor
4. jan 2010

ok, dakujem Ti moc, uz som si asi vybrala 🙂

majkal
4. jan 2010

aj ja dakujem 😉

cicka30micka
4. jan 2010

cauko 🙂 toto je dost zaujímavá téma...nájst dobrého gynekologa v P.B je asi problém...tých je v Bystrici poriedko... 😒 Poradte aj mne... 😒

maryah
4. jan 2010

ahojte baby, tak ja neviem vynachvalit doktora Kardosa, ktory je v nnemocnici... chodim k nemu asi 8-9 rokov a som s nim maximalne spokojna - je to perfektny odbornik 🙂

cicka30micka
4. jan 2010

ahoj maryah 🙂 dakujeme za tip...ja som bola u Dr. Kardoša raz ked zastupoval a nemožem na neho nič povedat, aj ked som už počula nanho všeličo...

maryah
4. jan 2010

ja mam s nim velmi dobre skusenosti a vzdy vsetko komentoval co robi, co sa deje a z coho je dany problem, taaaaaaaaaaaakze ja na neho nedam dopustit (tuk-tuk-tuk)

cicka30micka
4. jan 2010

...ty si na tom tak isto ako ja...mna to čaká tiež čo teba ICSI,akurát problém je v tom že o problémové pacientky nie je záujem, pretože liečba stojí vela penazí,aspon tak mi povedal gynekolog v Púchove. Takže o také pacientky ako sme my nie je záujem... 😉 Ak sa smiem opýtat do ktorého centra chodíš???

karlito2
4. jan 2010

ahojky ja som zo žiliny a chodím k MUDr. Mitrovi, je síce v Bytči ale nie je to na konci sveta a je to na polceste medzi ZA a PB. Má vybavenú ambulanciu veľmi slušne aj sono a pod.Ja som veľmi spokojná. Sídli v starej poliklinike, čo vyzerá hlavne tie chodby odstrašujúco, ale ambulanciu má prerobenú a veľmi útulnú. Sestrička je tiež OK. 😉

cicka30micka
4. jan 2010

Bytča je len za humnami od PB...to nie je hrozné... 😉 išla by som aj tam pokial by bol prístup k pacientke normálny...

maryah
4. jan 2010

chodim do Sanatoria Helios v Martine a odporucil mo ho Dr. Kardos 🙂 ... mne urobil vysetrenia a zistil, ze som v uplnom poriadku a dal mi odporucenie pre manzela na spermiogram... a zistil sa problem... potom povedal, ze je na nas ako chceme dalej pokracovat... ja som chvilku este cakala, ale potom sme sa rozhodli ist do centra a dr mi vypisal odporucenie a DOKONCA mi dal aj moj zdravotny zaznam (co da malokto) aby som ho ukazala dr v centre... bol velmi mily a aj v heliose su...

maryah
4. jan 2010

cicka, ty si uz bola v nejakom centre? kedy mas ist na ICSI a kde?

cicka30micka
4. jan 2010

IP...

soldi
autor
12. okt 2010

ahojte, tak ja som si este stale nenasla noveho gyn, nejake nove odporucania? 😀

@karlito2 ahoj, prosim Ta, este stale chodis k mitrovi? 🙂

karlito2
12. okt 2010

@soldi Ahoj, áno ešte stále🙂

soldi
autor
12. okt 2010

@karlito2 lebo ja som tam teraz volala a chcela by som k nemu prejst.
je dobry? si spokojna? plati sa rocny poplatok?

moc otazok? 😅 😀

karlito2
12. okt 2010

@soldi Ja som zatial spokojná, absolvujem raz za rok jednu preventívku, pretože som nemala žiadne problémy, a nikdy som žiaden poplatok neplatila. Viem, že keď robieva sono mimo preventívky tak sa dopláca, ale o inom poplatku neviem. Ambulanciu má slušne vybavenú a je v pohode🙂

soldi
autor
12. okt 2010

@karlito2 dakujem.
a pocula si uz nanho aj néjake negativa?

lebo nejako sa neviem dopatrat ziadnym recenziam nanho 😒

karlito2
12. okt 2010

nie nepočula, ja ho poznám ešte z nemocnice v ZA odkiaľ odišiel do súkromnej praxe.

soldi
autor
12. okt 2010

@karlito2 no, tak dufam, ze budem spokojna 😵

a mozes sa opytat, ze preco si musela podstupit ivf a preco isci?

ak teda nevadi. 🙂

skriatek
13. okt 2010

ahojte baby, neviete mi poradit dobreho gynekologa v puchove? teraz mam jedneho v bystrici, ale nepaci sa mi, ze mi nikdy nic nepovie a vsetko z neho musim tahat a stale sa tvari, ze je vsetko v najlepsom poriadku, aj ked sa o babo snazime uz devat mesiacov a beriem duphaston aj clostilbegyt, zatial neviem, preco sa nam nedari, lebo on nic nepovie... a navyse uz dost dlho byvame v puchove a aj kvoli praci chcem mat doktora, co najblizsie, takze hladam nejakeho v puchove

lenka1108
13. okt 2010

ahojte.tak ja chodim ku kardosovi v nemocke.je super.tiez nemozem povedat ani jedno krive slovo.chodila som k bohacovi a ten mi v podstate zobral mojho synceka.to je na dlho.
kardos mi strasne pomohol a aj teraz sa ideme snazilkovat a hned ma podporil a povedal ze sa na neho mozem obratit s kazdym problemom.je zlaty,v puchove je durkech.v tej klinike Zdravie.chvalia si ho ale ma tak strasne vela pacientiek ze sa u neho caka vraj aj 3 hodiny a dlksie.no pocula som aj staznosti ale to je asi u kazdeho doktora.ja mozem odporucit len kardosa. 😉

andy2608
13. sep 2013

ja chodim ku Kmetkovi a som snim spokojna ,este som pri nom aj rodila

gabuchah
20. nov 2015

Dr Ševčik v Povazskej Bystrici 🙂 perfektný 🙂

mentolka6
22. mar 2016

Ahojte 🙂 chcela by som poprosit nejaku radu...mam 15 rokov a chcela by som zacat chodit na gyndu 🙂 moja 32 rocna sestra mi tiez povedala ze je to dobry napad a mne to tiez nepride skoro nakolko moja mamina sestra aj sesternica mali cystu a citala som ze je to dedicne tak by som si chcela byt ista len ziadneho nepoznam okrem Kardosa 🙂 lenze Kardos ma hrozne vela pacientok a je to vacsi problem sa tam objednat a dostat mohla by som poprosit nejaku radu?

korinka7910
2. nov 2017

@gabuchah
Dobry den.Prosim Dr.Sevcik je sukromnik?

gretocka
5. feb 2021

Mate niekto skusenosti s MUDr. Toman Jozef na Dedovci? Dik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre